Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 9 hónapja #157443 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: A vimpárságot nem lehet semmilyen metódussal megszüntetni, csak egy véglegessel, de az egyszersmind a léten túlra űzi a lelket...
gillz


Sikerült megoldanunk ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157441 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tisztelt Dédunokám!

Igazán mosolyra késztet szokatlan kezdeményezésük, melynek talán lenne létalapja, ha a vimpárság holmi szabadon vállalható jellegzetesség lenne.
De ez nem így van. A vimpárságot nem lehet semmilyen metódussal megszüntetni, csak egy véglegessel, de az egyszersmind a léten túlra űzi a lelket...
Persze bárki állíthatja magáról, h ő nem vimpár, s avatatlan szemlélőket ezzel átverhet, de őseit nem tudja becsapni.
Ennyit az elméleti megfontolásokról. Az Anti -Vimpár Egylet szerény véleményem szerint csupán egy szokásos lázongjunk felkiáltással születetett jelenség, némileg párhuzam vonható más sötét világok kamillásoktól elszakadóikhoz. :twisted: Az elnevezés tulajdonképpen nem fontos, lényegünk ugyanaz, mégha vimpárnak, vagy meggyógyítottnak is nevezi magát valaki. A show kedvéért sok mindenre hajlandó vagyok :sungl:

Maradtam tisztelettel

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157437 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta: Alapító Okirat

Amely született Elnareth Eia Ayna és Ery között. A fent nevezett személyek megelégelvén a Vimpárok szokatlan és agresszivitását és aktivitását, szabd akaratukból létrehozzák az Anti-Vimpár Egyletet (c). Az Egylet (a továbbiakban AVE (c)) célja a további ún. beölelések korlátozása, valamint a már beöleltek gyógyítása. A gyógyítást mindazokon hajtjuk végre, akik nem szabad akaratukból csatlakoztak, s a szertartást akaratuk ellen hajtották végre; valamint mindazokon, akik el akarják hagyni Vimpárságukat. A gyógyítási folyamatot a két alapító tag végzi el. AVE taggá válásról az Alapítók később rendelkeznek.
Az Alapítók teljes és abszolút mértékben immunisak a Vimpárságra születési adottságuk és az égiek kegye nyomán. Az AVE a megalakulásával azonnal működésbe lép.
Ezen rendelkezés ellen senki ne merjen szegülni!

Datum: Internet AD 2003 post festum Sancti Nicolai

mpp: Elnareth Eia Ayna
mpp: Ery
ad scripto certo: Rabyn


[size=9:nbe5dfc3]Csendben jelentkeznék...
Úgy érzem ideológiailag nem vagyok még elég érett a vimpárságra (bocs Míriel :oops: )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157436 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tudjátok, ITT miért van ilyen elmélyült fejem? (kevés normális képeim egyike)
Mert épp Esgalt faggatom a Vampire-játékról!!!! :P :twisted:
Tökjó volt!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157387 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Lehet, hogy csak én írtam el és Carnimire-t írtam Ithil helyett? Miért, Angwen? Te még nem vagy vimpár?

Üdv:
-- Mau


Nem, és remélem ez így is marad!!!! Ne is próbálkozzatok, mert akkor kénytelen leszek THK-s módszerekhez folyamodni! És éljen az AVE! :wink: :D :P :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157379 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ery: Ez az Egylet tetszik nekem ;) , tekintve, hogy tegnap engem először akaratom ellenére öleltek be, s bár igaz, hogy kértem egy másodszori beölelést, az minden bizonnyal csak pillanatnyi elmezavar, s a vimpár-vér által okozott kábulat hatására történhetett. :D

(Amúgy tegnap óta én is vimpár vagyok, Mau ölelt be [pedig én nem akartam]. ;) Bár lehet, hogy már nem sokáig. :D ) Na jó, nem lázadok. Vagy igen? áááá *tudathasadt mód ON* ... segítsééég!

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157366 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tisztelettel bejelentem, hogy két év kitartás után 2003 decemer 06.-án Győrben vimpárként születtem ujjá, hála ujdonsült anyámnak, Fimbrethilnek. :) Szemtanúk: Thaur, aki szintén ölelgetett :twisted: , Ryana.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157324 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alapító Okirat

Amely született Elnareth Eia Ayna és Ery között. A fent nevezett személyek megelégelvén a Vimpárok szokatlan és agresszivitását és aktivitását, szabd akaratukból létrehozzák az Anti-Vimpár Egyletet (c). Az Egylet (a továbbiakban AVE (c)) célja a további ún. beölelések korlátozása, valamint a már beöleltek gyógyítása. A gyógyítást mindazokon hajtjuk végre, akik nem szabad akaratukból csatlakoztak, s a szertartást akaratuk ellen hajtották végre; valamint mindazokon, akik el akarják hagyni Vimpárságukat. A gyógyítási folyamatot a két alapító tag végzi el. AVE taggá válásról az Alapítók később rendelkeznek.
Az Alapítók teljes és abszolút mértékben immunisak a Vimpárságra születési adottságuk és az égiek kegye nyomán. Az AVE a megalakulásával azonnal működésbe lép.
Ezen rendelkezés ellen senki ne merjen szegülni!

Datum: Internet AD 2003 post festum Sancti Nicolai

mpp: Elnareth Eia Ayna
mpp: Ery
ad scripto certo: Rabyn

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157321 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ryana írta: Fiona Fim lánya lett.
Ellenben Carnimire Öleléséről nem is tudtam, mint megbízott Ölelésfeljegyző, úgyhogy tessék megírni (Szürkének), h ki is Ölelte be. ;)



ő az én lányom és a játszótéren lett vimpár, és Elryn is az én lányom az szórakoztató egységben lett vimpár :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157315 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: galadh, estel, ryana

G, E, R

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157295 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lehet, hogy csak én írtam el és Carnimire-t írtam Ithil helyett? Miért, Angwen? Te még nem vagy vimpár?

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #157294 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Minden ellenkező híreszteléssel szemben Én NEM LETTEM Vimpár :!:

Kérem a fentiek szíves tudomásul vételét!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157292 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szijasztok!
Én is vimpár lettem a tegnapi győri talin Thaur által :roll: Szemtanúk:Arwena és Fimbrethil [size=9:3un6j444](ugye?)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157286 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Taura menel: lassan már mindenki vimpár lesz?!!! Komolyan kezdek félni!!!! :cyclops: :!: :?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157284 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fiona Fim lánya lett.
Ellenben Carnimire Öleléséről nem is tudtam, mint megbízott Ölelésfeljegyző, úgyhogy tessék megírni (Szürkének), h ki is Ölelte be. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157280 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok Vértestvéreim!

Tegnap azt hiszem, megdőlt az egynapi vimápáravataások rekordja. A sort Felagund Míriel általi beavatása kezdé a Feanor-színmű próbájának elején (megelőzött ... :evil: :/, de nem baj, c'est la vie ... illetve le mort). Az eset szemtanúi: én, galadh, estel, ryana, stb., szóval a színműves tali résztvevői :) Ezután Jacopo Belbo személyében első vimpárfiam születése következett a Budapest-Győr vontaon. (Igaz, hogy kezdetben ellenkezett és csupán hosszas győzködés után sikerült meggyőznöm, hogy a beölelés gyakorlatilag elkerülhetetlen és akarattól független, de végül sikerült :lol: )
Az Alibi nevezetű "szórakoztatóipari egység"-ben újabb avatások következtek: Carnimírië, Fiona és Elryn lettek Thaur és Arwena lányaivá (bár azt meg nem mondom, hogy melyik melyiküké... :roll: ), s később, a vonaton Cueddo részese lett a Vér örökségének (most már két fiam is van :) ). Szemtanúk mind az öt esetben a győri tali résztvevői :)

No, megint adtunk egy kis munkát Szürkének :) De ez így is van rendjén :lol:

Üdvözlet:
-- Mau
ps. az írnoktanoncoknak (pl. Felagund, Estel, Artemisz): Megvan a longwer szó a „vámpír”-ra: ngomannenah „vérivó” és a „vimpár”-ra: ngomanneniyo „vérivócska”

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157076 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szürke:Shirály a családfa
tovébbi gyermekeim születési adatai:
Arden 2003 aug 20 Petöfi hid(a tüzijáték elött)
Nimdorc:2003 aug [size=9:3juzmh32]talán 23[/size]Györbe menet a vonaton

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156942 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Diego de la Moota írta: Beölelhetne valaki A Családba. :twisted:


hm... :twisted: :roll: a gillzita ág még úgyis elég ritka... bár annál khm, töményebb vagy mi.

Szürke:

Morgana... őőőő nyáron, Velencefürdőn, Loth kb 12 órával később. Miriel Morgana által is ott. Szemtanúk: voltak, de nem hiszem, h annyian felfigyeltek volna.

egyszer majd, talán januárban, kéne megint vimpárolni együtt, nemde? :deal:

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156916 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tök jó, egy ismerősöm kölcsönadja nekem az Interjút meg a Lestat-ot, ugyhogy végre nem nézek majd üveges szemekkel ha erről beszéltek:DD Kiművelődöm valahára:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156896 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nékem nincs... :roll: ( Pedig nem bánnám... )

Szürke: Lap RULZ!! :D
Adatok:
Onering: Kicsi@világ szemtanú:nincs :wink:
Aug: Budakeszi egy kis buszmegálójában lett beölelve szemtanúk: Thaur, Hajnal

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156870 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
most komolyan nincs meg senkinek a Lestat?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156817 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A helyszín nekem Fazekas 3. emelet 315 terem előtti padon. Időpont vszeg szept 15, de nem 100%, Idesanyám jobban tudja, és ő is csak következtet.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156779 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ez a családfa fantasztikus!
Gratula Gandalf! :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156744 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Galadh: lasombra: jam. hamar végeztem velük. Malkavitákkal is. Brujah (nem az izomagyú szupermen) öltönyös... hmm... kihívás :) Azt hiszem hozzájuk húz a szívem (néhány év punk-ulás után főleg) ;)
Beölelhetne valaki A Családba. :twisted:

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156691 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ryana írta: Talán a szürke helyett lehetne vmi mélykék, és a piros is lehetne sötétebb... ;)

IGAZA VAN!!!

Ez jó 5let! Én is vmi hasonlót akartam javasolni.. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156674 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szürke: lusta vagyok emilt írni, ugyhogy ide teszem be:

Dodiee: Dátum 2003. Június 1., helyszín a Nyugati aluljáró, Margitszigeti ottalvós tali után, szemtanúk számosak.

Nodlee: 2003. Június 30., helyszín a Városliget, paravánfestős találkozó. Szemtanúk? Nem tudom látta-e valaki, ha igen, max Galadh:)=

Rabyn: 2003. szeptember 12.-e, a cseten, majd valamikor később élőben befejezve. Szemtanúk nincsenek, hinnetek kell nekem;)=

Minerva: 2003. október 4.-e , Debrecenbe tartó vonat aprócska kupéja, szemtanúk Rayan és Nodlee.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156625 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Talán a szürke helyett lehetne vmi mélykék, és a piros is lehetne sötétebb... ;) Amúgy cooooool. 8)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156489 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nagyon koszonom apukam :oops: :twisted:
Sajna csak most volt idom ide bekukkantani. :?

Estel Adániel írta: Boldog vimpárszülinapot, Beleg Cúthalion, Harmadik megÖleltem! :cheers: :hello:

Irunien, Aeglos, nektek még nem is írtam: üdv köztünk! ;)


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156476 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Ember, ez ROHADT JÓ!

Bár vsz a színösszeálításon még lehetne csiszolgatni, mert elég szemrontó ez a vörös-fekete-szürke-összeállítás. De nagyszerűegyszerűen nagyszerű lap. keep it up!

Üdv:
-- Mau

Várom a jobb színösszeállítást! Ezt pár perc alatt dobtam össze, mert időm nincs és nem is értek a dizájnhoz. Gondoltam a vörös-fekete olyan vimpáros. A Szürkét pedig nagybetűvel írom. :wink:

Arwena: már fent is vannak.
Amúgy már tudom hogy még milyen újításokat fogok belerakni :) :) (Majd ha jobban ráérek)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156435 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arden Borough írta:

Arwena írta: nincs meg valakinek aki kölcsön tudná adni a Lestat, a vámpír?

nekem sajnos még nincs meg de ha majd meg akarod venni akkor hamarosan (talán karácsony körül) megjelenik ujra keménykötéses kiadáésban!


tudom :) és meg is fogom majd venni csak gondoltam addig elolvasom :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.803 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére