Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 7 hónapja #241755 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Yiqqe Linyaqussu kolléga nagy-nagy bánatára végrehajtottam első Ölelésemet ma délután négy óra körül a Siriusban. :) =

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241622 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Mírrand / Mirilnen írta: Mi a bajod a Malkaviták szellemi képességével? :roll:


Semmi. Az égegyadta világon de semmi. Mert a semmivel nem történhet semmi, így róla beszélni is nehéz :P :P :P


mondtam már, hogy egyenesen csodálatraméltó, mennyire szűk a látóköröd? a hozzá nem értésedről nem is beszélve.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241422 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee: ez nagy beszólás volt! (amugy láttalak titeket valamelyik este a Délibe Drizztel meg Inczyvel, de rossz hangulatom következtében nem mentem oda sorry)
Én is Toreadort vártam... amugy lehetne egy kicsit komplexebb a teszt...
Hja Estel innen szép nyerni, ez szép és jó... de ha karó áll ki a szívedből, meg a fél világ üldöz az nem olyan vicces... na sebaj szeretek szívni, már megszoktam legközelebb senkiházi leszek... Kár hogy most mágusuzunk, ha megint rávesznek egy tolvajra akkor dühös leszek ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241392 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Azért gondoltam megjegyzem, hogy Toreadort vártam erre Tremere jött ki... ejnye... 1 éve még az volt :P I have choosen the Evil path... :twisted:

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241325 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dae/siss írta:

Artemisz (Erenya) írta:

Mírrand / Mirilnen írta: Senkiházi:
Sajnálom őket, de minden evolúciós ágnak megvan a maga bélférge. Ebben a játszmában ők szívtak. De jó nagyot.


Höhö... :lol: *hiénaröhejjel kárörvend*


Én is ez lettem a teszt szerint, szal kikérem magamnak :P Jóvanna, hát most mi tehetünk róla, hogy a teremtőnk cs*szett felvilágosítani minket???? :P


Hát, a jobbak tehetnek...

:twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241323 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ery: lehet h nyakakat harapdálni mindenki képes, de egy emberektől nyűzsgő városban éhenhalni csak egy Ventrue:) Inkább vagyok őrült mint végletekig válogatós:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241287 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF:

Ery eztet igen megküldted :mrgreen:

szvsz

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241282 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mírrand / Mirilnen írta: Mi a bajod a Malkaviták szellemi képességével? :roll:


Semmi. Az égegyadta világon de semmi. Mert a semmivel nem történhet semmi, így róla beszélni is nehéz :P :P :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241279 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Dodiee írta:

Ery írta:
Pedig híreim szerint az az egyetlen amelyik ér is valamit :P


Akkor máskor jobban válogasd meg a hírforrásaid:) Tudod, a Ventrue-kra igen jellemző az a mondás, hogy "magas trónról lehet a legnagyobbat esni" És ha egyszer leesnek... akkor nem sok marad belőlük. erről a töbi klán gondoskodik:)


Nyakakat harapdálni bárki képes, de szervezéshez és irányításhoz tehetség kell (és jó szellemi képesség) :P

A Tremere is szimpatikus...


Mi a bajod a Malkaviták szellemi képességével? :roll:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241245 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, ha így nézzük a dolgokat, egy Senkiházi is büszke lehet magára valamilyen szempontból, hiszen klánon belül érvényesülni könnyű lehet, de az ő puszta 'életbenmaradásuk' már garantálja az "innen szép nyerni"-tudatot... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241215 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta:

Ery írta:
Pedig híreim szerint az az egyetlen amelyik ér is valamit :P


Akkor máskor jobban válogasd meg a hírforrásaid:) Tudod, a Ventrue-kra igen jellemző az a mondás, hogy "magas trónról lehet a legnagyobbat esni" És ha egyszer leesnek... akkor nem sok marad belőlük. erről a töbi klán gondoskodik:)


Nyakakat harapdálni bárki képes, de szervezéshez és irányításhoz tehetség kell (és jó szellemi képesség) :P

A Tremere is szimpatikus...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241200 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Artistic and maybe even a bit shallow, you belong to the clan of the Toredor...

Nekem ez jött ki.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241157 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mivel még dunsztom nincs magáról a cuccról ezért még nem kockáztatom meg

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241147 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megint egy csak úgy ötlet, már említettem... a vampirefreaks.com-ra tessék többen regisztrálni vimpárok, ne csaka hüje gótok legyenek ott fenn... szívesen csinosítok profilt, tessék, az enyém ilyen

:twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241121 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Erenya) írta:

Eldamyn (Roccoriel/Nessa) írta: warlocksrealm.homeip.net/vamp/
Ez gyütt ki: warlocksrealm.homeip.net/vamp/trem.html


8O 8O
Na de lányka, te mint TREMERE?!!! Ez csak valami tévedés lehet! Te inkább vagy szvsz Gangrel.. vagy csak nem ismerlek eléggé? :oops:

Én bezzeg nem csalódtam! ÉLJENEK AZ ÁLLATOK!!!!
warlocksrealm.homeip.net/vamp/gang.html :P :twisted: :twisted:


Lehet, hogy nem smakkol az eredmény, mert gyorsan töltöttem ki, és az angoltudásomtól nem várok sokat... :roll:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241119 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Erenya) írta:

Mírrand / Mirilnen írta: Senkiházi:
Sajnálom őket, de minden evolúciós ágnak megvan a maga bélférge. Ebben a játszmában ők szívtak. De jó nagyot.


Höhö... :lol: *hiénaröhejjel kárörvend*


Én is ez lettem a teszt szerint, szal kikérem magamnak :P Jóvanna, hát most mi tehetünk róla, hogy a teremtőnk cs*szett felvilágosítani minket???? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241113 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mírrand / Mirilnen írta: Egy Malki előítéletei
Ventrue:
Elitista popsi-fejek, akik még a saját tápláltatásukat is másokkal intéztetik el. Ha egyszer nem lesz ghoul-juk, inkább kiszáradnak, mint hogy „bemocskolják” a fehér kesztyűjüket vérrel?!


Hehe... szabadszellemű, hangulatvezérelte, spontán, formasággyűlölő Gangrelként magasfokon EGYETÉRTEK! :twisted: :P

Mírrand / Mirilnen írta: Tremere:
Okkultista „barmok”. Semmit sem képesek „normális” úton elvégezni. Hókuszpókuszaik nélkül fél-vámpírnak érzik magukat?


Ezzel is. Nem kenyerem a kacskaringós mellébeszélés. :P

Mírrand / Mirilnen írta: Brujah:
Fekete szabadságharcosok, de valahol mégis szimpik. Hiszen ők is csak a maguk igazát akarják valóra váltani. Az, hogy milyen módszerekkel, egyéni szoc prob. De szvsz – az átlag intelligenciájukhoz képest – egész jól csinálják.


Való igaz. Brutáltestvéreink, hajrá! :twisted:

Mírrand / Mirilnen írta: Gangrel:
Nagyon állatok. Talán ők azok, akiket úgymond „kedvelni” tudok. Semmi körítés, vagy fölös díszítés, csak a lényeg. De az velősen. Szó szerint.


Nos, ezt szépen megfogalmaztad! Így van! *tőle telhető eleganciával kezet nyújt* :P

Mírrand / Mirilnen írta: Lasombra:
Ők aztán nem vágynak a rivaldafényre. Igazi „sötét alakok”.
Ettől függetlenül egyikkel sem futnék össze egy sötét sikátorban.


Hm. Egyetértek ezzel is... :?

Mírrand / Mirilnen írta: Senkiházi:
Sajnálom őket, de minden evolúciós ágnak megvan a maga bélférge. Ebben a játszmában ők szívtak. De jó nagyot.


Höhö... :lol: *hiénaröhejjel kárörvend*

Mírrand / Mirilnen írta: Toreador:
Közönséges pocsékolás.


Nana! Állj! Ezzel viszont NEM értek egyet! Lévén, hogy valahol mélyen bennem is bujkál egy kis Toreador hajlam! Úgyhogy őket tessék hagyni, mert harapok! :x

Mírrand / Mirilnen írta: Malkavita:
Tükörbe nézek és tökéletesnek látom a világot. De milyen soknak! Franc essen bele, valami őrült háborodott betörte! Bár az is megeshet, hogy én voltam…


Egyre inkább szimpatizálok veletek, Malkávokkal... Persze biztonságos négylépésen kívül... :roll: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241101 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Prérifarkas írta:

Ery írta: Jómagam - ha lennék, akkor - Ventrue (vagy, hogy a manóba írják) lennék. De ez költői verzió.


az az egy klán, amit szívből utálok... :) =


Pedig híreim szerint az az egyetlen amelyik ér is valamit :P


Akkor máskor jobban válogasd meg a hírforrásaid:) Tudod, a Ventrue-kra igen jellemző az a mondás, hogy "magas trónról lehet a legnagyobbat esni" És ha egyszer leesnek... akkor nem sok marad belőlük. erről a töbi klán gondoskodik:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241062 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lehet kövezni, csak ne IRL! }:)=

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241061 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egy Malki előítéletei

Ventrue:
Elitista popsi-fejek, akik még a saját tápláltatásukat is másokkal intéztetik el. Ha egyszer nem lesz ghoul-juk, inkább kiszáradnak, mint hogy „bemocskolják” a fehér kesztyűjüket vérrel?!
Tremere:
Okkultista „barmok”. Semmit sem képesek „normális” úton elvégezni. Hókuszpókuszaik nélkül fél-vámpírnak érzik magukat?
Brujah:
Fekete szabadságharcosok, de valahol mégis szimpik. Hiszen ők is csak a maguk igazát akarják valóra váltani. Az, hogy milyen módszerekkel, egyéni szoc prob. De szvsz – az átlag intelligenciájukhoz képest – egész jól csinálják.
Asszamita:
Ügyes gyilkosok, de csak gyilkosok. Saját vérük szívói. Persze ügyességüketirigylem. Szeretnék tudni ilyen stílusosan gyilkolni.
Nosferatu:Ők a „szükséges rossz” tényezők az egynletben. Telefonon még tökéletes is lehet velük a kapcsolat. Érdemes jóban lenni velük, persze nem a kozmetikai tanácsaikért.
Gangrel:
Nagyon állatok. Talán ők azok, akiket úgymond „kedvelni” tudok. Semmi körítés, vagy fölös díszítés, csak a lényeg. De az velősen. Szó szerint.
Giovanni:
Érezted már egy másnapos, fogfekélyes ember ébredés utáni szájszagát? A szagot társítsd egy sétáló hullával, egésztestes kiterjedésben.
Lasombra:
Ők aztán nem vágynak a rivaldafényre. Igazi „sötét alakok”.
Ettől függetlenül egyikkel sem futnék össze egy sötét sikátorban.
Ravnos:
Ki milyen értelemben használja a „klán” szót. Nyírd ki az egyik mocskos dakotát, máris a pereputtya haragján tapasztalhatod, ők mikét értelmezik.
Szet Követői: Ezeknek tényleg nincs jobb dolguk, mint játszani a greepeace-aktivistát? Csak egyszer lépnek rá valamely kiskedvencük farkára, rögtön háziállatot váltanak. De nincs nekünk akkora szerencsénk.
Tzimisce:
Egy szadista duplózó kölök még meg is irigyelné kreativitásukat, de szvsz többre vihetnék ételszobrászként. Ezt azért nem mondom meg nekik; nem áll szándékomban hátralévő nemlétemet orgonasípként eltölteni.
Senkiházi:
Sajnálom őket, de minden evolúciós ágnak megvan a maga bélférge. Ebben a játszmában ők szívtak. De jó nagyot.
Torreador:
Közönséges pocsékolás.
Malkavita:
Tükörbe nézek és tökéletesnek látom a világot. De milyen soknak! Franc essen bele, valami őrült háborodott betörte! Bár az is megeshet, hogy én voltam…

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241057 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Én se tudom, honnan jöttem.
Vagy csak magam elől is titkolom.
Mellékesen a fele kérdést lusta vagyok megérteni angolul...

:D


UI: Ja meg mer nincs nekromanta klán.


Miért, szerinted a Giovannik mik? Szvsz nem a szájszagtól bűzlik egy sétáló hulla.
[size=9:1nnbfai6]Amúgy a bő vélemény készül minden klánról, csak fogalmaznom kell.[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241046 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Prérifarkas írta:

Ery írta: Jómagam - ha lennék, akkor - Ventrue (vagy, hogy a manóba írják) lennék. De ez költői verzió.


az az egy klán, amit szívből utálok... :) =


Pedig híreim szerint az az egyetlen amelyik ér is valamit :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #241021 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ahhoz képest hogy állandóan Toreadort jáccok... eddig aszittem Tori Malkáv keverék vagyok... de ha jobban meggondolom a senkiházi jobban illik rám... oszt miért nem jáccanál "senkit" Mirc?
Mellesleg mi baj a Vanekkel és a Toreadorokkal Prérifarkas? >:|=

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241012 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én se tudom, honnan jöttem.
Vagy csak magam elől is titkolom.
Mellékesen a fele kérdést lusta vagyok megérteni angolul...

:D


UI: Ja meg mer nincs nekromanta klán.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241009 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát most hogy vágom az angolt naggyából, sztem 99,9% ig tutira Gangrel vagyok

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241006 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta: Jómagam - ha lennék, akkor - Ventrue (vagy, hogy a manóba írják) lennék. De ez költői verzió.


az az egy klán, amit szívből utálok... :) =

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240936 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta: Én is kitöltöttem a tesztet, és ez lett: :)

Mysterious and a scholar, you are a member of the Tremere clan. You are pretty loyal to your clan, well, you sort of have to...especially since you are blood-bonded to most of them. You are the intelligentsia of the Camarilla and are fascinated with the occult. Possessing the ability to use blood for magic, many clans don't like to approach you. However, that is fine with you. You tend not to trust the other clans anyway.

Ez most jó? :) )))


Döntsd el te! ;)

Mindenesetre nem hangzik rosszul, az tény! :P De én inkább maradok törvényenkívüli Állat, még ha néha elő is tör eltemetett művészi Toreador-örökségem :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240931 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is kitöltöttem a tesztet, és ez lett: :)

Mysterious and a scholar, you are a member of the Tremere clan. You are pretty loyal to your clan, well, you sort of have to...especially since you are blood-bonded to most of them. You are the intelligentsia of the Camarilla and are fascinated with the occult. Possessing the ability to use blood for magic, many clans don't like to approach you. However, that is fine with you. You tend not to trust the other clans anyway.

Ez most jó? :) )))

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240846 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Majd annak kistestvére, a vámp-írtás-ka

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240845 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Itt minnyá vámp-írtás lesz :D =

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.789 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére