Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #134686 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jah! mint velem Stephen King... Fényes nappal, órán, körülttem röhögcsél össze-vissza az osztály, én meg Lolvastam 1 Stephen King novellát (Kukorica gyermekei) :arrow: Azóta nem merek kukoricás közelébe menni! :roll: A horrorfilmektől én sem félek. Az 1etlen, amin nagyon beparáztam, a Kör volt.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134684 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta: Lovecraft: nagyon szeretem a misztikus hangulatú novelláit, én főleg este szoktam elalvás előtt olvasni, már álmodtam Ctulhu világával :? csúnya rémálom volt... amúgy Reinatha is szereti a rémregényeket :)

Hát igen, rám is mindig éjfél után jöm rám a Lovecraft-olvashatnék... :wink: És igen, én is álmodtam már vele... Mit mondjak, nem volt éppen kellemes... :roll: 10-12 évesen totál lelkinyugalommal végignéztem a legdurvább horrorfilmeket, de Lovecraft minden vér nélkül is sokkal ijesztőbb, mint bármi más... :wink: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134682 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Húúh! Köszi a sok ajánlást, ha lesz időm Lolvasom. Thur már mesélt Lovecraftról a táborban is... :wink: :roll: :D Amúgy én nem szeretek elalvás előtt horrort olvasni, mert nagyon vzuális a fantáziám, és mindent Lképzelek... :mrgreen:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134649 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Javítottam ;) EGY helyett A :)

Igen, oké, az első két kötet az annyira nem szép, sőt, nekem a Lestat gyakorlatilag lapokra van szétesve, mert annyiszor olvastam / olvastuk (igazából az utolsó kölcsönadásból tért vissza lapokban). De az újonnan kiadott Dáin félék tényleg szépek, arany betűkkel...(helyesírási hibákkal tele :lol: ) Igaz, 2-3 ezer Ft egy kötet...

Oké, köszi a javítást, én még a Werewolf-ból és a Mage-ből olvastam egy-két regényt (kölcsön), azokat nem kezdtem el gyűjteni... ez a könyvvásárlósdi egy katasztrófa :roll: , vagyonokat szoktam könyvesboltban hagyni (apró tippek: Camelotban ha bejelentkezel tagnak, 10% kedvezményt kapsz a könyv árából, ha bemondod a neved vásárláskor, Libriben egyszeri nagyobb tételt kell vásárolni, és utána 5% kedvezményt kapsz a Libri kártyára, majd 10%-ot, ha 30.000,- Ft-ot elköltöttél már náluk), Alexandrában figyelni kell az akciókra (múltkor az a kettőt fizet, hármat vihet az igen nagy csapás volt a pénztárcámra ;) ))
Hálisten a baráti körömben elég változatos a fantasy felhozatal, úgyhogy csereberélni szoktuk a sorozatokat ;) , így olvastam például a Robert Jordan féle Idő kereke regényfolyamot...

Lovecraft: nagyon szeretem a misztikus hangulatú novelláit, én főleg este szoktam elalvás előtt olvasni, már álmodtam Ctulhu világával :? csúnya rémálom volt... amúgy Reinatha is szereti a rémregényeket :)
Lovecraft honlap: www.hplovecraft.com

Most mennem kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134641 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta: Ajánlott sorrendben olvasni Anne műveit: Interjú egy vámpírral, Lestat, Kárhozottak Királynője, stb., stb. (na, ezek a könyvek pazar kiállításúak, de darabonként egy bőrönd kell hozzájuk ;) )

Khmm, Interjú a vámpírral... :wink: És az Interjú meg a Lestat nem éppen pazar kiállítású, mert tudomásom szerint ezekből nincs új kiadás.

Supersonica írta: Az emlegetett klánok azok a Vampire: The masquarade sorozatból vannak, megalkotott világ, több szerző, visszatérő szereplők.

Magát a világot World of Darkness-nek hívják, és összesen 5-féle szerepjátéknak ad otthont (ha jól tudom). A Vampire-n kívül ebben a világban játszódik pl. a Werewolf, a Mage, a Wraith és a Changeling.
A White Wolf hivatalos oldala, azon belül is a Vampire-é:
www.white-wolf.com/vampire.html
Tényleg, azt tudtátok, hogy filmsorozat is készült a Vampire-ből? Vámpírok klánja címmel adta pár éve az RTL2, nagyon jó kis sorozat volt.

Supersonica írta: Amúgy az én érdeklődési köröm is széles, még a Shadowrun sorozatot gyűjtöm, és Lovecraft-et (wowww, azok a gothic novellák...),

Nocsak, nocsak. Mondjuk nekem a Shadowrun-nak csak az első pár kötete van meg, mert utána eléggé ellaposodott... A kedvenc szereplőm persze Svindler. :wink:
És Lovecraft... Végre még egy Lovecraft-rajongó! :D Tulajdonképpen Lovecraft-ban az az érdekes, hogy ha jobban megnézzük, nincs is semmi ijesztő a könyveiben, és mégis, amilyen hangulatot tud teremteni... :roll: Nos, nem ajánlott sötétben, elalvás előtt olvasni... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #134636 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur, dehogy haragszom meg :) De válaszolok én is

Első kötelező mű: Bram Stoker Drakulája (nekem nagyon helyes, mini formában van meg, igazi "retiküldarab")

Következőek Anne Rice könyvei, angolul tudóknak ajánlom a www.annerice.com - ot (saját, official honlapja), nézzetek körül, nagyon szép a site, könyvek rajta vannak, minden.
Ainawathien oldala is Anne Rice birodalmáról szól, szép design-nal, olvasmányosan, lehet szereplőkre, könyvekre, mindenre keresni!!!:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/les ... rkgift.htm

Ajánlott sorrendben olvasni Anne műveit: Interjú Avámpírral, Lestat, Kárhozottak Királynője, stb., stb. (na, ezek a könyvek pazar kiállításúak, de darabonként egy bőrönd kell hozzájuk ;) )

Anne Rice boszorkányos könyvei is nagyon jók, én minden magyarul megjelent könyvével rendelkezem, így ezekkel is, és nagyon bírom a Mayfair boszorkányokat is (hmmmm, boszorkányok nagykönyve is megvan nekem...)

Az emlegetett klánok azok a Vampire: The masquarade sorozatból vannak, megalkotott világ, több szerző, visszatérő szereplők.
Ezekből kb. 20 - 22 könyv jelent meg eddig magyarul regényként, illetve a szerepjáték könyvek. (Van egy trilógia, a klánokról 13 klánregény + Antológia, van a tisztségekről is vagy 5-6, most a klánokhoz kötődve fognak kihozni új könyveket...; a szerepjátékosokat még én sem néztem..., az engem nem érint)

Na, innen vannak a szabályok, hogy pl. ilyen fórum nem is lehetne ;) a maskarádé szerint, meg a ghoulság, a diablerie (ami azt jelenti, hogy jóanyád - apád vérét kiszívva több lesz a hatalmad, de az általatok beölelt ifjonc pályázhat a Te véredre :twisted: )

Hát, mindezen felsorolt könyvek összértéke nem semmi... (de súlyba és mennyiségbe sem :lol: )
Esetleg javaslom, hogy könyvtárból vegyétek ki, ha megvan ott.

Amúgy az én érdeklődési köröm is széles, még a Shadowrun sorozatot gyűjtöm, és Lovecraft-et (wowww, azok a gothic novellák...), a többit már nem is írom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134623 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: A Vampire sorozat is idetartozik, amihez sajnos még nem jutottam el :(
(magyarán fogalmam nincs mivel érdemes kezdeni, mert amilyen a formám, utolsó kötettel kezdenék :lol: )

Hát, nekem az első World of Darkness-kötetem "A város hercege" címet viseli, Keith Herber tollából (1995-ben jelent meg)... Aztán R. Lee Byers: Rosszabb a halálnál (1998), és Robert Weinberg: Vérháború (1999).

Én még ajánlanám a Ravenloft világában játszódó könyveket is, hiszen Strahd is egy elég figyelemre méltó figura.

De persze Anne Rice mindenekelőtt. Egy Interjú-val tudok is esetleg szolgálni könyv és film alakjában is (csak nem tudom, mikor tudok legközelebb talira menni). A Lestat sajnos nincs meg. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134618 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Augustíne írta: Layla: ki az anyád?
Sonica: Mik az ajánlott olvasmányok? :wink: :D


Na, megelőzöm Sonicát a válasszal :D
Remélem, nem haragszik majd meg ;)

Elsősorban a Vámpírkrónikák Anne Rice tollából, csak sok nehézségbe ütközik beszerezni őket...
A Vampire sorozat is idetartozik, amihez sajnos még nem jutottam el :(
(magyarán fogalmam nincs mivel érdemes kezdeni, mert amilyen a formám, utolsó kötettel kezdenék :lol: ) + még a Drakula és egyéb finomságok (jut eszembe ki ígért nekem Bram Stoker Drakuláját????? :evil3: )
Éj leple fedje sötét lelketek árnyát!!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134584 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Layla: ki az anyád?
Sonica: Mik az ajánlott olvasmányok? :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134577 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok :) )
KÉPZELJÉTEK!!!!Vimpár lettem!26.-án a Blaha Lujza téren 16:28 kor :) ))
Pusilom az anyukám és a nagynénim meg a nagymamim meg a nagypapim :) ) mert csak őket ismerem de az összes ismeretlen rokonomnak is millió pussssssszzzzzziiiiii !!!!!!!!!!!!!
(de sokat jelelent ez nekem h. végre vimpár lehettem :) )))))))))) )
*örül a fejem*

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134397 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem maradtatok le semmivel, az alapirodalomhoz tartozó 20-30 könyv elolvasása utánig

Meg hát ugye, a maskarádé szerint ilyen fórum SEM létezhetne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134393 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Augustíne írta: Miért van olyan érzésem, h semmiről sem tudok??? :roll: :oops:


Nem csak Te maradtál le... :roll: :oops:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #134032 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
én június 28-a óta tartozom elvileg közétek Thaur révén :) de ezt a topicot még csak most vettem észre ugyhogy akkor most üdv mindenki

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133645 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Iggennn szeretem a Ventrue-kat. Én mégis Tremere vagyok, és bevallom, vonz a Malkav.... :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133644 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm... Ventrue. És Nosferatu. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133641 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

deagol írta: Te jóságos!!!!
Mostmár hány oldalról fenyeget a diablerie!!! :evil:


Déagol, ne aggódj, szerintem az új tagok nagy része úgyse tudja mi az a diablerie :twisted:


Én tudom. :twisted: És tudom, hogy illetlenség, mégis megkérdem: kinek melyik klánhoz húz a szíve?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133637 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Miért van olyan érzésem, h semmiről sem tudok??? :roll: :oops:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133636 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

deagol írta: Te jóságos!!!!
Mostmár hány oldalról fenyeget a diablerie!!! :evil:


Déagol, ne aggódj, szerintem az új tagok nagy része úgyse tudja mi az a diablerie :twisted:

Miért van olyan érzésem, hogy a Maskarádéról sem tudnak? :roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133634 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Te jóságos!!!!
Mostmár hány oldalról fenyeget a diablerie!!! :evil:


Déagol, ne aggódj, szerintem az új tagok nagy része úgyse tudja mi az a diablerie :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133604 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
///Meghajlás///
Üdv minden Vértestvérnek... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133355 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Te jóságos!!!!
Mostmár hány oldalról fenyeget a diablerie!!! :evil:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #133169 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hello mindenki!

Örülök hogy közétek tartohatom,remélem "elégedettek" lesztek velem! :twisted:
Irány Velem!Tök jó volt! :D

További véres éjszakat!

8) Utahu 8)

(üdv nagyanyám!)

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133156 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fim: Üdv a csapatban! :D
"Isil kaluva tielyanna!!!" :mrgreen: (Remélem jól írom...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133146 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv minden kedves Vimpárnak
Thaur a tábor alatt elhozta nekem a megsötétedést, tehát én is a családfátokat fogom gyarapitani,meg szennyezni a topicot véres hozzászolásaimmal

most csak ezt akartam

a Hold süssön utatokon

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133003 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Figyelen, figyelem..... it Louise szól hozzátok.....

Lúíz (én) ugyé téljés értékű rímpár? :D :D :D :twisted:

Ja, gyereknemzést nem vállalok, mert itt elszaporodna a sok Lij és Viggo vámpír gyerkőc.... :twisted: :twisted: :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133002 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta: Thaur: ott volt az egész tábor, mire vártál? :heu: :evil3: Külön kérvényezni kell? :roll:


nem tudtam, hogy szeretnél vimpár lenni :( .roll: de majd bepótoljuk nem kell félni :mrgreen: :evil3:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132973 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur: ott volt az egész tábor, mire vártál? :heu: :evil3: Külön kérvényezni kell? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132960 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jó,bocs! nekem senki nem mondott semmit L a szabályokról, (Galadhnak kellett volna, nem?) úgyhogy jó lenne, ha felelevenítenétek azokat! És akkor talán képes leszek betartani azokat, és elmondani a többieknek... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132957 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Supersonica írta:

Augustíne írta:

Supersonica írta: Nem akarok kötözködni, de nem hosszas ghoulság kéne hogy megelőzze a beölelést?


bocs, mivan???? :roll: 8O


Hopphopp, Vampire alapok...

Bezony ám... :wink: Röviden (már persze ha jól emlékszem...): a ghoul olyan ember, aki kapott egy vámpír véréből, de az ő vérét nem szívták ki. Egyesíti a két állapot előnyeit, pl. erősebb egy embernél, és kimehet a napra... :roll:


legalább Síl sok ideig lesz ghoul ;) , kedves Síl, nem akarnál teljes értékű vimpár lenni by me???? :) :twisted:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132956 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

Augustíne írta:

Supersonica írta: Nem akarok kötözködni, de nem hosszas ghoulság kéne hogy megelőzze a beölelést?


bocs, mivan???? :roll: 8O


Hopphopp, Vampire alapok...

Bezony ám... :wink: Röviden (már persze ha jól emlékszem...): a ghoul olyan ember, aki kapott egy vámpír véréből, de az ő vérét nem szívták ki. Egyesíti a két állapot előnyeit, pl. erősebb egy embernél, és kimehet a napra... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.770 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére