Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 10 hónapja #152124 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jóóó...
Hát.. hogy hol azt még beszélem ma Esgallal :) ha megdobsz egy privivel h mi a számod akkor holnap felhívlek. A maximum az nálam f10 ... tekintve h 10re otthon kell lennem szóval maga a parti valsz addig fog tartani legkésőbb ;) szerintem a helyszín az lehetne CD fű, nem jó 5let?
egyébként én olyan 3-4-5 körül vmikorra gondoltam de végülis nekem mind1.
Akkor írd + h mi a számod és felhívlak meg a topikba is berakom az időpontot :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152070 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Hihi :) ki tudja :lol: de Artemisz majd meglátja, hogy milyen haláli jó vampireözni ;)

Tényleg, Artemisz, te vimpár vagy?
Üdv:
-- Mau

Az vaok! Thaur a mamim, de az már benn van a Bemutatkozásomban is! Jó nagy dili lesz! Anatómiatanulás közben fő a változatosság! Hozok 1 csomó nyálcsorgató horrortörténetet a boncolásokról, jó lesz? :wink: :twisted: :P

Csak még vmi: oké, szombat (azaz holnap), de HOL ÉS MIKOR???!!!! És főképp MEDDIG!
Mau, Estel, vagy vki: nem dobná át priviben, ha van mobilja, hogy vkit tudjak keresni, ha gáz van?

Estel: Gnúcsorda... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151999 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hihi :) ki tudja :lol: de Artemisz majd meglátja, hogy milyen haláli jó vampireözni ;)

Tényleg, Artemisz, te vimpár vagy?
Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151988 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol: Na, azért gnúcsordára ne számíts! ;) Bár... még nem tudjuk, mire készül Esgal... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151980 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Még nem szerepjátékoztál? Akkor... Majd meglátod! Haláli jó... :twisted:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151926 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: csak szimplán érdeklődni jönnél? :roll:

Ez utóbbi eset áll fenn, ugyanis én semmit se tudok ilyen játékokról.. de majd elmondjátok, ugye? :oops:
Kösz, arik vagytok!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151898 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Artemisz:

szeretnél vámpírolni? mert úgy tűnik, szerveződik egy harmadik parti, egyelőre Szú, Ring-bearer részvételével, és lehet, h az egyik ismerősöm mesélne.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151764 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezt értsük úgy, hogy egy kidolgozott karakterrel be kívánsz szállni új játékosként egy már megkezdődött partiba, vagy csak szimplán érdeklődni jönnél? :roll: Előbbi esetben Esgalé a döntés, utóbbi esetben viszont valószínűleg minden gond nélkül elviselnénk a jelenlétedet... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151763 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Most szombat este hol, mikor? Ha elviseltek engem is.... :roll: :P
:)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151754 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OK, megtűrlek :) legalább két halálos kimenetelű döntésem között röhögthetek azon is, hgy a kedves rokon mit szerencsétlenkedik :lol:
És mennyire este? Mert nem hiszem , ho annyira elengednének éccakázni :) majd a KM megbmondja, nekem egész nap jó.

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151737 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor hát frakciózásra kényszerülünk... Szombat este én is jövök, ha lesz parti - és ha a "rokon" megtűr... :lol: ;)
(Jövő héten valószínűleg úgysem leszek fent hétvégén... :? )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151735 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem a most szombat tökéletesen megfelel :)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151704 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát. Mint KM nekem jók a hétvégék, de csak az, péntek biztos, h nem, szóval találjatok egy időpontot, és folytatom. Mivel még az elején vagyunk, és sokakat még be sem öleltek, szvsz lehet egy embernek is mesélnem--az illető szól, h ráér, és elmesélem az ölelését. Így ezalatt nem bukik ki a többi csapattag az unalom miatt.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151553 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hm... nekem az sztem elég késő lenne :/ utána hétvégén meg szülinapom lesz, úgyhogy nem tudom, hogy hogy lecc, mint lecc...

az igazat megvallva kaptam egy olyan ajánlatot a szüleimtől, hogy esetleg hívjak meg néhány embert születésnapomra (mondjuk nem a fél mtt-t, mert akkor nem férnénk el a lakásban), csak nem tudom, hogy mennyire készülnének ki a mi kis vámpírpartinktól. :) ) (ie. akkor úgy kellene játszani, hogy azért ne rémisszük halálra a háziakat, bár csak meg lehetne oldani :) ) és akkor sztem játszhatnánk kifáradásig. de persze ezt még meg kell szrvezni.

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151518 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ajajajaj... :crazy: valóban, jövő szombat az tizenötödike... :x
Akkor mi legyen? :? Péntek, THK után? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151507 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta:

Mau Rauser írta: ON: Mindenesetre nem akarunk jövő szombaton folytani a partit?

Apró módosítás: Ugye akarjuk jövő szombaton folytatni a partit? :deal: :D
(/me igen.) ;)


Ajajajaj... mármint 15-én? Azaszituhogy akkor van Ryana szülinapja és erősen lehetséges, hogy én azon a 7végén Pécsen leszek... és lehet hogy Fim is.
Semmi biztosat nem tudok még róla de nem tűnik túl jó időpontnak.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151431 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaurmami ott sem volt, Vampire RPG-parti értendő alatta, Esgal mesélői közreműködésével... :roll: ; ) =

[size=9:2qofnzs6](Megjegyzés: a nappal nemcsak a hangulat miatt lenne gáz, hanem a LEPes próbaáradat miatt is... :? Csak hat óra után érnék rá.)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151430 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta:

Mau Rauser írta: ON: Mindenesetre nem akarunk jövő szombaton folytani a partit?

Apró módosítás: Ugye akarjuk jövő szombaton folytatni a partit? :deal: :D
(/me igen.) ;)

MILYEN PARTI???!!
Thaurmami, erről nem is meséltél nekem szombaton!!!! :bawling: :x
Esetleg másvki lenne olyan drága a tisztelt Családból, hogy megsúgja, mi ez? Akár privátban is!
Pusszancs!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151311 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Esgal? mit szólsz hozzá? De akkor nem biztos, h engem Lengednek éccakázni, úgyhogy nappalra godoltam, tudom, h úgy nem oan hangzulatos, de hát :/ :roll:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151209 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: ON: Mindenesetre nem akarunk jövő szombaton folytani a partit?

Apró módosítás: Ugye akarjuk jövő szombaton folytatni a partit? :deal: :D
(/me igen.) ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151044 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lassan mindig mikor ide betérek, azzal a mondattal kell kezdenem a beírásom, hogy "hú de rég jártam itt.." :) ))) :oops: Dehát ez van..

...volt tali?? Hogy vagytok? :P

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150861 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
JUUUUUJJJJ!!!
Tök Happy vagyok, gillz most mesélte a beölelésemet,
tök jó volt, és milyen romantikus :D
Amúgy Gangrel vagyok...
...aki pattog mint a hülyegyerek.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150761 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Neakaraokmeghalninemakarokmeghalni.. öö már nem élek. De ez most mellékes :) )

ON: Mindenesetre nem akarunk jövő szombaton folytani a partit?

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150717 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Esgal írta: Hmm...nem terveztem be, hogy egy vértestvér szárazra szívja Maut, de adtál egy ötletet...(ti.én volnék a KM)


És merre mesélsz? (Uswer reménykedik benne, hogy Szegeden és akkor hátha csatlakozhat...nem mintha nem zúdult volna rá az utóbbi időben 3 parti) :roll:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150710 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm...nem terveztem be, hogy egy vértestvér szárazra szívja Maut, de adtál egy ötletet...(ti.én volnék a KM)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150487 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Miazhogy utcaszemetet?
Ez csak azokra húzható rá, akik nem képesek megtalálni, kinyomozni a származásukat.
(tekintve, hogy jelenleg egy éppen klán nálküli Gangrelt játszom, aki az Atyja után kutat :) )

Üdv:
-- Mau


Általában nem képesek megtalálni vagy kinyomozni. Ha rájuk talál egy káinita az első dolga, hogy lediablerizálja... nem sok esélye van, hogy megtalálja az Atyját.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150473 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: (tekintve, hogy jelenleg egy éppen klán néálküli Gangrelt játszom, aki az Atyja után kutat :) )

Hmm, kivételesen nem én voltam... :D (mondja egy Ravnos... :roll: )

Beleg Cúthalion írta: Az.

Egyebkent Apuci, nem faj neked hogy gyermeked ilyen maganyos farkas lett? :)

Nem, Beleg, nem fáj, habár azt még eddig nem is említetted, hogy farkas lettél... 8O
:lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150472 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Miazhogy utcaszemetet?
Ez cask azokra ghúzható rá, akik nem képesek megtalálni, kinyomozni a származzésukat.
(tekintve, hogy jelenleg egy éppen klán néálküli Gangrelt játszom, aki az Atyja után kutat :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150467 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Jaja. Különben elég sok Senkiházi létezik, emlékeim szerint a Gangrel vagy a Toreador klán gyárt sok ilyen utca szemetét. De legalább el lehet végeztetni velük a piszkos munkát :twisted:
Galadh:Alvin rockz 8)


Oooo, mint Gangrel, kikérem magamnak :)
Ja és alvin rúlz :P
Bocsi az offért....

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150463 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaja. Különben elég sok Senkiházi létezik, emlékeim szerint a Gangrel vagy a Toreador klán gyárt sok ilyen utca szemetét. De legalább el lehet végeztetni velük a piszkos munkát :twisted:
Galadh:Alvin rockz 8)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.785 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére