Találkozások

Több
19 éve 10 hónapja #226698 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:
Szerintem télen is szép.
Mostmár épp elég volt a nyárból...


Persze, szép, nem mondtam, h nem... 8) De alapból NAPimádó vagyok, és órák hosszat tudom hatalmas csillogó szemekkel csodálni a Dunát, ahogy játszik rajta a napsugár, körülötte a zöld dombok, hegyek, és minden él... Pláne vannak jó helyek, ahonnan csodaszép a kilátás. 8)
De ez nem zárja ki, h télen ne lenne ugyanolyan szép meg jó... :wink: Pl nagyon jó szánkópályák vannak erre... :biggrin2: A kilátás pedig változatlan.
Egy szó mint száz, Zebegény egy khriály hely, úgyhogy legyen itt vmi... :cool2:

[size=9:1hrchrfz]*reklámunkat hallhatták*[/size]

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226695 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Én abszolut támogatom a dolgot, Zebegényt nagyon szeretem, az is itt van a szomszédban! :wink:
Tavasszal mondjuk még szebb, főleg a Kálváriáról a kilátás, de persze télen is tuti: teljesen nyugis, a vizsgaidőszak után idilli hely a pihenésre. 8)
Szal akkor megy a privi, de gondoltam közösbe is benyögöm eme eszmefuttatást... :wink:
De ha nem most január végén, akkor tavasszal, vagy nyár elején is lehetne, akkor még szebb erre... Vagy mindkét alkalommal? :D
Jah, és mint vidéki gimnazista nyilatkoztam... szal tökjól megoldható részemről. 8)


Szerintem télen is szép.
Mostmár épp elég volt a nyárból...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226694 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Én abszolut támogatom a dolgot, Zebegényt nagyon szeretem, az is itt van a szomszédban! :wink:
Tavasszal mondjuk még szebb, főleg a Kálváriáról a kilátás, de persze télen is tuti: teljesen nyugis, a vizsgaidőszak után idilli hely a pihenésre. 8)
Szal akkor megy a privi, de gondoltam közösbe is benyögöm eme eszmefuttatást... :wink:
De ha nem most január végén, akkor tavasszal, vagy nyár elején is lehetne, akkor még szebb erre... Vagy mindkét alkalommal? :D
Jah, és mint vidéki gimnazista nyilatkoztam... szal tökjól megoldható részemről. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226689 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

sziasztok!

szeretnék január végén , vizsgák után egy kétéjszakás zebegényi talit szervezni.

kinek volna kedve hozzá? a hely szvsz remek ;)

jelezzetek nekem emilben, esemesben, priviben. ne itt a topicban, me4rt ritkán olvasom. köszönöm :)

FONTOS: akik nem egyetemisták, és nincs szünetük, mennyire engedhetnek meg maguknak egy hétvégét ilyenkor?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226465 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Olosta (Aelalin) írta: November 20-án és 21-én fellép a Riverdance produkció a Budapest Sportarénában. [size=9:339b4thw](Nyáron a táborban a tüncitáncosok táncoltak egy-két zenéjükre.)[/size]
Én valószínűleg megyek a 21-én 15 órakor kezdődő előadásra.
Ha valaki jön, akkor akár megdobhat egy privivel. :wink:


A Tánc topicban volt már szó róla, ott kérdezd meg ki megy. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226326 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Találkozások
November 20-án és 21-én fellép a Riverdance produkció a Budapest Sportarénában. [size=9:255wffzu](Nyáron a táborban a tüncitáncosok táncoltak egy-két zenéjükre.)[/size]
Én valószínűleg megyek a 21-én 15 órakor kezdődő előadásra.
Ha valaki jön, akkor akár megdobhat egy privivel. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226189 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztokkk

Ajánlom figyelmetekbe a következő eseményt:

A Rozetta lantzenész duó koncertje lesz Pénteken 19 órakkol a Budavári Palota E épületében lévő Történeti Múzeumban!!! Középkori lantzenét fognak játsszani amit én már nagyon régóta szeretnék meghallgatni.
Aki velem tart azt szívesen látom holnap (PÉNTEKEN) a Budai Várban.

Találkozó: 17.00 a Kicsi @ világnál és onnan mennénk együtt vagy 17.30-kor a Várban a siklónál. Pontosan indulunk úgyhogy senki ne késsen!

Részletek itt:
www.koncertkalendarium.hu/details.php?idx=2802

üdv,
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226123 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: Fio mikor kell fizeteni avagy meddíg lehet lemondani?


Toma: ha le akarod mondani, akkor max. dec 16-ig lemondhatod. Fizetni pedig a helyszínen kell majd.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226077 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio mikor kell fizeteni avagy meddíg lehet lemondani?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226075 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Meghívó

A MAGYAR TOLKIEN TÁRSASÁG Kórusa szeretettel meghív téged és családodat
2004. november 20-án 19.00-kor kezdődő Musical Estre. Helyszín: Ipartestületi Székház 1077 Budapest, Wesselényi u. 73.

Belépő: 400 Ft.

Megjelenés alkalomhoz illő öltözetben.


A műsorban részletek csendülnek fel
az Evita, a Nyomorultak, a Jézus Krisztus Szupersztár, a Padlás, A muzsika hangja, a My Fair Lady, az István, a király, és a Dzsungel könyve c. musicalekből.

Illetve többek között Pilinszky, Weöres Sándor és József Attila versei hangzanak el.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225828 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Drowse / Gurrisurye írta: lesz Esztergomban 6-án (szombaton) Kispál és a Borz koncert
aki úgy érzi, szívesen jönne, az dobáljon meg privivel a részletekért


a belépő 1100 Ft

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225659 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismarosi lista:

Házban alvók:
Fiona (én)
Galadh
Thaur
Fim
Adelard
Minerva
Esgal
Ery
Jacopo
Natalee
Arden
Carnimirie
icke
Mau
Szürke
Mag
Silcucc
Ryana
Éowyn!
Kincső
Kinga/Pippin
Elanor
Daronight
Drowse
Inczy
Rogue
Gumipók
Alyr
Phelan
Eleira
VanHellsing
PiciHobbit
Toma
Léofwine
Mírrand
Cala ?
Milendoria
Nimrocco

Hálózsákosok:
Dodie
Estel
Arwena
Vénia
Kenza
Cueddo
Zizzo
Esgal Eithel
Eldamyn
Aranna
Eena
Drizzt
Nimdorc
Theia
AnNamarie
Casaubon
Legolin
Meleth_Lin


Egy éjszakások ágyban:
Ulmo 1. éjszaka
Artemisz 1. éjszaka

Egy éjszakás hálózsákban:
Gilloth 2. éjszaka

Akartok programokat, mert van már egy-két ötletem, hogy mi lenne? :) [size=9:1egfb0bz]na ez egy magyar mondat volt :roll: [/size] Ha vki akar és van ötlete, akkor nyugodtan küldje el priviben vagy emailben! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225575 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások
lesz Esztergomban 6-án (szombaton) Kispál és a Borz koncert
aki úgy érzi, szívesen jönne, az dobáljon meg privivel a részletekért

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225444 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki!

Tudom, hogy későn szólok, de aki érez affinistást ma este, Halloween előtt egy jó Kaláka koncerthez, azzal 18.00-kor találkozunk a Moszkva téren az óra alatt.
Belépő 800 pénz
Utána együtt megyünk Halloween-ra :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225356 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimrocco mirimafea írta:

_Neo írta: ja es DVD atveteli lehetoseg is van (vigyazat, csak otot viszek magammal, a tokos fajtabol!)


Wazz _Neo,akkor azt lehetőleg vidékieknek add! :?


Annak adom, aki tokosat ker. 12 tokot vettem, jutni fog (nyolcan kertek olyat)

Momijire jonne valaki? priviben jelentkezzen, hatha tobb lemezt kell vinni

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225271 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: ja es DVD atveteli lehetoseg is van (vigyazat, csak otot viszek magammal, a tokos fajtabol!)


Wazz _Neo,akkor azt lehetőleg vidékieknek add! :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225159 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Következő Tolkien Klub:

2004. november 13. 14-18 óra között, Zöld Macska

Téma:
A másodkori Eriador - a tündék királyságairól, a Gyűrűk készítéséről és Annatarról.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #225092 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Aki erdeklodik a kendo irant, s van ideje Halloweenkor kitamolyogni a Marczibanyi terre, jojjon el, erdemes.
A versenyrol bovebben:


www.budapestkendo.hu/_hu/esemeny ... 00409.html


ja es DVD atveteli lehetoseg is van (vigyazat, csak otot viszek magammal, a tokos fajtabol!)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224891 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Találkozások
Hahó emberek! SZOMBATON, 30-án KÉPZŐMŰVÉSZ TALI lesz!! Aki egy cseppnyi kreatívitást érez magában, az jöjjön el, mindenképpen! 12 órakor találkozunk a Határ úton, az aluljáróban. Gyertek el minél többen, hogy eredményesek lehessünk. (: Meg össze kéne hozni valami kreatív csoportot is, erről is szó lesz. (:Aki jönni akar az jelezze (képzőművész topic, vagy privi nekem)

sziasztok: nodlee

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224833 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona, nem látom magam a listán!! Lehet, hogy csak én vagyok vak, akkor bocsi, de szerintem nem vagyok rajta..

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224830 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt hittem, tudok menni K@V- s talira, de tegnap volt egy kis alűröm irodalomból :roll: , aminek hatására anyám megállapította: "Te nem tanulsz." :mad2:
[size=9:2crnh1p6](Pedig ez a dolog csak részben volt az én hibám... :( nagyrészben :roll: ... de nem teljesen.)[/size]
Szóval a héten nem akar elengedni sehova. :cry: Kitolás! :rmad2:
Egyébként én is érzem, hogy az elmúlt időszakban többet jártam talikra, mint amennyit tanultam és, hogy ez így nem igazán OK. Szal maradhatok ma otthon tanulni ahelyett, hogy K@V-talira mennék. :closed:
Szóval: jó szórakozást kívánok azon szerencséseknek, akik ott lesznek.
Nomeg azoknek is, akik NW koncertre mennek!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224735 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem tök 8, csak vsz egyszerűbb, ha nem kell újra megcsinálni.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224714 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások
permi sajna nem tud menni K@V- ba :( ZHk... ZHk... ZHk...
Érezzétek jól magatokat!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224712 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Tudom, bűnem vagyok oan szép, mint Tarja, s a hangom sem olyan kifinomult, de azért jobbakat lehet beszélgetni velem! :wink:

Nos, akkor holnap megyek hatra, jön velem egy osztálytársam is (aki mellesleg azt mondta, hogy ma regisztrál a fórumba, ahhoz képest nem látom sehol... :roll: ) Sajnos csak 8-ig tudok maradni, ugyanis nagyon messze lakom és drága családom nem díjazza, hogy egyedül kószálok haza a sötétben.... :evil: Majd igyekszem értelmes fejet vágni és nem eltévedni (csak mert még nem voltam a K@V-ban). Noshátakkor... köszönöm a segítséget, ha két nagyon tétova alakot láttok holnap hat óra tájban, azok valsz mi leszünk. :wink:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224699 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, holnap K@V!

És, ahogy Estel mondotta, ügyeljen mindenki arra, hogy fogyasztás esetén nehogy fizetés nélkül lépjen le! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224676 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor kedden K@V? Lehet, hogy én is megyek, bár ez a nap nekem elég zűrös. Ha igen, akkor egy kicsit később érkezem majd. Kik mennek még?
Akik mennek NW-koncertre, azoknak jó szórakozást! Biztos fantasztikus lesz!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224644 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Addig is lehet "Permí" tippek ürügyén egymást ajándékozni csokival... :roll: :D


Miét ne lehetne??? :) Csak győzze a pénztárcád. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224642 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Addig is lehet "Permí" tippek ürügyén egymást ajándékozni csokival... :roll: :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224641 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Ajándékozás??? Naná, hogy lesz. :) Miért ne lenne?? :D Csak nem most lesz még kiküldve a cucc, hanem majd novemberben vmikor. Tényleg, mi lenne ha utolsó pillanatban tudnátok meg, kit húztatok?? :D :twisted:

Mau: jaj de jó!!!! Csak az a probléma, hogy én már Jacopot megkértem és ő már megcsinálja. De nyugodtan "skálázzátok ki" együtt, hogy hogyan legyen a húzos cucc. Ezt rátok bízom. :wink:

Pénz: még nem kell fizetni. Vszinű akkor kell, amikor ott vagyunk a helyszínen. vagyis dec. 18.-án. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224556 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Utána kellemes élményekkel gazdagon, boldog szívvel hazamész. :wink: :)

Feltéve, hogy nem maradsz utoljára, és nem állod saját zsebből a közös cech egy ezerforintnyi részét... :roll:
Szvsz erre legközelebb figyeljünk... :? (Szegény csóró egyetemisták boldogságához néha ez is közrejátszik... ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.666 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére