Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 4 hónapja #123288 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz írta:

Nefadar írta: Szerintem menjél el egy Antikváriumba ott szerintem meg fogod kapni. :wink:

Na, kösszépen!! 8) :wink: :D Aztán mellikbe! Csak itt Pesten van kismillió!! Újonnan nem is kaphatók?


Tudom, hogy sok van itt, de szerintem a Nyugati aluljáróban nézd meg elég jó kis bolt, és nem is olyan drága...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122465 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is antikváriumba vettem mindkettőt, kölcsön is adnám, ha nem ilyen messze laknék mindenkitől :triste:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122319 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: Szerintem menjél el egy Antikváriumba ott szerintem meg fogod kapni. :wink:

Na, kösszépen!! 8) :wink: :D Aztán mellikbe! Csak itt Pesten van kismillió!! Újonnan nem is kaphatók?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122271 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz írta: Most kukkantottam be ide először. Én tényleg hiszek a vámpírokban, kedvenc filmem a Drakula halott, és élvezi. De ez most mindegy.
Lényeg: Ki tudja, hol szerezhetem meg az eredeti Stoker-féle Drakulát, valamint az Interjú a vámpírral c. könyvet? Segítségeteket előre is köszi!


Szerintem menjél el egy Antikváriumba ott szerintem meg fogod kapni. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122226 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Most kukkantottam be ide először. Én tényleg hiszek a vámpírokban, kedvenc filmem a Drakula halott, és élvezi. De ez most mindegy.
Lényeg: Ki tudja, hol szerezhetem meg az eredeti Stoker-féle Drakulát, valamint az Interjú a vámpírral c. könyvet? Segítségeteket előre is köszi!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122140 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos igen,a mókus szerint Dequator Marses Lázálmából egy részlet...Bár vannak sokkal jobbak is :wink: !

A vámpírokkal kapcsolatban:Van valakinek jó letölthető infója vámpír,necro,idéző oldalakról? Meg más ilyen ezoterikás,de a sötétebbik fajtából!Ha igen,az érdekelne!

"Az Úr a pokolban is Úr...kérdés,mire megy vele" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #121703 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yao írta: "Ha este lobot vet a vérszínű Hold..." :twisted:

"Il damnata forza y'rolte Lunir..."

Jaj, ezt imádom... :oops: Ha nem haragusztok, be is írom... :roll: (Ha igen, akkor is... :wink: )

"Ha este lobot vet a vérszínű hold,
Ha hallgatag árnyak sóhaja rebben,
Panaszod, nyomorod mind sírva dalold,
Baljóslatú órán, szárnyaszegetten!

S ha lankad a hangod, fogyóban erőd,
És néma marad a hold, a kegyetlen,
Már tudni fogod, hogy nincs sok időd:
Én eljövök érted, kard a kezemben!..."

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #121643 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én sem tudok róla semmit.Mostanság amúgy sem foglalkozom a vámpírokkal,csak szerepjáték terén,a klánregényeket viszont én nem olvasom.Ha mégis akad valaki,aki ismeri,az azért mégiscsak közölje :wink: !

"Ha este lobot vet a vérszínű Hold..." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #121613 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem tudok róla semmit, Észi. Jelenleg a Giovanni klánregényt olvasom, de az nagyon bejön... :deal: :cross:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #121130 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

A gyalázatos klánregények után most megjelent egy novellás kötet a klánregények íróitól, a már megismert szereplőkkel.
(Hesha! We love you, snakie-baby!)
Olvasta már valaki? Érdemes megvenni? Mondjatok róla valamit, lécci!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #120971 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát, engem azért ettől függetlenül nagyon érdekel! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #120969 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát igen, ez így mind jól hangzik, de azért kíváncsi lennék a szereplőgárdára is.. minden ettől függ nem? hiába lesz jó zene (ami még Annenek is tetszik, meg jó a darab felépítése)... a színészek kiválasztásával sok mindent el lehet cseszni...

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #120940 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
aina: nekem is tetszik. :wink: Bár volt rész amit nem értettem :oops:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #120845 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elton and Bernie Taupin to collaborate on their first Broadway Musical


The legendary songwriting team of Elton John and Bernie Taupin will unite to write the music and lyrics for The Vampire Lestat (working title), their first ever Broadway musical together. The musical is set to debut onstage in 2005. The project, which marks Warner Bros. Theatre Ventures' entry into Broadway production, was announced today at a press conference in New York City.

The all-new musical is based on Anne Rice's celebrated character, the suave, seductive vampire Lestat, who has already captivated audiences on the page and onscreen in such works as Interview With the Vampire, Queen of the Damned and The Vampire Lestat, drawing on characters and incidents from all three best-selling novels.

Warner Bros. Theatre Ventures has assembled a team of esteemed Broadway veterans to guide The Vampire Lestat. In addition to Elton (who is currently represented on Broadway by the hit stage productions of The Lion King and Aida) and Bernie Taupin, the project will feature a book by Linda Woolverton (The Lion King,Beauty and the Beast,Aida) and will be directed by Robert Jess Roth (Beauty and the Beast). Emanuel "Manny" Azenberg, who has produced more than 50 shows on and off Broadway is also involved as a producer for Warner Bros. Theatre Ventures.

"I am so thrilled at last to be working on this project," said Elton. "Interview With the Vampire is one of my favorite books and Anne Rice is one of my favorite authors. Although this project has taken awhile to come together, I firmly believe we have the right team in place. The Vampire Lestat is the first stage musical that I've written with Bernie which makes it even more special for me."

Bernie said, "I am thrilled to be working on a project that has been on my radar screen since I first read Interview with the Vampire in 1976 and met with Anne Rice several years later. Anne had always loved the idea of seeing her Vampire Chronicles set in some sort of serious and seductive musical setting and for all of the parties involved this is the opportunity of a lifetime. Elton and I have threatened for years to work together on something for Broadway but until now had never found anything that appealed to both of us collectively or suited my own personal writing style. I'm happy to say that 'The Vampire Lestat' fills in all the blanks that were missing. To unify these books into a linear storyline has transported us into a penetrating and episodic epic that I am excited and honored to immerse myself in wholeheartedly. Our intention is make a classically based show that is stripped of gothic clichés and that shows the vampire dealing with his damnation on a more realistic and human level. Please let me make this clear this is NOT a rock opera. Our hope is that it will be stylish, sexy, intelligent, rich and hypnotically dark."

"I am absolutely elated that this is happening," said Anne Rice. "Lestat will be given a magnificent new incarnation. I have every confidence that the musical will be superb, as the songs I've heard capture the spirit of the material marvelously. The music and lyrics go right to the tragic heart of the work. They reflect its most ambitious themes and they are beautiful. I couldn't be more thrilled."

sounds good, huh? :) = nekem tetszik..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119546 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Még szerencse, hogy nem öl a karó a szívben... :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119458 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hmm.. akkor tényleg csak a "lényeg" (?) maradt meg bennem. :D

Felőlem a karó a szívbe megölheti a vámpírt... :roll:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119253 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Még annyit hozzáteszek, hogy lám a hiányos ismeretek.
A karó a szívbe csak megbénít, nem öl. Mekkora hiba. Ezek a halandók.

amúgy Scully mintha nem a vámpírtól hanem az italtól bódult volna el, ami gondolom altatóval volt tele.
Murder-t azért nem bántják, se Scullyt, mert néhány eltünt ember nem nagy szám az USA-ban. Ellenben 2 halott FBI ügynök....

Manapság a fiatalok elfelejtik néha a Maskarádét, pedig jó lenne észben tartani. Én pl. még abban se biztos, hogy jót teszünk az info szívárogtatással, mert az addig jó hogy sokat megszoknak a halandók, de mi lesz ha vmilyen zakkant egyszer összerakja a képet? :twisted:

A zöld gondolom éjjel látó szem. Mondjuk az igaz, hogy az éjjellátó zöld, de a macska szem mintha sárgálna és talán a farkas is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119108 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: aina: köccike! :wink:


Akkor én pontosítanék, mert ez elég naaaagy vonalakban volt :lol:

Szóval a visszaemlékezés megy a végéig szinte, Skinnernek adják elő az istenhátamögötti falucskában történt nyomozást, a lényeg az, hogy rejtélyesen halnak meg a faluba betérő idegenek, akiknek fognyom van a nyakán és teljesen ki van szívva a vérük.

Gyanúsan sok koporsó van a helyi temetkezési vállalkozónál, a meglévő lélekszám felett is... Soha senki nem lát semmit, akkor sem, ha az áldozat két kocsinyira volt, és összegyűlt a fél falu... Aztán az egyik pasit kezdik el gyanúsítani, akiről kiderül, hogy tényleg vámpír, betámadja Muldert, aki a végén karót döf a szívébe, de ettől nem porlik szét a vámpír, sőőőt, amikor boncolás közben kiszedik a szívéből a karót, akkor még fel is éled... persze megmarja a boncorvost, és elmenekül... (innen már nem visszaemlékezés, hanem történés, ugye Skinner nem hitt eddig nekik)

Közben villanások Mulder és Scully emlékképeiből, sok szürke képpel bonyolítva... a vámpírok közelében elbódulnak, majd másnap máshol ébrednek, nem rémlenek nekik a történtek... (ja, elmennek a csodás módon feléledt vámpírhoz, a lakókocsi parkba, ahol egy koporsóban regenerálódik az édes, és Mulder bebilincseli a koporsójába, majd amikor kijön a lakókocsiból, kiderül, hogy mindenki vámpír, és körülállják az emberek)

Télleg randa, zöld világító szemmel hörögnek a vámpírok, és érdekes, amikor az egész falu körbeállja Muldert, sem ölik meg, vagy teszik őket vámpírrá... másnapra a falu üres, nyom nélkül eltűnt az összes vámpír.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119095 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: Sil: jók az emotikonok. 8)

Ha valaki látta az X-aktákat leírhatná a tartalmát. Sajnos én sem láttam... :cry:


Öö.. hát ha csak 1 rész van az X-aktákban, ami vámpíros, akkor én láttam.. mert egy x-es vámpíros részt láttam. Ebben ha jól emlékszem, akkor tök nevetségesek voltak a vámpírok.. vagyis inkább kezdetlegesek.. zölden (!) világító szem, hülye vicsorító hang... a történet lényege, hogy Murder és Scully visszaemlékeznek az eseményekre, amelyek valamilyen istenhátamögöttikisvárosban történtek. (persze vannak eltérések a visszaemlékezések között, ebből sok poén lesz.. ez inkább egy ilyen poén rész volt) Arra már pontosan nem emlékszem, hogy miért mennek oda nyomozni.. asszem valami haláleset van, és vámpírra gyanakszanak.. (Scully boncol is) ... na mindegy, a részben végülis nem derül ki, hogy azok tényleg vámpírok-e (Murder hisz, Scully nem.. tipikus), de asszem ennek is "x-aktás" vége van.. :) szal lehet mégis. :) húú.. hát ez a rész mély nyomot hagyott bennem... :oops: :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119073 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sil: jók az emotikonok. 8)

Ha valaki látta az X-aktákat leírhatná a tartalmát. Sajnos én sem láttam... :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119012 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tegnap volt vmi vámpíros X-akták, csak a végét láttam.
Vki látta?

És hol vannak ezek a vámpír emotikonok??? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpár emoticonok:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118824 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

birefi írta: hoppá-hoppá, ez az Alvilág dolog érdekesnek tünik.
Valszeg jobb lesz a Pengénél.
Bár szereposztása sajna nem olyan jó. :(


Hééé, David Wenham ;) ?
Hugh Jackman?


Birefi itt az UNDERGROUND-ra gondolt, szerintem.
Hugh meg a VAN HELSING-ben lesz benne. (Kate Beckinsale mindkettőben benne lesz)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118743 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

birefi írta: hoppá-hoppá, ez az Alvilág dolog érdekesnek tünik.
Valszeg jobb lesz a Pengénél.
Bár szereposztása sajna nem olyan jó. :(


Hééé, David Wenham ;) ?
Hugh Jackman?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118332 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen. Akkor szerintem kora ősszel megtudom szerezni... :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118279 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: Igen, egyetértek Briefivel.
Jó lesz, mikor kerül a magyar mozikba?


Hát ha minden igaz, amcsiban is csak szeptemberben lesz, szóval... de mire jók a kalóz CD-k? ;)

hoppá-hoppá, ez az Alvilág dolog érdekesnek tünik.
Valszeg jobb lesz a Pengénél.
Bár szereposztása sajna nem olyan jó.


Hát igen.. Kate-et eddig nem igazán láttam akcióban.. mint színésznő, szerintem remek, úgyhogy majd meglátjuk.. vagy nem vele van "bajod"?
Hogy jobb lesz-e a Pengénél.. remélem. :twisted:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118124 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen, egyetértek Briefivel.
Jó lesz, mikor kerül a magyar mozikba?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118107 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hoppá-hoppá, ez az Alvilág dolog érdekesnek tünik.
Valszeg jobb lesz a Pengénél.
Bár szereposztása sajna nem olyan jó. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117997 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nemrég láttam az "Underworld" című film előzetesét. Kate Beckinsale (Börtönpalota) a főszereplő. A bemutató alapján pedig ez a film valami olyasmi lesz, mitn a PENGE, csak női változatban.. érdemes letölteni a trailert..
A vámpírok szerintem itt is a "félelmetes, ijesztő, gonosz, és kegyetlen, stbstbstb :roll: " kategóriát képviselik... de legalább vámpír film.. az elvonási tünetekre jó lesz.. a baj csak az, hogy majd csak szeptember környékén jön ki..amerikában. Nem tudom mi ez a divat, de ebben is van egy MAGYAR színésznő.. :) = Valami Kovács Ildikó (volt neki egy 97-es Balekok és banditák című filmje... :?: ). Mivan, elleptük az amcsi vámpír filmeket???? :twisted:

Link:
us.imdb.com/Title?0320691

Trailer:
www.ez-entertainment.net/ugo/underworld.html

Itt a történet angolul: (mi ez Rómeó és Júlia??)

Selene (Beckinsale), a beautiful vampire warrior, is entrenched in a war between the vampire and werewolf races. Although she is aligned with the vampires, she falls in love with Michael (Speedman), a werewolf who longs for the war to end.


És tessék ide nézni!!

"Van Helsing"

us.imdb.com/Title?0338526

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116437 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vmi magyar adó nem ad vámpíros sorozatot? Pedig lehetne...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.825 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére