Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 11 hónapja #150414 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jó, akkor eszel, a lényeg azért érthető.
Szívás:(=

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150243 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galadh írta: Arra gondoltam, milyen lenne, ha csak úgy mennél az utcán, valaki beölelne, otthagyna, te rohadt éhes lennél, napokig nem ennél semmit, aztán hirtelen legyilkolnának. és mindezt csak azért, mert az Atyád gondolt egyet, és bejelentés nélkül beölelt. Azért ez ritka nagy ki*aszás.


Hát ez semmiképpen nem történhetne meg, ugyanis az ölelés után olyan iszonyúan éhes lennél, hogy a saját anyádnak is vérét vennéd. ha meg nincs a közelben senki, akkor meg örjöngeni kezdenél, minek során emberségedből vesztenél és a benned rejlő fenevad elpusztítana minden pusztíthatót. Szóval ha mennél az utcán, beölelnének és magadra hagynának, akkor az első szembejövőt felfalnád, ha meg nem jön senki szembe te mész fel egy lakásba, hogy ölhess. :cross:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150196 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az.

Egyebkent Apuci, nem faj neked hogy gyermeked ilyen maganyos farkas lett? :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150128 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Arra gondoltam, milyen lenne, ha csak úgy mennél az utcán, valaki beölelne, otthagyna, te rohadt éhes lennél, napokig nem ennél semmit, aztán hirtelen legyilkolnának. és mindezt csak azért, mert az Atyád gondolt egyet, és bejelentés nélkül beölelt. Azért ez ritka nagy ki*aszás.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149968 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alyr: A maszkabál a Vampire The Masqurade szerepjáték egyik fontos eleme. A Kamarilla szektájának jogrendszere ez, melynek megszegése súlyos büntetéseket von maga után gyk.: a domíniumból való kiutasítás vagy halál. :twisted: Tehát érdemes őket betartani. Ilyen szabályok például: az vámpírság teljes titokbantartása, diablerizáció tilalma, valamint, hogy új vértestvért csak a Herceg és a primogén tanács beleegyezésével lehet ölelni :!:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149082 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Hééj, mi vimpárok vagyunk, ránk nézve nem mérvadóak a Maszkabál szabályai... :roll: Mindenki akkor Ölel meg valaki újat, amikor csak jólesik neki. ;) (Más kérdés, hogy a legcélszerűbb dolog kérésre Ölelni... :D De vannak ellenpéldák is :twisted: )


Főleg, hogy pl én tudatlan vidéki illető épp csak sejtem mi az a Maszkabál... de tulképp fogalmam sincs mi az... :roll:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149079 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hééj, mi vimpárok vagyunk, ránk nézve nem mérvadóak a Maszkabál szabályai... :roll: Mindenki akkor Ölel meg valaki újat, amikor csak jólesik neki. ;) (Más kérdés, hogy a legcélszerűbb dolog kérésre Ölelni... :D De vannak ellenpéldák is :twisted: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149072 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Nekem sincs gyerekem...
Kérünk Ölelési előjogot, hogy mielőbb családot alapíthassunk?


Talán a Nemződtől kell, elvégre nincsen Hercegünk (csak császárunk)... meg amúgy is, mi az a Maszkabál :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148947 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ithilgalad írta: Több mint egy éve? :roll:
Édesapám nemtuggya mikor van a szülinapom :)
Ha nem méc el azzal a villamossal, akkor találxunk, és nem kellett volna választanom, h vacsora v vimpár :twisted:
Másnap lettem beölelve :look:

Izé, akkor kevesebb... egyébként kikérem magamnak, tudom én, még dokumentáltam is az Aprószentek Temetője fórumán, csak már olyan rég volt, hogy elfelejtettem... :oops: Tehát Nov.7. este és 8. reggel voltak az időpontok. B ) = Hamarosan te is egyéves vimpár leszel! ; D =

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148938 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Esgal írta: Na, kis RPG-ző vimpárjaim, akarjátok-é hogy a megkezdett kalandot holnap du.3-tól kezdődően a CDfűben folytassuk? Mert valami miatt úgy emléxem, ez eddig mindenkinek megfelelt. Nos?

No, ez szerencsésen elmaradt... :? de legalább találkoztam futólag Eryvel és Lélivel a CD-fűben... :) azt mondták, töriznek... :roll:

Mindenesetre minden vimpárt és leendő vimpárt szeretnék már most megnyugtatni: Senki nincs lemaradva semmiről! :D Mindennek eljön a maga ideje. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148923 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Hm... lesz egy kistesóm? jajdejójjdejójajdejó *dances*.
Nekem meg még mindig nincs gyerekem :/ levagyok maradva :lol:

Üdv:
-- Mau


Nekem sincs gyerekem...
Kérünk Ölelési előjogot, hogy mielőbb családot alapíthassunk? :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148910 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hm... lesz egy kistesóm? jajdejójjdejójajdejó *dances*.
Nekem meg még mindig nincs gyerekem :/ levagyok maradva :lol:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148896 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sajnos mint kiderült csak tiszteletbeli vimpár cvagyok és a holloween partira sme tudok menni, mert már nincs hely :cry: Így várnom kell a köv taliig, hogy Estel megöleljen :bawling:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148778 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Árván szipog az egyik sarokban, mert a felelőtlen Mamija beölelte, most meg tojik a fejére... :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148762 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Több mint egy éve? :roll:
Édesapám nemtuggya mikor van a szülinapom :)
Ha nem méc el azzal a villamossal, akkor találxunk, és nem kellett volna választanom, h vacsora v vimpár :twisted:
Másnap lettem beölelve :look:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148734 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Na jó, chaten lehet, az "élőbb", mint a fórum, végülis... De én nem járok chatre... :roll:


Pedig járhatnál...
De úgy tudom, van akit privát üziben Öleltek meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148705 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na jó, chaten lehet, az "élőbb", mint a fórum, végülis... De én nem járok chatre... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148652 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, úgy emlékszem, Ithilgalad lányom is virtuális Ölelés áldozata lett a chaten, majd pár nappal később (talán már másnap?) lett valóságosan is megÖlelve... több, mint egy éve. :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148644 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Estel Adániel írta: Addig is ezeket találtam: Lamoraknak , Silnek , és Nefadarnak ;)

Kösz, de emlékszem még azért, hogyan lettem fogadott vimpár... Byron: Kain-ját kerestem meg a vimpároknak. Az azt követő ölelési javaslatot meg akkor még visszautasítottam... :oops: (Mintha lett volna szó valamikor olyasmiről, hogy virtuálisan is meg lehet-e valakit ölelni, de szvsz a válasz: nem...)


Engem Thaur virtuálisan, chaten keresztül ÖLelt meg, igaz addigra már félvimpár voltam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148630 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, én asszem, csak öttől tudnék csatlakozni, amúgy tökéletesen megfelel! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148627 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, kis RPG-ző vimpárjaim, akarjátok-é hogy a megkezdett kalandot holnap du.3-tól kezdődően a CDfűben folytassuk? Mert valami miatt úgy emléxem, ez eddig mindenkinek megfelelt. Nos?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148485 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Addig is ezeket találtam: Lamoraknak , Silnek , és Nefadarnak ;)

Kösz, de emlékszem még azért, hogyan lettem fogadott vimpár... Byron: Kain-ját kerestem meg a vimpároknak. Az azt követő ölelési javaslatot meg akkor még visszautasítottam... :oops: (Mintha lett volna szó valamikor olyasmiről, hogy virtuálisan is meg lehet-e valakit ölelni, de szvsz a válasz: nem...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148467 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vámpíros click&play játékot találtam angolul, regisztrálni kell egy vámpírnevet, és játszani, vért szívni...

itt a link, még én is most próbálkozom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148384 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Addig is ezeket találtam: Lamoraknak , Silnek , és Nefadarnak ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148362 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nefi: Kinek vagy a lánya?
Lam, Sil: Előbb-utóbb majd csak megölel vki és akkor rendes vimpárok leztek és megszűnnek családtalansági gondjaitok :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148348 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egy kérdés: utána tudnátok járni kinek a családjába tartozok?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148294 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arden Borough írta:

Lamorak írta: Kedves vimpárok,
hétvégén egy kérdés kezdett el megfogalmazódni bennem, amit remélem meg tudtok válaszolni: ha én tiszteletbeli vimpár vagyok, akkor nekem nincs is családom? ha igen, akkor ki az? miután enyhén szólva is kezdem elveszettnek érezni magam a vimpár rokoni kapcsolatok között, ez egy nagyon fontos kérdés.
Várom a segítségeteket!

talán annak a vimpárnak lehetsz vmilyen szintű rokona aki azt mondta hogy tiszteletbeli vimpár leszel...


Akkor Lestatot kellene megkérdezni-- tényleg, vele mi van, már tök régen nem hallottam róla semmit.
Sil: OK, tiszteletbeli vimpárok tartsunk össze... Vagy gondolom örökbe is fogadhat minket vmelyik vimpár-család.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148276 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lamorak, én lehetek a családod, én is tiszteletbeli vagyok csak... :wink: Azt hittem, egyedül maradtam, mert ugye Estel is már jó ideje vimpár lett...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148275 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Izééééééé.... Akkor most velem mi lesz Mamiiiiii?! *visítozik*

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148229 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: Artemisz: ez van... én is nagyon sajnálom... (pletykás egy anyánk van :) ))
Lamorak: serintem sincs


Lam: csatlakozom az előttem szólókhoz
Arwena: Mijjazzz hogy pletykás???????????????????????? :) :D 8O

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.986 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére