Találkozások

Több
19 éve 11 hónapja #220446 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Esetleg ha Visegrádon lenne a kihelyezett TK? Mpersze ha az idő is olyan lesz mint ezen a hétvégén. :hein:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220437 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Alcarcalimo írta:

kriszana írta:

Gandalf írta: Galadh, Dodiee: Koncert előtt azért beugorhatántok legalább egy fél órára a K@V-ba... :wink:

kriszana: ez a kirándulás nem fogja ütni a Tolkien Klubot? :roll:

Miért, Tolkien Klub 9-én van? Mikor, hol? Hol van meghírdetve? van már helyszín?


Info értelemszerűen: Magyar Tolkien Társaság / Tolkien Klub topic :mrgreen:


Nem tudni róla túl sokat, mert csak ennyit írt be Angwen a topicba (azóta nem jött semmi konkrétabb hír):

Angwen a Tolkien Klub topicban írta: Nos, mivel sajnos a szeptemberi alkalom helyszín hiányában elmaradt (még egyszer bocsánat), ezennel ünnepélyesen meghirdetem az októberit, méghozzá 9. szombatra.
(A helyszín továbbra is függőben, de ne aggódjatok, MEGLESZ!)

:roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220430 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta:

Gandalf írta: Galadh, Dodiee: Koncert előtt azért beugorhatántok legalább egy fél órára a K@V-ba... :wink:

kriszana: ez a kirándulás nem fogja ütni a Tolkien Klubot? :roll:

Miért, Tolkien Klub 9-én van? Mikor, hol? Hol van meghírdetve? van már helyszín?


Info értelemszerűen: Magyar Tolkien Társaság / Tolkien Klub topic :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220428 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Galadh, Dodiee: Koncert előtt azért beugorhatántok legalább egy fél órára a K@V-ba... :wink:

kriszana: ez a kirándulás nem fogja ütni a Tolkien Klubot? :roll:

Miért, Tolkien Klub 9-én van? Mikor, hol? Hol van meghírdetve? van már helyszín?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220425 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadh, Dodiee: Koncert előtt azért beugorhatántok legalább egy fél órára a K@V-ba... :wink:

kriszana: ez a kirándulás nem fogja ütni a Tolkien Klubot? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220419 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta: Gandalf: ááá, mérpont hetedikére?:PPP


Na mind1, csinálom a konkurenciát:

Kinek van kedve okt 7én este (asszem nyolc órától) egy Galapagos koncerthez a Gödörben???? Naonjó zenekar, szoros kapcsolatban áll a hiperkarmával és a milk-kel:)

na várlak titeket!


Galadh, semmi kedvem elmenni. Utálom a Galapagost. Inkább itthon ülök, és malmozok.

értsd: Én ott leszek;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220418 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki!

Október 9-én (szombat) hívlak titeket egy rövid kirándulásra Visegrádra. Gondolom, már majd’ mindenki járt a Fellegvárban, meglátogatta a Salamon tornyot, és kószált az őket körülvevő erdőkben. Néha mégsem árt felidézni ezeket az emlékeket, különösen így ősz elején, mikor gyönyörű az idő.
Ha van kedvetek, és rászántok egy szombatot, akkor találkozunk az Árpád-hídnál lévő buszpályaudvaron szombaton reggel 8.00-kor (8:30kor indul a busz). Érkezés Visegrádra 9:48-kor. Diákjegy oda-vissza 300Ft. (Számolni kell még a Fellegvár illetve a Salamon torony-beli belépővel – ha be akarunk menni)
Mivel egész napos kirándulásról lévén szó, ezért elemózsiás táskát és sok szendvicset illetve ásványvizet, almát hozzatok. Öltözzetek jó melegen, egy sál, és meleg pulcsi soha nem árt a hátizsákban.
Tervezett hazaindulás: 16:32, érkezés az Árpád hídhoz 17:50-kor
(De lehet mindenki önjáró is, ebben az esetben óránként jönnek mennek a buszok Visegrádra)
Kéretik priviben vagy e-mailen jelezni a részvételi szándékot. ( kriszana@tolkien.hu )

Üdvözlettel:

Kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220416 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta: Gandalf: ááá, mérpont hetedikére?:PPP


Na mind1, csinálom a konkurenciát:

Kinek van kedve okt 7én este (asszem nyolc órától) egy Galapagos koncerthez a Gödörben???? Naonjó zenekar, szoros kapcsolatban áll a hiperkarmával és a milk-kel:)

na várlak titeket!


Váááá Galcucc, ezt nem mondod?! :( :( :( Aznap lesz egy másik koncert is ,amire el kéne mennem... Vaze... Nekem ez sose jön össze... :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220414 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Őszi szünetre lesz vmi tali?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220409 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: Találkozások
van végre új nevem!!Tivionból Gwareth :D

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220405 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Gandalf: ááá, mérpont hetedikére?:PPP


Na mind1, csinálom a konkurenciát:

Kinek van kedve okt 7én este (asszem nyolc órától) egy Galapagos koncerthez a Gödörben???? Naonjó zenekar, szoros kapcsolatban áll a hiperkarmával és a milk-kel:)

na várlak titeket!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220389 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: Timona:igazad lenne,ha 2 tényező nem játszana közre...
1:a pesti Zöld Pardon-t már bezárták...
2:ez a ZP a győri zenepavilonra utal,és győri tali...

perminek fogalma se volt, hogy oan is van :oops:
Máskor nem kotnyeleskedem...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220388 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Timona:igazad lenne,ha 2 tényező nem játszana közre...
1:a pesti Zöld Pardon-t már bezárták...
2:ez a ZP a győri zenepavilonra utal,és győri tali...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220387 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

gilloth írta: [size=9:9zknsjaj]NEM KELL VÁLASZOLNI, MERT HA NEM TUDOM NEM IS TARTOZIK RÁM DE MI AZ A ZP??[/size]


Zöld Pardon :wink: [size=9:9zknsjaj]egy szabadtéri szórakozóhelyszerűség[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #220385 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:yvhfh6wd]NEM KELL VÁLASZOLNI, MERT HA NEM TUDOM NEM IS TARTOZIK RÁM DE MI AZ A ZP??[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220344 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

olorin.papa írta:

Toma gazda írta:

Arden Borough írta: Nah,akkor Jubileumi 2. ZP-szétverős parti!
Szóval október 23.án lenne a tali,ami ha minden igaz,egy szombati nap...
A program nem több mint a ZP szétverése, majd újra formálása, összerakása :)
ezenkívül még majd meglátjuk ;)
aki akarna jönni az kérem jelezze ezt nekem az ardenborough@freemail.hu címre...
köszönöm...
Arden


Felkérek minden MTT-st aki 1 éve ott volt hogy ismét emelje a találkozó fényét.



:evil: És aki nem MTT-s? Hmmm...? :evil:


Szvsz itt az "MTT-s" jelző nemcsak a jogilag vett tagokra (tehát akik kitöltöttek jelentkezési lapot és fizetnek/fizetniük kéne tagdíjat) vonatkozik, hanem úgy ámblok a fórumos/talira járó társaságra. :wink: Nyilván ha azt mondom, hogy "szeretek az MTT-sekkel lenni", akkor mindenkire értem, arra is, aki nem lépett be, de ide tartozik. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220327 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta:

Arden Borough írta: Nah,akkor Jubileumi 2. ZP-szétverős parti!
Szóval október 23.án lenne a tali,ami ha minden igaz,egy szombati nap...
A program nem több mint a ZP szétverése, majd újra formálása, összerakása :)
ezenkívül még majd meglátjuk ;)
aki akarna jönni az kérem jelezze ezt nekem az ardenborough@freemail.hu címre...
köszönöm...
Arden


Felkérek minden MTT-st aki 1 éve ott volt hogy ismét emelje a találkozó fényét.



:evil: És aki nem MTT-s? Hmmm...? :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220300 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta: Nah, sikerült!

Lefoglaltam a babzsákos részt a K@V-ban október 7-ére (csütörtök) 18:00-ra Tolkien névre!!!

Akkor hány emberre számíthatok Idrilen, az eddig jelentkezőkön (ha jól értettem: Artemisz, Estel, Adelard, Alyr, Elanor biztos ráérnek, Eldamyn még bizonytalan, s remélem, mogy is be tud majd nézni) és jómagamon kívül?


És ki fog bemutatkozni Tolkienként? :D

Ha önkéntes alapon működik, akkor... :roll:
...majd én. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220226 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Nah, sikerült!

Lefoglaltam a babzsákos részt a K@V-ban október 7-ére (csütörtök) 18:00-ra Tolkien névre!!!

Akkor hány emberre számíthatok Idrilen, az eddig jelentkezőkön (ha jól értettem: Artemisz, Estel, Adelard, Alyr, Elanor biztos ráérnek, Eldamyn még bizonytalan, s remélem, mogy is be tud majd nézni) és jómagamon kívül?


És ki fog bemutatkozni Tolkienként? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220225 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah, sikerült!

Lefoglaltam a babzsákos részt a K@V-ban október 7-ére (csütörtök) 18:00-ra Tolkien névre!!!

Akkor hány emberre számíthatok Idrilen, az eddig jelentkezőkön (ha jól értettem: Artemisz, Estel, Adelard, Alyr, Elanor biztos ráérnek, Eldamyn még bizonytalan, s remélem, mogy is be tud majd nézni) és jómagamon kívül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220191 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, a csütörtök kapta végül a legtöbb szavazatot, akkor ma lefoglalom a babzsákos részt jövő hét csütörtökre (október 7-e). Majd jelentkezem! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220177 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok

Keresek embereket, akik szeretnek szerepjátékkal fogalkozni és imádnak fordítgatni. Az érdeklődők a szurkulet.fw.hu oldalon jelentkezzenek.

Üdv

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220165 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem voltam ott, azóta is bánom... :shake: :cry:

De idén TUTIRA MEGYEK! :twisted: :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220144 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: Nah,akkor Jubileumi 2. ZP-szétverős parti!
Szóval október 23.án lenne a tali,ami ha minden igaz,egy szombati nap...
A program nem több mint a ZP szétverése, majd újra formálása, összerakása :)
ezenkívül még majd meglátjuk ;)
aki akarna jönni az kérem jelezze ezt nekem az ardenborough@freemail.hu címre...
köszönöm...
Arden


Felkérek minden MTT-st aki 1 éve ott volt hogy ismét emelje a találkozó fényét.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220124 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: Tudjátok, mit? legyen úgy, hogy legközelebbelőbb szóltok...és akkor több esély van rá, mert akkor rákészüök (értsd: előre tanulok...vagy valami olyasmi...de holnap spec dogám lesz Angol orsz. ismeretből, és a vaktérképezés eleve nehezen megy....hát még angolul...no mindegy....)szóval bocccseee, majd egyszer legközelebb, de tényleg!!!
ui:ha lesz Halloween,aztazért a világért sem hagyom ám ki...
ui2: a József Attila Művelődési központban mackókiállítás okt 2-17ig...(XIII. ker)
menjetek el, én meg fogom nézni-)))

De ez jövő héten lesz, nem ma! Október 7-e, csütörtök, ami szóba jött...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220051 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Tudjátok, mit? legyen úgy, hogy legközelebbelőbb szóltok...és akkor több esély van rá, mert akkor rákészüök (értsd: előre tanulok...vagy valami olyasmi...de holnap spec dogám lesz Angol orsz. ismeretből, és a vaktérképezés eleve nehezen megy....hát még angolul...no mindegy....)szóval bocccseee, majd egyszer legközelebb, de tényleg!!!
ui:ha lesz Halloween,aztazért a világért sem hagyom ám ki...
ui2: a József Attila Művelődési központban mackókiállítás okt 2-17ig...(XIII. ker)
menjetek el, én meg fogom nézni-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219979 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah,akkor Jubileumi 2. ZP-szétverős parti!
Szóval október 23.án lenne a tali,ami ha minden igaz,egy szombati nap...
A program nem több mint a ZP szétverése, majd újra formálása, összerakása :)
ezenkívül még majd meglátjuk ;)
aki akarna jönni az kérem jelezze ezt nekem az ardenborough@freemail.hu címre...
köszönöm...
Arden

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219899 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövő hét csütörtök az nekem is jó!!!! :) Kedd este órám van:(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219896 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi. Igyexem. Remélem sikerül.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219892 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Eldamyn írta:

Estel Adániel írta: Kicsikukacvilágba bőven lehet menni hattól, fél tizenegyig nyitva vannak. ;)


M-hm. Ezzel csak egy baj van: másnap reggel nem lehet 11-ig aludni. Meg tanulni is kell(ene) valamikor.

Ha csak egy-két órára benézel (mert esetleg csak ennyire van időd) már nagyon fogunk örülni Neked! :wink: (Ugyanez szól Mogynak is!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.193 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére