Találkozások

Több
20 éve 2 napja #218116 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Dejóóó, Kismaros, hisz az itt van a szomszédban, tutiii!! :D :D Szal megyek, majd még írok mailt is!! 8)

Angalchel, azért éld majd túl vhogy... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #218065 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki jö erdőbe túlélőtáborozni?
Hozhatsz gyufát is.
Tök ingyenes.
Van egy ijam meg egy kardom, meg a haveromnak is van 2 ija, majd vadászunk valami galambot. De ha nagyon akarsz van közért is.
Mondjuk valamelyik pénteken, vagy öszi szünetben. De csak 1 napra. Max. 2.

Tiszta Gyürük Ura fíling.

Ha esetleg akarnál jönni irj privit.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #218021 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Drága Szeretteim!!!

Örömmel jelentem be, hogy idén is meg lesz rendezve:

KISMAROS!!!!

Cueddo sajnos nem tudta vállalni a szervezést, és megengedte, hogy szervezzem. Tehát én csinálom meg ezt a kis hepajt. :)


Mi is az a Kismaros?
Tavaly karácsonykor (dec. 17-19) megrendeztünk egy kis MTT-s "összeröffenést" a kismarosi Ifjusági szállóban, ahol nagyon sok felejthetetlen élménnyel lettünk gazdagabbak. Hülyülések, gyilkosozások és játékok színesítették be ezt a három napot. 2. este pedig megajándékoztuk egymást. Ami annyit takar, hogy amellett, akit meg akartunk ajándékozni, azonkívűl egy olyan egyedet is, akit egy program segítségével kellett "kihúzni". (biztos ismeritek a suliban is ezt a menetet. Kihúztok vkit, aztán titokban kell tartani, hogy az utolsó napon meglepetésszerűen megajándékozzad. :) ) Röviden, tömören ennyi.


Mennyibe fog kerülni?
A cucc előreláthatólag 1500 Ft két éjszakára per fő, de lehet, hogy a Pest megyei diákoknak kedvezmény van, bár nem biztos. Mivel előleget kell fizetni, ezért kérem, hogy aki jelentkezik az írja le, hogy mikor tudja odaadni a 300Ft előleget. Aki ezt nem tudja befizetni október 31-ig, az nem jöhet.

Meddig és hogyan kell jelentkezni?
Jelentkezni október 25.-ig lehet EMAILBEN!! Tudom, privibe sokkal könnyebb meg minden, de viszot emailben nem veszik el olyan könnyen, és ott rendszerezni is tudom. Az email cím, amin jelentkezni kell: cyclon@maffia.hu .

Mikor lesz ez az egész?
Az idei Kismaros december 18-tól (szombat) december 20.-ig (hétfő) tart. Azért választottuk ezt az időpontot, mert a vidékiek kényelmesen tudnak jönni, és nem kell mindnekinek munka után/suli után rohanni haza a cuccáért és utána emg az állomásra.

Egyelőre talán elég ennyi, remélem felkeltettem az érdeklődést. :) A házban egyelőre 25 helyet foglaltam, amit ki lehet majd egészíteni, ha többen megyünk.

Ha van kérdés, nyugodtan kérdezzetek, talán váaszolok is. :D :twisted: Ezt nyugodtan lehet fenyegetésnek venni. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217497 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Off: amint Léofwine kijavítja a linket, ezek a hozzászólások természetesen törölve lesznek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217496 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Sil írta:

Felagund írta:

Léofwine írta:
Klikk ide

[size=9:3k3hcfak]*link szerkesztve by Ulmo*[/size]


Ulmo szerkeztgethetné még egy kicsit a linket... :?

Ulmo hiába szerkesztené, Léofwinének kéne feltölteni valahova először a képet. Emailhez csatolt képre hiába linkel.


Hát, az már szentigaz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217495 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Felagund írta:

Léofwine írta:
Klikk ide

[size=9:3izwmrl7]*link szerkesztve by Ulmo*[/size]


Ulmo szerkeztgethetné még egy kicsit a linket... :?

Ulmo hiába szerkesztené, Léofwinének kéne feltölteni valahova először a képet. Emailhez csatolt képre hiába linkel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217493 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Léofwine írta:
Klikk ide

[size=9:8zlkfd8o]*link szerkesztve by Ulmo*[/size]


Ulmo szerkeztgethetné még egy kicsit a linket... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217479 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Találkozások
Györ nagyon rulez volt! Köszi Arden! Imádlak titeket skacok!! ;)
Amugy majd ha lesz kedvem, meg időm, meg kikerülök a szemét főiskola szervezetlen életéből héátvégén, akkor írok beszáolót ;) (amennyiben lehetséges...)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217447 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Találkozások
Szasztok! Az első Győritalis képeckéék egyike! :D Akkor készült, amikor az emtété össznépileg bevonult a mekdonáldszba :lol: , és interneten küldtünk képet....hehe... százdolláros vigyor rulz... :mrgreen:

Klikk ide

[size=9:226tplh5]*link szerkesztve by Ulmo*[/size]

:mrgreen: :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217216 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Találkozások
:( ezzel én is igy vagyok Alcar :( Na de ha ott yo a hangulat akkor az Süti + ijenek :) Ma este már ugyis itthon lesznek :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217204 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF, de nem izgat :mrgreen: Nagyon jó szórakozást kívánok nektek Győrben!!!
Remélem legközelebb én is tudok majd menni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217203 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözlet innen a győri mekiből, jelenleg itt van: Inczy, Natalee, Mau, Kincső, Van Halsing, Orsie, Eleira, Angwen, Eldamyn és persze jómagam. Midenki üdvzö bennetket!!!TÖMEGH CUPP!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217063 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand írta: Kösz és bots :lol: Kicsit le vagyok mára zúzva pluszba jött ez a koncertjegy probléma is...mind1
Úgy néz ki, jövök! Úgyhogy vigyázzatok...

Mirrand: tök yó, hogy jössz!!! :mrgreen: [size=9:3al26bjp]
Hozol Hubit? Vagy vigyek én? Hátha tudok vinni de nem biztos...[/size] :oops: :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217052 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Kösz és bots :lol: Kicsit le vagyok mára zúzva pluszba jött ez a koncertjegy probléma is...mind1
Úgy néz ki, jövök! Úgyhogy vigyázzatok...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217051 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand írta: Lehet még jelentkezni?


Épp az előbb írta Arden a beszélgetősben, hogy az is jöhet aki nem jelentkezett. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217050 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet még jelentkezni?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216959 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Orsie írta: Kérdés: Bp-ről mikor indulunk szombat reggel?

Eldamyn írta: Tali jeggyel együtt fél 8-kor az induló-érkező vonatokat jelző tábla alatt (aluljáróból feljövet).
Lécci, ne késsetek!

Ha el akartok érni, a számom: 06 30/ 494 97 93


8:05-kor indul a vonat, ha jól emléxem. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216957 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: Nah,hazaértem...
képek és napló fent hamarost majd...
de ami a fontosabb:GYŐRI TALI talán végleges névsor...
Ryana, Rogue, Jacopo, Daro, Galadh, Natalee, Aranymag, Leofwine, Nodlee, Eldamyn, HV, Éowyn!, Ithil, Fio, Inczy, Ring, Szörcsög, Elanor, Zarándok(mist), Kincső, Cala, Zizzo, Eleira, Phelan, VanHelsing ...
asszem ennyi,kérdés a taliról esetleg?
program nincs de nem is szokott lenni,szal ez szvsz nem baj...
névsor szerkesztve!!

+ én is megyek!!! Szóval Arden drága vegyél fel a listára! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kérdés: Bp-ről mikor indulunk szombat reggel?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216939 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
győrieknek találka 09:30kor a révai előtt...
ott lesz már Zizzo,meg Ryana,meg Leo mert ők megfelelő vonat hiányában péntek este érkeznek...
kérdés?
jah,program...
tulképpen nincs,asszem majd vmikor lemegyünk a deliriumba meg talán alibibe meg ahova még szoktunk győri talin menni...
ezekután kérdés?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216932 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Zizzo írta:

Artemisz (Erenya) írta: NEM JÖVÖK HOLNAPUTÁN GYŐRBE!

SORRY! :?


Mi történt, mi a kizáró ok? Amugy kár... :(


Jajj, édes vagy! :D :oops:

Másra kell a pénz, és most kissé antiszocnak érzem magam... Elrontanám a bulit szvsz..

De pussz mindenkinek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216926 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Találkozások

Artemisz (Erenya) írta: NEM JÖVÖK HOLNAPUTÁN GYŐRBE!

SORRY! :?


Mi történt, mi a kizáró ok? Amugy kár... :(

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216924 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
NEM JÖVÖK HOLNAPUTÁN GYŐRBE!

SORRY! :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216908 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok, drága nép!

Már nagyon hiányoztok itten Szegeden... De most végre nethez jutottam (épp programozás órám van :) ), úgyhogy beírok ide valamit, amit már múlt hétvégén elkezdtem terjeszteni.

Jövő hétvégén, Vasárnap, 14:00-tól Szereplőválogatás az új Humoros Előadáshoz.

Azok jelentkezését várom, akik:
:arrow: Készek kéthetente hétvégén próbára járni (mert én csak ekkor vagyok fenn Bp-n)
:arrow: A próbákon elfogadják, hogy én vagyok a főnök, és nem próbálnak szándékosan felidegesíteni (mint pl. Kölyök..)
:arrow: Természetesen mindenkinek meghallgatom a véleményét, ez jóindulatú diktatúra :)
:arrow: Készek megtanulni a szövegüket :)

Ha minden jól megy, akkor Alyrral ketten fogunk dönteni a jelenlévők (és nem jelenlévők) szerepének megosztásáról. Aki nem tud jönni, de szeretne szerepelni, írjon nekem egy.... ööö.... emilt aa.... hm.. mondjuk a gardonyi.zsuzsa@stud.u-szeged.hu címre, elvileg ezt egész könnyen tudom nézni, csak még nem nagyon próbáltam :) Amúgy fogalmam sincs, milyen időközönként jutok nethez, elvileg bármikor, mer van egy erre fenntartott szabad terem... De ez majd kiderül, mikor van rá időm is.

Most más nem jut eszembe... majd legközelebb :) Sziasztok, puszi :)
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216903 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta:

kriszana írta:

Gandalf írta:

elodyke írta:

Artemisz (Erenya) írta:

Rayan írta: Aloha fiatalok :dance:

Figyi már BORFALU van a Városligetben csütörtöktől vasárnapig. (szept. 9-12.)

ÉN nem hagyom ki. Borrajongó társaim, ugyi jöttök?

Hétvégén köbö többen ráérnek. Na?
A várba is felmehetünk, lesz ott is muri.
Szőlőre fel :pimp:


Állítólag Ghymes is lesz! :D :hello:

Hol-mikor talizunk?



Csütörtökön menjunk.. !
énisénisénis.. szeretem a Ghymest
no
meg a Bort se vetem meg
najó néhe egy két üvegnep jópárszor megnéztem a fenekét :)


Én a CSÜTÖRTÖK DÉLUTÁNT javasolnám, mert akkor Idril és én is be tudunk ugrani talán (még nem biztos, de a többi időpont még ennyire sem jó.)
Bor rulz!!!!

Minél előbb fixáljunk le egy pontosabb időpontot, köszi!

Felsorakoznék Előd, Gandalf és Idril mögé, és támogatnám a csütörtöki öszeröffenést a "borszerető társakkal" ;-)
No meg a jó öreg Rayancsincivel...

Akkor most mi lesz? Lesz tali vagy sem? :?


én sámlit sem tudok az egészről hogy hol mikor.. de megyek.. ha vki megmondja!
szóval?????
vagy hot kit eresek és min..

amúgy meg?
Míért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216901 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta:

Gandalf írta:

elodyke írta:

Artemisz (Erenya) írta:

Rayan írta: Aloha fiatalok :dance:

Figyi már BORFALU van a Városligetben csütörtöktől vasárnapig. (szept. 9-12.)

ÉN nem hagyom ki. Borrajongó társaim, ugyi jöttök?

Hétvégén köbö többen ráérnek. Na?
A várba is felmehetünk, lesz ott is muri.
Szőlőre fel :pimp:


Állítólag Ghymes is lesz! :D :hello:

Hol-mikor talizunk?



Csütörtökön menjunk.. !
énisénisénis.. szeretem a Ghymest
no
meg a Bort se vetem meg
najó néhe egy két üvegnep jópárszor megnéztem a fenekét :)


Én a CSÜTÖRTÖK DÉLUTÁNT javasolnám, mert akkor Idril és én is be tudunk ugrani talán (még nem biztos, de a többi időpont még ennyire sem jó.)
Bor rulz!!!!

Minél előbb fixáljunk le egy pontosabb időpontot, köszi!

Felsorakoznék Előd, Gandalf és Idril mögé, és támogatnám a csütörtöki öszeröffenést a "borszerető társakkal" ;-)
No meg a jó öreg Rayancsincivel...

Akkor most mi lesz? Lesz tali vagy sem? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216884 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Találkozások
Győrben progi: punny és marháskodás mint pécsen? Csak van vmi alternatíva...
Arden: pl csocsó? ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216875 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Találkozások
győrieknek hol, mikor van a tali?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216845 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: Nah,hazaértem...
képek és napló fent hamarost majd...
de ami a fontosabb:GYŐRI TALI talán végleges névsor...
Ryana, Rogue, Jacopo, Daro, Galadh, Natalee, Aranymag, Leofwine, Nodlee, Eldamyn, HV, Éowyn!, Ithil, Fio, Inczy, Ring, Szörcsög, Elanor, Zarándok(mist), Kincső, Cala, Zizzo ...
asszem ennyi,kérdés a taliról esetleg?
program nincs de nem is szokott lenni,szal ez szvsz nem baj...



Érezzétek jól magatokat én sajna nem tudok menni (önhibámon kívül) kívánok legalább ugyanolyan Győri talikat mint eddíg.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216837 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:13e83cqg]Arden:én csak kérdőjeles voltam!! És sajna úgy néz ki, hogy valószínűleg nem fog összejönni :( :( Meglátjuk. /off vége[/size]

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete - 20 éve 1 hete #216832 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah,hazaértem...
képek és napló fent hamarost majd...
de ami a fontosabb:GYŐRI TALI talán végleges névsor...
Ryana, Rogue, Jacopo, Daro, Galadh, Natalee, Aranymag, Leofwine, Nodlee, Eldamyn, HV, Éowyn!, Ithil, Fio, Inczy, Ring, Szörcsög, Elanor, Zarándok(mist), Kincső, Cala, Zizzo, Eleira, Phelan, VanHelsing ...
asszem ennyi,kérdés a taliról esetleg?
program nincs de nem is szokott lenni,szal ez szvsz nem baj...
névsor szerkesztve!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.300 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére