Találkozások

Több
19 éve 9 hónapja #228643 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
ööö de mondjuk nagyon örülnék ha valaki esteleg tudna hozni egy olyan zenei készüléket aminek nem egy szerény hangszórója van és mp3 at is le tudna játszani. mert ha nincs ilyen egyén akkor sürgősen kéne vennem hangfalat amit összetudok csatlakozatni egy mp3 kicsi lejátszóval.
(és őszintén nem vagyok otthon ezekben a dolgokban) :oops:

[size=9:j0tfinfm]kapálni jobban tudok[/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228616 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Találkozások

Ryana írta: Leo: rendben, szerintem a pécsiek közül te vagy a legjobban elfoglalt, szal te megmondod mikor érsz, többiek meg igazodnak... csak találunk megfelelő időpontot. ;)

[size=9:qq4oa33y](ez bizony elég sajnálatos... :( majd elmesélem, milyen volt, jó? ;) ) - sorry az offért[/size]


Rycucc: köszi, ez nagyon kedves! Puszi! :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228594 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Vízvezeték szerelő!!!!!!

hogy mit?? nem is tudom :twisted:

(igazából jólenne valamiközkedveltebb (NE NIGHTWISH)[azt ne hozzon senki!] {viszem a nightwish összest}

szal mindenki hozzon valamien zenét még beszerzek egy jó hangfalat



kész van a Kismaros cd a Kutyuék 8) [size=9:30z1tn5z]nem kutyulék hanem kutyuék!!! [/size]

[size=9:30z1tn5z]
(HUPIKÉK TÖRPIKÉÉÉK!!!!!!!!!!!!!!)
[/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228587 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Toma: mit akarsz te csinálni?? [size=9:265011ew]Hupikék Törpikék slágerek mehet??? :D [/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228574 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
SÓS MOGYORÓT VEGYENEK!!!!!!!!!!!!!!

Kismarosiak


Kéretik hozni majdan mp3 vagy hagyományos cd re írt muzsikákat.

köszi.

ja és ha lehet Judit és a zenemanók legyen :mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228557 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak aztat akarom mondani, hogy max. két ember aludhat nálam vasárnap este a musical est után, ha úgy jobb neki...azt mehet ahova akar reggel, amilyen korán akar, csak akkor hozza el a másnapi cuccát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228529 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Jégkorizás: November 25én csütörtökön 17:00kor találkozó a Vároligeti műjégpálya előtt, akinek van kedve jöjjön. Viszont! Rákövetkező alkalomkor valószínűleg november 30án azaz kedden rendezzük meg...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228473 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

XVII. Magyar Kendo Csapatbajnokság
IDEJE: 2004. november 20. (szombat) 11:30 ajtónyitás 10:00 óra HELYE: Budapest, Kodály Zoltán Gimnázium, Marcibányi tér 1.


Akit erdekel, jojjon el megnezni, nagy elmeny lesz, garantalom!

bovebb infoert KLIKK IDE

[size=9:1ema58r8]Reszletek priviben[/size]

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228471 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
zenét lehet majd szolgáltatni??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228432 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Leo: rendben, szerintem a pécsiek közül te vagy a legjobban elfoglalt, szal te megmondod mikor érsz, többiek meg igazodnak... csak találunk megfelelő időpontot. ;)

[size=9:i0itygvg](ez bizony elég sajnálatos... :( majd elmesélem, milyen volt, jó? ;) ) - sorry az offért[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228430 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Találkozások

Ryana írta: Helooo...
Itt a nagy korizásos élményeken fellelkesülve arra gondoltam, esetleg Pécsen is lenne néhány jelentkező egy kisebb össznépi csúszkálásra... hmm?
Megbeszélünk vmi időpontot ami jó mindenkinek, erre kérek javaslatot privbe. Aztán majd értesítjük. ;)

puß,
Ry


Nanáááááá! Azt nem mondom, h bármikor, mert permí iszonyatosan el van havazva, le van maradva és mindenféle finomságok, de én személy sezerint benne vok!

Rycucc: [size=9:ke30nyrr]neharaguggy, de úgy jött ki a lépés, h nemtok Kispálra menni! Bocs.. :( pedig nagyonakartam...[/size]

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228424 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Helooo...
Itt a nagy korizásos élményeken fellelkesülve arra gondoltam, esetleg Pécsen is lenne néhány jelentkező egy kisebb össznépi csúszkálásra... hmm?
Megbeszélünk vmi időpontot ami jó mindenkinek, erre kérek javaslatot privbe. Aztán majd értesítjük. ;)

puß,
Ry

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228296 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Fivéreim, nővéreim! Bocsánat, fordítva, udvariasság is van a világon. Szóval nővéreim, fivéreim! Mint alább is láthatjátok, Fiona testvérünket meglehetősen nehéz helyzetbe hozta a musical-est elhalasztása. Sokan vannak olyanok, akik a megváltozott időpontban nem tudnak jelen lenni, viszont Kismarost még nem fizették be. Viszont határidő van, és ha pénz nincs, gáz is van. nem is rizsázok többet, hanem közérdekű közlemény következik:
Aki vasárnap nem tud jönni musical-estre, de pénzt kéne fizetnie Kismarosra, az legyen szombat este hat és hét óra között a Keleti pályaudvar kinti főlépcsőjénél! Korábban nem leszek ott, később lehet jönni, de (mivel még nem tudom, Mau mikor érkezik, és mikor állunk odébb) igencsak kockázatos. Tessék hozni a pénzeket, ezekről kérésre nyugtát adok, és a musical-esten továbbítom Fionának.
Ezt a hozzászólást még kiteszem pár topicba, moderátorokat kérem, hogy legalább szombatig hagyják bent, még ha véletlenül offtopic is. Vészhelyzet van.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228256 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Toma: Maunak már elküldtem az emaileket, hét végéig még ki kell pótólnom egy párral, de ne aggódjatok, max 1-2 hét múlva megkapjátok. :)

Aki pedig musicalesten akarta beizetni, de nem tud eljönni a változás miatt, azokkal közlöm, hogyha nem jutattják el nekem a pénzt, akkor képtelen kelletlen KI KELL ŐKET HÚZNOM A LIsTÁRÓL!!! És most nem viccelek!!!! Kérjetek emg valakit, aki jön, hogy fizesse be helyettetek!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #228238 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki!

Rajtunk kívül álló okok miatt úgy alakult, hogy nem tudjuk megtartani a Musical Estet szombaton este 19.00-tól.
Engem is váratlanul ért a hír, és azzal töltöttem a délutánt, hogy próbáltam másik helyszínt szerezni. Nem ment. Minden le van foglalva. Az összes Műv.Házban program van szombaton este.
Az egyetlen megoldásnak az mutatkozott - mert fel sem merült bennem, hogy elmaradjon a Musical Est - hogy vasárnap este 18.00-tól tartjuk meg.

Tehát a VÁLTOZÁS:
VASÁRNAP 18.00-tól lesz a MUSICAL EST!

Lehet örülni, vagy nem örülni neki, ez van!
Én ma még azért is hálás vagyok, hogy ez nem szombaton délután derült ki, mikor oda mentünk volna készülődni...

Nyilván, sokan nem fognak tudni eljönni, így. Roppant mód sajnálom, komolyan!
Sajnos, nem rajtam múlt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228234 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
alyr mellé állok szal izzítani!!!!

900 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228227 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismaros:
Ugye lesz idén is ajándékozás?

Mert ha igen, nem ártana beizzítani azt a progit.

Ha meg nem akkor legyen.

(kikötéssel, hogy lehetőleg senki se vegyen drága ajándékot, mert az nem ér)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228200 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Csodás, miután midnenki belelkesedett az aftercucc iránt, márcsak össze kéne vhogy hozni... Namost, én mint tősgyökeres pesti, aki persze abszolut szabadon mozog, teljesen ideális vagyok ilyenek megszervezésére... :P
Szóval én csak a háttérben tudok szurkolni, és remélni, h kitaláltok vmi jót... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228198 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Adelard szerintem simán. Ja én biztos ott maradok sokáig, mér nagyon régen koriztam s már hiányzik ésésés:DDD
De azért siessetek!!: )

oké:)

Akkor lesz valami musical est után?

legyen! :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228183 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Adelard szerintem simán. Ja én biztos ott maradok sokáig, mér nagyon régen koriztam s már hiányzik ésésés:DDD
De azért siessetek!!: )

Akkor lesz valami musical est után?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228145 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta:

Inczy írta: Okés, értem...
Ha meg tervezünk vmi afterparty-t, akkor szóljatok időben... :wink:

egen, ez határozottan ildomos lenne


túrónak kell kicsivel írni!!!!


egyetértek!!

Laurelen írta: alternatívaként, szeretnék egy 17.45-s talit is meghirdetni ugyanott. (a félötösöket pedig szépen kérjük ne fáradjak el hat előtt... )


ez akkor fennáll?? ( a koristalival kapcsolatban)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228136 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Okés, értem...
Ha meg tervezünk vmi afterparty-t, akkor szóljatok időben... :wink:

egen, ez határozottan ildomos lenne


túrónak kell kicsivel írni!!!!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228077 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Okés, értem...
Ha meg tervezünk vmi afterparty-t, akkor szóljatok időben... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228071 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem az öcsém kiadta a parancsot, hogy szombat éjjel NEmerjek hazamenni.... Édes mi?
Azoknak akik csak nézni jönnek lesz valami találkoóz? csakhoy anyukámék is odataláljanak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228043 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Köhöm... Csak halkan megkérdezném, h ti nem terveztetek vmi szülői cuccost...? Mert a Musical est akkor teljesen ideális alkalom, h a szülőket elhozzuk, megcsodálják kicsi lányukat/fiúkat, és még az MTT-t is megismerjék kicsit... Tudom, Ana is úgy írta, h "téged és családodat"...
Szal... Akkor számíthatunk egy kis családi idillre...? 8)


Nekem is jön egy-két tsaládtagom. Meg ismerősöm.
[size=9:2k1pjqu2]Anyu előtt-ezt már egyszer vhol megjegyeztem- ne nagyon mondogassatok fehér bohóc kaliberű coccosokat, mert még a végén kiderül, hogy tetszik neki. :twisted: [/size]

After?
Felőlem mehet. :D [size=9:2k1pjqu2] Csak nehogy anyu ne engedjen el! :roll: [/size]

Egyébként szerinem is jobb idegenek előtt fellépni, mint ismerősök előtt.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227952 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Köhöm... Csak halkan megkérdezném, h ti nem terveztetek vmi szülői cuccost...? Mert a Musical est akkor teljesen ideális alkalom, h a szülőket elhozzuk, megcsodálják kicsi lányukat/fiúkat, és még az MTT-t is megismerjék kicsit... Tudom, Ana is úgy írta, h "téged és családodat"...
Szal... Akkor számíthatunk egy kis családi idillre...? 8)


Inczy, persze, hogy hozhatod a szüleidet, sőt! Egy kicsit a szülőknek is csináljuk ezt az estet.
Afterparty a székházban nem lesz.
19.00kor kezdünk, az első másfél órás blokk után lesz lesz 20-25 perc szünet, és utána egy újabb másfélórás blokk. Kb 22.30kor lesz vége, utána pakolunk, és onnan eljövünk.
Hogy azután lesz-e valami, és hogy hol, az csak rajtunk múlik. ;-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227927 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Apropó... lesz vmi afterparty? Vagy hogy lesz...? Meddig vagyunk a Székházban? és utána vmi? Vagy semmi?


Hát... ha belegondolunk, 7-kor kezdődik a műsor (papíron :twisted: ), szvsz min. 2 óra biztos lesz... Utódumálással meg mindennel szvsz 10-nél előbb nem jövünk el onnan. De javítson ki vki okosabb, ha tévednék. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227915 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Őszintén szólva én pl bárki anyja/apja előtt szívesen fellépek, épp a sajátommal van a probléma...
Sztem sokkal könnyebb vadidegenek előtt szerepelni, mint ismerősök előtt. De ez akkoris egy teljesen ideális alkalom lenne erre...

Apropó... lesz vmi afterparty? Vagy hogy lesz...? Meddig vagyunk a Székházban? és utána vmi? Vagy semmi?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227903 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Köhöm... Csak halkan megkérdezném, h ti nem terveztetek vmi szülői cuccost...? Mert a Musical est akkor teljesen ideális alkalom, h a szülőket elhozzuk, megcsodálják kicsi lányukat/fiúkat, és még az MTT-t is megismerjék kicsit... Tudom, Ana is úgy írta, h "téged és családodat"...
Szal... Akkor számíthatunk egy kis családi idillre...? 8)


Azért egészen más barátok/ismerősök előtt fellépni mint vadidegen felnőtt bácsik/nénik előtt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227902 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Köhöm... Csak halkan megkérdezném, h ti nem terveztetek vmi szülői cuccost...? Mert a Musical est akkor teljesen ideális alkalom, h a szülőket elhozzuk, megcsodálják kicsi lányukat/fiúkat, és még az MTT-t is megismerjék kicsit... Tudom, Ana is úgy írta, h "téged és családodat"...
Szal... Akkor számíthatunk egy kis családi idillre...? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.273 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére