Vimpár Gittegylet

Több
18 éve 11 hónapja #273741 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönöm, icke, és ne haragudj... :oops:

Nagyon szép ez a befogadási rendszer.

És vajon engem befogadna-e vki majd? (LEP előtt aligha kerülök testközelbe, addig is ismerkedhetek veletek?)

Amúgy: ha ilyen sokan vagytok már, akár honlapot is készíthetnétek.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273724 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sirgon: szerintem meg lehet oldani, bár én ilyen kishősugárzóra gondoltam, amit most olyan 3-4 ezerért lehet kapni a Tesco féle helyeken.
Mellesleg, sok ember elbír egy ilyet.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273665 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Gusztáv Szelleme írta: A vimpárok

:arrow: A vimpárok, bár alapvetően ragadozó lények, alaptermészetük szerint nem agresszívak (bár, ha éheznek - mi tagadás - elhamarkodott cselekedetekre is képesek).
:arrow: A vimpárlét nem betegség, hanem külön létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható - ugyanezek miatt a "vimpárságra való immunitás" sem létező tulajdonság.
:arrow: A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében.
:arrow: A vimpárok rengeteg olyan előnyt élveznek a vámpírokkal szemben, amelyek miatt sokkal előnyösebb a halandók számára vimpárrá válni - vámpír helyett... ezek közül néhány:

  • A vimpárok fénybenjárók, tehát a napfénynek ártó hatása nincsen velük szemben - így tehát nem kell a pirkadattól alkonyatig terjedő időszakot koporsóban átvészelni (ami azért egy vámpírral szemben jelentős előny).
  • A vimpárok táplálkozásának nem kizárólagos módja a vérszívás, ugyanúgy boldogulnak az emberek által fogyaszott étkekkel is, mint bármelyik halandó. A vámpírok, ha nem jutnak vérhez, előbb-utóbb őrjöngeni kezdenek, ám vimpároknál ilyesmi nem tapasztalható.
  • A vámpírokkal ellentétben a vimpárokra nem a kárhozat vár, hanem - a halandókhoz hasonlóan - többesélyes a túlvilági élet: egy vimpár számára az is elérhető, hogy üdvözüljön, ha érdemes rá.
  • A vimpárok ellen nem hatásosak a vámpírokkal szemben használt eszközök, vagyis - többek között - a karó, az ezüstkard vagy ezüstlőszer, a kereszt, a fokhagyma, vagy bármi efféle haszontalanságok.
  • A vimpárok között az ún. "diableri" keresztülvihetetlen dolog. Aki atyját elpusztítja, önmagát is megsemmisülésre ítéli.
    A vimpárrá válás

    :arrow: A vimpárlét háromféle módja ismeretes:
    • A fogadott, avagy tiszteletbeli vimpárlét
    • A neten keresztül szerzett, avagy virtuális vimpárlét
    • A megÖlelt, avagy valódi vimpárlét
    (Ezek közül szaporodásra csak az utóbbi képes, ezenkívül a második ideiglenes jellegű: ha a virtuális beÖlelő nem végzi el élőben is az Ölelés műveletét a legközelebbi találkozásukkor - mely a virtuális beÖleléstől számított egy holdhónapon, azaz 29 napon belül esedékes -, akkor a virtuális vimpár megszűnik vimpárnak lenni.)
    - Fogadott, avagy tiszteletbeli vimpár lehet az, akit valamelyik valódi vimpár saját akaratából azzá fogad. A tiszteletbeli vimpár később valódi vimpárrá is válhat, bár erre kevés példa akadt eddig...
    - Virtuális vimpár lehet az, aki számára egy valódi vimpár az internet útján bejelenti a későbbi Ölelés szándékát. Ezt általában a lehető leghamarabbi Ölelés követi, ám a virtuális vimpár már ennek bekövetkezte előtt is használhatja a szokásos vimpársmiley-kat és -köszönéseket*, és felkerülhet a családfára is.
    - Valódi, avagy megÖlelt vimpár lehet az, akit egy valódi vimpár az Ölelés útján gyermekévé tesz. A valódi vimpár maga is potenciális Ölelővé válik, tehát beÖlelése után maga is nemzhet gyermekeket. A gyermekek számára vonatkozóan semmiféle korlátozás nincs.

    Az Ölelés
    Az Ölelés a halandók számára megkülönböztethetetlen az öleléstől, ám egy valódi vimpár (a továbbiakban egyszerűen Vimpár) mindig tudja, hogy mikor Ölel, illetve ölel meg valakit. Így tehát az Ölelést mindig csak tudatosan lehet végrehajtani, "véletlenül" sohasem. Az Ölelés mindig a Vimpár akaratából történik, de aki Vimpárrá akar válni, maga is megkérheti rá kiszemelt "szülőjét". (Megjegyzés: az Ölelő és a megÖlelt neme nem kell, hogy különbözzön, de hímnemű Ölelése hímnemű által meglehetősen kirívó dolog...) Egy Vimpár beÖlelése, és vimpárléte kizárólagosan szülőjének döntésén múlik, a felmenők ebbe semmilyen formában nem szólhatnak bele. Az Ölelés hatásmechanizmusának részletezése nem tartozik ide, aki már saját bőrén megtapasztalta ezt, úgyis tudni fogja, hogy kell csinálni...

    és végül...

    A kitagadás
    A valódi vimpárlét megszüntetésének egyetlen lehetséges módja az Ölelő általi kitagadás. A kitagadott Vimpár többé nem számít vimpárnak, és később sem válhat Vimpárrá, egyedül tiszteletbeli vimpár lehet, ám ezt természetesen jogában áll visszautasítani. Ha voltak utódai, azok szintén megszűnnek vimpárrá lenni, ám ők ettől még beÖlelhetők maradnak más Vimpárok számára.
    A kitagadás ugyanúgy egyes-egyedül az Ölelő döntésén múlik, mint a beÖlelés, kizárólag saját akaratból, vagy gyermeke kérésére történhet meg - ám, mivel ez véglegessége miatt nagy felelőséget igénylő eljárás, az utolsó szó ebben az esetben is az Ölelő Vimpáré.

    *:Vimpársmiley-k: Bármely szemekből és szájból (esetleg szemöldökből és orrból) álló smiley kiegészítve a száj után az egyenlőségjel (=) karakterrel.
    Vimpárköszönések:
    Köszöntéskor: Boo!
    Erre adott válasz: Boo Back!
    Elköszönéskor:
    Jó Vadászatot !
    Éj Leple Fedje Sötét Lelked Árnyát !
    Sötét Zsák Legyen Fejeden !

  • Nagyjából most utoljára idézem be ezt a vackot, elegem van, hogy kéthavonta elő kell ásni az archívumból valami lelkes újonc kedvéért :twisted: Beszélni fogok valamelyik adminnal/moderátorral, hogy rakja ki felső linkbe, ahogy a "Nyelvek és írások" topicban. Alyr, esetleg? :)

    icke

    ignis sum quae contra frigus ardet

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273664 Írta: Noredhel
    Noredhel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Ide lehetséges-e csatlakozni, vagy zártkörű? :oops:

    Toujours pur

    kiejtés: "liedesz"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273630 Írta: Estel Adániel
    Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Köszönöm... ;)
    [size=9:2xfd5nq2]Egyébként küldtem frissítéshez adatokat Szürkének visszamenőleg is, úgyhogy előreláthatólag tisztelt topikgazda családjának három legújabb tagja is szerepelni fog hamarosan az oldalunkon. 8)
    Zéről és Druról leírást nem tudtam küldeni, csak dátumot, Ardamírénél pedig csak a tanúkat soroltam fel, és az egyéb körülmények hiányoznak... Ha gondoljátok, írjátok meg neki, amit még fontosnak találtok.
    ( sebcsaba@freemail.hu , subject: vimpár). :) [/size]

    Mornie utúlië! Believe and you will find your way
    Mornie alantië! A promise lives within you now

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273621 Írta: Patiszon
    Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Estel Adániel írta: A vimpártársadalom ma ismét új taggal bővült:
    a Moszkva téren, közös megegyezést követően beÖleltem lányommá Rohint, 14:13 perckor. ;)



    Drakula, Estel! ;)
    Eru hozott, kistesó ;)

    A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273612 Írta: Sirgon Esgalnor
    Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Cipelt már közületek valaki Velencéig gurulós radiátort? :twisted:
    Persze ha van teve, akarom mondani auto...

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273523 Írta: gillz
    gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    hősugárzó körülis szétfagynánk sztem :D

    beszéljetek már meg időpontot Balázzsal, h mikortertson játékismertetőt:P

    aki játszani szeretne, az írjon Dreamer_KFnek e-mailt!

    need more brainz. yourz. now.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273522 Írta: Laurelen
    Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    jól hangzik:) éljenek a hordozható radiátorok!

    szóval, gondolom most azt kéne hogy akinek van kedve a dologhoz, ír a topicba hogy van kedvem.

    "A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273485 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
    Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Egy gurulós radiátorral én is tudnám támogatni a velence-projectet!

    "Alarms will ring for eternity
    The waves will break every chain on me"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273479 Írta: Daeadan/Bátor Fhéánor
    Daeadan/Bátor Fhéánor válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Hali nép!

    Hadd halljam milyen lájv lesz?

    Érdekel a dolog

    ...De eljött a végzet és a nagy tettek ideje...

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273474 Írta: Rabyn
    Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Lau: majd viszünk nmagunkkal hordozahót hősugárzót. Konnektor van:DD

    "Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273457 Írta: Estel Adániel
    Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    A vimpártársadalom ma ismét új taggal bővült:
    a Moszkva téren, közös megegyezést követően beÖleltem lányommá Rohint, 14:13 perckor. ;)

    Mornie utúlië! Believe and you will find your way
    Mornie alantië! A promise lives within you now

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273385 Írta: Punch Junky
    Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Drága Nagymamám: Gillz!

    Azt hiszem, lemaradtam valamiről... :cry:
    Mikor, és hol lesz lájv? :lol:
    csók

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273324 Írta: Laurelen
    Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    pillanatnyilag patt helyzet...
    gillz, kik azok akiket érdekel a játék? szívesen írok nekik egy körmailthogy van e érdeklődésük a játékismertetésre.

    loth mondta hogy velence jó (csak nincs fűtés)
    csók

    "A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273255 Írta: Dreamer_KF
    Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Üdv!

    Lévén nem kaptam érdemi választ arra, hogy mikorra szeretnétek, hogy beszélgessünk a live-ról, ne számítsatok rám. Ezen a héten semmiképp. Se u2u,, se emil, se telefon, de még csak itt sem említettétek meg, mikor szeretnétek beszélgetni. Innentől én karbafont kézzel hátradőlök, és a kisujjamat sem fogom megmozdítani, amíg ki nem böktök egy helyszínt és időpontot.

    Balázs

    "Where do I go
    Follow the river
    Where do I go
    Follow the gulls"
    Hair

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273067 Írta: Dreamer_KF
    Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Beszéljétek meg addig, én szerdán nem érek rá, mert nyolctól mozi.

    "Where do I go
    Follow the river
    Where do I go
    Follow the gulls"
    Hair

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273051 Írta: Remzy
    Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    csürörtök fél 9 ig vagoyk békáson :lol: ugyanugy mint kedden :)
    szerdán végzek fél 6 kor :P (faken esti szkúl)

    OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

    neköss bele a hejesirásomba ;>

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #273041 Írta: Laurelen
    Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Remzy írta: jáj kérlek ne csüt DU :( akkor suliba vok :( szerda nem jó ? ^^ akkor kicsit késve odaérek :P

    csüt hányig vagy?
    nekem szerda kicsit necces, de meg lehet oldani:)
    gondolom azon múlik hogy balázs mikor ér rá...?

    "A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #272952 Írta: Remzy
    Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    jáj kérlek ne csüt DU :( akkor suliba vok :( szerda nem jó ? ^^ akkor kicsit késve odaérek :P

    OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

    neköss bele a hejesirásomba ;>

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #272897 Írta: Laurelen
    Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    jó akkor én szavazok időpontra:)
    jövő csüt(6-a asszem) 5óra sirius?
    ha ez jó neked, akkor berakom az időpontot a találkozásokba(hátha ott észreveszik :) )

    "A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #272490 Írta: Dreamer_KF
    Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Ja, tényleg.
    Mintha csütörtök lett volna, vagy mi. De sem időpont, sem konkrét helyszín nem volt megbeszélve..
    Vagy ha igen, akkor lefelejtettem..Bocccccsánat!
    Szóval:
    Igen tisztelt nagyérdemű, aki kéri, annak e héten tartok vámpír felvilágosítást:)
    Vagy akár a jövő héten. Ebben persze nem csak az ált. világképet magyarázom lelekesen, ha kell, hanem a live alapjait is bemutathatom. Ja, Nagytáborra akartok vámpírkártya-bemutatáást?;)
    Oké, befejeztem.. :twisted: :P

    "Where do I go
    Follow the river
    Where do I go
    Follow the gulls"
    Hair

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #272471 Írta: gillz
    gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Laurelen írta: esetleg valamikor ráértek egy kis kiokosításra? csak hogy jobban megismerhessük a világot ahol majd játszunk.


    kiokosítást mármitha drímőr vállalt volna :P , időpont? szavazzatok :D

    need more brainz. yourz. now.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    18 éve 11 hónapja #272366 Írta: Laurelen
    Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    esetleg valamikor ráértek egy kis kiokosításra? csak hogy jobban megismerhessük a világot ahol majd játszunk.

    "A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 1 hete #271022 Írta: gillz
    gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Nos.
    Arden: tudok kölcsönadni szabálykönyvet, illetve majd a lájv szabályait belinkelem ide, azokat érdemes leginkább ismerni. De nincsenek magas elvárások, nem fogunk senkit sem kikérdezni :D

    Helyszín és időpont még nincs, mindekettőre várunk ötleteket (felajánlásokat ;) ). Azért kértük, h küldjetek mélt Dreamernek, h aztán ő már tudja, kivel hova kell levelezni :D

    need more brainz. yourz. now.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 1 hete #270805 Írta: Arden Borough
    Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    vki írhatna kicsit részletesebben hogy mennyire kell ismerni a vampire-t meg ilyenek,hogy lehessen menni live-ra meg hogy hogy zajlik,meg mittomén...

    Örökké nem eshet...

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 1 hete #270751 Írta: Zizzo
    Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Én meg lettem hívva? Mikor lesz, hogyan lesz... szerintem mindenkinek egyszerűbb lenne ha ide be lenne rakva valamilyen időpont és helyszín, és csak utána kéne levelet küldeni... persze mosmá rászántam magam és küdök ;)

    Itélet csere van írva a vényre...

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hete #270370 Írta: Dreamer_KF
    Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Biza!

    Ennyi vimpár, ám senkinek nincs mersze vámpirkodni.. :D D

    Szóval írjon emilt, aki meg lett hívva, vagy sem, vagy mi..Na.
    Küldjetek, oszt jól van. Főleg olyat, hogy milyen klánnal szeretnétek játszani. Lehetőleg említsetek meg vagy kettőt.

    Bal

    "Where do I go
    Follow the river
    Where do I go
    Follow the gulls"
    Hair

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hete #270369 Írta: gillz
    gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Lájv!
    Aki még nem küldött volna levelet Dreamernek, az tegye meg... mert állítólag még csak olyan 4en jeleztek vissza ;)

    need more brainz. yourz. now.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hete #270359 Írta: Remzy
    Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    :) =

    OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

    neköss bele a hejesirásomba ;>

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
    Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc

    A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
    Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
    A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

    Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

    A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

     

    SSL Security
    Comodo SSL Certificate

    Vissza a lap tetejére