Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 3 hónapja #129634 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Na jó, akkor tegyük fel a kérdést, hogy kiket érdekelne és érintene egy ilyen találkozó :?: Mert itt nincs túl nagy mozgás, és mielőtt bármit is szervezünk illene eldönteni, hogy kiket is érint. :o h:


(először is: szia Les! :) )

Érdekelni érdekelne, de rohadtul tele van a nyár ilyen hülye családi nyaralásokkal.. és csak kb 1-2 napos "lyukak" vannak. Szal beszéljetek meg egy időpontot, és ha tudok, akkor ott leszek. Ja, és nekem csak a BP helyszín lenne jó.
Asszem ezekkel az infókkal nem mozdítottam előre semmit... :/ sorry

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129475 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta: A találkozóra mindeképp egy olyan helyet javasolok, ahol vannak koktélok, és figyelmetekbe ajánlom a "Véres agyvelő" címűt, ami igen bizarr nevű, de nagyon finom :twisted: csak emlékeznék hol lehet ilyet inni :evil: , amíg rá nem jövök igyatok Véres Marit :lol:

Véres Agy: Jet Station Pub-ban iható gyönyörűség... Nyugati Pu.-tól fél köpésre. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129284 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na jó, akkor tegyük fel a kérdést, hogy kiket érdekelne és érintene egy ilyen találkozó :?: Mert itt nincs túl nagy mozgás, és mielőtt bármit is szervezünk illene eldönteni, hogy kiket is érint. :o h:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128847 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: Találkozó! Legyen! Mikor és hol? Egyszer már próbálkoztunk, de nem nagyon sikerült... júni 21 körül pl. ?

:arrow: Bocsi, h belekottyantok, de akkor lesz a Látó-hegyi szentivánéjezés :arrow: már meg is van a tali :wink:
[/quote]

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128726 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Személy szerint akkor pontosan és tökéletsen nem érek rá. :shake: :down: A szeged még inkább megoldható, de ez még kétnapon belül kiderül. Ugyanis erre az időpontra már perfektül rászerveztem :quasi:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128723 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A találkozóra mindeképp egy olyan helyet javasolok, ahol vannak koktélok, és figyelmetekbe ajánlom a "Véres agyvelő" címűt, ami igen bizarr nevű, de nagyon finom :twisted: csak emlékeznék hol lehet ilyet inni :evil: , amíg rá nem jövök igyatok Véres Marit :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128712 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Oks, látom nem nagyon halad a dolog. Akkor én itt és most kezembe veszem az ügyet. :twisted: Jún. 4-e vagy 5-e kinek felel meg?
És akkor gondolom Szegeden vagy Pesten, ki hova tud eljönni - Lestaték, ha az utóbbi, elengednek titeket??
Jahh és mit gondoltok hol legyen? Jet Station, vagy legyünk egy kicsit eredetibbek???

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #126963 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
NAhh... kicsit utána néztem, és íme: (szal elfelejthetitek azt a Red Americát :) )

UltraViolet (2004)

From CHUD.com (05.30.03):
Well, I guess it's safe to spill the beans. It's official, Milla Jovovich has been cast as the lead in Kurt Wimmer's UltraViolet. Variety unloaded the news, news we've been sitting on, in an article about this film as well as her next foray into the world of cinematic mediocrity known as Resident Evil.

Milla will play a vampire with no shortage of ass-kicking potential who's forced into protecting a young boy amidst the tumult of war in the not-too-distant future and from what we've been told, Kurt's seriously springboarding into much more elaborate action for his follow-up to the beloved Equilibrium. Expect no shortage of coolness, but it's a good while away before the film hit screens. Milla's apparently really getting into shape, and the role.

Here's a word from Kurt himself about the project, a CHUD.com exclusive:

"Yes, it's true, we have cast Milla. Though shooting's a ways off, with all the prep necessary for this film, we've started physical training with her already so we can hit the beach at a sprint. Acting ability was always a given but I was relieved to find that she has excellent fundamental kicking and punching skills as well as a basic coordination that's allowing her to pick up sword and kali-stick basics along with wu shu isometric forms relatively easily. Though it's sometimes also the case with men, I think it's even more common with women that no matter how much training you give them, you'll never be able to convincingly transform them, both in terms of physicality and in terms of attitude, into warriors. It's tricky business - Linda H. Sigourney, maybe a few others - the list of success isn't very long. But when I watch the tapes of our sessions with Milla, sword arced over her head, I can see in her eyes - she's a killer."


From Variety (05.30.03):
Jovovich Gems booked
Actress to topline 'Evil' sequel, 'Ultraviolet'

Screen Gems has a sci-fi double bill set with Milla Jovovich. After signing the actress to topline the Alexander Witt-directed "Resident Evil 2," Screen Gems has set her to follow by playing the title character in "Ultraviolet," a futuristic vampire film that will shoot in Shanghai in December. Kurt Wimmer ("Equilibrium") wrote the script and will direct. Jovovich plays the title character, a tough woman who finds herself the protector of a 9-year-old boy targeted for death. Backdrop is a civil war in the late 21st century between humans and a subculture turned into vampires. She's one of the latter. Wimmer wrote the script specifically for Jovovich after watching her work in "Resident Evil." Clint Culpepper and Stacy Kolker Cramer are supervising the project for Screen Gems. Lucas Foster is producing.

Credits:
Produced by Lucas Foster
Written by Kurt Wimmer

Genre: Action
Plot outline: Milla plays UltraViolet, a tough vampire who finds herself the protector of a 9-year-old boy targeted for death. Backdrop is a civil war in the late 21st century between humans and a subculture turned into vampires.

Cast
Milla Jovovich .... UltraViolet

Az infó innen van:
millaj.com

az imdb.com viszont még nem tud arról, hogy Milla is játszana a filmben.. Salma Hayek-et nevezik meg, meg James Franco-t..
us.imdb.com/Title?0367183

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #126959 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

birefi írta: Új vámpír film készülődik!
Mila Jojovich főszereplésével. A vámpírnő egy lányt védelmez. A vámpírok és emberek polgár háborújában.
Reméljük a legjobbakat. :)


Millának a következő filmjei lesznek mostanában (értsd 2003-2004):

Resident Evil: Apocalypse (2004) (pre-production) .... Alice
Red America (2003) (completed)

us.imdb.com/Name?Jovovich,+Milla

A kettő közül csak a "Red America" lehet az a vámpíros film, de a rövid tartalomból nem ez jön le, szal nem tudom..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #126006 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

birefi írta:

Nefadar írta: birefi: mi lesz a címe?


Nem tudom, ha vki megtudja szóljon!


Azért köcci, és remélem megtudjátok...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #126002 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nefadar írta: birefi: mi lesz a címe?


Nem tudom, ha vki megtudja szóljon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #125757 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rájöttem :twisted:
Elolvastam 10 - 13-ig, most jön az 1-6-ig :) , aztán veszem a 7-9-iget is :twisted: (a Weinberg trilógiából választottam ki a szimpatikus klánokat, és azokat vettem meg először :roll: néha gondolkodhatnék... mielőtt cselekszem... )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #125743 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sil, nem baj, mi azért szeretünk :mrgreen: :bounce:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #125649 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
birefi: mi lesz a címe?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #125615 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Új vámpír film készülődik!
Mila Jojovich főszereplésével. A vámpírnő egy lányt védelmez. A vámpírok és emberek polgár háborújában.
Reméljük a legjobbakat. :)

A klánregényeket ha tudod sorban olvasd.
Regény függő a dolog, de van amikor utalgatnak egymásra, és ha nem olvastad a sztori elejét sem a szereplőt sem a tetteit nem érted.
Így is elég homályos lesz néha. Nehéz kibogozni a háttérben játszódó dolgokat. (Shadow play)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #125598 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Látom, gyarapodik a család... :wink: Én meg még mindig csak tiszteletbeli vimpár vagyok... :roll: :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124931 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem cemílyszerint yún 11 és 30 köszt bict nemyoo, de ha máskor lecc, számíthattok rám!
Yoolenne megismerni a családot...

Amúgymeg yún 21 a nyári napforduló... Bisztos h yoo ötlet a legrövidebb estét választani? :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124890 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen sorrendben érdemes olvasnom a klánregényeket (igazából csak azok a klánok vannak (még) csak meg, akik különösebben érdekeltek), van-e fontossága a sorrendiségnek.

(hja, az Alexandra akciójában sikerült 7 regényre szert tennem :lol: )

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124841 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egyetértek testvérek. Lehetne már egy tali.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124805 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Találkozó! Legyen! Mikor és hol? Egyszer már próbálkoztunk, de nem nagyon sikerült... júni 21 körül pl. ?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124719 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gratutálok a gyermekhez ;) = Gusztáv és bab áldja.
Találkozó? ahogy gondoljátok, bár ha nyár elején lesz, akkor nem tudom bezsúfolni :shake: Tele vagyok már találkozókkal a nyárra. :deal: :cheers: Azért remélem, ha megszervezésre kerül, olyankor lesz, amikor el tudok menni. :oops:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124707 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Woww, szval gyarapszunk!!! :evil3: Mostmár dédnagymama lettem; nem is rossz ez az én koromban.
Kedves vértestvérek, lassan összehozhatnánk már egy talit - még mielőtt nagy on nyár lenne és szétszóródnának a tagok.
Hmmm? :hein:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124671 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezennel ünnepélyesen bejelentem első leányom érkezését ! A Deagol-klán új taggal gyarapodott péneken Onering személyében:)=

A boldog anya (vagy apa?;D= )

Thaur : Frissítheted a családfát:)=
[size=9:jl4y02tf]Továbbörököltettem Estel rossz fogait;)=[/size]

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123985 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Tudomásom szerint míg az Interjú-t rendkívül nehéz, a Lestat-ot gyakorlatilag lehetetlen beszerezni. :cry: (A Lestat nekem sincs meg sajna, de olvastam.)


Ez így van sajnos. Mindenesetre az Interjú-t a Westend-felé vezető aluljáróban, egy kis antikváriumban lehet néha kapni, de kb. 2000-ért.. :evil: Lestat-ot nem.. de állítólag nemsokára valamelyik kiadó újra kiadja az Interjút, és állítólag tervbe van véve a további krónikák kiadása is.. sajnos hozzám csak így jutott el a hír, szóval se kiadót nem tudok, se dátumot. :(

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123955 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laurelin írta: Nekem megvan az Interjú a vámpírral, nekem meg a Lestat a Vámpír kellene. Megvolt csak kölcsönadtam és azóta nem láttam, pedig a harmadik része is megvan. Láttátok filmen? Szerintem szörnyű rossz lett.

Tudomásom szerint míg az Interjú-t rendkívül nehéz, a Lestat-ot gyakorlatilag lehetetlen beszerezni. :cry: (A Lestat nekem sincs meg sajna, de olvastam.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123817 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem megvan az Interjú a vámpírral, nekem meg a Lestat a Vámpír kellene. Megvolt csak kölcsönadtam és azóta nem láttam, pedig a harmadik része is megvan. Láttátok filmen? Szerintem szörnyű rossz lett.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123554 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Supersonica: kösz, hogy szóltál, asszem én is felkeresek egy-két ilyen könyvesboltot :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123447 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Érdekes hír: az Alexandra könyvesboltokban most (EZEN A HÉTEN, május 25-ig) kettőt fizet, 3-at kap akció van (persze a legolcsóbbat kapod ingyen)! Ennek ellenére nem rossz, nem rossz... rögtön vettem két Vampire kötetet, és még tervezem a héten, hogy egy-két Alexandrába benézek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123354 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vicc?
Azt én is tudok! :wink:


Bemegy 3 vámpír a bárba.
-Kérek 1 adag friss vért! - mondja az első.
-Nekem ugyanezt! - így a második.
-Nekem meg egy adag plazmát! - mondja a harmadik.
-Oké - mondja a pultoslány, és odakiált a mixernek: Két normál adag meg egy diétás rendel!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123351 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ma olvastam egy viccet témájában ide illik.

- Mit iszik az ideges vámpír?
- ???
- Csigavért.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.848 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére