Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 7 hónapja #240811 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Gandalf írta: Jaj, s most el fog sodorni a vimp-ár(adat)? :twisted:


Úgytűnik igen :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240810 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240803 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Gandalf, ilyen néma topicban ez még nem off :D (Majdnem azt írtam, hogy halott topicban, de az gáz lenne, ha megváltozna :twisted: ) Viszont a vim-pár poént Artemisz már jópár hónapja lelőtte, ugyanúgy mi is Mauval Kismaroson, ergo lemaradtál :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240802 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És ha két vimpár egymásba szeret, ők lesznek egy vim-pár... na jó, ezt ne ragozzuk tovább, mert kisé off. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240793 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mírrand / mÍRC írta: Mi a Vimpár-félelem?

Vimpara


és ha át akarsz csempészni valamit a határon és megtalálják akkor vám-pír lesz az arcodon a szégyentől?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240781 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi a Vimpár-félelem?

Vimpara

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240752 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Asszem én a multkori óta nem sokat változtam. Továbbra is Malkáv:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240747 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Érdekes... 8O amikor a nyáron először töltöttem ezt ki (németül), akkor még malkáv voltam... :twisted: most már senkiházi. :roll: Jogos... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240727 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jómagam - ha lennék, akkor - Ventrue (vagy, hogy a manóba írják) lennék. De ez költői verzió.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240725 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eldamyn (Roccoriel/Nessa) írta: warlocksrealm.homeip.net/vamp/
Ez gyütt ki: warlocksrealm.homeip.net/vamp/trem.html


8O 8O
Na de lányka, te mint TREMERE?!!! Ez csak valami tévedés lehet! Te inkább vagy szvsz Gangrel.. vagy csak nem ismerlek eléggé? :oops:

Én bezzeg nem csalódtam! ÉLJENEK AZ ÁLLATOK!!!!
warlocksrealm.homeip.net/vamp/gang.html :P :twisted: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240720 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Őőőő...senkiházit semmi pénzét nem játszanék

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240592 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
You are a Caitiff... Höh... kijött a semelyik klán... király.
Most szégyelljem magam?
Ahogy látom nem csak én vagyok ilyen helyzetben... Asszem kövi karim ilyen lesz...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240490 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hehhe >:P Kijött a jó öreg Malki. :) =

Élj gyorsan, játssz keményen, halj erőszakosan, szívj erősen! Jaaa, és halál a politikusokra és az agyturkászokra! (pszicho-szakosok: ne vegyétek személyeskedésnek!)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240472 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nekem ez jött ki a vampires kvíznél....hát hogyismondjam...igen.

You aren't sure where you came from. Perhaps your sire did an embrace and run. Or maybe your sire was an outcast himself. Either way, your powers are unique and really don't belong to any clan...or maybe a little from each. Because you of these circumstances, you aren't really sure where you belong. You tend to wander and do a bit of soul searching in your eternal life. Maybe some day...you have a while after all.

:confused2:

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240295 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240245 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Galc : hát me mé nem ? :D

Zizzo : lehet hogy kihagyom :D

melesleg ha jol tom akkor Gusztáv üzenetébe nincs benne hogy : "Csak MTT-seket ölelhettek be !" : )= szoval szerintem jöhetnek külsösök is ha megtanulják Gusztáv üzenetét : )=

BOO

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240220 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Zizzo: warlocksrealm.homeip.net/vamp/

Remzy, szerintem jobban jársz ha nem beszélsz:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240157 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: kivülről is lehet hozni népeket? Mert legjobb barátom benne lenne egy ilyenbe az tuti (vele még vérszerződést is kötöttünk egy becsiccsentett pillanatunkban...)


szerintem igen

mert már találkoztam magukat vimpárnak valló egyedekkel B.füreden
de Vezér véget vetett egypárnak.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240119 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: Lassan nem lesz beölelhető ember az MTTben...


Most lehet, hogy kár megszólalnom, de igenis akadnak... például én :lol: Bár nem tudom, hogy meddig... Szvsz csak Idő kérdése... Ha más nem is, de Thaur egyszer biztos nekem esik a suliban, amikor nem figyelek rá... :wink:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240100 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Prérifarkasom: hol van ez a milyenklánba tartozol cucc??
Remzy: szép kis kavarodás, de ha akarsz ilyeneket kibogozni, ajánlom az alábbi oldalt... (ami amúgy nem frissült mostanában, mert akkor még gonyibb lenne) //http://mmm.alomvilag.hu/csaladfa.php//
Lassan nem lesz beölelhető ember az MTTben... kivülről is lehet hozni népeket? Mert legjobb barátom benne lenne egy ilyenbe az tuti (vele még vérszerződést is kötöttünk egy becsiccsentett pillanatunkban...)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240021 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha az ugyanaz, ami "Drakula gróf válogatott rémtettei" címen megjelent, akkor igen. (szvsz ugyanaz)
Keresd ezzel a címmel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240020 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Damon Julian írta: Nem tudja valaki, hogy Bram Stoker-től a Draculát magyarul meg lehet-e kapni valahol, vagy letölteni?
Még csak filmben láttam, és könyvben meg csak angolul.


Lehet, mert nekem megvan. Valahol... Elég régi kiadás.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240017 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem tudja valaki, hogy Bram Stoker-től a Draculát magyarul meg lehet-e kapni valahol, vagy letölteni?
Még csak filmben láttam, és könyvben meg csak angolul.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239997 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta:

Remzy írta: Remzy - Galadh barátnője

Tudtam h te vagy a szőke hercegnő:D

:D én is tudom MP ! és ez itt a lényeg ! :lol:

Dodiee írta:

Remzy írta: CS - Silcucc tesoja

kétszer is!

miért is ? :)

Dodiee írta:

Remzy írta: szép kis kavarodás : )=

(ha valaki érti akkor szoljon : )= )

Én értem:DDD


én sem értem :D akkor te hogy érted ? :lol:

Cica : ezt mindig is tuttuk : )=

CS A TESÓM ! :dance: :hello: :up: :cheers: :cooljump:

BOO

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239991 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hehe. Na végre valahára kitöltöttem azt az angol mijenklánbatartozol cuccot, és a gangrel jött ki :D :D :D hát igen.

olyan vagyok mint egy állat

pusz, Galc

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239858 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Legalább stílusosan csinálja... Apja lánya :P
Megpróbálom azt hinni, hogy a nem is olyan távoli múlt beÖlelésdömpingjének alanyai mind-mind hosszas megfigyelés, fontolgatás és mérlegelés után nyerték el a felvételt Gittegyletünkbe. Mondom, megpróbálom, de elég nehezen megy. Shebaj. Tegyetek, amit akartok, mi pedig, akiknek a vimpárság, a vimpárlét még azt jelenti, aminek egykor az Ősök szánták, reménykedünk.
És persze ész nélkül dúl köztünk az elitista szemléletmód, de az már a ti bajotok... :twisted: :P

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239810 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Noh, végre van időm, hogy felrakhassam;
2005.I.21. Pénteken este nyolc körül beöleltem Con Salamander-t. Tanúk: Daro, Remzy, Galadh.
Amúgy öregbítettem családunk "szokását"; nyakát haraptam, véremet adtam. Egész szépen gyógyul az Alcar-om. :) =

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239693 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Toma gazda/Vöröspuli írta:

Patiszon írta:

Toma gazda/Vöröspuli írta: Ejnye Patiszon hisz itt járkálunk körülötted.

Tényleg?? Huhh, erről a tulajdonságunkról még nem hallottam. Kifejtenéd bővebben? :) )

Naszóval ez egy olyan tulajdonság melyet Gusztáv nem hagyományozott ránk.

Szóval lényege van 2 lábunk és azzal tudunk járkálni mellett mögött körülötte embereknek vimpároknak tárgyaknak :wink:


Hmm, de ebben a pillanatban szerintem (én úgy érzem) egyetlen vimpár sincs a közelemben :) : )=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239203 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eldamyn (Roccoriel) írta: Még jó, hogy vimpároknél nem létezik a várfertőzés fogalma. :lol:


dehogynem létezik. ez a vimpárság alapja:DDD a fertőzött vér.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239198 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Még jó, hogy vimpároknél nem létezik a várfertőzés fogalma. :lol:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére