Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 11 hónapja #143050 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: A tegnapi nap után egyre valószínűbb, hogy erre a vimpártalira legkorábban 18. szombaton kerülhetne sor. Jó lenne az Nektek? ;)


nem tudom, sajna vmeik hétvégén asszem épp azon lesz nekem egy szombati tanítási nap :( de délután végülis lehet ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143049 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A tegnapi nap után egyre valószínűbb, hogy erre a vimpártalira legkorábban 18. szombaton kerülhetne sor. Jó lenne az Nektek? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142925 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur: Okt. 11-re mintha némi MTT-közgyűlés lenne betervezve, ahogy a verebek csiripelik, bár értesítést még nem kaptunk erről. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 órája #142892 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Adelard írta:

Estel Adániel írta: Október 4. szombat délután lesz, ha emlékezetem nem csal... ; )=


Hmm.. nekem azt mondta Thaur hogy el lesz halasztva 1 héttel. Akkor mégsem? :?: :roll:


De.......elnézést mindenkitől, okt 4.-ére nekem is közbejöttek dolgok, s elég sokan nem érnek rá (közvéleménykutatás :) )
Szal, épp ma akartam beírni, hogy mi lenne, ha el lenne halasztva egy héttel:
magyarul okt 11.-én lenne a buli???

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 órája #142875 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Október 4. szombat délután lesz, ha emlékezetem nem csal... ; )=


Hmm.. nekem azt mondta Thaur hogy el lesz halasztva 1 héttel. Akkor mégsem? :?: :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142649 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Október 4. szombat délután lesz, ha emlékezetem nem csal... ; )=

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142637 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tényleg, kedves Vértestvéreim, akkor lesz tali, illetve mikor lesz? mert jó volna tudni, hogy akkorra ne szervezzek semmit :)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142503 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hja, kérem, nem lehet mindenki deagol-klánbeli... 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142501 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jaja, jónéhányan... :twisted: :twisted: :twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142348 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
héjj! a családfáról mintha hiányoznának néhányan :twisted:

lesz tali????

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142285 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
de kb melyik oldalon keressem?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142277 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tulajdonképpen most lapoztam át újra a legelejéről a topicot, és ezt ajánlom Neked is, mert már le volt írva korábban... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142272 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
most vagyok itt először tulajdonképpen mi ez a vimpár gittegylet?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142239 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel jóvoltából: a friss Vimpár Családfa!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142184 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok :) Csak gondoltam, beköszönök...hiányoztok, vimpárok...pussz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141362 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem az az időpont jó, és szvsz Pesten kéne, mert ott laknak a legtöbben...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141079 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÁÁÁ, én nem érek rá:(

Csak ez az időpont jó???
pedig még a vimpárszerkó is megvan:(

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140868 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Alyr: Az imdb.com-on is úgy látták, hogy a Pengére hajaz, meg a Mátrixra és a Hollóra is. :wink: És úgy nézem, részben Magyarországon forgatták (a stáblistában is lehet találkozni pár magyar névvel)...
A sztori enyhén szólva ééérdekes... :? Háború dúl a vámpírok meg a farkasemberek között, de közben egy vámpírcsaj beleszeret egy farkasemberbe... :roll: Hmm, Rómeó és Júlia vámpírokkal? :x


Most olvastam az RPG.hu-n hogy a Vampire meg a white wolf (vagy miaszösz) kiadója be is pereli a film készítőit mert pofátlanul loptak a Vampire megilyesmi könyvekből. (én is felfigyeltem a metrón a BKV címerére... :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140827 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nimrodel:
földig lobogó bőrkabát a divat legújabb értesúléseim szerint a vámpiroknál, de szvsz még az estélyi is elmeg vörösboros pohárral a kézben :D
amúgy szvsz attól függ, milyen ruhákat viselt életében... ügyhogy akármilyen. Inkább az arc kifestése kölcsönözhet jellegzetességet, vagy nézz meg néhány gótot, az is egész impressziv.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140815 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Adelard írta: Már megbocsáss de ezt neked ki mondta h ÉN szervezek talit??

Ezt valóban nem mondta nekem senki, minden bizonnyal a levél

Thaur & Haynal & galad + Kedvenc szervezőnk: Adelard

sorát érthettem félre... :roll:
Remélem nem haragszol, és remélem, a Te szülinapod ünneplése is belefér majd a programok közé! ;)

[size=9:1beqpzwi]P.S.: Apropó vimpártali, nem gondoltál még arra, hogy Te is vimpár legyél? :deal: :D [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140663 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szeretnék egy vámpírjelmezt készíteni. De tulajdonképpen milyen egy vámpír ruhája?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140615 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
affene! nekem nem jó az időpont... :(

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140594 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: az Adelard által szervezendő szülinapos talival,



Már megbocsáss de ezt neked ki mondta h ÉN szervezek talit?? Arról volt szó h Thaur és Galad szülinapja lesz, ők szervezik és ök mondták ezt is nekem.Mivel nekem is akörül van a szülinapom én is mennék de szó sincs arról h én szervezem!! Még az se biztos h ott leszek..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140430 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megjegyzés: az időpont szándékosan esik egybe az Adelard által szervezendő szülinapos talival, a tervünk az, hogy egybe tartanánk a kettőt ... ; ) =

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140429 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, Vimpárok!

találtunk 1 időpontot...

okt.4.

hely még nincs... mondjatok 5leteket, mert kell!
(Budapesten...)

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete - 21 éve 2 hete #140209 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szombatolásban benne vagyok, csak délután légyen, ha lehet. :roll: (Vagy vmi naon pontos elérhetés! :heu: )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140146 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vértestvérek.

tehát októberben egy szombatot ülünk.

És mit takarna ez a vimpárolás? : )= Családfaismertetés, RPG-The Masquerade, véresagy/paradicsomlé/vérnarancs-iszogatás, vagy csak úgy bármi?


aha :D a Vimpár Gittegylet találkozója. vagy vmi ilyesmi.

uff

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140074 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: jó nekem aztán mindenhogy csak szombat legyen ;) Dédpapi!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140070 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha vki könyvt keres:
Móriczon az Alexandrában van Pandora 1000 - 1 HUFért (Bár az ürge aconta nem tud 1 ft-t viccaadni... Montam neki nem bay... Holnap már nem ő lecc a pénsztárnál... :roll: )
És A csontok szolgálója szinténennyiér ( Nemtom mennyire kapcsolódik, Ti bict tuggyátok, nekem may holnap kiderül :heu: )
Megvan Kárhozottakkirálynője, meg Boszorkányokórája, de az pict sokabbér... De legalább van!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140029 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

Thaurwathiwen írta: Kici Unokám: Hmm.......a történet alapján a qotd filmről van szó, noha elvileg könyvben picit máshogy van ;)


CSAK PICIT?!?!?!? :twisted: :evil: :evil: :evil:


inkább nagyon, igazad van ;)

pl Mekare alapból ki van hagyva :P :evil: a film no comment...mint vámpírfilm tetszik, de mint QotD :P

---
egy kérdés: Hmm......nincs meg vkinek az Interjú a vámpírral c. könyv magyarul, mert itt a suli s nincs időm angolul olvasni, meg gépen nem is naon tudok :P ?
S ha birtokolja, akkor lenne szíves odaadni? ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.038 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére