Találkozások

Több
19 éve 11 hónapja #219890 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Kicsikukacvilágba bőven lehet menni hattól, fél tizenegyig nyitva vannak. ;)


M-hm. Ezzel csak egy baj van: másnap reggel nem lehet 11-ig aludni. Meg tanulni is kell(ene) valamikor.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219848 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: tavaly a halloween _Neo koleszában volt, ergo valamilyen szinten ő szervezte....hogy idén hol lehetne, aztatat nem tudom...de ha már fix, hogy lesz, és tudjátok, hogy mikor, meg hogy kb hol, akkor szóléjatok pls, mert azért nem nagyon szeretném kihagyni...

Orsie: melelsleg így lehet belőled Valaki-))) na nem mintha senki lennél, félre ne érts ;)
aloha!

Dehogy értelek félre Mogy drága! :D ;) Csak ott a gond, hogy én most diplomázni fogok és jelenleg állati kevés az időm ilyesmire, + nemrég szerveztem meg egy másik bulit, szóval most a szervezkedéssel leállok egy időre mert muszáj az egyetemmel foglalkoznom. Ez jócskán érinti sajnos az MTT-s aktivitásomat is, amit persze én sajnálok a legjobban... nyüff

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219806 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: nekem miért nem szólt senki, hogy azt álomkór egyetemista népbetegséééég?????


Most mit ijesztgessünk előre? ;) :P :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219805 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv népek!!!
tudom, kicsit kifolytam innen, de igyexem pótolni...ez van, az egyetem egyelőre nem leányálom (hmm...asszem csk túl sokat agonizálok - a lényeg, hogy alig marad időm bármire is...látszik, még kezdő vagyok..), szóval hálás lennék, ha van valami olyan dolog, amiről feltétlenül tudnom kellene, akkor valaki dobjon egy emilt, vagy egy privit, mert ált kb 5 percem van a gép előtt, max 10, és nem nagyon jut idő a fórumot böngészni...bocska..
szóval ha privit vagy emilt akpok, akkor ált tudni is fogok a dolgokról...de aki tudja a számom, fel is hívhat...
Inczy: tavaly a halloween _Neo koleszában volt, ergo valamilyen szinten ő szervezte....hogy idén hol lehetne, aztatat nem tudom...de ha már fix, hogy lesz, és tudjátok, hogy mikor, meg hogy kb hol, akkor szóléjatok pls, mert azért nem nagyon szeretném kihagyni...
szóval legyetek jók, meg minden...
Orsie: melelsleg így lehet belőled Valaki-))) na nem mintha senki lennél, félre ne érts ;)
aloha!

K@V: most mondjam, hogy a kedd az jó?? a csüt az rázós...pénteken négy szemináriumom van, és az utolsó kettőt ált. átalszom....
nekem miért nem szólt senki, hogy azt álomkór egyetemista népbetegséééég?????

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219784 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Kicsikukacvilágba bőven lehet menni hattól, fél tizenegyig nyitva vannak. ;)


Óh, köszi az info-t Estel!

Sajnos a péntek azért nem jó, mert a koleszosok péntek du. hazautaz(hat)nak, s ők akkor ki lennének zárva a buliból... De fogunk szervezni majd a későbbiekben péntekre is meg hétvégére is, csak most még ez az alkalom jó lenne, ha előbb lenne. Jövő hétvégén úgyis ott lesz a Tolkien Klub, utána lehet majd bandázni! :wink:
A keddel nem lenne bajom, de a többség eddig a csütörtök mellett foglalt állást, ezért mondtam, hogy akkor legyen. De ha a többségnek jó a kedd is, tőlem lehet kedden, de még ezen a héten döntsük el véglegesen, hogy időben le tudjuk foglalni a helyet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219751 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Halloween, ezaz, kéne idén is!!
Tavaly ki szervezte? Meg hogy volt..?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219740 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is szívesen mennék, de nekem a csüt. nem jó, mert táncolok.
Esetleg kedd?Az nekem tuti jó! :roll:

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219704 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Kicsikukacvilágba bőven lehet menni hattól, fél tizenegyig nyitva vannak. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219693 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha lehet, a péntek jobb. :szegéény, áárva diák, akinek péntekre 8 órára kell tanulni:
Ha mindenképp jövőhét csütörtök... vagy nem tudok elmenni ,vagy csak nemtomhánykor (fogjuk rá, 6-tól) jó a cuccos, akkor meg mikor érünk haza? :?: :?: :?:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219691 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Hm... a csütörtök vezet... aznap nekem 18 órától lene jó, mert addig órám van, remélem, ez a K@V-nak nem probléma és lehet olyan későn menni... (sajnos a honlapjukon nincsen nyitvatartási idő, de majd felhívom őket).

Tehát egyenlőre úgy áll a dolog, hogy jövő hét csütörtök (azért, hogy legyen elég időm megszervezni) 18-tól... de még lehet finomítani!
Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219582 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Artemisz (Erenya) írta:
Lesz idén Halloween? :hein:

Halloween tuti lesz :D , a kérdés az, hogy Halloween-party lesz-e :mrgreen: Ha valaki megszervezi, biztos lesz...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219578 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Csütörtököt mondtál...? 8O :roll: Csatlakozom! :D 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219572 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Jut is eszembe, Eldamyn kérdése jogos:

Lesz idén Halloween? :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219564 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerda :cheers:

[size=9:ca4c9vk9]Mi szerda? :hein:[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219561 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Csütörtök! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219550 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
PÉNTEK!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219516 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is tök szívesen mennék, de mivel vidéki gimnazista vagyok... :?
Azért nektek jó bandázást... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219514 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta:

Supersonica írta: Kicsi @ Világ Teaház és Találkozóhely (VII., Madách Imre út 11. Tel.: 413-6678)

www.kicsiavilag.hu

Köszi!

Akkor kik jönnének szívesen és mikor lenne jó nekik (hétfő v. kedd v. szerda v. csütörtök délután)?


Szívesen mennék, úgytűnik a csütörtök lenne nekem jó. (attól persze lehet máskor csak akkor nemigen megyek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219418 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon szívesen mennék. A három közül viszont max. a kedd lenne jó, de csak akkor, ha nincs kóruspróba.

Egyébként mizujs a HALLOWEEN [size=9:365le1u9](ugye így kell írni?)[/size] -cuccossal?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219242 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Supersonica írta: Kicsi @ Világ Teaház és Találkozóhely (VII., Madách Imre út 11. Tel.: 413-6678)

www.kicsiavilag.hu

Köszi!

Akkor kik jönnének szívesen és mikor lenne jó nekik (hétfő v. kedd v. szerda v. csütörtök délután)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219223 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások
Kicsi @ Világ Teaház és Találkozóhely (VII., Madách Imre út 11. Tel.: 413-6678)

www.kicsiavilag.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219214 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM!

A cseten beszélgetés közben felmerült bennem, milyen régen nem volt már egy jó kis hagyományos, "klasszikusan MTT-s"

KICSI @ VILÁG - TEAHÁZAS, BESZÉLGETŐS, ISMERKEDŐS TALI!

Ezért úgy döntöttem, hogy amennyiben lenne igény rá, szervezek egyet!

A tali célja: közösségkovácsolás, a régi közös, össznépi bandázások újraélesztése, új emberkék megismerése, beilleszkedésük segítése, azaz: oldott hangulatú teázgatás és dumálás, meg ami belefér!

Ehez szükségem lenne a segítségetekre: nem tudom, annak idején ki szervezte ezeket, de kellene nekem minden a K@V-ról, nyitvatartási idő, telefonszám, foglalás részletei, stb. Előre is köszi!

Másrészt pedig, mivel sokan koleszosok, s a hétvégén hazautaznak, ezért valamelyik hétköznap, késő délutánra vagy estére (egyeseknek kora délután még órái lehetnek) kéne megszervezni. Szeretném összegyűjteni, hogy azoknak, akik szívesen eljönnének egy ilyen "régi MTT-s hangulatú talira", mondják meg, mikor lenne jó nekik!

LKÉB! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219088 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki!

Emlékeztető:
szombaton 15.00-tól kórusfelvételi annak, aki szeretné megpróbálni.
Találkozó I. 14:30-kor Határ út, PIROS 54-es megállója.
Találkozó II. 14:20-kor a Boráros tér, FEKETE 54-es busz megállójában.

Üdvözlet

kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #219047 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
KISMAROS!


Technikai okok miatt, sajnos a jelentkezési határidőt előre kell hoznom, mivel az előleget 25.-éig be kell fizetnem.

Szóval:

A JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2004. OKTÓBER 23 ÉJFÉL!!!!!!!!!!!!
ELŐLEG BEFIZETÉSI HATÁRIDEJE: 2004. OKTÓBER 23


Az előleg, amit be kell fizetni: 600 Ft!

Ahol jelentkezni lehet mégegyszer: cyclon@maffia.hu

Csók!
Fio

Hozzáteszem, ha nem lesz meg a min. 25 fő, akkor lemondom és nem rendezem meg!!!!!!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218776 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Emberek!

Csak, hogy el ne feledjétek:

szombaton 15.00tól kórusfelvételi annak, aki szeretné megpróbálni.
Találkozó 14:30kor Határ út, PIROS 54-es megállója.
Részletek a Kórus és a zene topikban.

Üdvözlet

kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218511 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Sil írta: Permínek lenne egy naaagy-nagy kérése... Most szombaton lesz Tatabányán egy jó kis Cross Borns-koncert, Az Ünnep fedőnéven, szimfonikus zenekari kísérettel, DVD-felvétellel meg minden, és én is megyek rá. A gond mindössze az, hogy utána csak az utolsó vonatot fogom elérni, ami kb éjfélre ér be Pestre (Kelenföldre, ami nem igazán tudom, merre van, de mindegy), a legelső buszom meg 7-kor indul hazafelé. Szóval a kettő közötti időre kellene nekem valahol valami szállásféle, ha meg lehet oldani... :oops:


Megpróbálom megdumálni anyucimat, és akkor Pestig se kell elmenned!.... Ha már abba nem ment bele, hogy mehessek koncertre (:bawling: :shake: :evil: *hóttideg*), max. a szálláscsináló szerepében tündöklök... :roll:

[size=9:thh2jp0q]Viszont akkor Minc meg Ulmo már nemigen férnének el... :oops: :oops: De megbeszéljük...[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218492 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Permínek lenne egy naaagy-nagy kérése... Most szombaton lesz Tatabányán egy jó kis Cross Borns-koncert, Az Ünnep fedőnéven, szimfonikus zenekari kísérettel, DVD-felvétellel meg minden, és én is megyek rá. A gond mindössze az, hogy utána csak az utolsó vonatot fogom elérni, ami kb éjfélre ér be Pestre (Kelenföldre, ami nem igazán tudom, merre van, de mindegy), a legelső buszom meg 7-kor indul hazafelé. Szóval a kettő közötti időre kellene nekem valahol valami szállásféle, ha meg lehet oldani... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 18 órája #218215 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Találkozások
Izé... gothulók meg zenefüggők, metalosok figyelem.... Pénteken lesz egy koncert a MArco Polo clubban ( Blahától 3 utcányira, spec még én se voltam de egyszer el kell menni). A koncertező banda neve: Without Face.Eléggé egyéni banda nemrég pár tagcserével szal én se tudom épp milyenek... Lemezen kimagasló teljesítményt nyujtanak, témájukszövegileg: Poe, Lovecraft meg egyéb ilyen nyalánkságok... ( Poe Pit&Pendulum(Kút és inga) feldolgozásuk istenkhirály.... :) ) a zene nem túl kemény de nem is az az andalító darab... néha eléggé pszichó hangulata van :sátánikacaj:. Sajnos köszönhetően annak hogy nemvagyok túlságosanPesti aznap este mindenképp hazakell mennem... szal nagyjából pont koncert végéig tudok maradni... értsd 10óra... remélemvki ráér :) olyan kb 7től (ak oncert meg elvileg8 felekezdődik :P ).
Blessed BE!

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 21 órája #218199 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Én még viszek egy kamerát is :D Majd veszek közbe.



Kamera a harmadkorban??? :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #218120 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Találkozások
Már 3an vagyunk. Eredetileg az alpokaljára mentünk volna, de az messze van. Szoval úgy néz ki a börzsönybe megyünk. De azért jo lenne ha összejönnénk legalább 5-6an.

Terv: Bríböl (Királyrét vagy Nógrád) az erdöben, utakat kerülve (a Nazgulok miatt)
Amon Sulon (Drégely várán) keresztül, a Héviz patak mentén Völgyzugolyba (Nagyoroszi). Ha nem érünk oda időben a nazgulok elálják a gázlót (vagyis elmegy az utolsó vonat :D ) szoval sokat fogunk menni.

Szerintem 2 nap alatt megjárható, egésznapos eröltetett menettel. De ugyis eltévedünk a második vagy harmadik kanyarnál és kikötünk Diosjenőn vagy ilyesmi.

Lehet hozni:2 napi ruha, kaja, ij, fáklya, zseblámpát természetesen nem (zseblámpa a harmadkorban??!), meg egy hálózsák+pokróc.

Én még viszek egy kamerát is :D Majd veszek közbe.

Azt még nem tudom mikor lesz, de valszeg Öszi szünetben vagy még előtte. Utánna azért már elég hideg van.

Szóval jelentkezni minnél többen!! Csak priviben.

Ja és a legfontosabb amit kihagytam: ÉJSZAKA AZ ERDÖBEN!

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére