Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 9 hónapja #229910 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Halálvirág írta: A gótpartit mindenkinek csak ajánlani tudom. :twisted:
OFF: Apropó, gillz, a neten már nem is tudom hogy, de kurzoromra akadt egy fotó rólad, valami vámpír-esten. Asszem külföldi honlap volt.... Szóval bab jó, csak ennyi a lényeg. Egyébként Szigeten veled találkoztam? Bocs, de elég homályos a dolog....


igen, a szigeten összefutottunk :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229867 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hahh, mert te szemét módón kibontva hordod a hajad... sajna ez komoly akadály (és megint nemtom milyen j...) Tőlem az lesz bíra aki akar! Ez már vérre megy ;) Megbánod azt is hogy a világra jöttél és elkárhozol ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229773 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hm

Felőlem annyi bíra lehet amennyit csak akarsz : )= de ha Haloweenen 9 szer megharaptalak ( melesleg az a merényletetek amikor 3 an támattatok rám ? emléxel Zizzo ? emléxel mi volt a végeredménye? : )= )
szoval ezek után nem hiszem hogya karó vagy esetleg a tűz-el sokkal többre jutnál : )= de hát hiu reményeket mindenki táplálhat :P

nah majd ha lesz alkalmunk akkor megkérjük valamejik nagy mestert hogy Bíráskodjon : )=

Addíg is Boo

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229766 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta:

Remete írta: Zizzo : te meg csak rettegj Tőlem :) =


Hahh... próbálkozz csak! Fel leszek készülve! Karó meg élő tűz meg ilyenek! Csak rá ne fázz! Majd Alyrt kérjük bíráskodni! ;)


Esetleg engem? :roll: :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229763 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remete írta: Zizzo : te meg csak rettegj Tőlem :) =


Hahh... próbálkozz csak! Fel leszek készülve! Karó meg élő tűz meg ilyenek! Csak rá ne fázz! Majd Alyrt kérjük bíráskodni! ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229690 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Akkor Remete legalább az magas generációsaktól fél...

icke


hm ez most nekem magas Nagyapa mi az hogy : az magas ? :roll:

melesleg Nagyapa : neked köszönhetem Vimpárlétem szoval belőled nem is fogok nassolni :) =

Zizzo : te meg csak rettegj Tőlem :) =

Melesleg Boo az összes Vimpárnak

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229667 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A KORÁban 2000ft ért meglehet venni Az interjú a vámpírralt DVD-n. Én már egyet megamévá is tettem.
Angol, német, spanyol nyelven.
Feliratok magyarul meg még egy csomó más nyelven, van halláskárosultaknak is.
Interaktív mozgó menü, meg valami extra is van a forgatásról, még nem néztem meg, mert csak tegnap este kaptam meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229606 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo Drágáim!

Kicsit visszaolvastam, de szerintem nem eléggé. Mindenesetre a fürdővizem kihülne, ha megpróbálnék mindent végigböngészni mióta nem jártam köztetek.
Csak annyi, hogy megjelent a legújabb Anne Rice magyarul, a Vittorió a vámopír. Nem semmi borító és a szokásos ár. Jah, ha esetleg érdekel valakit a teljes kép, ami a Testrabló meséjének az elején van, akkor belinkelhetem. Csak kérem az érdeklődőket, hogy üziben jelezzenek, mert azt talán észre is veszem.

Az éj leple fedje híg lelketek ódiumát!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229585 Írta: Halálvirág/Gemini
Halálvirág/Gemini válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A gótpartit mindenkinek csak ajánlani tudom. :twisted:
OFF: Apropó, gillz, a neten már nem is tudom hogy, de kurzoromra akadt egy fotó rólad, valami vámpír-esten. Asszem külföldi honlap volt.... Szóval bab jó, csak ennyi a lényeg. Egyébként Szigeten veled találkoztam? Bocs, de elég homályos a dolog....

darált Halál
bang bang

Elvakít a napfény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229409 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gillz:ezerjóötlet :)
szvsz nagyon csunya lenne,de simán ; )=

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229372 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vsz nem rossz ötlet ;)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229317 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hahó!
t'om, nem túl eredeti ötlt megminden, de nincs kedvetek, kedves vimpárok egyszer vimpárkodni jönni gótbuliba? ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228347 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Akkor Remete legalább az magas generációsaktól fél... Engem még nem próbált megharapni, tiszteli a nagyapját :twisted:
Másrészt, Zizzo. A Vampire-ben azért félnek az öregek az ifjú vámpíroktól, mert utóbbiak, hatalomra éhesen, hajlamosak a diablerie-re, amely határozottan megterhelő az öregekre nézve. Ugyanez köztünk nem történhet meg (kulturált lények vagyunk, egy *** *** kúúltúúúrális társaságban, ***), így nincs okunk rettegni a fiatalok szemfogaitól.
Na de nekik tőlünk... :twisted: :lol: :P

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228346 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: És ahhoz mit szósz, hogy Remeténél 2 egész nappal idősebb vagyok (a gen egyezik) és mégis 9szer harapott meg a halloweenen...


Mégis mit vársz egy félMalki félGangreltől????
Én is ugyanolyan genes vagyok mint ő, több mint egy éve vimpár, irl korban pedig 3 évvel öregebb, és számát sem tudom hányszor harapott már meg. lelemény. "élni" akarás. agresszió:D ki tudja. Mindig vannak/voltak "csodagyerekek":DDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228325 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: És veled, Musical esten? Tudod, vasárnap...


Sajnos tovabbra sem megy.
Az az egyetlen szabad napom/estem a heten, nem vehetem el a csaladtol. Meg faradt is vagyok nagyon. Aztan az is lehet hogy hivnak ujra statkora, arra muszaly lesz elmennem, ugyhogy keszenletben kell allnom. Ugyhogy sajna nem megy. :cry:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228323 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És veled, Musical esten? Tudod, vasárnap...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228322 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta:

Beleg Cúthalion írta: Na gyerekek, kivel beszelgettem egy hete penteken a Corvinban? Na kivel? :twisted:
Lestat-val :twisted: Igen igen, az "egyik" igazival (Stuart Townsend) :twisted:
Hat annyit tudok mondani irto szereny egy srac, valamennyire hasonlit a QotD-beli mivoltahoz, csak ott van benne egy kis vampiros vadsag itt meg nem volt :D
Szoval egy elmeny volt, na!! :D



?????


Jaja, itt forgatnak most par hetig Pesten es mult penteken statisztalas kozben talalkoztam vele (marmint en voltam egy statiszta).
Utana mikor vege volt mindennek, fogtam a nyomulos enemet es megkerdeztem egy-ket szakmai dologrol. :D Na igy volt ez :)
Ugyhogy ha mazlitok van meg talalkozhattok vele vagy 2 hetig.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228305 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta: Ezen jót kacagtam:) köszönöm a kellemes perceket;)=


Nincs mit ;)

Dodiee írta: Zizzo: tisztelet, kicsi vimpár, tisztelet;) Ez az ami hiányzik a kölykökből:P=(spec egy idős vimpárt se ismerek aki félne a fiataloktól.. )
Na mind1, már nem tudom hova akartam kilyukadni.


Nemtom a vimpár/vámpír dolog mindig is boncsi volt... én elégé benne vagyok a Vampireben szal és tom, hogy ott azért félnek az öregek (legalábbis 1 részük) mert sok a fiatal és túl becsvágyóak...
Tisztelet meg bizonyos klánokba azé van ám ;)
És ahhoz mit szósz, hogy Remeténél 2 egész nappal idősebb vagyok (a gen egyezik) és mégis 9szer harapott meg a halloweenen... Alyr: emlékszel ;) Mondjuk vicces volt :D D

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228210 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Beleg Cúthalion írta: Na gyerekek, kivel beszelgettem egy hete penteken a Corvinban? Na kivel? :twisted:
Lestat-val :twisted: Igen igen, az "egyik" igazival (Stuart Townsend) :twisted:
Hat annyit tudok mondani irto szereny egy srac, valamennyire hasonlit a QotD-beli mivoltahoz, csak ott van benne egy kis vampiros vadsag itt meg nem volt :D
Szoval egy elmeny volt, na!! :D



?????

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228209 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na gyerekek, kivel beszelgettem egy hete penteken a Corvinban? Na kivel? :twisted:
Lestat-val :twisted: Igen igen, az "egyik" igazival (Stuart Townsend) :twisted:
Hat annyit tudok mondani irto szereny egy srac, valamennyire hasonlit a QotD-beli mivoltahoz, csak ott van benne egy kis vampiros vadsag itt meg nem volt :D
Szoval egy elmeny volt, na!! :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228185 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eldamyn írta: Valamelyik nap, a Lestat, a vámpír olvasása közben egy éerdekes dologra bukkantam:
"...az ajkamba haraptam..."- mondja Lestat, az ifjú vámír
Hm. Érdekes. Legalábbis szerintem.


kifejtenéd?? :D :D Mert így marhára nem értem:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228177 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Zizzo írta: az öregek ott lenézik a fiatalokat, asszem itt is.. mert félnek tőlük... itt is ez van ám ;)


Ezen jót kacagtam:) köszönöm a kellemes perceket;)=
Mellesleg. Különbséget kell tennünk a "fiatal" és az "alacsony generációjú" vimpár között. Volt már hogy valaki, akit aznap öleltek be, az arcomba röhögött, hogy eggyel alacsonyabb generációszámú. És úgye a Vampire-be sem mindegy, hogy valaki alacsony genes, vagy pedig maszületett kisvámpír. Egy maszületett alacsonygenes lehet h nagyobb erőt hordoz a vérében, de nem tudja úgy használni, mint teszem azt egy 200 éves magasabb generációszámú.
Zizzo: tisztelet, kicsi vimpár, tisztelet;) Ez az ami hiányzik a kölykökből:P=(spec egy idős vimpárt se ismerek aki félne a fiataloktól.. )
Na mind1, már nem tudom hova akartam kilyukadni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228173 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Valamelyik nap, a Lestat, a vámpír olvasása közben egy éerdekes dologra bukkantam:
"...az ajkamba haraptam..."- mondja Lestat, az ifjú vámír
Hm. Érdekes. Legalábbis szerintem.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228169 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ejnye, hát nem kitörölték Drizzt hozzászólását? Hm-hm...

Sztem jó.
Frederick Brown egyébként is jó, sokat olvastam tőle Galaktikákban, ezek után a fentebb említett kötetet is elolvasom. (megvan otthon 99%)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228167 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: A vimpár-oldal, azon belül az összesített családfa (108 fővel)

Artemisz (Erenya) írta: :eek2:

106 VIMPÁÁÁR?!!!!


ezt így most nem értem. akkor hányan is vagyunk?(nem mintha száz fölött nem lenne mind1..)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228159 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:eek2:

106 VIMPÁÁÁR?!!!!

Magasságos Káin atyánk! Ez BRUTÁLIS!!! 8O 8O 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228158 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem tudom, ajánlotta e már valaki itt a Hellsing című anime-ot(nem, nem a Van Helsing..), de most hogy a 13-ból megnéztem 10 részt, azt kell mondanom, minden vámpírrajongónak kötelező!!! nem mondom, nem egy lányregény, néhol elég durva, de nagyon jó!! Döbbenetes, ezt nemis lehet elmodani, aki tudja, nézze meg!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227640 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Penge 3... necces... "huzzunk le egy újabb bőrt" sztm a csúcson kell abbahagyni! Az Alienből és a Terminátorból is csak a 2. ig volt jó (hogy csak a hasonló stílusuakat vegyük) és van amiből már az se... a 3 tulzás! Minden esetre vámpíros szal eccer tuti megnézem (maj ha le lehet tőteni ;) )

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227389 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Alyr: mi mást vársz egy átlagnézőknek készülő vámpírfilmtől? :D :D (ebben az a szörnyű, h meg fogom nézni, kár mennyire nem jön be a 'mindent a szemnek semmit az agynak" filmek)

Egyébként más:

A másik:
Franciahonban is vannak vámpírok vagy legalábbis a rajongóik (ezenkívül mondjuk nem sok nyomukat láttam :) )
img.photobucket.com/albums/v88/t ... 010051.jpg


Előbbi: Szvsz még mindig jobb mint az underworld. Másrészről meg az akciók szvsz jók lesznek benne. Ha más nem is.
A képről: Nem vámpírok, ez csak a váci rpg bolt hirdetése :D :D (ha még létezik az a bolt... vagy 2 éve nem jártam benne... hmmm...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227246 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: Jihháá, csatlakozz az Unióhoz! Az ellenállás reménytelen. Assimilate. Sok kis egyforma vimpár, az új jövő.

Szvsz nem kéne erőltetni az elitizmust a vimpárság kapcsán (sem). Oké, már majdnem mindenki vimpár, de ettől még ha vki nagyon identitáéstudatot akar szerezni, még mindig lehet büszke a vérvonalára, stb.Meg nem is fontos hűdenagy dolognak tartani a vimpárságot, elvégre vámpírokat sokan szeretik, talán ezt az arány leképezi a jelenlegi ;) .

salalalalllalalllalaaa

ja, éljen akkor a gillz-klán! :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.059 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére