Találkozások

Több
20 éve 7 hónapja #169995 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: sztem kellene egy körkérdés, h kinek van érvényes diákja, vagy kinek nincs.
ja, és ha valaki 26 év alatt van, nem is kell, h diákja legyen, de akkor 33%-os kedvezményű jegyet kell vennie, ezt most tudtam meg. (egyébként cca 12 emebrt számolgattunk össze, akinek biztosan tudtuk, h nincs nappalis diákja.)
szóval a 10-es csoportokat azért meg lehet jáccani. legalább egy pár embernek szerencséje lesz ;)


Mogy, ez a jelentkezésben kötelező, minthogy a diák 400 Ft kedvezményt biztosít. :) Tehát senki ne felejtse el a jelentkezésében ezt leírni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169962 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri infóféle...
Ötletet adott Fio! (köszi)
Szóval ha vki esetleg csak éjszakára tudna jönni és szeretne az természetesen jöhet, az esti buliféleségen részvételhez nem kötelező részt venni napközben is a talin...Gondolok itt elsősorban Kriszana emberkéire...
Ez persze csak egy ötlet,ha esetleg vki élni szeretne vele akkor szóljon nekem...
Köszönöm hogy meghallgattatok!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169948 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Veszprém Alsóörsi tali:

aki Alsóörsre akarna jönni:

2 lehetőség:
korcsolyázás a Balatonon ameddig kedvetek tartja.
ha nincs jég vagy sár akkor egy erdei túrát el ereszthetnénk.
ami phenés s nézelődés nélkül durván 2óra.
pihenőkkel 3.
félúton lesz phenés és ottmaradási lehetőség annak ak nem birná.
az útvonal az amit alcar megadott.

most a jegyekkel kapcsolatban

50 60 Ft között van a diákjegy

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169943 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta:

Dodiee írta: Szerdán megint lesz Batti fogadóóra, nem? ez jó ürügy lenne egy kis dumálásra, meg pofavizitre:)) Na, na??


Az hol is lesz?
Egyébként én egy kötetlenebb talira gondolok, bár nemtom, hogy milyen a fogadóóra hangulata... azért ezt a pénteki talit meg lehetne beszélni, nem? :D


Zold Macska Diakpince

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169936 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri tali (feb.7.) - vonat:
Mivel a korábbi felvetésemre senki sem tiltakozott, legyen
08:05 Bp.-Keleti pu. 09:48 Győr

Gyülekező 07:30-tól a főbejáratnál (belül), gondolom van ott egy nagy tábla az érkező/induló vonatokról, ott. 07:50-ig várunk, utána felszállunk a vonatra, hogy legyen helyünk. A jegyét mindenki maga veszi!, tehát légyszi ne úgy essetek be 07:50-re, hogy még nincs jegyetek.
Aki ezzel a vonattal jön, legyen szíves jelezze nekem (e-mail, privi, stb.), hogy tudjam kikre kell várnunk. Ha bármi van (késés, stb.), itt a telefonszámom: 06/30 520 6447.

[size=9:s2f2xguv]P.S.: Remélem senkit nem zavar hogy kézbe vettem a szervezést, pedig nincs sok közöm hozzá. :roll: Akit igen, az szóljon.[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169929 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: Szerdán megint lesz Batti fogadóóra, nem? ez jó ürügy lenne egy kis dumálásra, meg pofavizitre:)) Na, na??


Az hol is lesz?
Egyébként én egy kötetlenebb talira gondolok, bár nemtom, hogy milyen a fogadóóra hangulata... azért ezt a pénteki talit meg lehetne beszélni, nem? :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169926 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerdán megint lesz Batti fogadóóra, nem? ez jó ürügy lenne egy kis dumálásra, meg pofavizitre:)) Na, na??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169925 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Hahó népek!

Arra gondoltam, nincs-e kedvünk a héten vmikor egy kis összeröffenést tartani,
asszem nekem akár a péntek is tökjó lenne, csakhát egész héten szünetem van,
és nem akarok itthon punnyadni :)
Szóvalakkor van rá igény? mehetnénk a k@v-ba, vagy a CDfűbe, nekem mind1.
Nos? ;)

Pusza, Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169772 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Legolin:

Telcontar írta: A tavalyi nagy sikerű Várgesztes buli megismétlődik!!!!

Előreláthatóan március második hétvégéjén, péntek délutántól vasárnap délutánig ismét eltöltünk Várgesztesen egy felejthetetlen hétvégét. A program ugyanaz lesz, mint tavaly: szervezetlenül nagyon jól érezzük magunkat. :)

Előzetes érdeklődő jelentkezés nálam kizárólag mailben ( telcontar@tolkien.hu ), a végleges jelentkezés és pénzbefizetés február közepe felé várható.
Sajnos utólagos jelentkezés nem megoldható, ezért póttagok csak lemondás esetén jöhetnek. Tavaly csak a szerencsénknek volt köszönhető, hogy a 18 ágyas szoba helyett megkaptuk a 30 ágyasat, mert egy másik csoport teljesen lemondta...


De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169748 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Találkozások
Suilad!
Már nagyon régóta nem jártam ebben a topicban, mi ez a várgesztesi tali?
Látom, nagyon sokan jelentkeztek...

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169747 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
sztem kellene egy körkérdés, h kinek van érvényes diákja, vagy kinek nincs.
ja, és ha valaki 26 év alatt van, nem is kell, h diákja legyen, de akkor 33%-os kedvezményű jegyet kell vennie, ezt most tudtam meg. (egyébként cca 12 emebrt számolgattunk össze, akinek biztosan tudtuk, h nincs nappalis diákja.)
szóval a 10-es csoportokat azért meg lehet jáccani. legalább egy pár embernek szerencséje lesz ;)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169643 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Mogy: nagyon szépen köszönöm. :)
Mivel a résztvevők kb. harmada biztosan nem rendelkezik érvényes nappalis diákigazolvánnyal, így a csoportos jegy értelmét veszti.
Az elmúlt napokban némi informatikai entrópia következtében a levelek egy része kóborol a szerverünkön. Valószínűleg szerdán tudom életre kelteni. Mindenki, aki határidő előtt jelentkezett, biztosan bekerül a főkeretbe, akkor is, ha senki nem mondja le a azállást (legfeljebb egy-két pár összébb húzódik). :D Mivel lassan hetvenen leszünk, így a befizetéseknél majd szeretném, ha jeleznétek, ha csendesebb szállásra vágytok, mert nagyon úgy néz ki, lesz egy másik szárnyban levő szobánk is.
Persze ha százan gyűlnénk össze, akkor odamennénk mind. :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169552 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM EMBEREK!
SÜrgősségi felhívás!

Ma este 20:00tól a Merlin Színházban fellép a Szlovák Táncszínház. A híres, többszörös díjnyertes koreográfus Peter Groll is tiszteletét teszi.
A belépés ingyenes.
Aki szeretne jönni, az küldjön sms-t iziben 16:30ig (06-70/510-6698)
Mert le kell adjam a létszámot, hogy mennyien megyünk!

Akik eddig biztosan jönnek: Ancalimon, Vewy, Laurelen, a húgom + én :-)

Üdv

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169547 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Vágeszteisi infók (az utazásról)

Szóval. A vonatjegyeket Tatabányáig kell megvenni.
Nem tudom, a jelentkezők honnan indulnak, a vonatot sztem Telcontar mejd megmondja, mikor indul, én csak a jegyek áráről tájékoztatnám a t. közönséget. :P

Budapestről Tatabányáig (illetve oda-vissza) a vonatjegy árak (ez 64 km):
teljes árú jegy esetén:
I. osztályon: 891 Ft (retúrban: 1782 Ft)
II. o: 594 Ft (1188 Ft)
I. oszt helyjeggyel: 1371 Ft (2742 Ft)
II.o (R): 1074 Ft (2148 Ft)
50%-os jegy:
I. o: 446 Ft (892 Ft)
II. o: 297 Ft (594 Ft)
I. o (R): 926 Ft (1852 Ft)
II. o (R): 777 Ft (1554 Ft)
67,5 %-os menetjegy (diák)
I. o: 290 Ft (580 Ft)
II. o: 193 Ft (386 ft)
I. o (R): 770 Ft (1540 Ft)
II. o (R): 673 Ft (1346 Ft)
90%-os menetjegy
I. o: 89 Ft (178 Ft)
II. o: 59 ft (118 Ft)
I. o (R): 569 Ft (1138 Ft)
II. o (R): 539 Ft (1078 Ft)

Ha olyan diákcsoprt utazik, akik nappalin tanulnak, és mondjuk 10 főnél többen vannak, akko 10 emebrenként kell egy kisérő 8nem-diák, pl akinek teljes árat kellene fizetnie), és akkor a diák 67,5%-os, a kísérő (10 főnként 1 kisérő) 50%-os jegygel utazik
Az, hogy ki milyen kedvezményre jogosult, azt az illető úgyis tudja (legalábbis nagyon remélem, annyit vizsont tudok mondani, hogy a diákjegyhez ÉRVÉNYES (vagyis matricás) diákigazolvány kell.)

A vonat indulását nem én mondom meg, mert ott sem leszek, de a részleteket Telcontar úgyis elmondja. én csak leírtem, hogy árban mire lehet számítani, mert már nem először olvasom a kérdést (ha valakinek valami még mindig nem világos, ajánlom a www.elvira.hu oldalt, ahol lehet nézelődni.)

az utazás második fele: a Busz
nem emléxem pontosan, hogy hol kell leszállni a buszról, de a tatabányai állomástól közvetlen járat megy Várgesztesre. han jól emléxem a végállomáson, az iskolánál kell leszállni, de ezt sem én tudom a legjobban.
a menetjegyeket oda írom ki, ennyi a max, amennyit fizetni kell, ennél többet biztosan nem.

A buszjegyek tehát Tatabányától Környén át Várgesztesig, a végállomásra (ez 18,6 km)
teljes árú: 231 Ft (retúrban 462 Ft)
50%-os: 116 Ft (232 ft)
67,5%-os: 75 Ft (150 ft)
90%-os: 23 Ft (46 Ft)

tehát ez nem annyira vészes.
a kedvezményre jogosultságokat itt is remélem tudjátok.

ha valami itt sem lenne világos, akkor a www.volanbusz.hu oldalon lehet böngészni

remélem most már azért valamennyire képben vagytok-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169472 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
[quote=""AlcarcalimoEzek az időpontok jók lesznek akkor? Mert mindenképp kimegyünk elétek, el ne tévedjetek a cityben:)
Azért megadom a számom is előre, ha valami gond lenne (hétköznap csak este vagyok bekapcsolva): 30/9163-233
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda[/quote"]

Aiya!

Alcar torninya: ha nagyon muszaj, en is siman elnavigalom a tarsasagot egy elore megbeszelt talalkozasi pontra, termeszetesen a helyi nevezetessegek (pl Gösser ß)) erintesevel, szoval ebbol ne csinaljatok gondot. Ez persze csak a sajat "turnusomra" vonatkozik ß)
A szervezesben ennyit tudok segiteni...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169294 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
az én számom: 06304942092

ha alcaré nem elég :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169270 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
az eddig jelentkezettek névsora: Morgana, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére?, +1 fő, Cicafül, Telcontar Léli?, _Neo, Ada?, Arwena?, Zsizsik gazda?, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin?, Orsie, Nodlee, Dodie, Toma és én meg a családom. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi vagy fórum)

megj.: persze nem kell szétválni feltétlenül, a videokazit sztem nézzük meg együtt, utána is lehet Alsóörsre menni.
Videokazi: lemásolom pár példányban azt, amit a LEP-en felvettem, azt elosztogatjuk (bocs, mindenkinek nem tudom átvenni :D ), aztán akkor lehet másoknak is terjeszteni. kéne egy Pestre, egy az MTT-nek, egy meg Győrbe.
Sztem hozzatok kitűzőket is (névvel). Nem vagyok ugyan hobbit, de Valentin napra való tekintettel v.mi apróságra, "mathom"-ra is számíthattok... :D

Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
Győriek:
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53

Ezek az időpontok jók lesznek akkor? Mert mindenképp kimegyünk elétek, el ne tévedjetek a cityben:)
Azért megadom a számom is előre, ha valami gond lenne (hétköznap csak este vagyok bekapcsolva): 30/9163-233
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169193 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
2004. Február 14. Veszprém - Alsőörs Tali!!!
Egy rövid, vázlatos programot írnék most ide:
reggel ill. kora délelőtt érkezés Veszprémbe (vonattal és busszal is jól megközelíthető - lassan döntsétek el, hogyan jöttök, aki vonnattal jönn, annak veszek előre helyijárati buszjegyet), séta a városban, kis városnézés (Vár, Viadukt, Sédvölgy), be is ülhetünk valahová - attól függően, hányan leszünk. Kajálási lehetőség is van, olcsó és jó önkiszolgáló étterem a belvárosban, vagy McDonalds, ha valakinek pont arra van gusztusa (a meki mellett van a kórház, meg a temető is, ha valaki lenyelné a hambisdobozt... ) Esetleg rögtönzött quenya lecke...
Utána a csapat kettéválhat - ezt későbbre is halaszthatjuk!!! - akik maradnak, azok megnézhetik a cégnél, ahol dolgozom a Móriai Gixer c. fergetes paródiát videón (a LEPről) /voro hantale, főnököm, amiért megengeded!!!/
Akik maradnak Veszprémben, azokkal további séta, vagy beülhetünk egy kávézóba, pizzériába, ahogy kívánjátok, ahol beszélgethetünk, nazgúlozhatunk, miegymás...
A többiek Toma_gazdával Alsóörsre utazhatnak, ahol ha van jég a Balcsin, akkor lehetne egy jót korizni (ezt ugye előre nem lehet megmondani), ha nem, akkor is van program:
törökház, fakilátó, Amfiteátrum, beszélgetés egy étteremben, miegymás (vízkereszt, vagy amit akartok).

Na, az eddig jelentkezettek névsora: Morgana, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére?, +1 fő, Cicafül, Telcontar Léli?, _Neo, Ada?, Arwena?, Zsizsik gazda?, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin?, Orsie, Nodlee, Toma és én. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi...)
a ?-esek még nem biztosak... de reménykedünk!!!

Ja: menetrend... kimegyünk elétek!!! (ha nem 186 féle időben jöttök) - Toma_gazda és én:
Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
van később is, de rövid egy nap...
busz (Népliget)
6.45 - 8.35
7.20 - 9: 35
8.30 - 10.20
a Győrieknek nem ajánlom a vonatot, borzasztó lassú...
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53
ind: 9.00, érk: 10.55

vissza:
Vonat: Vp-ből BPre

17:05 19:48 Budapest-Keleti pu.
18:27 20:33 Budapest-Déli pu.
19:48 21:28 Budapest-Déli pu.
19:53 22:13 Budapest-Déli pu.
20:05 22:33 Budapest-Déli pu.
20:16 05:33 Budapest-Déli pu.
20:45 22:23 Budapest-Déli pu.

Buszok Vpről BPre

Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 17:45 20:00 2:15
Naponta

Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 18:30 20:45 2:15
Naponta


Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 19:48 22:05 2:17
II.27-ig és XI.15-t

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169158 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem hiszem, el!!! :oops: 3 napja kültem neked mailt- ahogy kérted, és nem vagyok rajta a listán? :?: ? Úgy el akarok menni Várgesztesre....Már 3 nappal ezelött lezártad a jelentkezést??? nem... Légyszíííí :cry: !!!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169033 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Alcar! és aki veszprémbe jön!!

ha kitart ez az idő akkor valószínű lehet majd korcsolyázni!

( a Balcsin)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169016 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel leesett a hó itt Budapesten és én úgy érzem meg is marad péntekig, arra gondoltam mi lenne ha elmennénk szánkózni vagy hógolyózni? Itt Aquincmon van egy szánkozódomb, igaz kicsit lestrapált de legalább van, vagy mehetünk a Normafára is de nemtudom oda pontosan hogyan lehet menni. akinek tetszik eme ötlet az írjon nekem privit!



Telcontár én egyelőre itt írom le az adataimat mert a freemail már megint nem műkődik.. Farsangra viszem a pénzt szerintem hamarabb nem találkozom veled vagy mással aki megy Gesztesre.
Szállás kell nekem meg étkezés ágyneműt nem kérek és van Diákom a nevem meg Kádár Anna (a nickemet meg tudod) Pestről jövök veletek, és remélem haza is veletek fogok jönni!

Pusszantás mindenkinek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #169015 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel leesett a hó itt Budapesten és én úgy érzem meg is marad péntekig, arra gondoltam mi lenne ha elmennénk szánkózni vagy hógolyózni? Itt Aquincmon van egy szánkozódomb, igaz kicsit lestrapált de legalább van, vagy mehetünk a Normafára is de nemtudom oda pontosan hogyan lehet menni. akinek tetszik eme ötlet az írjon nekem privit!

A tali kb délután 5 órakörül lenne a Battyhányi téren a HÉV megállóban lent. Azért itt mert ha a csoport úgy dönt, hogy idejöjjünk Aquincumra (ahol elég kicsike a domb) akkor is közel van ámde ha fel akarunk menni Normafához illetve valakinek jobb ötlete támad akkor onnan minden elég közel van (Metró villamosok stb)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168966 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Farsangi noldás darab megbeszélés, próba
Tali 19.00-kor csütörtökön a Király utca- Erzsébet krt kereszteződésénél a KFC előtt
vagy
az Ipartestület irodájában 19.15-től (addig fogadóóra Várgesztes ügyben)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168956 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Pénzügyi infók Várgesztesről
A teljes szállás és ellátás 6800 Ft a két napra.
Árképzés:
Szállás 1900 Ft
Étkezés 4000 Ft (reggeli, ebéd és vacsora)
Ágynemű 500 Ft
Idegenforgalmi adó (nappali tagozatos diákoknak nem kell) 400 Ft
A megerősített jelentkezés a következő infókat kell tartalmazza:
- Polgári név és nick
- A szálláson kívül mit kérsz (ágynemű, étkezés)
- Van-e érvényes nappali tagozatos diákigazolványod
- Ha kérsz étkezést, jelezd, hogy húsos vagy húsmentes menüt kérsz-e (nem TESCO kolbász) :)
- Pestről, a Keletiből jössz-e velünk 13-án szombaton dél körül (pontosítás később), vagy nem és ugyanez hazaútra, 15-én délután. A héten megérdeklődöm a csoportos jegy lehetőségeit, valamint a menetrendeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168952 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
64 fő jelentkezett eddig.
Mivel 60 főre foglaltam helyet, de senkit nem akarok kizárni, aki idáig jelentkezett de valamiért még nem kaptam meg még a jelentkezését , megoldjuk (ha máshogy nem, hát pótágyakkal). Aki ezután jelentkezik, csak akkor kap helyet, ha bő két hét múlva, február 13 pénteken (szerencsés nap) :) lesz még üres szoba. Másképp várólistára kerülnek, ami azt jelenti, hogy lemondás esetén tudnak csak jönni.
Sajnálom, hogy ha drasztikusnak tűnnek ezek a lépések, de el akarom kerülni a tavalyi napi hívást, ahol folyamatosan változott a résztvevők száma.
Tehát a jelentkezést ezennel lezárom. T :D
További dátumok a részvétellel kapcsolatban:
Mostantól lehet élesíteni a jelentkezést a pénz befizetésével (lásd a következő üzenetet). A pénz befizetésének legeslegvégső határideje a farsang, február 28. Aki addig nem intézi el, annak sajnos nem tudok hitelezni, tehát nem tud eljönni. Befizetési lehetőség csütörtökönként 19.00 és 19.30 között az Ipartestület Erzsébet krt-i irodájában (VII. ker. Erszébet krt. 51. I/3). Akinek nem megfelelő a helyszín vagy az időpont, javaslom, küldje el valakivel, vagy legkésőbb farsangon ideadhatja. Ha valaki egyáltalán nem jár erre addig, az postán is feladhatja, de azt úgy érdemes, hogy többen egyszerre, mert nem olcsó a rózsaszín postacsekkes verzió.
A pótjelentkezés (mint írtam) határideje február 13, de a félreértések miatt senki ne várja meg a határidőt. Akik csak plusz szobában tudnak lenni, fel kell készülniük, hogy teljesen más épületszárnyban lesznek elszállásolva, idegenek között, bár saját szobában.

Jelentkezők:
_Neo
Ada
Aeglos
Áfonya
Ancalimon
Angie
Angwen
Aralataion
Árnyelf
Artemisz
Augustine
Brandir
Celebrom
Cicafül
Cueddo
Darkman
Dínchamion
Dodie
Drizzt
Éowyn!
Ery
Esgal
Estel
Eszter
Felagund
Fimbrethil
Fin
Finwe
Fiona
Galadh
Gandalf
Gillz
Hegyirabló
Idril Celebrindal
Jacopo Belbo
Kincső
Kriszana
Kriszana +2 fő
Laurelen
Laurelin
Mau
Melian
Milendoria
Minerva
Mogy
Morgana
Namarie
Nimashilin
Peredhil
Rabyn
Rayan
Ringbearer
Rózsa
Ryana
Silmeniel
Sissee
Sue
Szofi
Szürke
Telcontar
Thaur
Ulmo
Vewy
Yavanna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168919 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Mogyi hozzászólásáról jut eszembe: Hoz valaki magnót?? sztem jó lenne, legalább egyet, vagy legalább hangszórót+Discmane-adaptert(ha kell Discmant tudok vinni)!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168910 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Na ismét Győr (tudom,már untok...)
Szóval még arra szeretnék kérni minden jelentkezőt hogy írja meg hogy jön -e az esti/éjszakai vmire...
Eddigi névsor:Jacopo+,Thaur+,Toma,Holtak Vezére,Morgana+,Arwena,Mau,Artemisz,Eia,Fio,Maglor(csak éjszaka?),Cala,Kincső,Carnimirie...
Gondolom kitaláltátok hogy a plussz jel azt jelenti hogy ki jön éjszaka...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168868 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Gondoltam, berakom ide :) Aki szeretne elbeszélgetni az Elnök Urunkkal, vagy csak mindnyájunk Apjával szeretne megismerkedni, akkor javaslom menjen el ;) És aha elég sokáig hallgatjátok Battit, akkor megláthatjátok, milyen lélek is ő :)

Batti az MTT topicba írta: Mint korábban írtam, lesz fogadó óra újra. Most úgy gondolom, hogy a Zöld Macska megfeleő hely lenne. Ennek megfeleően szerdán, azaz 28-án este hattól fogadó óra a Zöld Macskában. Ne gondoljon senki komoly dologra, csak mint korábban. Bárki jöhet bármivel. Legyen az fontos társasági ügy vagy csak beszélgetni akar. Egyetlen fix dolog lesz, az hogy én ott leszek. Márha el nem üt a varrógép.


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168865 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontár: egy új listát azokrol akik jönnek beírsz majd?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168862 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Angie, Artemisz, Árnyelf, Darkman, Dínchamion, Felagund, Fiona, Jacopo Belbo, Kincső, Kriszana +2 fő, Rózsa, Sissee, Szofi listára kerülésével immár 59 jelentkezőnk van Várgesztesre és még pár várható. :D További info rövidesen.


Off: Eru-ra!
52 jelentkező? Háborúra készülünk? PJ csak nem csinált ilyen rossz filmet. :D

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.431 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére