Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 2 hete #144191 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bizony lányom ő a nénikéd lesz. Én a tesódnak akartam először de végül az én tesóm lesz :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144174 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laylana Uinen írta: Lám..testvérem lett? :)


Csumi, tesókám!!! Már naon várom a felavatásomat!!!
Meg azt, hogy megismerjük 1mást! :wink:

Hé.. teneked Arwena a mamád, nem? Akkor csak az unokatesóm vagy!
Még tesóm lesz Arwena meg Hajni, meg Alyr, még ki is? :?
Sok puusz!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete - 19 éve 9 hónapja #144124 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Van errefelé valaki, aki Lestattól származtatja magát? Mert akkor akadt egy testvére :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144090 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz írta: Héhéhéhé!!! :dance: :hello: :hello: :hello:
Arwena beszervezett vimpárnak!!! Eddig úgy tűnik, Thaur lesz a mamám! Pusz mindenkinek!! I'm so happy!!!


Lám..testvérem lett? :)

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143907 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
...és hála a mai rengeteg szabadidőmnek és ellógott óráimnak, már az eredmények alakuása is megtekinthető :lol:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143847 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Vimpár Családfa Thaurwathiwen gyűjtéséből indult, még nyáron, és azóta a deagol-klán minden új megÖlelt tagjával bővítettem, akiről tudok... ;) Ennek megfelelően egyetlen más klánba tartozó (pl. gillzékhez), vagy megÖleletlen vimpár sem szerepel még rajta... :oops: ezúton is elnézést minden "kívülrekesztett" vimpártól. :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143846 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lássátok a jó szívemet: van szavazás!
Tessék ellátogatni az oldalamra , és szavazni hogy mikor jó a vimpár-tali!!! (Tessék úgy számolni, hogy utána esetleg Vempire-parti is lehet!)

Estel: ha kiderül újabb rokoni szál, szólj hogy ő is szavazhasson!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143740 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: ez az egyetlen családfa? Mert engem is beszerveztek és nem találtam meg magamat rajta... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143733 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Héhéhéhé!!! :dance: :hello: :hello: :hello:
Arwena beszervezett vimpárnak!!! Eddig úgy tűnik, Thaur lesz a mamám! Pusz mindenkinek!! I'm so happy!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143714 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A legfrissebb Vimpár Családfa ... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143658 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kénytelen leszek szavazást írni, bár még nem tudom lesz-e rá elég erőm/időm.
3-4: Nekem nem jó.
Marad egy hétvége, és tetszőlegesen hosszú őszi szünet.
Azazhogy elvileg ármikor, az egyetem nem zavar.

Esgal, bocs hogy rád törünk, neked 18-a estén kívül jó más nap is? Már a kégli miatt :wink:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143651 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Emberek!
itt én vagyok az egyetlen, aki teljesen elégedet a világ(és a vér :twisted: )folyásával, és nekem[size=9:1yt7aq7z] eddig asszem [/size]minden idöpont jo(vagy csak nem tervezek elöre)

A Hold süssön utatokon!

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143630 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ithilgalad írta: Az ellen nekem van. ( Hogy legyen valaki ;) )
Bár attólperce lehet akkor...
4. este, 18, 19 nékem OK.


18.-a suli... nekem a 11-12. jo, meg az öszi szünet utánai 7vége.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143607 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az ellen nekem van. ( Hogy legyen valaki ;) )
Bár attólperce lehet akkor...
4. este, 18, 19 nékem OK.

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143590 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És ha őszi szünte végén levő hétvégén lenne? Az ellen még senkinek nem volt ellenvetése...

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143575 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor szvsz vagy szavaztassuk meg Szürke Gandalf közreműködésével a szóba jöhető időpontokat, vagy egyezzünk meg abban, hogy mindenki arra jön, amelyikre tud, aki többre tud, többre jön. :? 4., 5., 11., 18., 19., mik voltak még?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143564 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
denekemnemjóa19 :roll:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143487 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: A 4-e se rossz, nekem mindegy csak ne okt 10-13 ill az a hétvége mert akkor képtelenség innen elszabafulni :[ lehetne őszi szüntében is, hogyha a nagy többségnek jó. (tudom, vannak nem-gimnazisták is... :/)

Üdv:
-- Mau



NEEE legyen 4.én, please..... :roll: :!:
(és az öszi szünetben se ha lehet... :( )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143450 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Ry: kb. mikorra érnél fel 18-án?

Háát... Ha pénteki órarend szerint lezs, lehet, hogy 5re fent tudok lenni, de ha nem, akkor csak fél kilenc, és az már nagyon késő...

Thaur: 19 vasárnap után őszi szünet lesz. Talán felfogható vmi apróbbfajta világvégének. ;)

[size=9:1nlipskf]Szerintem ha szépen néztek Szürkére, összedob egy szavazást, és akkor mindenki leadhatja a voksát a neki megfelelő időpontra, és megnézhetjük az eredmény alakulását. ;) - ha igény van rá, szóljatok neki, vagy nekem.[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143413 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A 4-e se rossz, nekem mindegy csak ne okt 10-13 ill az a hétvége mert akkor képtelenség innen elszabafulni :[ lehetne őszi szüntében is, hogyha a nagy többségnek jó. (tudom, vannak nem-gimnazisták is... :/)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143411 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Friss hír: (a fórumon ugyan tudomásom szerint még nincs megerősítve, de a chaten Áfonyától hallottam (aki az MTT titkára), hogy beszélt Battival (aki pedig az Elnöke), és minden valószínűség szerint) NEM 11.-én lesz a K.Gy.!
A 19.-ét támogatom, de nekem még a 4.-e is jó lenne, ha záros határidőn belül el tudnánk dönteni a helyszínt. (Eddig egy javaslat gillztől: CD-fű.)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143379 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
én sajnos nem tudok 18.án felmenni Pestre... :(
szóval se tali se szerepjáték... :(

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143359 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hi, vértestvéreim!
A pénteki talin elhangzott 1 ötlet, h a vimpár talizást össze lehetne kötni egy Vampire partival. Ha ez így van, jó lenne az, h 18-a délután v. estefele talizunk, utána (mivel rpg-re jobb helyet nem találtam) akik játszani akarnak, testületileg átvonulnak szerény hajlékomba, aholis hajnalig tartana a játék, mondjuk. A lakás fekvése igen jó, metróval megközelíthető, szal nem viszlek titeket a világ végére. Jó lenne persze nagyobb helyszín is, mert tán szűkösen leszünk, eddig azonban nincs jobb.
Ez azért is jó, mert másnap vasárnap, mikor haza lehet utazni, és a nap további részét lehet alvással tölteni, vagyis nem ájultok be munkahelyen ill. suliban.(remélhetőleg)
Vélemény?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143348 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:5pwajn6s]csak 19.én legyen könörgööööm[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143327 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A 18a szvsz nem jó, mert az egész országban pénteki munka nap szerint van suli ill. munka... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143311 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ry: kb. mikorra érnél fel 18-án?
[size=9:m8phgmxb](csak ne a 11-ei hétvége csak azt ne csak azt ne)[/size]

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143193 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
na jó, akkor erősen javaslom a 11.-ét akár lesz kgy akár nem, magam részéről úgy vélem, hogy sokan jönnek fel a kgy miatt bpestre, s nem hinném sztem meg lehetne csinálni (reméljük a kgy nem tartana 9-ig ) vagy pedig még későbbig eltoljuk, mert nekem (s vsz másnak sem) nem jó a vasárnap, legfeljebb végső menedékként világvége előtti hétvégén kb :P :) szüleim csak pénteken és szombaton engedik h pestre menjek :P (pénteknek annyi a szépséghibája h kb 4-kor tudok elindulni v még később)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143151 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Izé nem tudom kinek kell ezt beírni vagy valami, de Mogy az én lyányom lett. (én dodie lyánya vagyok)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143113 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És nem lehetne vasárnap? :roll:
18 nekem is tanítási nap, és nem érnék fel... :( Pedig szívesen elmennék. :twisted:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143058 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem is szombati tan. nap volna, de operalátogtaás lesz jelyette, úgyhogy a délutánom szabad. Thaur: délutánra gondoltunk ... :)
Ack! Közgyűlés 11-én? Hát nem igaz, hgy megint lemaradok róla... :[ grrr.

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.152 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére