Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 5 hónapja #251458 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Gandalf írta: Hm, a Biblia nem részletezi, hogyan ölte meg Káin Ábelt, s azt sem, mi volt az a jel, amivel Isten megjelölte őt. Mégpedig azért, mert a történet teológiai szempontjából ez teljesen jelentéktelen, nem fontos adat. Na jó, ez már inkább a Vallás topic témája kezd lenni...


Gandalf : ez is valamijen szinten egy "vallás"

szerintem

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251358 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: Estel: az szép... 9 gyerek... Csak vigyázz nehogy rád szálljanak hogy gondolkodás nékül ölelkezel ;)
Jah, meg a híg vérű vámpíroknak nem olyan tápláló a vérük, gyakrabban kell pótólni (ha jól tom), ezt kihagytátok...

Na ja, kilenc lány... 8)
Mielőtt rámszállna bárki, közlöm, hogy ezzel az utódszámmal mindössze Gusztáv ősapánkat, na meg Thaurlányomat sikerült behoznom... ;)
És egyáltalán nem gondolkodás nélkül. :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251294 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Panni írta: Boo köztetek :lol:


Boo Tesóm ; )=
Üdv köztünk : )=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251260 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: az szép... 9 gyerek... Csak vigyázz nehogy rád szálljanak hogy gondolkodás nékül ölelkezel ;)
Jah, meg a híg vérű vámpíroknak nem olyan tápláló a vérük, gyakrabban kell pótólni (ha jól tom), ezt kihagytátok...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251217 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo köztetek :lol:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251215 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Apropó, beÖlelés... ma a TK-n, 16:50-kor végre sikerült beÖlelnem kilencedik lányommá Pannit, akit még március elején Öleltem be virtuálisan a chaten... 8) :D Tanúk pl. Arwena, Thaurwathiwen...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251214 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
segítek; úgy híjják, "beÖlelés" :lol:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251157 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
De Gusztáv nem ölt embert, és a vimpárok kibírják vérivás nélkül :twisted: :wink: = akkor mi volt az a tett, ami vimpárrá tette őt?...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251097 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hm, a Biblia nem részletezi, hogyan ölte meg Káin Ábelt, s azt sem, mi volt az a jel, amivel Isten megjelölte őt. Mégpedig azért, mert a történet teológiai szempontjából ez teljesen jelentéktelen, nem fontos adat. Na jó, ez már inkább a Vallás topic témája kezd lenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251070 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Estel: ahogy olvasom, Remete se ezt írta... :P :wink:
Mindazonáltal, ami a Bibliát illeti: az apokrif részek szerint, amiket különféle zsinatokon kinyestek, Káin meglehetősen érdekes módon ölte meg belt. Tudniillik kiszívta a vérét... Talán nem véletlenül szerepel annyiszor a "testvéred vére" a szövegben. Persze az inkonzisztenciákat kijavították, az látszik :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251061 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem Káin nem lett vimpár. És az utódai sem...
Mindazonáltal még ha az lett is, ez a vimpárokra vonatkozóan nem igazán releváns... ;)

(egyébként 'isten' mondhatott neki bármit, ha egyszer az Ószövetségben nem dokumentálták... :D ott pedig csak ennyi szerepel a vele történtekről. A megbélyegzés mibenlétéről szóló spekulációk a továbbiakban nem találnak visszaigazolásra a történetben.)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251013 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
szerinted Káin hogy lett vámpir ?
isten megmonta mivel ő ölt elöször embert ezért emberi véren kell élnie (ha jól tom) szoval nem kell öt is beölelni melesleg a Vámpiroknál is egy ösatya van és ott is van hig vér. A Vampire-ban 13 genig még "teljesen" vámpir az egyén a 14.gen má ijen "korcs" lehet hogy nagyobb szemfogai sincsenek a 15.gen má annyira hig vérü hogy valamejik má a napon is sétálhat. hát igy higul a vér : )=

Zizzo : bocsi :cry: :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250926 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én azt nem vágom, miért hígul(na) a vér, amikor egyetlen szülő van, nincs keveredés, stb... :roll: Gusztáv-ősatyánk vére 100%-os volt, és azóta minden generációval csökken mondjuk felére csökken, vagy miaszösz?! Egyébként meg Gusztáv hogyan lett vimpár, ha vimpárrá válni csak beÖlelés útján lehet? :D *gonocckodik*

Mírrand drága, ha megnézed a családfát, elég sokan vagyunk 7.gen alatt, és néhányan elég régóta... :P :wink: Különbenmeg ez ugye áll:

Gusztáv szelleme írta: A gyermekek számára vonatkozóan semmiféle korlátozás nincs.


u.i. *később* köhömm, Nektek is furán néz ki a topic?... :roll:

*még később: na asszem most jó lesz :oops: :P *

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250830 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jah, és arról van infó, hogy hogyan higul a vér? :)
Rem: nehogymá adod alá a lovat! Én meg itt szolidalitok veled...
Mirc: Malkáv vagy? :)
Én mint senkiházi amúgy se sok embert ölelhetnék be ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250823 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A két másik személyiségem is jelentkezhet? :lol:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250821 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mi ugye vimpárok és vámpírok vagyunk, tehát sztem siimán lehetnek akár 20. generációsok is. :twisted:

amúgy tessék még jelentekzni... :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250818 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF : Ry taniccsad azt a szerencsétlent :P :D

Melesleg nem forumos is jöhet ... nincs megtiltva (legalább is leirva nicns) és ha belegondolsz hogy 10. generáció akkor szerintem má annyi lenne hogy hajjaj ... a Vampire-ban is ha jol tom akkor a kis genesek nem tudnak beölelni (ha nem igy van javicsatok ki) szoval ha igy van akkor tejjesen normális :) a 10. genben má alig lenne Vimpár :( nagyon hig a vér :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250815 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jesszasz...7.genen is túl "születtek" már vimpárok?!?!?! [size=9:19nfmiuc]hígul a vér!!![/size] párdon annak, akit ezzel sértettem, nem állt szándékomban, csupán kikívánkozok!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250802 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: jah és külsős gyökerek nem lehetnek tagok?

Lehetnek tagok külsős gyökerek, de ha már ismeri annyira a vimpárságot, h "megérjen" a beölelésre, akkor már nem is annyira külsős gyökér, nem? ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250794 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv! :) =

[size=9:360squzh]Jesszus mik mennek itt... no mindegy nem ezért jöttem :roll: :wink: [/size]
Szóval Milendoria Nővérkémmel :) = beszéltük nemrégiben, hogy mindketten szívesen megalapítanánk a 10. generációt, ugye ennek nincs akadálya?...
Illetve én is kérdezném, hogy nem-fórumos beÖlelhető-e?

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250665 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lehet, hogy én vagyok a hüje (szoldialitok cicám ;) ) de miért nem lehet a vímpárság egy jó kis társaság egy jó oén minden következmény nélkül, minek ilyenekről vitázni? Az emberek szórakozni járnak ide!
jah és külsős gyökerek nem lehetnek tagok?
(icke: ugye, ugye ez nem annyira off?! :oops: )

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250637 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galmir írta: Ja, és többet nem kívánok erről szólni. Ha vki úgy érzi megsértettem büszkeségét, ne haragudjon, vagy felőlem azt csinál, amit akar.

Győr és Budapest még nem Magyarország.

de azért rúgsz még belénk egyet:)
Pécsre, Almásfüzitőre ugyanaz vonatkozik mint Győrre.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250614 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ja, és többet nem kívánok erről szólni. Ha vki úgy érzi megsértettem büszkeségét, ne haragudjon, vagy felőlem azt csinál, amit akar.

Győr és Budapest még nem Magyarország.

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250571 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

Elolvastam írásaitokat, és elgondolkodtam.
Sajnálom.

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250435 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Na, gyerekek, kezdjünk visszavenni, oké? Ez moat már tényleg átcsúszik a "fölös flém" kategóriába, amit viszont szankcionálin illik, és azt nem szeretném. Hagyjuk szóhoz jutni Galmirt is, kíváncsi vagyok a véleményére.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250422 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Galmir nevetséges vagy már elnézést :)

és minek kötözködsz állandóan ez mire vezet úgy megutálnak mint a fene ez jó neked?

vagy te kötözködni jársz ide?

emértelek :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250417 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az utóbbi idők flame-ei és blogos hajtépései között végre egy bocsánat kéreés! Kultiválom az ilyet és követendő példának tekintem, ajánlom, tegyenek mások is így (nem minden célzás nélkül)! olorin.papa: részemről irányodba nincs harag :)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250395 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ez OFF!

:oops: Sajnálom, hogy olyasvalami végett keveredtem vitába veletek, ami nem érte meg! :oops:
Kezdetben jó ötletnek látszott, de nem így... :oops: :oops: :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250287 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galmir írta: Remzy: az olyant ly-nal írják...


immáron sokadszorra és szerintem nem utojjára de gyk(Galmir) nem irok ellipszilonos jét ! megértésüket köszönöm

Galmir írta: És olvastam Gusztika levelét... Fantasztikus.


És akkor téged mátol Galmirkának hijjunk ?
melesleg te még annyira se méltacc minket hogy mongy magatokrol valamit ...

Galmir írta: A vimpárság is azt mutatja, h csak pestiek lehetnek a "nagy vimpárok". Meg ez a hülye ölelés, mint egy szekta.


és akkor most csináltál ellene egy hüje falusi szektát ?

melesleg amig névtelen "gyilkosok" vagytok adig nem veszlek titeket emberszámba a horda tényleg megfelelő kifejezés ^^ szerintem menny délibábra vadászni a karibisivatagba a PBHKTPE-vel vagy hogyishijjákkal ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250271 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galmir írta: Nos nem értelek titeket. A vimpárság is azt mutatja, h csak pestiek lehetnek a "nagy vimpárok". Meg ez a hülye ölelés, mint egy szekta. Tudjátok, a horda tagjainak semmilyen kötelezzetségük nincs, és nincs semmilyen negatív diszkrimináció. Lásd: be kell ölelni a vimpárt x napon belül... Remzy: az olyant ly-nal írják...
Egy kicsit elszálltatok, nem?!
És olvastam Gusztika levelét... Fantasztikus. Már csak azért sem lehettek egy normális egylet, mivel kellenek szabályok. Valahogyan véget kell érni a vimpárságnak. Vagy 90 éves korotokban is ezzel akartok foglalkozni? Ha igazi csapat lennétek, bevállalnátok azt is, h hatástalanítani lehet a naaaaaaaaaaaagy ÖLELÉST....
És én akárhogy is akarnám, szerencsére nem akarom, nem lehetnék tag, mivel elég messze lakom ahhoz, h a fertőzést elkerüljem.
És ha véletlen régebben tiszteletbeli lennék, akkor is kiraknátok, mert nem utazom el Bp-re, h vki beöleljen... Csak magatokra gondoltok, ha vki határon túl lakik, mondjuk bírjátok is, de azért nem lehet tag, mert mesze lakik. Költse a pénzét az útiköltségre, és csak azért menjen el, hogy beöleljétek? Hát ez röhej.... gyerekes. Mellesleg ez nem egy bizonyos emberre vonatkozik, és én Mo-n élek.


Nem flémnek szánom, csak gondoltam, felvilágosítalak picit. Nem árthat. ;)
1.A vimpárság nincs Pesthez kötve. A körbenézel köztünk, és kicsit kérdezősködsz, megállapíthatod, hogy a társulat jó része vidéki. Lentebb icke idézte Gusztávot, szvsz fusd át mégegyszer a virtuális vimpárságról szóló részt. Asszem, ha valakinek nem megoldható a felutazás, az eddig sem jelentett problémát, és ezután sem fog, merthogy kivételek szvsz mindig vannak. Ha meg nem, akkor ott a tiszteletbeli vimpárlét, amihez nem kell személyes jelenlét (legalábbis a szabályzat sehol sem említi).
Az pedig, hogy kellenek szabályok és kötelezettségek, szerinted miért jelentik azt, h nem lehetünk normális egylet? Eddigi húsz évem alatt úgy tapasztaltam, h attól egylet az egylet, hogy vonatkoznak a benne lévőkre különféle dolgok. Akiknek ilyen nincs, csak úgy egybevannak, az vagy baráti társaság (jó esetben) vagy pontosan az, amit te mondasz rólatok: horda. Tudod, mint az ősemberek. ;)
2. Már bocsesz, miért is szálltunk el? igazából nem értem, ez mire vonatkozik. Nem tartjuk a vimpárokat bárki másnál felsőbbrendűnek, tehát a nagyképűséget igazán nem sütheted ránk... mi a probléma?
3. Már megint nem figyeltél. Az Ölelés hatástalanítható, az atya által. Tessék szépen elolvasni azt, amire reagálsz. Köszönöm.
4. Lentebb írtuk: nem fertőzés. Sőt, továbbmegyek: ha nem akarsz vimpár lenni, érzékelhetően közlöd azt, ha valaki próbálkozna (megjegyzem, veled úgysem fog), aztán annyi. Mindörökre megvédted magad a vimpráság fenyegető rémétől. Ugye, nem is fájt? ;)
5. A tiszteletbeli vimpárt nem kell személyesen beÖlelni, fentebb már írtam.

Fentiek alapján inkább gondolkozz el, ha javasolhatom. Mert szerintem, ha mi játéknak kezeljük ezt a dolgot, elvárható lenne, hogy ugyanígy reagáld le. Ha mindent ilyen komolyan veszel, akkor szerintem közülünk te volnál a leggyerekesebb... ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.813 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére