Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 9 hónapja #232017 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gilly: Én támogatom. Valami jó kis goth helyen kéne összeröffni, hangulat meglenne, és idegesíthetnénk a külsősöket:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231897 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hahh... én nem vagyok semmi jónak elrontója! Csak szeretem a vámpírok szürreális világával összehasonlítani a vimpárokét... annak csak örülnék ha nem egyeznének ;)
Na nem offolok... csá!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231895 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Daeadan/Bátor Fhéánor írta: Hát január tökéletes lenne... Vmikor hétvégén alkonyattól pirkadatig és közben akár elmehetnénk vmilyen itatóba..khmm szórakozó helyre is...

OFF
Országos Vérellátó Központ?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231826 Írta: Daeadan/Bátor Fhéánor
Daeadan/Bátor Fhéánor válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát január tökéletes lenne... Vmikor hétvégén alkonyattól pirkadatig és közben akár elmehetnénk vmilyen itatóba..khmm szórakozó helyre is...
Ja és tényleg ezentúl ne emlegessük a diablerie-t mert feláll tőle a szőr a hátamon... mert ha ez Zizzon múlna elpusztulna a Vimp egylet...

...De eljött a végzet és a nagy tettek ideje...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231777 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
szerintem adj be neki nyugtatót, icke :lol:

nos, szvsz decemberben nem valószínű a vimpár tali, lévén karácsony és egyebek, de mondjuk január eleje? második hétvége környéén? a vizsgaidőszak nem hétvégén van :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231684 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Senkit nem lehet, legalábbis mifelénk. Aki véletlenül mégis megpróbálja, pofon verjük a saját lábával. :P
És örülnék, ha a téma lekerülne a napirendről, mert vajmi kevés köze van a vimpárokhoz, és a moderálóolló már nagyon ficánkol a kezemben... :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231682 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Diabéerizálni nem csak atyát lehet! Muhahahahahaha khhm khhmm... bleee...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231640 Írta: Daeadan/Bátor Fhéánor
Daeadan/Bátor Fhéánor válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elöször is üdv mindenkinek!

Különleges és az életben egyszer megtörténő esemény hogy van netem...

Diablerie akár más klánbelieken is végrehajtható s az csak kevesbé nagy bűn mintha saját klántársát SŐT saját attyát diablerie-zálná..REmzi te mindig hüje vagy ezt nem lehet letagadnod :P

Én is örülnék egy vamp vagy vimp talinak és ha ebben bármilyen fejlemény lenne REmzi informálj!!

...De eljött a végzet és a nagy tettek ideje...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231603 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az aktuális Goth-bulidba ? : )=

a talit ki kellene vitelezni

melesleg a Diablerie tudomásom szerint nem csak a saját Attyával hajthatja végre az ember ( Vámpír ) vagy Vimpár :P naszoval hogyha egy más klánbélit Diablerie-zik valaki az is Diablerie : )= vagy megin én vok a hüje ? : )=

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231227 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mikor? megyünk tali?
:) =
valamelyik pénteken vagy szombaton, és utána este meg megyünk buliba :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231211 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: Vimpár tali jó 5let! Csak azzal az a baj, hogy tuti lenne diableri, mert ugye ennyi vimpár 1 helyen! ;)

Zizzo, ajánlom figyelmedbe:

Gusztáv szelleme írta: A vimpárok között az ún. "diableri" keresztülvihetetlen dolog. Aki atyját elpusztítja, önmagát is megsemmisülésre ítéli.

Lásd vimpar.uw.hu -> Gusztáv üzenete -> 5. alpont.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231178 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Höhh... mert a jó anyám aztán tudta volna, ha nem irja be a topicba! ;)
Vimpár tali jó 5let! Csak azzal az a baj, hogy tuti lenne diableri, mert ugye ennyi vimpár 1 helyen! ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231161 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: És Zizzo is rajta van a családfán, bibííí!! Pedig nem is tudta, hogy meg van az időpont arról, hogy mikor lett vimpár ;) Ill eddig nem tudta mikor lett vimpár ;)

Na tessék, így Ölelje be vki... Ez a hála az jóédes Anyjának. Asse tudja mikor lett vimpár... Szép. :P PP

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231160 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hm kellene egy Vimpártalit csinálni , nem ? : )=

iszonyat jo lenne öszeülni az öszes Vimpárral :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230669 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Anglachel Bauglir írta: BOLDOG SZÜLI... ö izé HALÁLOZÁSINAPOT :cheers: :dance: :clown:

Vimpár tag amúgy szerintem nem lehet az ember csak Vimpár.


Csatlakozom!!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230665 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Valin vimpárszülinapot kívánok vimpárlányaimnak: Beleg Cúthalion ma lett két éves, Irunien és Aeglos pedig vasárnap lettek egyéves tagjai a vimpártársadalomnak! ;) :D :cheers: :hello:


BOLDOG SZÜLI... ö izé HALÁLOZÁSINAPOT :cheers: :dance: :clown:

Vimpár tag amúgy szerintem nem lehet az ember csak Vimpár.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230657 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rem: asszem ne folytassuk a cívódást, szétoffoljuk a topicot! ;) Az a lényeg, hogy szeretlek is meg nem is!
Nagyapó rulz!! És Zizzo is rajta van a családfán, bibííí!! Pedig nem is tudta, hogy meg van az időpont arról, hogy mikor lett vimpár ;) Ill eddig nem tudta mikor lett vimpár ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230625 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Te jó Ég!

8O
Én is rajta vagyok :)
Pedig nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar :)

Majdnem akkora megtiszteltetés, mint hogy apám lett Apám ;)


[size=9:2j6qqumz]Köszönöm, Estel! és megtaláltam a 'bejelentést' [/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230624 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Valin vimpárszülinapot kívánok vimpárlányaimnak: Beleg Cúthalion ma lett két éves, Irunien és Aeglos pedig vasárnap lettek egyéves tagjai a vimpártársadalomnak! ;) :D :cheers: :hello:



Koszonom szepen Apuci! :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230568 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remete írta: URAMISTEN !

felkerültem a családfára ! :P : )=

RUUULZ


De jó neked !!!!!
Én mióta fel akarok kerülni de soha nem vagyok olyan soakt net közelbe......................... :oops: :cry:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230524 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Valin vimpárszülinapot kívánok vimpárlányaimnak: Beleg Cúthalion ma lett két éves, Irunien és Aeglos pedig vasárnap lettek egyéves tagjai a vimpártársadalomnak! ;) :D :cheers: :hello:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230521 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
URAMISTEN !

felkerültem a családfára ! :P : )=

RUUULZ

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230511 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estelio írta: Vimpár tag hogy lehet az ember?


Többnyire egy másik vimpár beöleli. Nézz itt szét: vimpar.uw.hu

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230494 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpár tag hogy lehet az ember?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230482 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Anglachel: én is vimpár vagyok és nem vagyok MTT tag. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230463 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nincs semmi, ami akadályozná. Nem egy olyan vimpárunk van, aki előbb lett vimpár, mint MTT-s. Konkrétan jómagam is ilyesféle volnék - beÖlelésem négy nappal megelőzte itteni regisztrációmat :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230461 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estelio írta: Az enyém jó minőségű, már vagy háromszor megnéztem és nem volt semmi gond, mondjuk a borításra rá van írva valami olyasmi a hogy a réteges lemezizé miatt ez előfordulhat. Nem lehet hogy a DVD olvasóddal van gond? [size=9:f2ufjohp]Ez csak egy ötlet.[/size]

Ez amugy minden DVD-re rá van írva majdnem. Meg a többi DVD-m is jól megy úgyhogy visszamegyek reklamálni.

Kérdés:

Lehet valaki vimpár ha megfelel a követelményeknek, de még nem MTT-s?

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230103 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: Hahh, mert te szemét módón kibontva hordod a hajad... sajna ez komoly akadály (és megint nemtom milyen j...) Tőlem az lesz bíra aki akar! Ez már vérre megy ;) Megbánod azt is hogy a világra jöttél és elkárhozol ;)


1. a hajam ösze van fogva (melesleg annyi hogy elhúzod a nyakamtol)
2. eddig is a VÉRED volt a cél : )=
3. én soha nem bánok meg semmit amit tettem

szoval Zizzo lehet hogy bíra sem lesz : )= számiccs rá hogy " los furfangosz" vok : )=

de azért sok sikert ehhez a lehetetlen próbálkozásodhoz : )=

BOO

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230023 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az enyém jó minőségű, már vagy háromszor megnéztem és nem volt semmi gond, mondjuk a borításra rá van írva valami olyasmi a hogy a réteges lemezizé miatt ez előfordulhat. Nem lehet hogy a DVD olvasóddal van gond? [size=9:7gauwh0d]Ez csak egy ötlet.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229977 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estelio írta: A KORÁban 2000ft ért meglehet venni Az interjú a vámpírralt DVD-n. Én már egyet megamévá is tettem.


Hát én is vettem egyet de az olyan rossz! Mármint nem a film, hanem a minőség. Úgy akad mint a fene! De hát Cora...
Nem, magyar termék...
A Vittorio meg nagyon jó. Én is olvastam.

[size=9:32g2qk0f]*Javítva by topicgazda. Tartalom maradt, forma változott.*[/size]

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.797 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére