Vimpár Gittegylet

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #359618 Írta: Féanor Tasartir
Féanor Tasartir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vá a vimpárok
a nővérem alapító tag volt (deagol) emlékszem, még kitűzője is volt

Harold Black
Im gellui le govaded

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354197 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nóli i linantea írta: Mi -a vimpárok- Gusztávtól eredeztetjük magunkat. (vagy hogy is kell ezt mondani)


Ő az Ősatya! :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354188 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi -a vimpárok- Gusztávtól eredeztetjük magunkat. (vagy hogy is kell ezt mondani)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354187 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
NEM vámpír - vimpár

Methos írta: Hmm... Ez igen érdekes, csak azt nem érte, hogy milyen a történetetek... Mármint a vámpírság története...Ebben tudna valaki segíteni?

Snuffles írta: "A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354186 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm... Ez igen érdekes, csak azt nem érte, hogy milyen a történetetek... Mármint a vámpírság története...Ebben tudna valaki segíteni?

Snuffles írta: A mienk egy belterjes közösség, nem tartozunk senkihez, vimpárok vagyunk, gyakorlatilag egy félhivatalos csoport.
Úgy tudom, a nézetünk eléggé önálló ahhoz, hogy ne lehessen mással összehasonlítani.

"A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353899 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A mienk egy belterjes közösség, nem tartozunk senkihez, vimpárok vagyunk, gyakorlatilag egy félhivatalos csoport.
Úgy tudom, a nézetünk eléggé önálló ahhoz, hogy ne lehessen mással összehasonlítani.

"A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353897 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Adok egy címet, amit netán ismersz is...
tttweb.hu
itt találsz pár nézetet; a vallás szót nem szeretem...

Nóli i linantea írta: Milyen nézetek közül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353860 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Milyen nézetek közül?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353856 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ez eddig is tiszta volt, csak nem értem még mindig, hogy a vimpárság milyen nézettel ért a legikább egyett...

Ben írta:

Methos írta: Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Először is üdv itten, másodszor pedig nem vámpír, hanem <i>vimpár</i>, és nézz körül itt: vimpar.uw.hu (első nekifutásra Gusztáv atyánk üzenetét ajánlanám figyelmedbe) - ha valami ez után sem világos, kérdezz nyugodtan. :) = (Elnézést, ha udvariatlanságnak tűnik, hogy válasz helyett rögtön máshova irányítalak át, de ott elég jól össze van szedve a dolog asszem. :D = Btw, ha nem jeleníti meg rendesen a szöveget, tedd át a katakterkódolást Unicode-ra.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353810 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Methos írta: Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Először is üdv itten, másodszor pedig nem vámpír, hanem <i>vimpár</i>, és nézz körül itt: vimpar.uw.hu (első nekifutásra Gusztáv atyánk üzenetét ajánlanám figyelmedbe) - ha valami ez után sem világos, kérdezz nyugodtan. :) = (Elnézést, ha udvariatlanságnak tűnik, hogy válasz helyett rögtön máshova irányítalak át, de ott elég jól össze van szedve a dolog asszem. :D = Btw, ha nem jeleníti meg rendesen a szöveget, tedd át a katakterkódolást Unicode-ra.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353808 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353300 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Gusztáv öröktől és az időn kívül létezik egyszerre, születésnapja nincs :D =

icke


Ahm, értem. Akkor jövőre figyelmesebb leszek ;) =
JV!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353169 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Gusztáv öröktől és az időn kívül létezik egyszerre, születésnapja nincs :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353168 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta: És a születésnapja mikor van? A névnapokat annyira sem tudom fejben tartani, mint a szülinapokat... : D=

A névnap legalább a naptárban benne van garantáltan... ;P=

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353149 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megkésve, és pofám ég is miatta de azért énis:
Boldog nevenapot Gusztávnak! :) =

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353141 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldogot :)
És a születésnapja mikor van? A névnapokat annyira sem tudom fejben tartani, mint a szülinapokat... : D=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353004 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldog Gusztävot!
(Bär megkesve, de legaläbb.)
:) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352914 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Csak, hogy elöl járjak a jó példával: boldog névnapot mindannyiunk ŐsAtyjának, Gusztávnak!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351814 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem a tengerimalac akkor már aludt, de jó: elvileg ő is ott volt!
Szóval akkor 4 tanú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351790 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A tengerimalacot te is kihagytad, jóvan:)=

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351636 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezennel bejelentem, hogy ma hajnalban háromnegyed 2-kor a Tirion-lakban beÖleltem első Gyermekemet, Tiriont. Tanúk voltak icke és Iván és Zsömi macska. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350873 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Eladó egy teljes sorozat Vampire krónikák!!!

Mind a 13 kötet összesen 8000 forintba kerül.

Akit érdekel, írjon privit!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348222 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Orsie / Fraktál írta: hát tedd :P


Ahogy óhajtod!

Addig állj féllábon, míg belőlem szabad akaratomból vimpár lesz! :P

Off vége

akkor Neked nem ez a sorsod.. :D [na jó én is abbafejeztem.]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348187 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta: hát tedd :P


Ahogy óhajtod!

Addig állj féllábon, míg belőlem szabad akaratomból vimpár lesz! :P

Off vége

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348181 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Orsie / Fraktál írta:

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =


Ezzel vitatkoznék :P

hát tedd :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348178 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta:

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =


Ezzel vitatkoznék :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348174 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348169 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348144 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hmm, szóval az úgy volt, hogy tegnap este beÖleltem második lányomat Snuffles személyében, a szobájában, a tanú Fox volt. :) =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346942 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dreamer_KF írta: No, akkor ideje lesz írtani egy kis vimpárságot..:csőretöltiafokhagymát:

Khömm.
Gyere csak ki egy percre, beszéljük ezt meg...
:twisted: :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.742 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére