Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 2 hete #269640 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már körvonalazódik valami lájv féleség, akkor csak szóljatok ;) Mosmá nagyon rajta lennék a dolgon! ((ugyanitt egy rakat kidolgozott Vampire karaktar jutányosan, árul alul eladó))

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269430 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Ezúton közlöm vimpártestvéreimmel, hogy némi szünet után ismét megejtettem egy - egyébiránt igencsak régóta tervbe vett - beÖlelést. Új vimpárunk Zarándok, ha minden igaz, hamarosan ő is jelentkezik :)

icke


zé jelentkezik:) ezenkívül kreatívan közli, hogy icke vére finom:)

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269334 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Ezúton közlöm vimpártestvéreimmel, hogy némi szünet után ismét megejtettem egy - egyébiránt igencsak régóta tervbe vett - beÖlelést. Új vimpárunk Zarándok, ha minden igaz, hamarosan ő is jelentkezik :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268547 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
meg tudna dobni méllel, aki szeretne megint lájvozni? :? D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267563 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rion írta: Már elnézést, de mi az a vimpár? Nem vámpir?


Nos, hogy ne kelljen Atyámat ismételnem, kérlek olvass vissza néhán hozzászólást - kiemelt figyelemmel Ickéét - , vagy lapozd fel a vimpar.uw.hu oldalt. Jó olvasást a szakirodalomhoz!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267558 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Már elnézést, de mi az a vimpár? Nem vámpir?

[size=9:12qpoyl5]Szerkesztve by topicgazda. Azt hiszem, az ilyesminek nincs sok köze a topikhoz.

Egyébként meg tényleg olvass vissza.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267504 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egyszer reg engem is majdnem beoleltek. Aztan nem tortent meg. Ugy dontottek ott fent, hogy inkabb az egyszemelyre szabott Csokikommandoban van helyem! :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267445 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönöm Icke, hogy a vimpárság lényegéről fellebbentetted a homályt + a fátyol elsuhant szememről ... Mostmár vágyom egy igazi beölelésre, mert vimpárnak lenni jó!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266701 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A táborban eggyel növekedett a vimpárok száma ;) A beölelt áldozat lányom, Ranamarth

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266565 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Örülök, hogy egy "Öreg" is tiszteletét tette körünkben ^,-,^
Ellenben jelezni kívánom, hogy "Az oldalon" található családfa hónapok óta nem bővült újabb tagokkal, ellentétben széles családunkkal. Értem ezalat példának okáért hugom, Dru, és lányom, Ardamíre hiányát említett szövevényes szerkezetről. Mikor lesz oldal frissítve?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266545 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kedves Yiqqe Linyaqussu!

A vimpár szó és vigyori (=) még tőlem származik. Nem gond, hogy nem tudtat, sőt! Én tartozom bocsánatkéréssel, hogy mostanában elhanyagoltam a vimpár társadalmat... Bár ahogy elnézem aggodalomra semmi ok. Szaporodtok, gyarapodtok. Jó ezt látni!

:) =

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265978 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telihold van, újra eljött a vadászat ideje... :twisted: :vérfarkas:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265959 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:D = Telihold van! Mikor töritek már rám az ajtót? ^_^ (Vagy csak én olvasok mostanság túl sok Anita Blake-t? Most végeztem a Telihold Kávézóval ^_^)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265460 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Gusztáv Szelleme írta: A vimpárok

:arrow: A vimpárok, bár alapvetően ragadozó lények, alaptermészetük szerint nem agresszívak (bár, ha éheznek - mi tagadás - elhamarkodott cselekedetekre is képesek).
:arrow: A vimpárlét nem betegség, hanem külön létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható - ugyanezek miatt a "vimpárságra való immunitás" sem létező tulajdonság.
:arrow: A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében.
:arrow: A vimpárok rengeteg olyan előnyt élveznek a vámpírokkal szemben, amelyek miatt sokkal előnyösebb a halandók számára vimpárrá válni - vámpír helyett... ezek közül néhány:

  • A vimpárok fénybenjárók, tehát a napfénynek ártó hatása nincsen velük szemben - így tehát nem kell a pirkadattól alkonyatig terjedő időszakot koporsóban átvészelni (ami azért egy vámpírral szemben jelentős előny).
  • A vimpárok táplálkozásának nem kizárólagos módja a vérszívás, ugyanúgy boldogulnak az emberek által fogyaszott étkekkel is, mint bármelyik halandó. A vámpírok, ha nem jutnak vérhez, előbb-utóbb őrjöngeni kezdenek, ám vimpároknál ilyesmi nem tapasztalható.
  • A vámpírokkal ellentétben a vimpárokra nem a kárhozat vár, hanem - a halandókhoz hasonlóan - többesélyes a túlvilági élet: egy vimpár számára az is elérhető, hogy üdvözüljön, ha érdemes rá.
  • A vimpárok ellen nem hatásosak a vámpírokkal szemben használt eszközök, vagyis - többek között - a karó, az ezüstkard vagy ezüstlőszer, a kereszt, a fokhagyma, vagy bármi efféle haszontalanságok.
  • A vimpárok között az ún. "diableri" keresztülvihetetlen dolog. Aki atyját elpusztítja, önmagát is megsemmisülésre ítéli.
    A vimpárrá válás

    :arrow: A vimpárlét háromféle módja ismeretes:
    • A fogadott, avagy tiszteletbeli vimpárlét
    • A neten keresztül szerzett, avagy virtuális vimpárlét
    • A megÖlelt, avagy valódi vimpárlét
    (Ezek közül szaporodásra csak az utóbbi képes, ezenkívül a második ideiglenes jellegű: ha a virtuális beÖlelő nem végzi el élőben is az Ölelés műveletét a legközelebbi találkozásukkor - mely a virtuális beÖleléstől számított egy holdhónapon, azaz 29 napon belül esedékes -, akkor a virtuális vimpár megszűnik vimpárnak lenni.)
    - Fogadott, avagy tiszteletbeli vimpár lehet az, akit valamelyik valódi vimpár saját akaratából azzá fogad. A tiszteletbeli vimpár később valódi vimpárrá is válhat, bár erre kevés példa akadt eddig...
    - Virtuális vimpár lehet az, aki számára egy valódi vimpár az internet útján bejelenti a későbbi Ölelés szándékát. Ezt általában a lehető leghamarabbi Ölelés követi, ám a virtuális vimpár már ennek bekövetkezte előtt is használhatja a szokásos vimpársmiley-kat és -köszönéseket*, és felkerülhet a családfára is.
    - Valódi, avagy megÖlelt vimpár lehet az, akit egy valódi vimpár az Ölelés útján gyermekévé tesz. A valódi vimpár maga is potenciális Ölelővé válik, tehát beÖlelése után maga is nemzhet gyermekeket. A gyermekek számára vonatkozóan semmiféle korlátozás nincs.

    Az Ölelés
    Az Ölelés a halandók számára megkülönböztethetetlen az öleléstől, ám egy valódi vimpár (a továbbiakban egyszerűen Vimpár) mindig tudja, hogy mikor Ölel, illetve ölel meg valakit. Így tehát az Ölelést mindig csak tudatosan lehet végrehajtani, "véletlenül" sohasem. Az Ölelés mindig a Vimpár akaratából történik, de aki Vimpárrá akar válni, maga is megkérheti rá kiszemelt "szülőjét". (Megjegyzés: az Ölelő és a megÖlelt neme nem kell, hogy különbözzön, de hímnemű Ölelése hímnemű által meglehetősen kirívó dolog...) Egy Vimpár beÖlelése, és vimpárléte kizárólagosan szülőjének döntésén múlik, a felmenők ebbe semmilyen formában nem szólhatnak bele. Az Ölelés hatásmechanizmusának részletezése nem tartozik ide, aki már saját bőrén megtapasztalta ezt, úgyis tudni fogja, hogy kell csinálni...

    és végül...

    A kitagadás
    A valódi vimpárlét megszüntetésének egyetlen lehetséges módja az Ölelő általi kitagadás. A kitagadott Vimpár többé nem számít vimpárnak, és később sem válhat Vimpárrá, egyedül tiszteletbeli vimpár lehet, ám ezt természetesen jogában áll visszautasítani. Ha voltak utódai, azok szintén megszűnnek vimpárrá lenni, ám ők ettől még beÖlelhetők maradnak más Vimpárok számára.
    A kitagadás ugyanúgy egyes-egyedül az Ölelő döntésén múlik, mint a beÖlelés, kizárólag saját akaratból, vagy gyermeke kérésére történhet meg - ám, mivel ez véglegessége miatt nagy felelőséget igénylő eljárás, az utolsó szó ebben az esetben is az Ölelő Vimpáré.

    *:Vimpársmiley-k: Bármely szemekből és szájból (esetleg szemöldökből és orrból) álló smiley kiegészítve a száj után az egyenlőségjel (=) karakterrel.
    Vimpárköszönések:
    Köszöntéskor: Boo!
    Erre adott válasz: Boo Back!
    Elköszönéskor:
    Jó Vadászatot !
    Éj Leple Fedje Sötét Lelked Árnyát !
    Sötét Zsák Legyen Fejeden !

  • Nos, a lényeget alapvetően a fentiek tartalmazzák. A vimpár szó eredetéről már több - szám szerint kettő - változat is közismert. Az egyik, a kanonizált verzió szerint még az első vimpárok átlényegülése előtt egyik alapítónk, Łestat anyám egy alkalommal az MTT régi fórumán elgépelte a "vámpír" szót - ez pedig úgy megtetszett a többieknek, hogy így hagyták. A másik változat szintén egy alapító taghoz fűzódik - Gusztáv bocsássa meg, hogy nem tudom, kihez -, és úgy szól, hogy az illető igencsak szerette felcserélni a szavakban a magánhangzók sorrendjét, és így csinált a vámpírból vimpárt.
    További kérdéseidet is örömmel várjuk (várom, mert rajtam kívül alig néz be ide valaki)! :)

    icke

    ignis sum quae contra frigus ardet

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #265454 Írta: Aranill
    Aranill válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Köszönöm az értékes információt. Bocsi a nagyon kezdő kérdésért, de mi a vimpárság, s annak lényege? Tartalmi, formai elemek is érdekelnek. Eleddig csak a vámpírokról hallottam, netán ez egy szójáték a szóval? :oops:

    Mensch werden ist eine Kunst.

    06 20 99 29 525

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #265030 Írta: icke
    icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Üdvözletem!

    Az Ölelésnek a vimpárok között nincs egységes, kanonizált szertartása - sajnos, teszem hozzá. Gusztáv üzenete szerint elegendő egy egyszerű, halandó számára a szokásostól megkülönböztethetetlen ölelés is, de néhányan úgy gondolják, sokkal hatásosabb - és persze látványosabb is -, ha távoli unokatestvéreink, a vámpírok mintájára véradással pecsételik meg az újdonsült vimpár befogadását. Ez a gyakorlat egyébként szerénységem nyomán bukkant fel az MTT, mondjuk úgy, populáris vimpár-szekciójában, én pedig egyszerűen beÖlelő anyám, Łestat gyakorlatát vittem tovább; 2004. június 5-én, az akkori évad utolsó Tolkien Klubján ilyen szertartás keretében Öleltem be első gyermekemet, Mírrandot, folyó év április 30-án pedig második lányomat, Drut is.

    icke

    ignis sum quae contra frigus ardet

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #264899 Írta: Aranill
    Aranill válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Mírrand / Hathor írta: ˘_˘Előbb már nem is lesz? Sajnálom, h júliusban elmarad a telihold ˘_˘

    Pontosítom a teleholdra vonatkozó infot, mert elírtam, azaz telehold lesz:
    július (Áldás hava) 21, augusztus (Új kenyér hava) 19, szeptember (Földanya hava) 16, október (Magvető hava) 17, november (Enyészet hava) 16, december (Álom hava) 15. A december azért is érdekes, mert 1-én és 31-én újhold lesz.
    Írjatok a beölelés szertartásáról!

    Mensch werden ist eine Kunst.

    06 20 99 29 525

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #264806 Írta: Remzy
    Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Pfujj Varkasfattyakba ezüstötpazarolni ? és hogy piszkojjam be a fogaimat ? egyszerüen szét kell szaggatni öket ;)

    OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

    neköss bele a hejesirásomba ;>

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #264729 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
    Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    ˘_˘Előbb már nem is lesz? Sajnálom, h júliusban elmarad a telihold ˘_˘

    "Alarms will ring for eternity
    The waves will break every chain on me"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #264517 Írta: Aranill
    Aranill válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Az érintettekkel a telehold felelős ezúton tudatja, hogy a.D. Áldás, azaz augusztus havának 21. napján lészen az Telehold. Ki öntsön ezüst golyót, ki csiszoljon fogat :roll: , de gyertyát mindenki gyújtson!

    Mensch werden ist eine Kunst.

    06 20 99 29 525

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #263941 Írta: icke
    icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Üdvözletem!

    Mírrand / Hathor írta: Beölelés: 2005.07.06. 01:00 körül családi hagyományoknak megfelelően, vérem áldásával gyermekemmé fogadtam Ági, alias Ismeretlen Idegen-t (fórumos neve munkálatok alatt!) Tanuk: Mogy, Rabyn, Pók, Daro, Mirilnen, Remzy, Galadh, Andris, estébé... (kérnék elnézést attól, akit kihagytam)


    Fórumos neve legutolsó tudomásom szerint Ardamíre, segítségemmel választotta Alcar quenya-magyar szótárából :D Annyira pedig nem ismeretlen vagy idegen, Líthason páran találkozhattatok vele...
    Üdv legújabb unokámnak! :twisted:

    icke

    ignis sum quae contra frigus ardet

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #263932 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
    Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Aranill írta: A henna festést próbáltad már?


    Még nem volt hozzá szerencsém.

    Beölelés: 2005.07.06. 01:00 körül családi hagyományoknak megfelelően, vérem áldásával gyermekemmé fogadtam Ági, alias Ismeretlen Idegen-t (fórumos neve munkálatok alatt!) Tanuk: Mogy, Rabyn, Pók, Daro, Mirilnen, Remzy, Galadh, Andris, estébé... (kérnék elnézést attól, akit kihagytam)

    "Alarms will ring for eternity
    The waves will break every chain on me"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #263807 Írta: Aranill
    Aranill válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Mírrand / Hathor írta: Vicces, milyen átláthatatlan vér színe lesz a víznek a kádban egy jó hajfestés után...majdnem megkóstoltam ^_^

    Ezt az élményt osztotta meg vélem egy ismeretlen a BKV egy járművén, és dejót nevettünk. :clown: A henna festést próbáltad már?

    Mensch werden ist eine Kunst.

    06 20 99 29 525

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #263180 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
    Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Vicces, milyen átláthatatlan vér színe lesz a víznek a kádban egy jó hajfestés után...majdnem megkóstoltam ^_^

    "Alarms will ring for eternity
    The waves will break every chain on me"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #263018 Írta: Patiszon
    Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Ery írta:

    Patiszon írta: Huhh, Ery... :) :F
    Szerintem csak álmodtad. ;)


    Nem hinném, mert mikor felébredtem éreztem a vér ízét...


    Hmmm, szerintem álmodban beleharaptál a nyelvedbe, és felkelvén azt érezted.
    Nem hiszek az álmon túli világban ;) [size=9:3g44hq2y](ez nem tudom, hogy jött ide...)[/size]

    A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #262731 Írta: Ery
    Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Patiszon írta:

    Ery írta: Én igen, de tagnap álmomban két vámpírnak haraptam át a torkát... vagy az nem álom volt?


    Huhh, Ery... :) :F
    Szerintem csak álmodtad. ;)
    Én meg olyat álmodtam, hogy egy vimpárt akartam megkóstolni... :P


    Nem hinném, mert mikor felébredtem éreztem a vér ízét...

    "Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

    Καναπή!

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #262724 Írta: Olorin.papa
    Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    Küldtem Ulmónak egy aranyos hegyesfogút avatarnak, de valahol elveszett... :roll: :(
    ha valamelyitek megtalálja, szóljon... :(

    "Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #262701 Írta: Patiszon
    Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Estel Adániel írta:

    Patiszon írta: Huhh, Ery... :) :F
    Szerintem csak álmodtad. ;)
    Én meg olyat álmodtam, hogy egy vimpárt akartam megkóstolni... :P

    Nahát... :) ...kit? :roll:


    Még Te kérdezed? Itt? :) :F

    A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #262572 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
    Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

    Rabyn írta: na ez vámpír:)

    www.online.rtlklub.hu/hirek/vila ... 0506202983


    Huhh!!! Dominga Salvador LIVE? Bár van a vérnek vlmilyen megmagyarázhatatlan aromája...bruhhahhhahhhhaaa!!!

    "Alarms will ring for eternity
    The waves will break every chain on me"

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    19 éve 2 hónapja #262476 Írta: Rabyn
    Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
    na ez vámpír:)

    www.online.rtlklub.hu/hirek/vila ... 0506202983

    "Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
    Oldalmegjelenítési idő: 0.922 másodperc

    A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
    Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
    A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

    Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

    A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

     

    SSL Security
    Comodo SSL Certificate

    Vissza a lap tetejére