Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 5 hónapja #248865 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csak én érzem morbidnak kissé, hogy a gyerekkonyv.hu-n megrendelhető az Útmutató a Kamarillához?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248317 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Naszóval.

Lehet jelentkezni Vampire Live Lightra nálam! Emilben, illetve priviben. Amit kérek: jó e neked május 21 vagy utána hétvégén egy szombat éjszaka, és van-e helyszínötleted (ha nem vagyunk sokan, akkor egy üres lakás lenne a legideálisabb :twisted: ).

Egyelőre igényfelmérés, létszámfelmérés. :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248300 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Érdemes elolvasni a www.wicca.hu oldal vámpírok és vérfarkasok fórumát. Érdekes dolgokat írnak.

www.wicca.hu/index.php?modul=2&a ... =405&n=337

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248073 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha felszentelt, máig működő templomról van szó, akkor szvsz evidens h nem lehet Elizium. Remzy említette az okokat.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248021 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az Igaz Hit az nehéz ügy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248019 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mijen hátránnyal Nagyapa ? az egy dolog hogy bemehet a Vámpít egy templomba és megölheti a papot aki egy keretsztel ütögeti és szenteltvizet fröcsköl rá. de aki igazán hisz istenben annak a közelléte is elég egy vámpirnak (akármejiknek) szerintem a bazilikát 1x 2x felszentelték meg a Szent Jobb is ottan van (szerintem kb ojan erekje mint A Kereszt egyik darabja) szoval hogyha ott megszerveznek egy találkozót akkor az egy csoportos öngyilkosságal is felér.

Szerintem

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247971 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

A Bazilika tudtomal mindmáig működő templom; és igen, valóban ott őrzik a Szent Jobbot. Mindazonáltal a fentiek csupán egy ilyen hátránnyal rendelkező vámpírnak jelentenének problémát...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247970 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hihi :D = ingyen (rohangáló) tábortűz

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247966 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
igan ... csak az a baj hogy az egy megszentelt hej ... aszem Szent Isti keze is ott van vagy mi a f@sz ... meg az anno egy templom volt ha jol tudom ... ha ott megmarad egy Vámpír :sohaj:

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247928 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem is rossz ötlet /:)=

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247907 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az durva hogy Tüdő azt monta hogy lehetne a Bazilikában Elizium ? :lol:

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247666 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hm. talán, talán. mostanában fellelkesültem kissé. Csak kéne rajtam kívül még szervező-mesélő. Akár egy lájv lightot is alkothatnánk májusban mondjuk. Lehet, h egyszerűbb lenne megszervezni, mint a másik ötletemet. De kell még ember hozzá. Aki szívesen segítene, az szóljon személyesen (mél, privi, odajön, stb.)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247191 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Höh... ennyi offot ;) Züllik a vímpárság? Mindent megbeszéltünk?
Javaslat: találjatok ki valami közösségi programot vímpároknak, hogy ne uncsizzanak... jah, lehet rosszra gondolni, de én nem arra céloztam hogy rendezzünk egymás között vérfürdőt (címezve: Icke és Remzy ;) )

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247088 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mindig is szorgos deják voltam s nem félek a karótol :P télle AWE-s topic mijért nincs ? :D (vagy csak én nem találom ? :P )

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247061 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remzy írta: vagy az AVE-sokat : )=


Remzy: Ne kezdj ki egy AVE-s tanárral mert bármikor karót kaphatsz tőle :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246916 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remzy írta:

Patiszon írta: Mit tartasz 'inteligensnek?' (intelligensnek) ;)


Patiszon : szerintem az idézeteket idézőjelbe szokták rakni (") és nem aposztrofok közé zárják (') . ;)

Nagyapa : én max ojan szinten kötözködök amijen szinten más velem :) ( azért az gonosz volt hogy átirtad a szövegemet :( )

a Vimpároldal meg hibátlan volt nálam

Boo


Én tudom ezt, és nem is az volt a célom, hogy idézzek. Nem úgy, mint utána. Nálam ez az aposztróf egy picit mást jelent, ha óhajtod, elmagyarázom legközelebbi találkozásunkkor. ; )=

Akkor csak akkor és ott volt rossz amikor és ahol én voltam. Pechem volt, na. De most már nálam is működik. És ha legközelebb nem megy, küldöm a mailt, Szürke!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246897 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Egyelőre maradjunk Estel javaslatánál... Unokám, te meg ne szítsd a háborús érzelmeket, mert Atyai pofonokat fogok kiutaltatni számodra lánykámmal :twisted:
No gyerekek, OFF OFF!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246894 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vagy az AVE-sokat : )=

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246881 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
...vagy az OFFot.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246876 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
De mi egy páratlan (jó) család vagyunk...akkor most kt/mit ritkítsunk? A szemöldököt?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246872 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mírrand / Mirilnen írta: Megkérném Atyámat és Fiamat, hogy ne gyakják le egymást, mert nem kívánok család nélkül maradni!


De miért? A jó család a párját ritkitja... vagyis... izé...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246868 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megkérném Atyámat és Fiamat, hogy ne gyakják le egymást, mert nem kívánok család nélkül maradni!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246858 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta: Mit tartasz 'inteligensnek?' (intelligensnek) ;)


Patiszon : szerintem az idézeteket idézőjelbe szokták rakni (") és nem aposztrofok közé zárják (') . ;)

Nagyapa : én max ojan szinten kötözködök amijen szinten más velem :) ( azért az gonosz volt hogy átirtad a szövegemet :( )

a Vimpároldal meg hibátlan volt nálam

Boo

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246856 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta:


Jah, és most látom, hogy hibás az oldal Családfa, Névsor és Képek része. Mi történt?

Hoool? Nekem kiválóan működik. Ha valami baja van, akkor jegyezd meg hogy hol, és mi, és mit ír ki betűről betűre, és írd meg emailban.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246849 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

A mosógép meg nem dumál bele a férfiak dolgába... :P :twisted:
És OFF off :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246845 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF: Topikgazda nem szól be! :P

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246780 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem nagyon irok 2 betüt, pl : intelligens. de ellipszilnos jét és senki kedvéért se fogok heLYesen irni ! melesleg szerintem azt irogatok amit akarok és annyiszor ahányszor akarom ... majd ha nem teccik a topicgazdának szol. más meg nem nagyon érdekel iLYen szinten
és csakazért is :
intelligens
intelligens
intelligens
intelligens

Boo

[size=9:wyn44flu]*cöcöcö, unokám, kötözködünk? :twisted: *[/size]

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246775 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm... :roll: jé, ezeket én írtam... :D elég intelligensnek tűnnek... 8)
[size=9:2et285q2] na jó, Gusztáv Szelleme diktálta... 15 hónappal ezelőtt ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246717 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, jó Remzy, csak nehogy kétszer leírd: ;)

Mit tartasz 'inteligensnek?' (intelligensnek) ;)
Valami vimpárosat vagy egyebeket?
Na, ez talán 'intellektuális': :)

"A vimpárok

A vimpárok, bár alapvetően ragadozó lények, alaptermészetük szerint nem agresszívak (bár, ha éheznek - mi tagadás - elhamarkodott cselekedetekre is képesek).
A vimpárlét nem betegség, hanem külön létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható - ugyanezek miatt a "vimpárságra való immunitás" sem létező tulajdonság.
A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."

Na, tetszett? :)
Jah, és most látom, hogy hibás az oldal Családfa, Névsor és Képek része. Mi történt?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246684 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Inteligens :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.782 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére