Találkozások

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #172145 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadh: Felhívtam egy haverom, h mondja meg a cdfű számát, nem tudta, és mondta, h a tudakozót kérdezzem...
Felhívtam a tudakozót, ők se tudták, és azt mondtaák, hogy hívjam a tudakozó+-t.
Azok adtak egy számot, ami 2 órán keresztül foglalt volt, majd felvette egy férfi, akinek leadtam a rendelést a babzsákos teremről...
Kis szünet, aztán felvilágosított, hogy ez egy óbudai magánlakás, és mi a ménkü az a cd fű. Elmondtam neki, aztán elbúcsuztunk...

Hát Galád, asszem megtettem ami tőlem tellett... :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172090 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Léli, ***** *** :twisted: -- ne tereljük az ügyet mellékvágányra...

egyébként milyen helyet foglaltál le?:))) a kis babzsák is foglalt?

Én nem terelem :D Nekem van Bizonyítékom!!! :)

Egyébként igen, a kis rész is foglalt... úgyhogy asztalokat kb. 10 főre..

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172084 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Galadh írta:

Telcontar Léli írta: OFF:

Galadh írta: Jejeje, nem leszek szőke :dance:

De igen!! A megállapodás arról szólt, hogyha felhívom a K@V-ot, akkor szőkére fested a hajad a táborra!!! És én felhívtam a K@V-ot....

Neeeeem!!! AZ VOLT, HOGYHA LEFOGLALOD A NAGY BABZSÁKOT!!! :D
Beuf: az rúlz :D

ON

Aeglos: felhívtad a CDfű-t?


OFF: Ha akarod, elküldhetem a logot, amiben minden benne van az egyezségünkről, ahol is NEM az szerepel, amit most te mondtál.... ;)

ON: Valaki felhívná a CD Fűt? Mert péntekenként délután nem szokott csak úgy üres lenni....


Léli, ***** *** :twisted: -- ne tereljük az ügyet mellékvágányra...

egyébként milyen helyet foglaltál le?:))) a kis babzsák is foglalt?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172081 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta:

Telcontar Léli írta: OFF:

Galadh írta: Jejeje, nem leszek szőke :dance:

De igen!! A megállapodás arról szólt, hogyha felhívom a K@V-ot, akkor szőkére fested a hajad a táborra!!! És én felhívtam a K@V-ot....

Neeeeem!!! AZ VOLT, HOGYHA LEFOGLALOD A NAGY BABZSÁKOT!!! :D
Beuf: az rúlz :D

ON

Aeglos: felhívtad a CDfű-t?


OFF: Ha akarod, elküldhetem a logot, amiben minden benne van az egyezségünkről, ahol is NEM az szerepel, amit most te mondtál.... ;)

ON: Valaki felhívná a CD Fűt? Mert péntekenként délután nem szokott csak úgy üres lenni....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172080 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta: OFF:

Galadh írta: Jejeje, nem leszek szőke :dance:

De igen!! A megállapodás arról szólt, hogyha felhívom a K@V-ot, akkor szőkére fested a hajad a táborra!!! És én felhívtam a K@V-ot....

Neeeeem!!! AZ VOLT, HOGYHA LEFOGLALOD A NAGY BABZSÁKOT!!! :D
Beuf: az rúlz :D

ON

Aeglos: felhívtad a CDfű-t?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172077 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
helyzetjelentés.
febr 14 re
a balcsi hullámzik :( nemhiszem hogy lesz jég.
esik az ess. ha felsuzáerad akkor még lehet túrázni aki akar de ha így folytatja javaslom maradjunk Vp ben

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172075 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF: Galadh, ne aggódj, ha minden jól alakul, nekem addigra gyönyörű élénk-pink hajam lesz... :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172070 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF:

Galadh írta: Jejeje, nem leszek szőke :dance:

De igen!! A megállapodás arról szólt, hogyha felhívom a K@V-ot, akkor szőkére fested a hajad a táborra!!! És én felhívtam a K@V-ot....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172059 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Jejeje, nem leszek szőke :dance:


Nem leszel? de kár, szívesen megnézném :)
Sajnos be kell jelentenem, h minden valószínűség szerint mégsem fogok/fogunk (Borka is jön) ráérni pénteken... :( A nagydoktori védés, amire megyünk (sajnos nem az enyém...) csak 2-kor kezdődik, és kb 3 órán keresztül tart. Plusz a bizottság tökölődése és fogadás (amire természetesen maradni kell). Úgyhogy nagy szívfájdalommal azt kell mondanom, h figyelemmel kísérem, hova mentek, de csak akkor fogunk beugrani, ha lesz időnk. Sajnálom, már tök rég láttalak titeket.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172049 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Ery írta: Akkor ezek szerint a lila szekció áll nyerésre.


Eddig nagyon úgy tűnik....... Én ugyan nem bánom, mert jo helyek azok... :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172048 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor ezek szerint a lila szekció áll nyerésre.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172046 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Az operára a két uj jelentkező:

Mau Rauser (lila)
Ladislas (lila)

Tessék még jeletkezni. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172022 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!
Aeglos: Én is jelentkezem 8) !!!! -mármint az operára... Szerintem is lila.

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172011 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
A Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Karán Tolkien Moziest lesz február 13-án, pénteken 4 órától, mely során A Gyűrűk Ura: A két torony - Bővített változatát vetítik le a Díszteremben az intézmény high-tech házimozi-rendszerén, mely igazi mozis élményt nyújt! Minden érdeklődőt szeretettel várunk (a rendezvény ingyenes)!
Cím: 1088 Budapest, Reviczky u. 4/c (I. emelet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172001 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Érdekes ha dönteni kell én is a CDfűre szavazok, bár az ismessez van tőlem:DD az kiscit elszeparáltabb.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171985 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Galadh írta: Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.


Na, a helyzet: A babzsákos rész estig foglalt, de sajnos nem nekünk.. :? Mindenesetre én lefoglaltattam asztalokat (azt mondtam, kb. 10 főre (jaigen, az én nevemen van a foglalás :mrgreen: )), de ha nem akarunk oda menni, lehet akár a CD Fűbe is (vagy akár a JET-be is, ami ugyebár tök közel van a Nyugatihoz :) ).

Jejeje, nem leszek szőke :dance:
Vki megkérdezné a CD-fűt? Hogy a kis térdeplős szoba foglalt-e...
Lécciléccilécci!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171979 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta:

Telcontar Léli írta:

Galadh írta: Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.


Na, a helyzet: A babzsákos rész estig foglalt, de sajnos nem nekünk.. :? Mindenesetre én lefoglaltattam asztalokat (azt mondtam, kb. 10 főre (jaigen, az én nevemen van a foglalás :mrgreen: )), de ha nem akarunk oda menni, lehet akár a CD Fűbe is (vagy akár a JET-be is, ami ugyebár tök közel van a Nyugatihoz :) ).


A Jet be van zárva. Felújítják vagy mi a szösz. Miért nem mentek a Zöld Cicuskába? A metró miatt az Lamnak is kényelmes.


Hát, őszintén szólva én akkor már inkább a CD Fűt pártolom... egyrészt, mert nekem utána úgyis oda kell mennem ( :) ), másrészt meg mert a Zöld macsek nem nyerte el a tetszésemet..... :?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171969 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta:

Telcontar Léli írta:

Galadh írta: Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.


Na, a helyzet: A babzsákos rész estig foglalt, de sajnos nem nekünk.. :? Mindenesetre én lefoglaltattam asztalokat (azt mondtam, kb. 10 főre (jaigen, az én nevemen van a foglalás :mrgreen: )), de ha nem akarunk oda menni, lehet akár a CD Fűbe is (vagy akár a JET-be is, ami ugyebár tök közel van a Nyugatihoz :) ).


A Jet be van zárva. Felújítják vagy mi a szösz. Miért nem mentek a Zöld Cicuskába? A metró miatt az Lamnak is kényelmes.


vagy a cdfü-be, ay is a metro mellett van...
és többen ismerik
ja... és van babzsákos rész is :)


Más:

az operára jelentkezett még
+Sisse (lila)
+Thaur (lila)

gyertek mééég töööbben :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171941 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Galadh írta: Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.


Na, a helyzet: A babzsákos rész estig foglalt, de sajnos nem nekünk.. :? Mindenesetre én lefoglaltattam asztalokat (azt mondtam, kb. 10 főre (jaigen, az én nevemen van a foglalás :mrgreen: )), de ha nem akarunk oda menni, lehet akár a CD Fűbe is (vagy akár a JET-be is, ami ugyebár tök közel van a Nyugatihoz :) ).


A Jet be van zárva. Felújítják vagy mi a szösz. Miért nem mentek a Zöld Cicuskába? A metró miatt az Lamnak is kényelmes.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171936 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.


Na, a helyzet: A babzsákos rész estig foglalt, de sajnos nem nekünk.. :? Mindenesetre én lefoglaltattam asztalokat (azt mondtam, kb. 10 főre (jaigen, az én nevemen van a foglalás :mrgreen: )), de ha nem akarunk oda menni, lehet akár a CD Fűbe is (vagy akár a JET-be is, ami ugyebár tök közel van a Nyugatihoz :) ).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171934 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Aeglos drága: én a lilára szavaztam. :) Hehe.......
Egyébként tényleg kevesen akarnak művelődni, pedig ritka alkalmak egyike. Tessék jelentkezni, még van hely. :)


:oops:
javítottam...

És felhívnám a figyelmetek arra, hogyha nem jelentkztek 1 HÉTEN BELÜL , akkor az összes jegyet elhalásszák... :?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171933 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Aeglos drága: én a lilára szavaztam. :) Hehe.......
Egyébként tényleg kevesen akarnak művelődni, pedig ritka alkalmak egyike. Tessék jelentkezni, még van hely. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171929 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok népek!

Nos itt vamn azoknak a listája, akik operába jelentkeztek. (Don Giovanni)
Bár előfordulhat, hogy rossz a lista, akkor sikítsatok, mert van aki csak szóban mondta, és összekavarodtam... :oops: (Ezért akinél * van, abban nem vagyok biztos.)
Kiemelném, eddig meglepően kevesen jelentkeztetek 8O (bár vasárnap óta folyik a propagandaszöveg 8) )
Ennyire nem vágynátok a kultúrára??? :shake:


Ringbearer
Kriszana
Laurelen (lila, v nsárga)
Ery (lila, v nsárga)
Gillz*
Sisse*
Estel*
Toma*

+Fió (lila)
+Aeglos + 4
[size=9:3r3qcls7](permének, lehet, h 1 barátja a díszpáholyba tud jegyetszerezni :mrgreen: )[/size]

Lécci azt is írjátok meg, hogy milyen szín...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171922 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások

Alcarcalimo írta: Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33


akkor mivel még senki se mondta majd én:

Szombaton reggel gyülekező a Déliben a jegypénztáraknál (én ott leszek kb. fél 7 től) és szvsz úgy 7:10 kor legkésőbb fel kéne szálni hogy legyen helyünk is esetleg. Aki ezzel a vonattal jön az jelezze priviben hogy tudjam kire kell várni.

ja és ha esetleg szügség lebnne rá itt a számom:0670 509-0694

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171916 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli: Lam azt mondta, 4-5 körültől érne rá. De lehet fél öttől is a tali, már ha sikerül lefoglalni a nagy babzsák részt.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171914 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Nohátakkor, Lamorak tiszteletére akár össze is dobhatok egy talit :D

Péntek, délután öt óra, Kicsi @ világ?

Lécci jelezzen nekem privben, aki jönne, és akkor még lefoglalom a nagy babzsák részt!

Öh, nem lehetne korábban? :) (Nekem elméletileg 5-től dolgom van.. :roll: ) Lam: Mikortól is leszel te szabad pénteken? Szvsz akkortól lehetne a tali :D

Ja, Galádhkám: Ha nem volna ebből világos, én az elejére mindenképpen benézek.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171899 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nohátakkor, Lamorak tiszteletére akár össze is dobhatok egy talit :D

Péntek, délután öt óra, Kicsi @ világ?

Lécci jelezzen nekem privben, aki jönne, és akkor még lefoglalom a nagy babzsák részt!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171852 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Találkozások
Péntek du. valószínűleg Pesten leszek, ha van vkinek kedve talit csinálni, az utolsó IC-ig (19.20) szívesen benézek.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171850 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta:

Fiona írta: A színezés:

Piros: 6 500 Ft
Narancssárga:: 4 700Ft
Lila:: 3 000 Ft
Sárga: 1 500 Ft
Halványzöld: 800 Ft
Zöld:: 300 Ft

én is szeretnék menni! :D színileg a narancssárga-lila színvilágot pártolom. :wink:

Teljes mértékben csatlakozok Laurelenhez

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171849 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: A színezés:

Piros: 6 500 Ft
Narancssárga:: 4 700Ft
Lila:: 3 000 Ft
Sárga: 1 500 Ft
Halványzöld: 800 Ft
Zöld:: 300 Ft

én is szeretnék menni! :D színileg a narancssárga-lila színvilágot pártolom. :wink:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.233 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére