Vimpár Gittegylet

Több
Több
20 éve 11 hónapja #146354 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én hoztam pár képet(vérem-verejtékem benne van, ugyanis csak a gépemen volt fen, de a tar.hu nem működik, máshova meg nem tudok felpakolni.. ), sajnos nem annyit amennyit akartam.. párnak nem találtam meg az eredeti helyét:PP főleg manga típusúakat, mert ez a vesszőparipám:))
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/i/hirschmann/claudia.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/f/u/fuukajisama/img_002252.jpg.html Nekem ez a kedvencem:))
elfwood.lysator.liu.se/loth/m/a/margareta/kain_lod.jpg.html ez meg inkább kicsit Hades-es, de azért jó:)
elfwood.lysator.liu.se/loth/c/h/chocolatesep/drain_4.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/f/r/friedewald/lestat.jpg.html megelpő módon egy Lestat:)) nem egészen így képzeltem, de nem rossz:)
elfwood.lysator.liu.se/loth/f/r/friedewa...estatcolour.jpg.html ugyanaz színesben:)
elfwood.lysator.liu.se/loth/c/a/carden/atmovies2_copy.jpg.html hehehe

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146324 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nimrod: hát éppenséggel egy csomó olyan oldal létezik, de nekem is van rengeteg képem... mellesleg ezeket előbb-utóbb a honlapomra is fel szándékozom rakni, amit a napokban kezdek majd gyártani... :oops:

És mit tudunk erről az új kiadásról akkor most tulajdonképpen :?:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146118 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megint zaklatnálak kicsit titeket... :roll:
Nem tudtok véletlenül olyan oldalt, ahol vámpírokról képeket, rajzokat találhatnék?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145714 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nahh igen...
Én végiglátogattam Pest antiváriumjait, és sehol semmi...
Ezután már annak is örülök h egyáltalán látom :D Otthagyni nem lehet... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145592 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Arden: Nem, nekem megfelel a régi, 500Ft-os is... :wink:

jó de ha az embernek nincs meg a régi kiadás mert nem tudta megszerezni akkor nincs más választása...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145591 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Arden: Nem, nekem megfelel a régi, 500Ft-os is... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145587 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!
megvan az újrakiadott Interjú! :)
megvette még vki más is?
sajnos elég drága... (2590 HUF)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145013 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Arwena: Ha lesz vampire-parti, akkor úgyis éccaka lesz, de délután lesz a buli első fele, az biztos, úgyhogy max. nem maradsz végig :)

Üdv:
-- Mau, Ngomannahyenah

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144956 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Arwena:
szvsz mindenképp jó, ha nem rúgnak minket ki a buli beindulásakor :) Beöltözés meg magáért beszél, ki hogyan képzeli el a vimpárságot vizuálisan. Lehet példát venni a vámpírokról pl. meg akár néhány szubkultúráról is :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144845 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: ...no, akkor In Medias Res: a szavazás jelenlegi állása alapján azt hiszem, ki(illetve be-)jelenthetjük a Vimpárok Bálja várható időpontját: Október 24. Péntek délután! ;) :hello:

Igen jó lenne, ha elkezdenénk ötletelni azon is, hogy hol kerüljön sor eme Jeles Eseményre! :roll: :D

igen,igen és igen!
ebben az időpontban valszeg tudok menni! :D
persze csak ha nem vmi hülye helyen lesz...
a beöltözés is jó ötlet,támogatom... :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144825 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az éjszakát plz mellőzzük mert akkor nem tok maradnbi:(( a beöltözést hogy gondoltad?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144800 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Interjú a vámpírral 2590 pénz
széjjelnésztem és csak a DP librijében láttam :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144752 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Juhhé Vértestvérek!

Az lenne a legjobb, ha sikerülne termet szerezni valahol, éjszakába nyúlóan. Mint a farsangi bálon... Mert akkor amolyan elő Halloweenként be is öltözhetnénk vimpárnak. :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144745 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
...no, akkor In Medias Res: a szavazás jelenlegi állása alapján azt hiszem, ki(illetve be-)jelenthetjük a Vimpárok Bálja várható időpontját: Október 24. Péntek délután! ;) :hello:

Igen jó lenne, ha elkezdenénk ötletelni azon is, hogy hol kerüljön sor eme Jeles Eseményre! :roll: :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144691 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:3eux2w69]hát még én hogy megijedtem... [/size]:)
Arden: www.longwer.tk
persze csak ha értesz vmennyit angolul :lol:

(Egyébként a szokásos vimpárköszöntések:
"Jó vadászatot!",
"Az éj leple takarja sötét lelked árnyát!", illetve:
"Sötét zsák legyen a fejeden!"

)

Üdv:
-- Nistesse Runiyo-runomawqe

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144690 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:hello:

[size=9:date7oyz]Rámijesztettél, tudod-e? :) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144688 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hm... végülis sikerült megdumálnom, hogy mégiscsak el tudjak menni... szerencse magsfokon :) *fellélegzik* :lol:

Üdv:
-- The Cat

ps.: remééééélem, minél többen leszünk :lol:

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144687 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
November elején megtudhatjátok... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144685 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: ez milyen nyelven volt?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #144680 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ngélonna mena, Máwqe! :P
Pánendie ta panahte lineryo d

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144630 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ngélonna mena, drága Vértestvéreim!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy november elejéig nem leszek taliképes, úgyhogy a Vimpárok Báljáról nagy valószínűséggel le fogok maradni.

Ay

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144604 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta:

Laylana Uinen írta:

Artemisz írta:

Laylana Uinen írta: Lám..testvérem lett? :)


Csumi, tesókám!!! Már naon várom a felavatásomat!!!
Meg azt, hogy megismerjük 1mást! :wink:

Hé.. teneked Arwena a mamád, nem? Akkor csak az unokatesóm vagy!
Még tesóm lesz Arwena meg Hajni, meg Alyr, még ki is? :?
Sok puusz!!


Na most akkor Arwena avat fel de nem a lánya leszel? :roll:
Furi! :D
Még szerencse hogy a másik vérszívóakhoz is tartozom...na igen..az ördög nem hagyja veszni az övéit! :wink:


na oszlassuk el a ködöt: Layla: Artemiszt én csak "rábeszéltem" (bár nem volt nehéz dolgom :) =) de megölelni Thaur fogja tehát még nem vimpár csak lesz az és a tesóm lesz.


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!OK!Mostmár minden OK! :D

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144535 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egész barátságos áron, úgy emlékszem, és igen, a Duna Plázában. Legutóbb már az Alexandrában is. A pontos árat most nem tudnám megmondani, de őszintén szólva nem is nagyon érdekel, mert az Interjút már kiolvastam angolul... 8) :look:
A Lestat árát viszont asszem, már érdemes most elkezdeni gyűjteni... ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144481 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta:

" írta: Egyébként tegnap a DP-beli Libriben volt szerencsém látni egy új, 2003-as kiadásban az Interjú a vámpírral-t, a Szukits Könyvkiadó gondozásában. 8) Az előszóban azt rebesgették, hogy tervezik a közeljövőben a Lestat, a vámpír új kiadását is! :hello:[/color]


mennyiért? és mijaza Dp?

gondolom Duna Plaza...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144476 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

" írta: Egyébként tegnap a DP-beli Libriben volt szerencsém látni egy új, 2003-as kiadásban az Interjú a vámpírral-t, a Szukits Könyvkiadó gondozásában. 8) Az előszóban azt rebesgették, hogy tervezik a közeljövőben a Lestat, a vámpír új kiadását is! :hello:[/color]


mennyiért? és mijaza Dp?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144474 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laylana Uinen írta:

Artemisz írta:

Laylana Uinen írta: Lám..testvérem lett? :)


Csumi, tesókám!!! Már naon várom a felavatásomat!!!
Meg azt, hogy megismerjük 1mást! :wink:

Hé.. teneked Arwena a mamád, nem? Akkor csak az unokatesóm vagy!
Még tesóm lesz Arwena meg Hajni, meg Alyr, még ki is? :?
Sok puusz!!


Na most akkor Arwena avat fel de nem a lánya leszel? :roll:
Furi! :D
Még szerencse hogy a másik vérszívóakhoz is tartozom...na igen..az ördög nem hagyja veszni az övéit! :wink:


na oszlassuk el a ködöt: Layla: Artemiszt én csak "rábeszéltem" (bár nem volt nehéz dolgom :) =) de megölelni Thaur fogja tehát még nem vimpár csak lesz az és a tesóm lesz.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144441 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldog vimpárszülinapot, Thaurwathiwen, Első megÖleltem! :cheers: :D

Egyébként tegnap a DP-beli Libriben volt szerencsém látni egy új, 2003-as kiadásban az Interjú a vámpírral-t, a Szukits Könyvkiadó gondozásában. 8) Az előszóban azt rebesgették, hogy tervezik a közeljövőben a Lestat, a vámpír új kiadását is! :hello:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144240 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz írta:

Laylana Uinen írta: Lám..testvérem lett? :)


Csumi, tesókám!!! Már naon várom a felavatásomat!!!
Meg azt, hogy megismerjük 1mást! :wink:

Hé.. teneked Arwena a mamád, nem? Akkor csak az unokatesóm vagy!
Még tesóm lesz Arwena meg Hajni, meg Alyr, még ki is? :?
Sok puusz!!


Na most akkor Arwena avat fel de nem a lánya leszel? :roll:
Furi! :D
Még szerencse hogy a másik vérszívóakhoz is tartozom...na igen..az ördög nem hagyja veszni az övéit! :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144236 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: Bizony lányom ő a nénikéd lesz. Én a tesódnak akartam először de végül az én tesóm lesz :)


Azt nevezem.. :D

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.855 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére