Találkozások

Több
19 éve 11 hónapja #221977 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Aeglos írta: Ha nagyon nem tetszik, hogy csak 2, vagy 3 óráig lehessünk ott hajnalban, akkor szóljatok.


Tudtommal a CD-fű olyan 10 felé nyit, ezért legalább egy olyan hajnali 4-5 órai maradást kéne kibulizni, akkor már jár a BKV... kiszalajtani a népet hajnali 3kor emberkínzás:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221954 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Találkozások
Arden: engem, mint azt már említettem valószínűleg kihúzhatsz a 23-ai tali listáról!!! :cry: Sajnos nem fér bele... :(

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221704 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Felhívtam az arcokat a CD-fű-ben, és azt mondták, hogy lehetséges, de nem tudnak részleteket mondani, mert a főnökkel kell megbeszélni, aki holnap délelőtt lesz bennt. Akkor újrapróbálom, beírom azt is, hogy mennyiért, és az alapján majd valszeg belépőt is számítani kell... :roll:

Nagyon fontos: Már most gondolkozzatok el rajta, hogy akartok-e jönni Halloween bulira, tegyétek szabaddá magatokat arra az estére, és híreszteljétek minden olyan embernek, akiről tudjátok, hogy szívesen jönne, csak nincs netközelben. Sajnos az egészen biztos, hogy a teaház foglalása sok pénzbe fog kerülni. Én úgy saccolom (pontos összeget csak holnap tudok mondani), hogy fejenként 700-800 ft lesz a legrosszabb esetben. De minél többen jövünk, annál kevesebb lesz az egy főre jutó összeg, ezért kéne, hogy jó sokan legyünk. A másik, hogy ezt a pénzt valószínüleg be kell fizetni még a rendezvény előtt, így kell egy időpont, amin össze tudjuk ezt szedni. Szerintem ez a jövő héten lesz.

Újabb fejlemények:Azt mondták, hogy biztos, hogy megkaphatjuk a teaházat, de még nem tuti, hogy egész estére. Természetesen egy teaházat nem lehet reggelig lefoglalni, mert takarítani is kell benne nyitás előtt stb, nomeg sok pénz. Ha nagyon nem tetszik, hogy csak 2, vagy 3 óráig lehessünk ott hajnalban, akkor szóljatok.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221641 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Zizzo:október 22. estig ;)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221612 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy, de úgy elmennék... :( de sztm ez most nem fog összejönni... Pedig mutkor is királyság volt... Meddig lehet jelentkezni?

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221601 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Kicsit megemelkedett a legutóbbi bejelentkezésem óta az okt 23.ai győri tali jelentkezett névsora...
Toma,Eldamyn,Drowse,Ulmo,Dodie,Carnimirie,Thaur,Arwena,Ithil,Jacopo,Daro,Leo,Mag,Eithel,Ery(?),Artemisz,Eleniel(?),Estel(?),Felagund(?),Alyr(?),Namarie,Minerva,Silcucc,Nólindír
minél jobban próbálunk illeszkedni a tavalyi talihoz,szal megyünk valszeg Mandalába is majd,ha Fionak sikerül lefoglalnia...
lehet még jelentkezni továbbra is az ardenborough@freemail.hu címen...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221584 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok!!

Rövidke kérdés nem-Halloweenhez kapcsolódó: :D
Aki jön Nightwish koncertre, az nem szeretne együtt menni? Ha valakit érdekelne egy közös tali előtte vhol az írjon nekem egy privit, és majd megbeszéljük... :) /me szívesen megszervezi...

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221569 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
_Neo kolesza azért nem, mert _Neo azt mondta.

CD-fű? Huh, az sztem nagyonnagyon jó lenne! Igazi hangulatos hely: )=

Aeglos, fel tudnád őket hívni, hogy le lehetne-e foglalni (sztem szombat éjszakára- harmincadika), és hogy mennyibe kerül?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221553 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
ehhemm, elrontott hozzászólás, kéne bele írni valamit...
Sztem se lenne jó a Farsang helyszíne.. nem az a hangulat..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #221552 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Aeglos: CDFű még hagyján, de sztem a Zöld Macsek túl kicsi.. kevés az ülőhely is, meg azért te is tudod egy ilyen eseményre mennyi ember szokott jönni.. egyszerűen nem férnénk el.. meg aén nem is igazán hiszem h le lehetne foglalni... de meg kell kérdezni.

u.i.:Miért nem lehet a kolesz?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221548 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezeket a teaházakat le lehet foglani egész éjszakára???? :roll: Mert itt Gxőrben csak addig lehet lefoglalni, amíg nem zárnak.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221533 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta: Nah, lenne egy kérésem. Ha van vkinek ötlete, hogy hol legyen a halloween-parti, az légyszi írjon nekem egy privit vagy nézzen utána a dolognak egy kicsit, ha lehet. _Neo kolesza kilőve. Esetleg az a hely, ahol a farsangi bál volt? vagy vmi hangulatosabb?


Galadh!

Tavaly volt róla szó, hogy Melian lefoglalja az egész Kicsi@Világot Halloween-re, csak aztán változott a helyzet _Neo kolesze miatt. Szerintem az egész teaházban elfér a csapat, meg szép narancssárgák a falak is, bár tény, hogy ott nem lehet olyan felszabadultan marhulni, mint ahogy egyesek, meg kettesek szeretnének! :twisted:
De lehet szvsz a CD-füvet, Zöld Macskát is használni ilyen szempontból, csak le kell időben foglalni... 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221526 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar üzeni mindenkinek aki akart ma jönni túrázni, hogy a rossz időre való tekintettel elmarad. Az elszántabbak szálljanak fel a 21_ es buszra, menjenek el a Normafához, ott kóstolják meg a friss réteseket, majd sétáljanak el a János- hegyi kilátóhoz, tekintsék meg a kristálytiszta levegőben a csodás napfényben úszó Budpestet, majd szálljanak fel a libegőre és dobálják meg a szembejövóket, úgysem tudnak mit csinálni azok.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221467 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
JAh, valaki szép nagy háza tökjó lenne... de ki az az elmebeteg, aki rászabadíatná az mtt-t a saját házára? itt a baj :P

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221441 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadh, meg lehet bármit hangulatosra csinálni... 8) Bár ha van más alternatíva, akkor ne feltétlenül a farsangit válasszuk, sztem... Dehát, ahogy alakul. :) Helyszínt sajna nem tudok ajánlani, lévén ""tőzsgyökerespesti""... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221418 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Valaki más kolesza :twisted:
Esetleg nincsen valakinek egy nagy kertes háza? Nekem mondjuk jó a farsangi színhely is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221416 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah, lenne egy kérésem. Ha van vkinek ötlete, hogy hol legyen a halloween-parti, az légyszi írjon nekem egy privit vagy nézzen utána a dolognak egy kicsit, ha lehet. _Neo kolesza kilőve. Esetleg az a hely, ahol a farsangi bál volt? vagy vmi hangulatosabb?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221366 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak emlékeztetőül:
A hétvégén (szombaton, október 9-én) Tolkien Klub lesz. Érdekes téma, jó alkalom a találkozásra... :)

Az októberi Tolkien Klub részletes programja -->


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221307 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem,

A szombati kirándulás Visegrádra elnapolva a következő szombatra!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221270 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismarsi fejlemények!!!!

Emberek!

Ki tudtam alkudni a tulajjal, hogy ne kelljen kétrészletben fizetni, tehát:

AZ ÖSSZEGET EGYBEN BE TUDJUK FIZETNI, TEHÁT NEM KELL ELŐLEGET LEADNOTOK!!!!!!!
SŐT OKTÓBER 23.-ÁN RÁÉR MÉG FIZETNI!!!

Ha fizetni kell, akkor szólni fogok. De még mindig fennáll az, hogy a jelkezési határidő október 23.-a!!!!!!

De sajnos adódott egy probléma: Mivel a házban mindössze már csak négy szabad hely van (+1 vasárnap éjszakai hely, mert Ulmo csak egy éjszakára jön), ezért mostantól olyanok jelentkezzenek, akik hálózsákban és polifoamon is képesek aludni. Mert a ház mindössze 40 ággyal jelentkezik, de a szobákban van még hely egy-két hálózsáknak.
Takarót keríteni fogunk nekik, ígérem.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221258 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki még nem tudná: most szombaton, okt. 9. délután 3-7 órakor megrendezésre kerül az idei szezon első Tolkien Klubja az Ipartestületi székházban (ahol a farsang is volt). Cím: 1077. Wesselényi u. 73. (Bővebb info az MTT fórumban, a Tolkien Klub topicban.) SZERETETTEL VÁRUNK MINDENKIT!!! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221249 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Black Glaurung írta:

Sil írta:

Black Glaurung írta: Bocs, még kellett egy 20. hozzászólás.... :wink:

Khmm, nem kell, ha nincs értelme... :nono: Ünnepelni pedig csak kerek számokat szokás (értsd: 100-zal, vagy egy idő után már csak 500-zal, 1000-rel oszthatóakat)...

Egyébként íme, Glaurung (0 hozzászólás... :? ):
www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=1844
Lásd Taglista.


:roll: Tom csak nekem úgysem lesz egyhamar 500-as meg ezres cuccom
( ha 100ig eljutok örömtáncot járok.... ....) :oops: :wink: :roll:

:P

:dance: Én már elhaladtam a százat... :cheers: akkor iszunk? :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221240 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: Találkozások

Sil írta:

Black Glaurung írta: Bocs, még kellett egy 20. hozzászólás.... :wink:

Khmm, nem kell, ha nincs értelme... :nono: Ünnepelni pedig csak kerek számokat szokás (értsd: 100-zal, vagy egy idő után már csak 500-zal, 1000-rel oszthatóakat)...

Egyébként íme, Glaurung (0 hozzászólás... :? ):
www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=1844
Lásd Taglista.


:roll: Tom csak nekem úgysem lesz egyhamar 500-as meg ezres cuccom
( ha 100ig eljutok örömtáncot járok.... ....) :oops: :wink: :roll:

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221216 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta: Ha van rá igény, újfent bevállalnék egy Halloween-szervezést. Nah?


GALÓC, TE FÉLISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce:

Imádlak!


Ha véletlenül :oops: igényt tartanál segítségre, csak szólj bármikor! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221214 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások
permi is csápol, hogy jön K@Vba :) , de csak úgy, hogy 8ra a Diben kell lennie, sajnos... :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221210 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Julcs, Cala, nektek berakom mégegyszer:

Fiona írta: Drága Szeretteim!!!

Örömmel jelentem be, hogy idén is meg lesz rendezve:

KISMAROS!!!!

Cueddo sajnos nem tudta vállalni a szervezést, és megengedte, hogy szervezzem. Tehát én csinálom meg ezt a kis hepajt. :)


Mi is az a Kismaros?
Tavaly karácsonykor (dec. 17-19) megrendeztünk egy kis MTT-s "összeröffenést" a kismarosi Ifjusági szállóban, ahol nagyon sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Hülyülések, gyilkosozások és játékok színesítették be ezt a három napot. 2. este pedig megajándékoztuk egymást. Ami annyit takar, hogy amellett, akit meg akartunk ajándékozni, azonkívűl egy olyan egyedet is, akit egy program segítségével kellett "kihúzni". (biztos ismeritek a suliban is ezt a menetet. Kihúztok vkit, aztán titokban kell tartani, hogy az utolsó napon meglepetésszerűen megajándékozzad. :) ) Röviden, tömören ennyi.


Mennyibe fog kerülni?
A cucc előreláthatólag 1500 Ft két éjszakára per fő, de lehet, hogy a Pest megyei diákoknak kedvezmény van, bár nem biztos. Mivel előleget kell fizetni, ezért kérem, hogy aki jelentkezik az írja le, hogy mikor tudja odaadni a 300Ft előleget. Aki ezt nem tudja befizetni október 31-ig, az nem jöhet.

Meddig és hogyan kell jelentkezni?
Jelentkezni október 25.-ig lehet EMAILBEN!! Tudom, privibe sokkal könnyebb meg minden, de viszot emailben nem veszik el olyan könnyen, és ott rendszerezni is tudom. Az email cím, amin jelentkezni kell: cyclon@maffia.hu .

Mikor lesz ez az egész?
Az idei Kismaros december 18-tól (szombat) december 20.-ig (hétfő) tart. Azért választottuk ezt az időpontot, mert a vidékiek kényelmesen tudnak jönni, és nem kell mindnekinek munka után/suli után rohanni haza a cuccáért és utána emg az állomásra.

Egyelőre talán elég ennyi, remélem felkeltettem az érdeklődést. :) A házban egyelőre 25 helyet foglaltam, amit ki lehet majd egészíteni, ha többen megyünk.

Ha van kérdés, nyugodtan kérdezzetek, talán váaszolok is. :D :twisted: Ezt nyugodtan lehet fenyegetésnek venni. :)


"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221205 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Részemről mi sem természetesebb, hogy VAN! :itscool:
Előre is köszönjük, Galc! :hello:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221204 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha van rá igény, újfent bevállalnék egy Halloween-szervezést. Nah?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221199 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Gandalf: nem tudom, hány emberre számítasz ma a K@V-ban, de 7 után biztos, hogy kettővel többen lesztek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221193 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
De jóó! Tudok menni K@V-ba! :hello: [size=9:x5zvhsxc]Igaz, csak 8-ig, de már így is nagyon örülök a dolognak.[/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.286 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére