Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 2 hete #140006 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Már gondolkoztam rajta, hogy megnézzem-e ezt a filmet. Itthon mikor láthatjuk majd?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139998 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alyr: Az imdb.com-on is úgy látták, hogy a Pengére hajaz, meg a Mátrixra és a Hollóra is. :wink: És úgy nézem, részben Magyarországon forgatták (a stáblistában is lehet találkozni pár magyar névvel)...
A sztori enyhén szólva ééérdekes... :? Háború dúl a vámpírok meg a farkasemberek között, de közben egy vámpírcsaj beleszeret egy farkasemberbe... :roll: Hmm, Rómeó és Júlia vámpírokkal? :x

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139974 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az apple.com-on most láttam egy Underworld című film előzetesét. Eléggé vámpíros. A sony films (Columbia pictures) csinálta, kíváncsi vagyok mit tudtok róla... (az előzetes alapján a Pengére hajaz, de lehet hogy csak én láttam így)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139927 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én pedig nemrég olvastam végig angolul Az Interjút, azok után, hogy láttam valamikor a filmet... nos, az közelebb járt a regényhez, de így is volt jónéhány rész, ami eredetileg egész másképp történt. :roll: ;) A tanulság: Olvassunk könyveket! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139921 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Kici Unokám: Hmm.......a történet alapján a qotd filmről van szó, noha elvileg könyvben picit máshogy van ;)


CSAK PICIT?!?!?!? :twisted: :evil: :evil: :evil:

Amikor megnéztem a filmet legszívesebben sírtam vagy toporzékoltam volna dühömben, mert a neveken kívül sok közös nincs Anne Rice regényével... (és nálam a regény az etalon...) amúgy nem lett volna gond, ha sima vámpírfilmként reklámozzák, csak nem a QotD címével, mert ha nem a sztorit nézem akkor annyira nem volt rossz a film... de így... Laylana, odaadom szívesen a könyvet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139918 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laylana Uinen írta: Ükpapim:nekem is jó a szombat!!!-őszinténszólva csak az jó :) -

Akkor is, ha október? ;) Egyébként csak dédpapid... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139902 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mami:huh...akkor megnyugodtam...márazt hittem hogy a 276815327000.-nézés után is elnéztem a storyt...
Ükpapim:nekem is jó a szombat!!!-őszinténszólva csak az jó :) -

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139900 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laylana Uinen írta: Jaaaaaaaaaaa!!!!!-mondjuk én mégcsak a filmet láttam de a filmben az volt amit leírtam..vagy nem? :oops: -


Az volt hát :)

Estel: okt szombat szintén jóóóó :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139899 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, van itt programjavaslat elég, csak időpont kell... :roll:
Nekem egy október szombat jó. :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139898 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaaaaaaaaaaa!!!!!-mondjuk én mégcsak a filmet láttam de a filmben az volt amit leírtam..vagy nem? :oops: -

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139897 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gilzz:vagy netán egy kis "írtsuk a Karós hadtestet" esti testmozgás?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139896 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kici Unokám: Hmm.......a történet alapján a qotd filmről van szó, noha elvileg könyvben picit máshogy van ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139894 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mami:tesszék? :oops: eztet moszt nem értettem :P

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139892 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laylana Uinen írta: Carminire:őőő...mert mondjuk Akasha a Kárhozottak királynője....
-Jesse meg vhogy nem érdemli meg ezt a címet ;) Egyébként is...ha nincs Akasha Jesse nem is lett volna vámpír...-mert ugye Akasha kedvéért lett kiszívva a vére :) = az már "mellékes" hogy Lestat 3szor is elhajtotta Jesset mint a....nem tom mit :D -


Hmm....film-könyv változtatások rulzz....

:D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139887 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Carminire:őőő...mert mondjuk Akasha a Kárhozottak királynője....
-Jesse meg vhogy nem érdemli meg ezt a címet ;) Egyébként is...ha nincs Akasha Jesse nem is lett volna vámpír...-mert ugye Akasha kedvéért lett kiszívva a vére :) = az már "mellékes" hogy Lestat 3szor is elhajtotta Jesset mint a....nem tom mit :D -

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete - 21 éve 2 hete #139847 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És mit takarna ez a vimpárolás? : )= Családfaismertetés, RPG-The Masquerade, véresagy/paradicsomlé/vérnarancs-iszogatás, vagy csak úgy bármi? :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139833 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff Vértestvérek :) =

Egy kis közvkutatás... ki az, aki eljönne vimpárolni, és milyen időpont jó/nemjó neki. :deal: nekem egy október szombat kering fejemben.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139267 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mér pont Akasha??? :lol:
Hmmm....talán inkább Jesse :lol: :lol: :lol:

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139208 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én már sajnos nem elékszem, hogy kinek vagyok a lánya :oops: :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138947 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gillz: nagyon egyet értek, ami a Malkavitákat illeti:)) a legjobb klán:)) Sok minden van ám bennük, amit nem néznének ki az emberek..(és vimpárok):)

Jah, hogy Öleltek? Nem tudom, Evenstar említette e, de a lánya volnék, s most már egy onokával is megörvendeztettem Nodlee személyében:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138696 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Carnimire:WOW!!Te lennél Akasha?Mé1 nem maradtál olyan szép bronzos mikor meghaltál????Megvettelek volna 1 árverésen ;)

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138514 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv Testvéreim! :wink:

Gillz: nekem tetszik az ötlet és már elég régóta szervezgetjük már tényleg összekéne hozni azt a talit.

Amúgy hozzám legközelebb a Gangerelek állnak. :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138459 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat,vagy valaki! lehetnék én is vimpár????? mert vámpir az már vagyok egy ideje...(kárhozottak királynője)...

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138380 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Laylana: szvsz örömmel látunk mindenkit, főleg, ha most az eddigiektől eltérően sokan rácuppanunk a talitémára :deal:

nemtom, szvsz a Vimpároknál nincsenek Vampirés klánok, már ha nem maradtam le a klánalapításokról.
Annyit elárulhatok, h eddigi tanulmányaim alapján a Malkaviták állnak hozzám lelkileg a legközelebb :clown: :twisted:

Hűha, mindenki beszámol Öleltjeiről! Akkor bejelentem, Morgana és Loth személyében is újabb Vimpárjainkat köszönthetjük...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138367 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv Vértestvéreim :) ))
gillz:én is mehetnék a talira? :cooljump:
Lenne 1 furi kérdésem...ki milyen klánba tartozik?-én legszívesebben torreador lennék..csak az a bibi h. rajzos vagyok vagyis inkább rózsa klánba tartoznék...ki hogy van ezzel ha szabad megkérdenem? :bandit:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138273 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Hát anyu, azért mi itten a klánodban többet csinálunk a semminél... :roll: Pl. gyarapítjuk a már amúgy is elég népes családot: A legújabb vimpárutód egyébként a ma általam megölelt Mau Rauser! :hello: Fogadjátok Őt szeretettel! :wink:


ezt a tevékenységet és is folytatom, igy lett egy fijam(Arden), meg egy leányom(Nimdorci)

[size=9:2e8xr7r8]bár fiukat sokkal jobb ölelgetni :twisted: [/size]

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138160 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vértestvérek!
Lenne egy radikális :P gondolatom. Gyűjtsük mán össze magunkat mondjuk egy októberi szombaton... De mostmáraztán... kinek mikor jó, és háthahátha

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137956 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nimrodel Melian írta: Akkor akár én is lehetek tag? És mi teendője van egy tagnak?


Keresned kell egy vámpirt aki magához ölel és készen is van :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #137795 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát anyu, azért mi itten a klánodban többet csinálunk a semminél... :roll: Pl. gyarapítjuk a már amúgy is elég népes családot: A legújabb vimpárutód egyébként a ma általam megölelt Mau Rauser! :hello: Fogadjátok Őt szeretettel! :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137630 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Valószínűleg csak ideiglenesen fogok ezzel az arccal szaladgálni, mert szeretnék egy sajátot.... :twisted:
Thaur: köszike, egyszerűen imádom. :itscool: :dance:

Pedig szép vagy így is, hidd el, Vértestvér.

ja, és hogy mi a feltétele a vimpár tagságnak?? Semmi különös.
És hogy mit csinálnak a vimpárok?? Semmi különöset... általában... :wink:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.814 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére