Ki jönne Nyugatra?

Több
21 éve 8 hónapja #93733 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Mindennek ez a sorsa Selina, bár a GYU, mint film is korszakalkotó mű szvsz, így soha nem fog eltűnni a süllyesztőben. Szerintem lesz legalább olyan hatása hosszú távon, mint a Star Wars-nak.

A könyvek Angliában különben folyamatosan kaphatók leárazva, holott folyamatosan nagyon sokan veszik, vették a film előtt is.

Láttam egy dokumentumfilmet, amiben azt mondták, hogy a Biblia után a második leggyakrabban olvasott mű a GYU! És ez még a film előtt volt így, nem annak hatására!

Egy idő után persze már semmi sem fogy úgy mint először, mert a könyvek, DVD-k nem semmisülnek meg, sokszor apáról fiúra szállnak. És azért sokaknak megvan a könyv már most is. :wink: De azért mégis mindig vannak új vásárlók is, ha nem is olyan létszámban, mint most.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93729 Írta: Selina
Selina válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ez tényleg elég szomorú, hogy csak divatból nézik meg a filmet. Ráadásul tényleg elég sok pl láttam rá a magam körében is. Szerintem hobbitnak igaza van, az én baráti körömben, az se tudják mi az a fantasy nemhogy nézni is ilyen filmeket...bár nem tum lehet hogy nállad máshogy van...Egyébként tényleg fogadjunk, hogy amint jön egy jobb film a galadriel barbie, meg a stb cucc félre lesz dobva, és senki se fog a gy. u. emlékezni, csak akik tényleg szerették. Ha úgy vesszük ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, csak elnézni hogy fognak egyre jobban leáradózni a gy. u. könyvek, videók, kazetták, játékok stb.

Jó édesanyám mondogatja ezt nekem:

"Aki h&#@, az h&@# mint te édes fiam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93727 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én nem a reklám miatt szeretem a Gyűrűk Urát, és ezzel itt még sokan így vannak. :wink: Már jóval a film előtt felfedeztük és megszerettük Középföldét.

Az se biztos, hogy aki a GYU-t szereti az általában a fantasy-t is szereti. Nekem pl. általában nem jön be, pedig sokmindent elolvasok, hátha mégis. De semmi se tudta számomra eddig még utolérni a GYU-t.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93715 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Látod Szilszakáll..ez a szomorú.
Ha tünde lennék, most biztos megszakadna a szívem. Az a baj hogy televan a világ sznobokkal. De tudod ha majd elül a reklám és a többi "kikristályosodik" az, hogy kinek jelentett valamit a GyU.
Bár.. valószínűleg mindenkinek jelent valamit valami maradandót. :roll:
Ami a fantasyt illeti most divatos műfaj. De kiknek a körében? Nagyon kevés olyan embert ismerek /rajtatok kívül/ aki értékelné ezt a műfajt. Manapság az ember már csak a kézzelfoghatóval elégszik meg. Amit nem tud megfogni vagy nem tud eljutni oda az egy idő után abszolúte nem lesz érdekes számára.
Üdv:..

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93677 Írta: Szilszakáll
Szilszakáll válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

hobbit írta: . Állítólag manapság megnőtt a Fantasy-ra való igény, mert mindenki el akar menekülni a hétköznapi gondok elől. Van benne valami, de szerintem a Gyűrűk ura nem pusztán egy fantasy könyv. Szerintem egy másik világ kapuja. Üdv:


A fantasyra való igény növekedésének oka a körülötte levő reklámban és a GYU film sikerében is keresendő, nem egyértelmű, hogy mitől növekszik egy igény valószínűleg öngerjesztő folyamatot látunk. (minél többet reklámozzák annál több fogy. és annál többet lehet reklámozni, és annál több fogy, és ...) Most ez divatos műfaj, de ne dőljünk be a divatnak!

A " másik világ kapuja" témához: Addig teljesen egészséges a dolog amig tudjuk, hogy hol is vagyunk. Én pihenni megyek Középföldére. egy másik fórumon már megírtam hogymeghatározó élmény számora Középfölde, leginkább morális értékei miatt. Felüdülés tisztán jók, és rosszak között járni ebben az tiszta, és logikus világban főleg a hétköznapi csalódások, ütésváltások után.

Más: A találkozó aktuális lehet, amint érkezésem van felveszem Veletek a kapcsolatot !

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93421 Írta: Selina
Selina válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szerintem ebben hogy álmodozunk nincs semmi rossz. Ha úgy vesszük ez mozdítja előre a társadalmunkat! A tudósok is álmodoztak, s sok nagyszerű, s kevésbé jó találmány született. Az írók is álmodoztak és ebből lett sok sok nagyszerű könyv. Nyílván hogy elvágyakozunk, mert az emberek telhetetlenek. Ez így természetes szerintem, s nem hinném hogy ebben bármi rossz is lenne. Az én nyugatom az álmaim. :oops:
Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, ha meglehetne változtatni a világot, akkor a környezetszennyezés, fák kivágása, háborúk, szóval alapjaiban véve megváltoztatnám.

Jó édesanyám mondogatja ezt nekem:

"Aki h&#@, az h&@# mint te édes fiam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93362 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Üdv!
Miután haza értem a Két toronyról édesanyám azzal fogadott, hogy miért menekülök állomvilágba. Állítólag manapság megnőtt a Fantasy-ra való igény, mert mindenki el akar menekülni a hétköznapi gondok elől. Van benne valami, de szerintem a Gyűrűk ura nem pusztán egy fantasy könyv. Szerintem egy másik világ kapuja. Az a szép, hogy középfölde elérhető és mégis elérhetetlen. Mert ott van a hétköznapjainkban. Megteremtjük /vagy csak próbáljuk/ a saját Nyugatunkat. Érdekes...
Nektek mi jelenti Nyugatot?
Vajon mi kellene aHoz erre a világra, hogy otthonosan érezzük magunkat benne, és ne vágyódjunk el?
Mondjuk a Szilmarillokban is olvasható, hogy egyesek elvágyódtak a Valák földjéről.
Vajon Nyugatból ki lehetne ábrándulni?
Esti csillag te milyen nyugatra gondoltál mikor azt mondtad, hogy nem az igazi?
Üdv:

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93276 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Esticsillag írta: Nyugat valahogy mégsem volt az igazi NYUGAT. :cry:
[size=9:3o4z7cyh]DE azért nem rossz másolat.[/size] 8)


:?: Ez alatt mit értesz? Nem értem. :(

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93266 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nyugat valahogy mégsem volt az igazi NYUGAT. :cry:
[size=9:1135yh8h]DE azért nem rossz másolat.[/size] 8)

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91464 Írta: Don Kermorwan
Don Kermorwan válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én szívesen mennék!!!!!!! :lol:

It is the end of all hope
To lose the child, the faith
To end all the innocence
To be someone like me

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91445 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A talalkozokat legyszives a Talalkozasok topicban beszeljetek meg! Koszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91253 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hobbit: Egyetértek azzal amit írtál. Én is sokszor elvágyódom. Sokszor amikor a filmet nézem olyan erős ez a vágy mitha a szívemet szorongatnák.Olyankor jön az álmodozás, sokszor egész napok elmennek
úgy hogy csak futólag érintem a valóságot, és ilyenkor olyan jó, de ha kimegyek az utcára és látom hogy kosz van, autók meg minden"orkos"
dolog olyankor elszomorodom, hogy ez mégsem közéofölde mégcsak halványan sem emlékeztet rá. De azért mindig keresek valami hasonlóságot, a fantasyvel. :P

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90845 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!
Eddig sajnos nem jutottam nethez. Elolvastam miről maradtam le és örülök, hogy vannak az ötletnek támogatói. Ryana írta, hogy január 12-13 lenne jó neki / kérlek ti is írjatok időpontot./ 8) Ami azt illeti Baranyában igensok szép hely van. Nekem meg Középfölde elvonási tünetem, mert még a Szent-István térről is a tünde építészet jut eszembe. Ti hol találtátok meg az életetekben "nyugatot"? Sajnos kevés az olyan ember aki elfogadja azt ha valaki másképp gondolkozik, és esetleg fantáziavilágban él. Néha úgy szeretnék /sőt szinte mindíg/ Középföldén élni.....
Hát most jól kiírtam magam. Ez úgy esett mint egy hobbitnak egy jó /harmadik/ vacsora.
Üdv, és nagyon szeretnék veletek találkozni, és körbenézni "középföldén"!
U.I:Itt vagyok Esticsillag! :wink:

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89923 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Szilszakáll: a baranyai találka még aktuális, csak meg kell beszélnünk a részleteket!!!Én mindenképpen szeretném, ha összejönne!=Találkozások topic
Jaj, de jó most azoknak, akik már látták a filmet!(TTT)
Én csak 9-én látom, de már számolom a perceket.......közeledik Nyugat!!! :lol:


Üdv.

Ui:(Hobbitkám hol jársz?!)

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89819 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Celebrom:Én is Szentgotthárdon lakom. Tényleg sok csodálatos hely van. Ha elegem van a világból mindig elindulok sétálni amerre a lábam visz. Tótfalu felé például láttam egy hobbit-lukat. Meg sokminden van, ha az ember fantáziája a helyén. :)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89564 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hát szerintem mindenkinek megvan a saját " Nyugat"- a. Nekem elég elkezdenem egy jó fantasy-t olvasni , máris bele tudom élni magam a történetbe, olyannyira, hogyha épp' nem is olvasok , akkor is ott jár az eszem. Igazán jól ki tudok kapcsolódni. megaztán gyakran feljárok a Mátrába, és a tesómmal nekivágunk a hegyeknek...

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89315 Írta: Szilszakáll
Szilszakáll válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nem tudom, hogy a baranyai "összejövés" aktuális-e még, de mint baranyai ent - már csak hivatalból is - ismerek egy-két Csörge Csarnokhoz hasonlatos szép helyet, ha az időpont hétvégei, akkor esetleg entasszonyommal entingjeimmel hadra foghatók vagyunk.

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89224 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hát mellettünk van egy park, közepén egy tó :D ...mellette a brico, a cora és most épül egy nevesincs áruház.A park túlsó oldalán meg a renault-, fiat-szalon csodálható meg :evil: :x És még akartak építeni egy metrot is :evil: :evil: :x , hál' égnek a falu föllázadt ellene...De a parkból is itt-ott lecsippentettek egy darabot és parkolóvá alakítják :( ...mi lesz itt :cry: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89217 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Galadhriel írta: Nekem nehéz a helyzetem, mivel a Moszkva tér közelében lakom, és elég kevés szabadido´´m van ahhoz, hogy természetközelben legyek.

Ismerôs helyzet... :?
Végülis nem lehetetlen azért,mondjuk ha én nagyon ki vagyok merülve,akkor egyszerűen bezárom a szobám ajtaját,tesónak benyomom a Hófehérkét,hogy egy darabig nyugton maradjon,felrakok vmi nyugtató zenét,meggyújtok egy füstölôt,és elmegyek nyugatra.Az én saját,külön bejáratú nyugatomra... :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89136 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én a magam részéről a plitvice- i tavakra szavazok. Gyönyörű hely !!!!!

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88831 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szia!
Én meg kezdtem azt hinni, hogy mindenki fából van (elnézést az entektől és a tőbbiektől), és nem tud írni! :roll:
Örülök, hogy tetszik az ötlet, és remélem, valóra is fog válni, és megyünk Nyugatra!

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88820 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Szerintem nagyon klassz ötlet Galadhriel!Én szívesen mennék az biztos, de ismerek is számtalan szép helyet!(Baranya megye :roll: )
Nemtalálom nyugatot!
Olyan kihalt itt minden mostanában, örülök, hogy újra vannak lelkes emberkék...
8)
Üdv.

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88777 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nekem nehéz a helyzetem, mivel a Moszkva tér közelében lakom, és elég kevés szabadidőm van ahhoz, hogy természetközelben legyek. Persze megpróbálok minél többet ott tölteni, amennyit csak tudok.

Nincs kedvetek a nyárra vagy mostanában valamiféle kirándulásra menni? Egy szép helyre, ami tele van növényekkel?

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88766 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Én is szeretnék "nyugatosabban" élni, szerintem nem olyan nehéz még Budapesten sem. Igyekszem minél jobban visszatérni a természetes dolgokhoz, a lassú életvitelhez - a város egyelőre még nincs terhemre, sőt, kifejezetten szeretem (később biztos meg fog változni).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88687 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Én is megpróbáltam kicsit nyugatiasítani a helyet, ahol lakom, de Bp-en ez egy kicsit nehéz.

Ja, és remélem, hogy jó hozzászólásaim lesznek, és néhányan majd egy kicsit megkedvelnek. :roll:

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87659 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Áldott, békés, de főleg nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
B.Ú.É.K.

Kívánom, hogy mindenki érezze magát egy kicsit nyugaton! :)
Pussz

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84898 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Üdv! Csak annyit még, hogy akit érdekel a téma jöjjön a találk. topicba. Ott megdumáljuk.
Ja és mindenkinek boldog Szent-MIklós ünnepet.

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84712 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Úgy néz ki, 21 nekem se jó, már túl közel van karihoz, és elmegyünk Bp.-re. :( Esetleg ünnepek után nem lenne jobb nektek? (De könyörgök, ha lehet, a találkozásokban folytassuk a témát! :heu: ) Ja, és nekem inkább délelőtt, de ebben alkalmazkodó vagyok.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84543 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
21-e nem jó. zongora közös órám van, meg fellépünk a suli kórussal... :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84498 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Bocs ,de siettem:?=ö.Örülök ,hogy sok hasonló gondolkodású ember van még.Én is jártam már Pécset,s lehet ,hogy jövőre már többet járok arra .Nékém tetszik ez a város és környéke,de hasonló szép táj van még Eger környékén is,de én tényleg Ny.-Mo.-on vagyok Nyugaton.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.554 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére