Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 1 hónapja #137048 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már a zene témánál tartottatok akkor akár engem is megkérdezhettek hogy rendelkezem e azzal a zenével,amit kerestek,mert elég nagy zenegyűjteményem van,ami főleg black metal-ból áll,ahol elég gyakori az ilyesmi téma...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137039 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Carnimirie: Üdvözlünk szerény kis topicunkban! A vimpár szó a vimpár mozgalomban alakult ki:) Jelentése eredetileg egyenlő volt a vámpőírral mára azonbaj új faj... :twisted: Akik ide íerkálunk többek között VG (Vimpár Gittegylet) Tagok vagyunk. (bárki lehet tag)

Akkor akár én is lehetek tag? És mi teendője van egy tagnak?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136905 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Carnimirie: Üdvözlünk szerény kis topicunkban! A vimpár szó a vimpár mozgalomban alakult ki:) Jelentése eredetileg egyenlő volt a vámpőírral mára azonbaj új faj... :twisted: Akik ide íerkálunk többek között VG (Vimpár Gittegylet) Tagok vagyunk. (bárki lehet tag)

Valószínűleg csak ideiglenesen fogok ezzel az arccal szaladgálni, mert szeretnék egy sajátot.... :twisted:
Thaur: köszike, egyszerűen imádom. :itscool: :dance:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136885 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szijasztok!

Hmm....lenne egy kérdésem........mijaz,hogy vimpár??? vagy vámpir akart lenni csak elirtátok?:)))

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136780 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:igatán vimpáros

Ryana:szép neved van

a Hold süssön utatokon

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136663 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat: igazán szééép :D úgy illik hozzád (s ha nem tévedek én küldtem svinnek :D )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136657 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat: rohadt jó :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136342 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Van új arcocskám :clown:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136294 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csak most jutottam el idáig, de akkor most szeretnék beköszönni minden kedves rokonomnak... Estel Adánieliel vagyok. : )= (Tábor óta.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135962 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaj..boci csak most tudtam elolvasni miket írtatok....
Aug:Arwena az anyukám :) ))
Sonica:találtam pár vámpíros könyvet és okosodom :) ))

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135023 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: ainawethien: még nem sikerült összehoznunk talit, legalábbis tudtommal, szal nem maradtál le semmiről ;)
hmm.....télen, vagy tavasszal tele lesznek vámpíros fiulmekkel a hazai mozik, hát kérdés mit fognak bemutatni, a QotD-t sem mutatták be :( :cry: nem baj, legfeljebb leszedjük :D


Na igen.. de ezekben elég nagy nevek játszák a főszerepet.. a Pegében egészen biztos vagyok hogy bemutatják, az Underworld-öt is tuti, és a Van Helsing-et is.. ez má 3 a 4-ből.. a Drac2000 folytatásában már nem vagyok annyira biztos.. de ahogy mondtad.. majd leszedjük. :) )

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135019 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur:
A szám címe The Soulforged, és innen lehet letölteni:
mmp.freeweb.hu/ , Adatbázisok menüpont, Külföldi albumok, Blind Guardian, A Night at the Opera...
Vagy egyszerűen (ne jobb egérgombbal, csak simán katt):
www.extra.hu/blindoperad/07_-_The_Soulforged.zip
Dalszöveg:
katt ide

Azt tudtátok, hogy van egy Bathory nevű együttes is? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135003 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Thaurwathiwen írta: Hmm....bizonyos drow????, mindegyik drow rulzz, de naon (egyes egyének persze kiemelkedően :) )

Jól van, na, a rokonai is rúlzanak... :wink: Jut eszembe, a Blind Guardian fórumán nemrég láttam egy olyan topicot, ahol a BG-t megkérték, hogy írjanak egy számot erről a bizonyos drow-ról is, ha már egy bizonyos aranyszínű bőrrel rendelkező, vörös, majd fekete köpenyes mágusról (aki szvsz szintén igencsak rúlzik :wink: ) írtak egy meglehetősen jól sikerült számot... :roll:


:wink: , hmm......jól hangzik :D , ha arról a bizonyos mágusról van szó, akire a leírás alapján gondolok, akkor hol lehet megszerezni azt a bizonyos számot??????? ;) (ha arról a vörös, majd fekete köpenyes mágusról van szó, akire gondolok akkor sztem is naon rulzik :) )


Supersonica írta: Én nagy élményem az volt, hogy a belvárosba mentem épp a munkahelyemre dolgozni, beszáll előttem a liftbe két fiatal srác, Penge - klán tetoválással a tarkóján , hát, mit ne mondjak, életem leghosszabb 8. emeletre liftezése volt, remegő lábbal léptem ki a végén


Hmm......valahogy elhiszem :D
Hmm....Bathory Erzsébet????
(voltak érdekes ötletei a csajnak....)

ainawethien: még nem sikerült összehoznunk talit, legalábbis tudtommal, szal nem maradtál le semmiről ;)
hmm.....télen, vagy tavasszal tele lesznek vámpíros fiulmekkel a hazai mozik, hát kérdés mit fognak bemutatni, a QotD-t sem mutatták be :( :cry: nem baj, legfeljebb leszedjük :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134994 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Báthory Erzsébetről is énekel a Cradle of Filth
reinatha.rtlmail.hu/elizabeth.html
(Sasha Vykos-szal kapcsolatban is volt a klánregényekben róla szó)

Jut eszembe, egyszer taliztam vkivel, aki élvezettel mesélte, hogy úgy szoktak Vampire-t játszani, hogy nem egy szobában mesélve, hanem full beöltözve vámpírnak, és úgy kószálnak a városban, az erdőben :twisted:
Mondta, hogy nem egy-két ember kapott tőlük sokkot :lol:

Én nagy élményem az volt, hogy a belvárosba mentem épp a munkahelyemre dolgozni, beszáll előttem a liftbe két fiatal srác, Penge - klán tetoválással a tarkóján :twisted: , hát, mit ne mondjak, életem leghosszabb 8. emeletre liftezése volt, remegő lábbal léptem ki a végén ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134919 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hú.. de rég jártam itt.. :// Lezajlott már a tali???

Hoztam egy "új" Dracula filmet.. nos izéé a Dracula 2000 folytatása, szóval.. na mindegy..

itt az imdb cím:

us.imdb.com/Title?0336325

Nem tudom mit várhatunk tőle.. de mindenesetre vámpír film, szóval..

az Underworld-öt pedig lassan bemutatják, szal majd le lehet nemsokára tölteni.. ;)

us.imdb.com/Title?0320691

és ez is lassan elkészül.. úgy tűnik télen (vagy tavasszal) tele lesznek vámpíros filmekkel a hazai mozik.. remélhetőleg persze..

us.imdb.com/Title?0338526


Zsu

U.I.: A Blade következő része is készül (......)

us.imdb.com/Title?0359013

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134895 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Hmm....bizonyos drow????, mindegyik drow rulzz, de naon (egyes egyének persze kiemelkedően :) )

Jól van, na, a rokonai is rúlzanak... :wink: Jut eszembe, a Blind Guardian fórumán nemrég láttam egy olyan topicot, ahol a BG-t megkérték, hogy írjanak egy számot erről a bizonyos drow-ról is, ha már egy bizonyos aranyszínű bőrrel rendelkező, vörös, majd fekete köpenyes mágusról (aki szvsz szintén igencsak rúlzik :wink: ) írtak egy meglehetősen jól sikerült számot... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134894 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Arnyelf írta: Thaur: marha jo az avatarod!!!! Drow rulez!

Bizony, főleg egy bizonyos drow rúlzik... :wink:

Arnyelf írta: Amugy meg a WoD konyvekkel ovatosan... ha szerepjátszani akarsz célszeru az 1. kiadásokat keresni, mert pl nekem megvan a Mage 1 és 2 és a Vampire 1 és 2... mind a kettonel általános dolog lett hogy a szerepjátékrol inkább az usd és vágd felé megy el a játék.. :(

Ezt szomorúan hallom. :cry: Annakidején a Storyteller játékok épp ebben számítottak forradalmi megközelítésnek... :roll:


Árny: kössz :wink:

Hmm....bizonyos drow????, mindegyik drow rulzz, de naon (egyes egyének persze kiemelkedően :) )

WoD hát inkább olvasni szeretnék aztán meglátom (lévén nincsenek igazán szerepjátékos ismerőseim, jójó itt vannak, de a közelemben. :P )
Hmm.......csak üsd vágd :( :roll: , az annyira nem jó, szeretem ha ész is kell vmihez ;)

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134890 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arnyelf írta: Thaur: marha jo az avatarod!!!! Drow rulez!

Bizony, főleg egy bizonyos drow rúlzik... :wink:

Arnyelf írta: Amugy meg a WoD konyvekkel ovatosan... ha szerepjátszani akarsz célszeru az 1. kiadásokat keresni, mert pl nekem megvan a Mage 1 és 2 és a Vampire 1 és 2... mind a kettonel általános dolog lett hogy a szerepjátékrol inkább az usd és vágd felé megy el a játék.. :(

Ezt szomorúan hallom. :cry: Annakidején a Storyteller játékok épp ebben számítottak forradalmi megközelítésnek... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134888 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur: marha jo az avatarod!!!! Drow rulez!

Amugy meg a WoD konyvekkel ovatosan... ha szerepjátszani akarsz célszeru az 1. kiadásokat keresni, mert pl nekem megvan a Mage 1 és 2 és a Vampire 1 és 2... mind a kettonel általános dolog lett hogy a szerepjátékrol inkább az usd és vágd felé megy el a játék.. :(

Bár van akinek ez kell... BTW, nem teljesen értem miért hiszi mindenki hogy csak a Vampire az egyetlen autentikus horrorjáték... ajánlom a Kultot mindenkinek... nagyjábol 3 óra után már senki sem mer vele játszani :) Éppen most vagyunk egy jo kis kalandban.. hehe .)

Éljenek az alakváltó takaritonok és az onmukodo akasztott papagáj!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134879 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Pl. az Alexandra boltokban elég nagy szokott lenni a választék...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134875 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerepjátékboltokban, vagy naaagy könyves boltokban, ahol van fantasy részleg.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134834 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Augustíne írta:

Thaurwathiwen írta: (juhujj a topic megkapta a "népszerű" címet yeaaahh :D :mrgreen: :bounce: )


:?: 8O Hogyhogy?

Úgy, hogy ez a cím 1000 hozzászólás felett jár. :wink: Nézd csak meg, piros lett a lapocska a körben. Gratula! :cheers: (Bár mintha az enyém lett volna az a bizonyos 1000. hozzászólás... :roll: )


Hmm......valóban tied volt az a bizonyos ezredik hozzászólás, hmm......Síl népszerűvé tetted kis topicunkat ;) :D

Szal kérdés, nem tudjátok hol lehet beszerezni a WoD könyveket?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134772 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaaa, látom! Tök vicces! Az 1. a Frodó topic 17ezervalahány ( 8O )hozzászólással, a 2. a Legolas topic ( :D ) 9ezervalahánnyal. (A 3. asszem a Humor).

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134751 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Augustíne írta:

Thaurwathiwen írta: (juhujj a topic megkapta a "népszerű" címet yeaaahh :D :mrgreen: :bounce: )


:?: 8O Hogyhogy?

Úgy, hogy ez a cím 1000 hozzászólás felett jár. :wink: Nézd csak meg, piros lett a lapocska a körben. Gratula! :cheers: (Bár mintha az enyém lett volna az a bizonyos 1000. hozzászólás... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134750 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: (juhujj a topic megkapta a "népszerű" címet yeaaahh :D :mrgreen: :bounce: )


:?: 8O Hogyhogy?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134747 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm..Síl nem bántunk, hogy összekeverted őket ;)

Nem sok számot hallottam a Without Face nevezetű együttes munkájából, de nekik állítólag sok számuk van, ami Anne Rice, Lovecraft és Poe történetein alapul...

Hmm.Aug hát igen meséltem, mondjuk a kedvenc sztorim még éjjel sem hatott meg titeket, mondjuk olvasni jobb, ajánlom melegen s akik már olvastak Lovecraft-et azoknak Ctulhus rémálmokat, najó nem :D
2 évvel ezelőtt olvastam el életem egyetlen Lovecraft novelláskötetét, azóta majdnem tisztán emlékszem a sztorikra, s arra, hogy kb 1 hétig nem tudtam aludni tőle, mert még mielőtt elaludtam volna Ctulhukat láttam mindenhol :P

Mi tagadás nem bírom a horrort igazán, mmint könyvekben meg filmekben (najó mostmár jobban), de írni nagyon szeretek :D :evil3:

(juhujj a topic megkapta a "népszerű" címet yeaaahh :D :mrgreen: :bounce: )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hopp, bocsi, a Last Candle nem Stephen Kingen alapul... :oops: (De attól még egy nagyon jó kis szám, és azon az albumon - Tales from the Twilight World :wink: - tényleg van egy csomó Stephen King-es szám is.) Összekevertem a Somewhere Far Beyond-dal, az szól a Dark Tower-ről... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134736 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én irtó boldog vagyok, mert végre sikerül majd megszereznem antikváriumból a Setét Torony-sorozatot :) Most végeztem ki az Álomcsapdát /sóhaj/, de jó volt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134725 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Stephen King-től még nem olvastam semmit. :oops: De tervbe van véve, ugyanis (egyik) kedvenc együttesemnek, a Blind Guardiannak rengeteg Stephen King által inspirált száma van. (Ezek közül a kedvencem a Last Candle, ami valami Dark Tower-sorozattal kapcsolatos...) :wink:

Jut eszembe, a zenével hogy álltok? :roll: A legvimpárosabb hangulatú szám, amit ismerek, szvsz a My Last Sunrise a Demons&Wizards-tól (ami egy Blind Guardian - Iced Earth közös produkció). Persze nem arról szól, de a hangulata valami fenomenális. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134718 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hümm...kifogtatok egy igazi Stephen King rajongót... :roll: :wink:
Mellesleg tényleg sértjük a Maszkabál törvényeit...de reméljük, itt nem találnak ránk... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.779 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére