Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 8 hónapja #163001 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hogy lehet nekem valaki egyszerre a hugom, sogorom és a dédunokám?
mert Ringnek sikerült[size=9:3tb65ov8]bár 3 külön családban[/size]

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162857 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Toma gazda írta: összesen hány vimpár van db ra??

Sok, nagyon sok. A családfában kb 40, azóta kb 10 új...

Vizsgaidőszak végén majd frissítek családfát, addig mindenki szorgalmasan tanuljon/dolgozzon/öleljen, vagy amit akar, csak ne nyaggasson vele... :twisted:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162446 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Látom már Ring syólt, de pontosítok. BeÖleltem őt dec 22-én (Kismaros uccsó napján) Budapesten a McDonaldsban. Tanúk: Estel, Fiona, Nimdorc...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162411 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok Vimpárok!

Örömmel jelentem be első vimpárlányom megszületését Szú személyében.
Tanúk: Alyr Arkhon. Szín: A Corvin mozi nyagysterme előtti rész.
Gyerekek én olyan fáradt vagyok, h már gépelni sem tudok. Pedig az nekem rendszerszintű művelet...

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162407 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv, Népek!
Hosszú-hosszú ghoulság után immár én is vimpár lettem, Minerva beölelt... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162390 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gondoltam *életjelt* adok magamról ;)

Nemsokára végre megszerzem az Underworld-öt.. Már annyit dícsérték más A.R. rajongók, gondolom akkor annyira nem lehet rossz.. tud valaki magyar mozipremierről? Lassan be kellene jönnie kis hazánkba is, nem?

Pussz;
Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162323 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
összesen hány vimpár van db ra??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162286 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gratula az újdonsült vimpárnak!!

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162240 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ha minden igaz, én lennék a 7. generáció első gyermeke, Mami (Nóli)beölelt! :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159240 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel:
köccike szépen :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159218 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lásd ugyanezen topic, harmadik oldal...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159213 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Nóli, vimpár bárki lehet... :twisted: (Kivéve a kitagadottak...) :roll:


És kit tartunk kitagadottnak? 8O

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159205 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke Gandalf írta: Nem ezért, hanem egyáltalán kell menni vért adni. Ez a vimpárbecsület része. Elveszem mástól - adok másnak. És kapsz sört. :cheers:


Vimpárbecsület? :twisted: Akkor nekem nincs becsületem.. rettegek a tűtől. csak akkor adok vért, ha muszáj, gyűlölöm... és még a sört se szeretem...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159153 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nóli, vimpár bárki lehet... :twisted: (Kivéve a kitagadottak...) :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159151 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na de arra senki sem válaszolt, h nem Tolkienesek lehetnek-e a vimpárok?? Nem is Fórumos.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159099 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Off:

Jelentkeztem, és visszajelzett az apuka. Szerencsére már van véradó.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159098 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Namarie írta: Minden viccen kívül: aki csak tud, és teheti, menjen el vért adni, mert óriási vérhiány lehet, ha a napokban az interneten kerestek B Rh- vért egy súlyosan beteg kislánynak. A B nem is a legritkább vércsoport, maximum a - miatt lehet ritkább. Szerencsére már jelentkeztek egy csomóan. A környezeteteket is biztassátok, tényleg nem olyan vészes dolog, egy nap alatt rendbe lehet jönni.


Én ismerem az ilyen internetes kereséseket, és tudom mennyi igaz belőlük. Nem ezért, hanem egyáltalán kell menni vért adni. Ez a vimpárbecsület része. Elveszem mástól - adok másnak. És kapsz sört. :cheers:
A rendbejövetel egy egészséges embernél, azaz vimpárnál max egy-két óra.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158967 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Minden viccen kívül: aki csak tud, és teheti, menjen el vért adni, mert óriási vérhiány lehet, ha a napokban az interneten kerestek B Rh- vért egy súlyosan beteg kislánynak. A B nem is a legritkább vércsoport, maximum a - miatt lehet ritkább. Szerencsére már jelentkeztek egy csomóan. A környezeteteket is biztassátok, tényleg nem olyan vészes dolog, egy nap alatt rendbe lehet jönni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158922 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nóli írta: Vimpárok lehetnek véradók? Habár még "pici" vagyok hozzá, :lol: de múltkor voltam vérvételen és rájöttem, hogy ez baromi poén!!! :hello:
Sz'al ez gáz, vagy csak visszaadom azt a társadalomnak, amit elvettem tőle? :lol:


Szerintem lehetnek. Én beÖlelésem után pár héttel voltam is. 1ébként tényleg jó.

Amúgy ajánlom a vérellátóközpontot mindenkinek. Hatalmas készleteik lehetnek. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158802 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee:Nekem se csak a kor teccik,hanem az egész:). Valahogy minden annyira másnak tűnik benne...mióta elolvastam sokmindent máshogy látok és megváltozott a véleményem egy csomó dologról. Az Interjút meg nem olvastam,de kiadták újra,meg a Lestatot is ki fogják,csak nem tom mikorn.

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158731 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee, könyvben vagy filmen kéred az Interjút? LEP-re elvihetem... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158730 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Carnimirie: Én most olvasom, tényleg zseniális:))) Nekem is csak kölcsönbe van:PP Nekem nem csak az a kor tetszik, hanem a jellemábrázolása a könyvnek:)) zseniálisan jó:) sajna az Interjút még mindig nem sikerült megszereznem, de ami késik nem múlik:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158712 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nincs,kölcsönkértem .De könyvtárban asszem megvan...nálunk legalábbis.

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158672 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Carnimirie írta:

Nóli írta: Más:
Vimpárok lehetnek véradók? Habár még „pici” vagyok hozzá, :lol: de múltkor voltam vérvételen és rájöttem, hogy ez baromi poén!!! :hello:
Sz’al ez gáz, vagy csak visszaadom azt a társadalomnak, amit elvettem tőle? :lol:

:


Sztem vimpárok járnak véradásra,csak kicsit más céllal :lol: .

Elolvastam a Lestatot és elég nagy 6ással volt rám! Olyan jó lenne a 18.században élni....nem emiatt,de valahogy az egész kor teccik....mondjuk főleg Franciaország.


neked megvan?????

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158636 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nóli írta: Más:
Vimpárok lehetnek véradók? Habár még „pici” vagyok hozzá, :lol: de múltkor voltam vérvételen és rájöttem, hogy ez baromi poén!!! :hello:
Sz’al ez gáz, vagy csak visszaadom azt a társadalomnak, amit elvettem tőle? :lol:

:


Sztem vimpárok járnak véradásra,csak kicsit más céllal :lol: .

Elolvastam a Lestatot és elég nagy 6ással volt rám! Olyan jó lenne a 18.században élni....nem emiatt,de valahogy az egész kor teccik....mondjuk főleg Franciaország.

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158612 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ki az a szülő, aki belekényszeríti megÖleltjét a vimpárságba? Az MTTn belül szvsz ez még nem történt meg. Előfordulhat, h vkit akaratán kívül beÖleltek, de ha megkéri h tagadják ki, akkor miért kényszerítené? Ne legyetek már ilyan paranoiásak! Egy picit bízzatok meg az emberekben, ha nem is mindnkiben, de az MTTseket én rendesnek ismertem meg...

Más:
Vimpárok lehetnek véradók? Habár még „pici” vagyok hozzá, :lol: de múltkor voltam vérvételen és rájöttem, hogy ez baromi poén!!! :hello:
Sz’al ez gáz, vagy csak visszaadom azt a társadalomnak, amit elvettem tőle? :lol:

És egy kérdés: csak MTTs lehet vimpár? Van egy barátném, aki nagyon szeretne az lenni... :?:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158554 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
galeon.hispavista.com/damnans/laszlo.htm
Mindenkinek ajánlom figyelmébe ezt az oldalt. Bár én nem minden besorolással értek egyet, a kártyajáték annak eszi őket...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158552 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gillz: nem feltétlenül. épp erről dumáltunk tegnap Ardennel, hogy (legalábbis a Lestat-ban, én csak azt olvastam..) Lestat nagyon torreádoros. ez az "öt percig nézek egy levelet mert olyan szép" típusú dolog inkább rájuk jellemző.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158516 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Louis Pointe du Lac. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158515 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szvsz Lestat és Brad Pitt nohát, nem emlékszem a főszereplő nevére :P = )Ventrue.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.907 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére