Találkozások

Több
20 éve 7 hónapja #168820 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF: Telcontar, ha az e-mailt nem veszed észre, és privit nem írhatunk, akkor marad ez... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168808 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcotar: én is írtam levelet! ezek szerint nem kaptad meg...pedig nem rossz a szerverem, legalábbis azt hittem eddig. tudom, h elment 2 üres emil is, de írtam egy oylat, ahol szép kis levelet írtam, h ha nem is veletek együtt, de szombat este megérkezem (ide is beírom: nekem szombaton előkészítőm van hatig. nem tudom, esetleg autósok mikorra terveznek indulást, de esetleg nem férek be én is, vagy legalább a tatyóm? :roll: :roll: ígérem, nem viszek sok cuccot (a magnót idén otthonhagyom) ja, és valami buszmenetrendet üzenjetek nekem, ha arra jártok, h mikor megy az uccsó busz...)
köccee!!!

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168758 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta:

Telcontar írta: Találkozások topic információközlésre való.


Akkor közlöm Veled, Telcontar, hogy én is mennék Várgesztesre. Mivelhogy úgy néz ki, sem az elküldött privimet, sem az ímélemet nem kaptad meg. Ennyit a rendszerről...
Topicgazdától bocsi.


És Yavi?! 8O Írtam Neked a nevében mailt, Telcontar... :( (Bocsi a topichasználatért, de az *én* mailrendszerem sem túl megbízható..)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168756 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Hogy végre topic-on legyek: Holnap Zöld Macska? :mrgreen: Batti apó rendel egész este. Én ott leszek :mrgreen: Gyertek dumapartájra!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168750 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Találkozások topic információközlésre való.


Akkor közlöm Veled, Telcontar, hogy én is mennék Várgesztesre. Mivelhogy úgy néz ki, sem az elküldött privimet, sem az ímélemet nem kaptad meg. Ennyit a rendszerről...
Topicgazdától bocsi.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168706 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos én sem tudok Győrbe menni, nagyon sajnálom :oops: ... de délelött temetésre kell mennem, meghalt a nagypapám, és d.után el kell mennem az énekkari próbára...sorry!!! :cry:
Üdv: Ladislas...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168704 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon szépen megkérek mindenkit hogy magánjellegű felszólalásait privátban vagy e-mailen intézze. Elmondom még egyszer, utoljára: csak az e-mailben küldött jelentkezéseket tudom elfogadni, mert a 20 privi, amit a rendszer egyszerre tárolni tud, nem alkalmas arra, hogy 50 jelentkezést feldolgozzon. És ha valakinek bármilyen óhaja-sóhaja van, azt mailben tegye meg, ne itt. A Találkozások topic információközlésre való.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168693 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Angie, Artemisz, Árnyelf, Darkman, Dínchamion, Felagund, Fiona, Jacopo Belbo listára kerülésével immár 52 jelentkezőnk van Várgesztesre és még jópár várható. :D További info rövidesen.



Rajtam a sikítás sora: ÁÁÁÁ! 8)
És Szofi és én? Mindkettőnk nevében küldtem mailt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168692 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Angie, Artemisz, Árnyelf, Darkman, Dínchamion, Felagund, Fiona, Jacopo Belbo listára kerülésével immár 52 jelentkezőnk van Várgesztesre és még jópár várható. :D További info rövidesen.


Khm... És Rózsa és én??? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168688 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Angie, Aralataion, Artemisz, Árnyelf, Darkman, Dínchamion, Drizzt, Felagund, Fiona, Jacopo Belbo, Kincső, Kriszana +2 fő, Leguán, Ringbearer, Rózsa, Sissee, Szofi, Yavanna listára kerülésével immár 64 jelentkezőnk van Várgesztesre és még pár várható. :D További info rövidesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168566 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Máma kori van 5ttől a városligeti műjégpályán!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168448 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Arden Borough írta: Győri talis infók!
eddigi jelentkezők listája: Jacopo,Thaur,Toma,Holtak Vezére,Kincső,Morgana,Arwena,Ladislas,Mau,Artemisz,Eia,Fio,Maglor,Cala,Carnimirie
Aki még jönni akar vagy nincs a listán az szóljon!
Amugy ennyire nem érdekli a néet a tali vagy rossz időpontban van? Csak mert a szokottnál jóval kevesebben jelentkeztek eddig...


Az ok igen eccerű: akkor van énekkari válogatás, így jópáran nem mehetünk... Sorry, ezért nem felelős senki, így jött össze...


Szerintem nemcsak nekem, másnak is megengedi Kriszana, hogy csak 4-re menjen meghallgatásra, ha nagyon szeretne menni Győrbe... Én is hazajövök a 13:50-es vonattal... :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168406 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: Győri talis infók!
eddigi jelentkezők listája: Jacopo,Thaur,Toma,Holtak Vezére,Kincső,Morgana,Arwena,Ladislas,Mau,Artemisz,Eia,Fio,Maglor,Cala,Carnimirie
Aki még jönni akar vagy nincs a listán az szóljon!
Amugy ennyire nem érdekli a néet a tali vagy rossz időpontban van? Csak mert a szokottnál jóval kevesebben jelentkeztek eddig...


Az ok igen eccerű: akkor van énekkari válogatás, így jópáran nem mehetünk... Sorry, ezért nem felelős senki, így jött össze...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168403 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri talis infók!
eddigi jelentkezők listája: Jacopo,Thaur,Toma,Holtak Vezére,Kincső,Morgana,Arwena,Ladislas,Mau,Artemisz,Eia,Fio,Maglor,Cala,Carnimirie
Aki még jönni akar vagy nincs a listán az szóljon!
Amugy ennyire nem érdekli a néet a tali vagy rossz időpontban van? Csak mert a szokottnál jóval kevesebben jelentkeztek eddig...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168088 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM NÉPEK! HÉTFŐN ISMÉT MEGYÜNK KORIZNI ÉS REMÉNYKEDÜNK BENNE, HOGY NEMLESZ BEZÁRVA A PÁLYA MINT MOST CSÜTÖRTÖKÖN... :evil:
TALÁLKOZÓ A VÁROSLIGETI MŰJÉGPÁLYA ELŐTT 5-KOR. AKI KÉSIK VAGY KÉSŐBB JÖN AZ BENT MEGTALÁL MINKET, DE ÁLT. LEGKÉSŐBB!!!! MEGYED HATIG VÁRNI SZOKTUNK!
A BELÉPŐ 300 FORINT A KORCSOLYABÉRLÉS 1 ÓRÁRA 500 FORINT (személyi is kell hozzá)
AKI JÖN AZ PLS ÍRJON NEKEM VAGY GALADHNAK PRIVIT!! MINDENKIT SZÍVESEN VÁRUNK!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168076 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Ha valaki nem látja magát, pedig jelentkezett, most sikítson!



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O

Írtam mailt, Telcontar! Már majdnem egy hete! Nem kaptad meg?


Végső esetben megoldhatnám, hogy lemenjek hozzátok a 3 nap alatt, de én inkább Veletek töltenémm az éjszakákat is!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167970 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
csak zárójelben
Holnap ingyen alvinkoncert a Westendben!!
jon vki??
ha jon szojjon

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #167863 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Várgesztes info

Eddig 44-en jelentkeztetek. A tulajdonos most külföldön van, vasárnap délután fogom tudni lefoglalni a szállást és akkor tudok árakat mondani.
60 főre foglalom (így az egyik épületszárny 2 db 30 fős szobája lesz a miénk), ami azt jelenti, már csak 15 hely van, plusz az esetleges lemondások.
Előreláthatólag annak, aki csak szállást kér, kb. 2500-3000 Ft lesz a két éjszaka, aki teljes ellátást (hat étkezés), annak cirka a duplája, de ezt csak én gondolom így. Hétfőn felrakok egy hivatalos jelentkezési formulát, amelyben olyanok lesznek, hogy első, második vagy mindkét éjszakára kéritek-e, ebéddel és vacsival vagy anélkül, reggeli-is, húsmentes legyen-e, Pestről Tatabányára kell-e jegy (csoportosan olcsóbb) stb. Így valószínű megoldható, hogy az utazás, szállás és minden egyéb költségeket központilag rendezzük le.
A pénzt előzetesen kell majd nekem befizetni, ha minden igaz, erre a farsang lesz a legutolsó határidő, de a dátumokról és indulási időpontokról jövő héten tudok pontos infót adni. Akik eddig jelentkeztek, előnyt élveznek a később jövőkkel szemben túljelentkezés esetén.
Ha valaki nem látja magát, pedig jelentkezett, most sikítson!

_Neo
Ada
Aeglos
Áfonya
A.N.C.I alias An_c_alimon és igen csúnya dolog más írását átszerkeszteni :twisted:
Angwen
Augustine
Celebrom
Cicafül
Cueddo
Dodie
Éowyn!
Ery
Esgal
Estel
Eszter
Fimbrethil
Fin
Finwe
Galadh
Gandalf
Gillz
Hegyirabló
Idril Celebrindal
Kriszana
Laurelen
Laurelin
Mau
Melian
Milendoria
Minerva
Morgana
Namarie
Nimashilin
Peredhil
Rabyn
Ryana
Silmeniel
Sue
Szürke
Telcontar
Thaur
Ulmo
Vewy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167773 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta:

Kincső írta:

Gandalf írta: Telcontar:
A várgesztesire mi a jelentkezési határidő? Meddig lehet még rajta gondolkodni?


Emlékeim szerint január 25., de keresd vissza... :roll: :)

Arwena: ha a feb. 7-re vonatkozott a kérdés, akkor: január 31-én szombaton jár :arrow: 99% hogy egy héttel később is...


most akkor mi a probléma??? (én már nem értek semmit persze lehet h én vok a hüe)


Na, megtaláltam, hogy hogyan lehet rákeresni, szóval biztosan jár:
itt

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167758 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Telcontar:
A várgesztesire mi a jelentkezési határidő? Meddig lehet még rajta gondolkodni?


Emlékeim szerint január 25., de keresd vissza... :roll: :)

Arwena: ha a feb. 7-re vonatkozott a kérdés, akkor: január 31-én szombaton jár :arrow: 99% hogy egy héttel később is...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167709 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: ajaj az gond
sajna

mert igaz lenne 9:40 kor érkező de az spec munkaszüneti napokon nem közl.

előbb jöjjek(?ünk?) 7:50h kor vagy később 10:45 kor??

hm...végülis mindegy mikor jössz bár oly korai órában még nem sokan leszünk valszeg...majd értesíts a döntésedről!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167543 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Farsangi színdarab megbeszélés

Ma este 7-kor tali az Erzsébet krt - Király u. sarkán a Kentucky előtt.

Telcontar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167533 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Sok variáció lehet.

egy párat kirakok.

Vonat: Vp-ből BPre

17:05 19:48 Budapest-Keleti pu.
18:27 20:33 Budapest-Déli pu.
19:48 21:28 Budapest-Déli pu.
19:53 22:13 Budapest-Déli pu.
20:05 22:33 Budapest-Déli pu.
20:16 05:33 Budapest-Déli pu.
20:45 22:23 Budapest-Déli pu.

Buszok Vpről BPre

Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 17:45 20:00 2:15
Naponta

Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 18:30 20:45 2:15
Naponta


Veszprém autóbusz állomás Budapest, Népliget 19:48 22:05 2:17
II.27-ig és XI.15-t

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167494 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
hella mindenkineT
szoval csak annyi hoyg kijon
meg mikor Pestrool a V-A(Alcar-Toma) talira?
csak igazanmehetnenk egyutt
megkonnyitve nekika dolgukat kimikor ?
tudommegkorai deazert
csaktuggyatok mikorkeltek ertek ra
na pa

elodyke

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167486 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
2004. Február 14. Veszprém - Alsőörs Tali!!!
Egy rövid, vázlatos programot írnék most ide:
reggel ill. kora délelőtt érkezés Veszprémbe (vonattal és busszal is jól megközelíthető), séta a városban, kis városnézés (Vár, Viadukt, Sédvölgy), be is ülhetünk valahová - attól függően, hányan leszünk. Kajálási lehetőség is van, olcsó és jó önkiszolgáló étterem a belvárosban, vagy McDonalds, ha valakinek pont arra van gusztusa (a meki mellett van a kórház, meg a temető is, ha valaki lenyelné a hambisdobozt... ) Esetleg rögtönzött quenya lecke...
Utána a csapat kettéválhat - ezt későbbre is halaszthatjuk!!! - akik maradnak, azok megnézhetik a cégnél, ahol dolgozom a Móriai Gixer c. fergetes paródiát videón (a LEPről) /voro hantale, főnököm, amiért megengeded!!!/
Akik maradnak Veszprémben, azokkal további séta, vagy beülhetünk egy kávézóba, pizzériába, ahogy kívánjátok, ahol beszélgethetünk, nazgúlozhatunk, miegymás...
A többiek Toma_gazdával Alsóörsre utazhatnak, ahol ha van jég a Balcsin, akkor lehetne egy jót korizni (ezt ugye előre nem lehet megmondani), ha nem, akkor is van program:
törökház, fakilátó, Amfiteátrum, beszélgetés egy étteremben, miegymás (vízkereszt, vagy amit akartok).

Na, az eddig jelentkezettek névsora:Morgana, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére?, +1 fő, Cicafül, Telcontar Léli?, _Neo, Ada?, Arwena?, Zsizsik gazda?, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin?, Toma és én. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi...)
a ?-esek még nem biztosak... :( de reménykedünk!!! :D

Ja: menetrend... kimegyünk elétek!!! (ha nem 186 féle időben jöttök) - Toma_gazda és én:
Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
van később is, de rövid egy nap...
busz (Népliget)
6.45 - 8.35
7.20 - 9: 35
8.30 - 10.20
a Győrieknek nem ajánlom a vonatot, borzasztó lassú...
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53
ind: 9.00, érk: 10.55

Nagyon várunk Titeket a "Megyében"!!!
Alcar és Toma_gazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167470 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet,hogy hülyeség....de esetleg nem lehetne a Révai-bálra menni?
Ott lehet bulizni is,meg beszélgetni is meg a zene is jó lesz(remélhetőleg).
Csak az baj,hogy arra holnapig kéne jelentkezni.

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167468 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
ajaj az gond
sajna

mert igaz lenne 9:40 kor érkező de az spec munkaszüneti napokon nem közl.

előbb jöjjek(?ünk?) 7:50h kor vagy később 10:45 kor??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167466 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar:
A várgesztesire mi a jelentkezési határidő? Meddig lehet még rajta gondolkodni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167448 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Holnap kori! Tali ötkor a bejárat előtt, vagy később bent.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167400 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások

Carnimirie írta:

Arden Borough írta: ez látod egy jó kérdés...Lehet ötleteket adni...
.
quote]

Az baj,hogy nem igen van olyan hely,ahol lehet bulizni is meg jó zene van,de beszélgetni is lehet.

Ez sajnos igaz... De mivel mi mégis jól szeretnénk érezni magunka s bulizni is szeretnénk ezért kell találni egy helyet...Szal győriek agyakat ráhelyezni erre a problémára!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.190 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére