Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 9 hónapja #156427 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: nincs meg valakinek aki kölcsön tudná adni a Lestat, a vámpír?

nekem sajnos még nincs meg de ha majd meg akarod venni akkor hamarosan (talán karácsony körül) megjelenik ujra keménykötéses kiadáésban!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156424 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

nincs meg valakinek aki kölcsön tudná adni a Lestat, a vámpír?

Egyébként a családfa tényleg nagyon jó lett (elküldtem e-mailban a saját és lányom vimpárrá válási adatait)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156354 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ember, ez ROHADT JÓ!

Bár vsz a színösszeálításon még lehetne csiszolgatni, mert elég szemrontó ez a vörös-fekete-szürke-összeállítás. De nagyszerűegyszerűen nagyszerű lap. keep it up!

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156336 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:

Szürke Gandalf írta: Az újfajta online családfát itt lehet megnézni:
sebcsaba.uw.hu/vimparok/index.php

Még fejlesztés alatt.

ISTEN VAGY, SZÜRKE!!!!!!

Kösz szépen! Csuda gyönyörű!! :itscool: : )=

[size=9:1nlpel2l]Az én megÖlelésem időpontja 1ébként i. sz. 2003. 10.25. Helyszím: Mammut mozi előtere. Szemtanú: Gyémánt_Hajni[/size] :wink:


CSATLAKOZOM!!!
:D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156328 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csaba ez rohadt jóóó!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #156266 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke Gandalf írta: Az újfajta online családfát itt lehet megnézni:
sebcsaba.uw.hu/vimparok/index.php

Még fejlesztés alatt.

ISTEN VAGY, SZÜRKE!!!!!!

Kösz szépen! Csuda gyönyörű!! :itscool: : )=

[size=9:2bj84owv]Az én megÖlelésem időpontja 1ébként i. sz. 2003. 10.25. Helyszím: Mammut mozi előtere. Szemtanú: Gyémánt_Hajni[/size] :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156027 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Értem, mind1 nagyapa, így már újra vezetsz :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156025 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: Nem számít, mert ez a megelőzés az rólam szólt :lol:

Aeglos arra utalt, hogy Thaur utódszámban is megelőzött, amikor Téged megÖlelt... :roll: Ezt pedig nem hagyhattam annyiban! :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156019 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Aeglos írta:

Thaurwathiwen írta: Bocs Estel, de megelőztelek :twisted:


Estel visszaelőzött :lol: 8)

+Iru
+Aeglos

:arrow: Estel új lányai :D


Nem számít, mert ez a megelőzés az rólam szólt :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155991 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldog vimpárszülinapot, Beleg Cúthalion, Harmadik megÖleltem! :cheers: :hello:

Irunien, Aeglos, nektek még nem is írtam: üdv köztünk! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155957 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: nem kéne lassan családfát frissíteni? kezdem megint elveszíteni a fonalat mostanában sok új vimpár let :)


Az újfajta online családfát itt lehet megnézni:
sebcsaba.uw.hu/vimparok/index.php

Még fejlesztés alatt.

Kérek mindenkit, hogy amivel ki akarja egészíteni a saját adatait, azt emailban küldje el. Legalább a beölelés dátumát szeretném felrakni, de jöhet egy pár soros bemutatkozás is (hol, hogyan lett vimpár, esetleg miféle klán tagja, és mit szeretne elérni az élet... izé, halálban :twisted: )

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155908 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Diego de la Moota írta: Amúgy én Lasombra párti vok :twisted:


Jujj, nem szeretem őket... tipikusan olyan "mivagyunkanagyarcok" vklán...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155849 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem kéne lassan családfát frissíteni? kezdem megint elveszíteni a fonalat mostanában sok új vimpár let :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155846 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Bocs Estel, de megelőztelek :twisted:


Estel visszaelőzött :lol: 8)

+Iru
+Aeglos

:arrow: Estel új lányai :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154340 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur: jaja :twisted:
Estel: semmi baj, de így csak a nagyapám lettél és nem az apám :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154312 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Doodie: Klassz a novella. :) Nekem is van egy Malkavitám, aki Ölelés után elintézte a kedvesét. Ezután minden egyes táplálkozás előtt beleszeret az áldozatba, teljesen kiszívja, majd ugyanazt a lelki fájdalmat érzi, mint amikor ráébredt, hogy mit tett a kedvesével. :(

Amúgy én Lasombra párti vok :twisted:

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154118 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodie: tetszik, mondjuk nem olvastam végig...csak belenéztem (sajhna nme ismerem a malkavitákat, meg a Vampire-t sem igazán)

Ezennel bejelentem ,hogy lett egy legújabb vimpár-lányom!

Nefadar már nem csak tiszteletbeli :)

Bocs Estel, de megelőztelek :twisted:
És Nefi még szép helyen is lett vimpár :) :) Duna-parton az avarban hmm.... :) ) a kopár fák alatt, rulzzz :)


Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153556 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee, isten vagy ezzel az írással! megmutattad, ki itt a malki ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153533 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee, ez istenkirály! Nagyon teccett!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #153386 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én se tudtam menni sajna.. néha azért otthon is muszály lenni... de cserébe hoztam nektek egy novellát.. Galadh mondta, hogy tegyem be, ha nem tetszik, nála lehet reklamálni :wink: Amúgy Vampire alapú a cucc:)

A Próféta

S eljő majd a Halál Angyala, s megtisztítja a Földet a Gonosztól, s a bujdosók hazatalálnak, s a könnyezők megvigasztaltatnak.

Sosem hallgattatok a szavamra. Azt mondtátok, őrült vagyok az őrültek között. Elkerültetek engem, tartottatok tőlem, s volt, hogy üldöztetek. De sosem tudtatok elkapni, talán mert őrültebb vagyok mindőtöknél…
A bolondok klánjának legbolondabbika? Majd meglátjuk…
Nem hittetek nekem. Pedig igazat beszéltem, szavaimon mégis mindig csak nevettetek.
A Halál Angyala eljő, s Gyehenna lesz a neve, s a kárhozottakra pusztulás, dögvész és halál vár. Én csak hírnöke vagyok az Angyalnak, hatalmam nem több a tieteknél, ilyképpen ti könnyen nevettek rajtam. De mikor elérkezik az óra, Ő majd az arcotokra fagyasztja a mosolyt.
A Föld megtisztul majd vérben tobzódó hordátoktól, s az Átok megtörik. Nem lesztek többé múltatok gyilkosai, hajdanvolt önmagatok vadászai.
Üldöztök most is, jól tudom, hogy a nyomomban jártok. S hogy még nem kaptatok el, az egyedül az én érdemem.

Kutassatok csak, testvéreim.

Egykor egy voltam közületek, lelkiismeret nélküli gyilkos. Nem én választottam e terhet, de gyönge voltam az eldobásához. Ma már tudom, másra vagyok hivatva, minthogy éhségtől szűkölve kutassak az éjben, s ne gondoljak, csupán önnön vágyaim kielégítésére…
Az Angyal beszélt hozzám, s én megértettem hogy nem folyhat örökké a vadászat, nem tarthatnak örökké az éjszakák, a nappalnak is el kell jönnie, s vele a megtisztulásnak…
Fájdalmas lesz, igen, de mint a megvadult állat, ami önnön lábát rágja le őrjöngő dühében, mi is saját pusztulásunk okozóivá válunk, ha nem ébredünk rá, hogy sebek vagyunk a világ testén, terjeszkedő rothadás, amit ki kell vágni, különben az élet elenyész, s nem marad majd, amibe fogunkat vájhatnánk, csak önnön testünk…

Dörömböljetek csak az ajtómon, nem nyitok önként utat…

Egyre szaporodtok, peregnek a számok, s a legifjabbak már korcsul születnek, nincs meg bennük semmi az erőből, amit az Átok mellé ajándékul juttatott a Mindenható. Értelmét veszti a létetek, ha volt egyáltalán értelme valaha is…

S Eljő majd az idő, mikoron a
Mindenekfölötti átka tovább meg nem tűretik,
Mikoron Káin vérvonala véget ér,
Mikoron Káin vére gyenge lesz,


Reccsen a fa. Hát benn vagytok már, de vajon mennyi időtökbe telik megtalálni ezt a kis menedéket, utolsó végváramat, mielőtt oktalan haragotok utolér? Ahogy ismerlek titeket, nem valami sokáig. Hiszen a legostobább állat is sebesen kapkodja a csülkeit, ha megérzi a Vér szagát…


S nem ismerik majd e gyermekek az
Ölelést, mert vérük vízként fog
Folyni akkor, s elapad ereje is.
Ezen időkben ti pedig tudni fogjátok
Majd, hogy a Gyehenna hamarosan
Utolér benneteket.


Megtaláltatok. Hallom a lépteteket. Érzem a bűzötöket… Jól tudom miért jöttetek. Ostobák. Elpusztítjátok az egyetlent, aki megmenthetne titeket, az egyetlent, aki bűnös lelketeket az Angyal elé citálhatná, így kérve nektek az Örök Kárhozat helyébe Örök Pihenést…

S Eljő majd az idő…

Itt az idő.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153227 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Artemisz: kár, h nem jöttáél :) De semmi gond! Legközelebb sikerül :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153224 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ülök a sarokban, és csendben figyelem az eseményeket - csak, hogy tudjátok: vámpír vagyok mindörökké!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152585 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Milyen volt a party?:crying: :crying: :oops: :oops:

[size=9:1rprg5h5]Estelnek megküldtem, miért nem megyek... naon gááz.... Sorry.... ha lesz még máskor, gondoljatok rám is előtte! [/size]

HAHÓÓÓ!!! :closed: :closed: MERRE VAGYTOK, VIMPÁRTÁRSAK!!! Igy megharagudott rám mindenki amiért nem voltam talin? Nem rajtam múlt!!!
NYÜÜSSZ!!! :bawling: GYERTEK VISSZA, NEHÉZ A HOLT ÉLET NÉLKÜLETEK!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152557 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Melyik az, galadh? lehet hogy meg tudom keresni a linkjét...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152514 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igenigen, rohadt jókat találtunk! van egy, amit lementettem, de már nem tudom, megtalálni... iszonyatosan jó! egyszerűen félelmetes!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #152245 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152136 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Támogatom! Akkor holnap CD-fű, 3 - fél 10. :)
Én majd a közepéről ellógok énekpróba miatt Leguánékhoz, de utána még visszajövök! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152128 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo Rokonok!

Itt vannak a vimpártalis képek (bocs hogy csak most de csak most tudtam feltenni őket)
kep.tar.hu/arwena/index.phtml?aid=27608051

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152125 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, mit szóltok a holnap 3 órához a CDfűben? Eddig akkor... lássuk csak...*Esgal számol*...van két vámpírunk, egy rokon, meg egy friss hús, továbbá van egy érdeklődőnk, aki Artemisz. Gondolom, ez jó mindenkinek. Ha nem, smst várok: 06205689125 telefonbetyárok kíméljenek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére