Találkozások

Több
20 éve 2 hete #216122 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Lesz vmi tali az őszi szünetben?
Lehetne,mert vmi programot muszáj lesz beiktatnom....

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem népek! Aki nemtudja hol volt a farsang helyszíne (ahol a táboritali lesz) az jöjjön fél 11re a wesselényi 4-6os villamos megálloba ott fogom várni (haa nem kések el!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215965 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Utolsó emlékeztető:

:arrow: Megemlékezés a Professzor halálának 31. évfordulóján.

:arrow: Találkozó ma 19:00-kor a Vajdahunyad Vár bejáratánál.


Gyertyát és az alkalomhoz illő mondanivalót, szöveget, idézetet hozzatok!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215718 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Találkozások
Emlékeztető:

Úgy gondoltuk Daroval, hogy a tábori találkozó napján, azoknak akik nem voltak táborban, vagy nem mennek tábori talira, vagy egyéb, szervezünk egy csocsós partyt, ami abból áll, h elözönlünk egy helyet, ahol lehet csocsózni, de azért még nem kötelező ezt csinálni, ha ott vagy azis jó. Aztán kinézhetnénk arra a Sláger Rádiós izére(Műlyégpálya), ahol lesz Edda, Republic meg ilyesmik.

Szóval: Szeptember 4.-én 15:30kor a Deák Ferenc téren a Gödör klub előtti lépcsőn.
Jelentkezni lehet Daronál és nálam priviben. (aki jön az előtte jelentkezzen!)

u.i.: A Gödör klubba a belépés ingyenes, és elég kúltúrált hely. Csak, ha fogyasztasz valamit azért kell fizetni értelemszerűen, és a csocsóért

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215715 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
valamiféle kisebb művház? és összedobják a szülők a bérleti díjat?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215714 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Micsodaa?! Milyen szülőtaliféleség?! /me várakozásteljesen néz...

Okés, akkor jeggyel együtt fél 8kor tali... Keletin belül HOL? Kéne vki BPi, aki összegyűjti a népet, ki vállakozik? 8) Hát, akkor is hamarbb oda kell menni.. ehh, és én mire Vácról bejutok.. ááh, megint pitymalatkor kell kellni... :( Nade az MTTért mindent. 8) Najó, majdnem mindent... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215712 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: öö említve volt ez a szülőtaliféleség azzal mi van?? :roll:


Még mindig várom, hátha valaki előáll egy épkézláb ötlettel, hogy fedett helyen hol lehetne megszervezni... Nos?! :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215707 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
öö említve volt ez a szülőtaliféleség azzal mi van?? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215550 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok. Akkor -összefoglalva- 1/2 8-kor mindenki legyen a Keletiben vonatjeggyel a kezében. Ugye?

[size=9:184tjo0c]Artemisz! Rendben. Hogy kívánod, hogy lógjak? Kötéllel a nyakamban vagy csak úgy?
Na jó , ez morbid volt és ráadásul off is. Bocsi![/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215545 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
És Tatabányán tessék kilógni az ablakon! ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215542 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Eldamyn írta: :D

7-kor legyen a tali a Keletinél? Szerintem az a legjobb.


7-kor???? Szvsz inkább fél8, azzal a kikötéssel, hogy mindenkinek legyen meg a jegye :) Mert pl. van, aki már korábban meg tudja venni ;) És 3/4 8-kor felszálltok a vonatra. Szvsz ennyi bőven elég :) (tapasztalat ;) ) mindenki meg tudja ítélni, hogy mikorra kell kiérnie. Aki meg nem... hát, az pech :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215514 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen-szerintem. Mert még a jegyeket is meg kell venni + elmenni a vonatig (nagy az a a Keleti) + összeszedni a népeket.
Tapasztalat (főleg a mi esetünkben): valaki mindig késik.
Meg aztán mivel sokan vagyunk, sok probléma fölmerülhet és sok idő megvenni a jegyeket is.
Szal, hogy ne legyen kavar, szerintem nem árt jó korán odamenni.
Szerintem ez nem túl korai.
A vonaton + majd alszunk. :twisted:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215509 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Eldamyn írta: :D

7-kor legyen a tali a Keletinél? Szerintem az a legjobb.


Annyival korábban? 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215508 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
:D

7-kor legyen a tali a Keletinél? Szerintem az a legjobb.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215507 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
idefele: 08,05 keleti
09,48 győr
hazafele: 17,50 győr
19,33 keleti
na?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215501 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Asszem, egy kicsivel később megy sima vonat is.
Egyébként csak egy javaslet volt.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215499 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Eldamyn írta: Győrbe asszem megy reggel megy Inter City a Keletiből, 6 óra 12-kor. Szal Pestiek! Szerintem talizzunk 1/4 6-kor, a Keletiben.


Eldamyn, ezzel a felhívással csak két gond van :)
1. Mutass olyan közMTT-st, aki IC-vel fog menni....
2. Mutass olyan személyt, aki felkel olyan korán, hogy 1/4 6-ra a Keletibe érjen....

Szóval szvsz pár órácskával későbbi vonatot kéne keresnetek, no és persze nem IC-t...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215487 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:3daipabp]Affene és megintcsak affene. Se a 2.-a, se a 4.-e nem jó![/size]

Győrbe asszem megy reggel megy Inter City a Keletiből, 6 óra 12-kor. Szal Pestiek! Szerintem talizzunk 1/4 6-kor, a Keletiben.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215433 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: p.olorin:ennek a talinak most csak ez az időpont felet meg,majd lesz október 23.án is,akkor remélem arra tudsz majd jönni...


Még nem halott űgy a szept 11-sem, de nem biztos ... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215341 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
EMLÉKEZTETŐ!!! 8)

Közeleg szeptember másodika, Tolkien Professzor halálának évfordulója. Bizonyára emlékeztek a Telcontar által szervezett tavalyi margitszigeti megemlékezésre. Szeretném, ha ebből hagyományt teremtenénk, tehát

Megemlékezés J.R.R. Tolkien halálának 31. évfordulóján

Időpont: 2004. szeptember 2., csütörtök, 19:00 óra
Hely: Vajdahunyad Vár/ Jáki kápolna (Városliget)
Találkozó: a Vajdahunyad Vár bejáratánál 19:00 órakor, ahonnan együtt sétálnánk be a Jáki kápolna elé (a kápolna nem lesz nyitva, de a környéke kitűnően megfelel erre az alkalomra).

Kérlek Benneteket, hogy – a tavalyi megemlékezéshez hasonlóan – hozzátok magatokkal kedvenc Tolkien-szövege(i)teket (vagy bármilyen más, az alkalomhoz illő idézetet), illetve egy gyertyát, hogy méltón tiszteleghessünk a Professzor emléke előtt.

Gyűljünk össze minél többen!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215127 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Arden, és utazás...? Mmint, BPről vmi közös vonat vagy ilyesmi? Nézel nekünk? Oda is meg vissza is? 8) Köszii!

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215117 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
p.olorin:ennek a talinak most csak ez az időpont felet meg,majd lesz október 23.án is,akkor remélem arra tudsz majd jönni...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215105 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor szept. 11 a győri tali? :?:
Nekem sajna klubnap van, méghozzá az idénynyitó :cry:
ezért valószínű nem tudunk ott lenni! :cry:

Esetleg máskorrra...? :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215050 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
nah,jelentkezők frissítve!!
Rogue, Jacopo, Daro, Natalee, Galadh, Thaur, Ryana, Aranymag, Leo, Nodlee, Eldamyn, HV, Éowyn!, Ithil, Fiona, Inczy,Ring,Eia, Silmeniel (?)
nagy parti lesz akar még jönni vki,akkor írjon mail vagfy szóljon cseten...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215035 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Tökjó, akkor 4én tábori tali, 11én győri tali... Minden hétvégén MTT! :D
Csak győzzem energiával... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete - 20 éve 3 hete #214997 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Találkozások
Uff!

Úgy gondoltuk Zizzoval, hogy a tábori találkozó napján, azoknak akik nem voltak táborban, vagy nem mennek tábori talira, vagy egyéb, szervezünk egy csocsós partyt, ami abból áll, h elözönlünk egy helyet, ahol lehet csocsózni, de azért még nem kötelező ezt csinálni, ha ott vagy azis jó.Aztán kinézhetnénk arra a Sláger Rádiós izére, ahol lesz Edda meg ilyesmik(hangsúlyozom, ez NEM az én 5letem volt :) )

Szóval: Szeptember 4.-én 15:30kor a Deák Ferenc téren a Gödör klub előtti lépcsőn.
Jelentkezni lehet Zizzonál és nálam priviben.(aki jön az előtte jelentkezzen!)

u.i.: A Gödör klubba a belépés ingyenes, és elég kúltúrált hely. Csak, ha fogyasztasz valamit azért kell fizetni értelemszerűen, és a csocsóért ;)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214950 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg! Mi pontosabbat lehet tudni? (Pl.: Mikor, hol találkozunk stb...)

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214942 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah,akkor egyelőre a jelentkezők:
Rogue,Jacopo,Daro,Natalee,Galadh,Thaur,Leo,Nodlee,Eldamyn,Toma
tyr_@freemail.hu címen várom a jelentkezéseket...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214926 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó. Elhiszem. Megyek. :D

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214869 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Reklám:Gyerekek egyszerűen muszály eljönni olyan jók szoktat lenni
2 kivételével az összesen ott voltam.
már a ZH-n lévő firkák miatt érdemes :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.179 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére