Találkozások

Több
20 éve 7 hónapja #171843 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem Mindőtöknek!

Én csak egy szimpla mozizásra invitállak benneteket vasárnap délelőtt, azaz február 15-én, 11:00tól a Kossuth Moziban.
A film: MAGYAR VÁNDOR
Bízzatok bennem, én már láttam, érdemes megnézni!
Jegyár: 590Ft.
Aki szeretne jönni, annak pénteken délután 16:00ig várom jelentkezését priviben vagy telefonon, hogy mennyi jegyet foglaljak.

Üdv addig is

U.I. Aeglos, ugye felírtál a listádra??? Én is mennék operába 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171810 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem szervezek a kettő között, de gondolom lesznek, akik igen. Nem lenne szép, ha lefoglalnám őszig az összes hétvégét, pozvál?

Morgana írta: Telcontar: nem mondod komolyan, hogy Beltaine és Szentivánéj között nem akarsz tábortüzes talit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171786 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Április 17 Gerecse 50 teljesítménytúra

8O
Igeeeeeeeeeeeeeen!!! :bounce: :bounce: :hello: :up:
SIKÍTOK SZERVEZŐNEK!!!!!!!


Vagyis:
Én Tatabányán lakom, hozzám jöhet akár 7-8 ember aludni, fejtől-lábtól ugyan, de elférünk, és reggel, egy könnyű hobbit-reggeli után, tízóraival megpakolva, pihenten indulhatunk a Jubi-parkból, 7 órakor!
Legkésőbb akkor jó indulni, mert ha jól meghúzzuk, akkor is leghamarabb 5-fél6ra érünk vissza, akkorra meg már el szoktak fogyni a kitűzők!!!!

Na?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171779 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco!
Én nézegettem gyönyörű főoldalunk kíválló eseménynaptárát, és a márciusban nem találtam ezeket az eseményeket... :(

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171757 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar: nem mondod komolyan, hogy Beltaine és Szentivánéj között nem akarsz tábortüzes talit...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171755 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A magam részéről a következő találkozókat javaslom/szervezem (nem baj, ha tudjátok, ezek az időpontok 90% fixek):

Kirándulások:
Március 13-15 Várgesztes
Március 27 Pilis, Nagy-Kevély
Április 10 Pilis, Rám-szakadék
Április 17 Gerecse 50 teljesítménytúra

Tábortüzes talik:
Április 30 Beltaine
Június 29 Szentivánéj
Július 30 Lughnasadh

Egyéb: MTT nyári tábor :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171754 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
TOLKIEN KLUB!

Az első alkalom FEBRUÁR 12-én 18.00-kor lesz.

Hely: Zöld Macska - Diákpince Üllői út 95.
Megközelítés: M3, Klinikáktól két perc.

Az első alkalom témái:

Quenya nyelvlecke 1. - Kaposi Angéla (Varda)
Peter Jackson és a Gyűrűk Ura - A mozgókép kalandja Középföldén - Sándor Anna (Morgana)

Ezek mellett pedig egy foglalkozás érdeklődőknek: Melyik tetszett jobban, a könyv vagy a film? címmel.

Részleteket a honlap főoldalán olvashattok.

Mindenkit szeretettel várunk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171750 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Valaki tudna nekem valami tervezetet adni a nyári táborok és talik időpontjáról? Nem szeretnék rászervezni... köszi!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171747 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Felhívás farsangi darab kapcsán!!!
Kérem, hogy aki tud és hajlandó rá, jöjjön most következő csütörtökön este 7 órára az Erzsébet krt-Király utca sarkán levő KFC elé (az Ipartestület irodájában leszünk), és/vagy szombaton kardos edzésre. Szükségünk lesz még három-négy statisztára. :) Köszike!!!
Kardos tali: szombat reggel 07.45-kor a Nyugatinál, a Skála felőli metró kijáratnál, a mozgólépcső tetejénél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171716 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
SIKÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT ÉN NEM LÁTOM MAGAM A LISTÁN!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171686 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
az eddig jelentkezettek névsora: Rabyn, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére, +1 fő, Telcontar Léli, _Neo, Ada?, Arwena, Zsizsik gazda, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin?, Orsie, Nodlee, Dodie, Silmeniel, Ninniach, Rayan, Hegyirabló, Toma és én meg a családom. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi vagy fórum)

Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
Győriek:
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53

A vonat elé én megyek ki, a buszhoz meg Toma. Léli drága, van későbbi vonat is persze, de majd legfeljebb navigálunk:)
Jaj, már alig várom, hogy itt legyetek!!!
Azért megadom a számom is előre, ha valami gond lenne (hétköznap csak este vagyok bekapcsolva): 30/9163-233
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171612 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Sok embertől visszahallottam, hogy a két link nem műxik.
Nos akkor egy kis útmutató:

online.jegymester.hu/ :arrow: Az eljárási mód:
linkre rákatt/Operaház/Operaház nézőtere. :arrow: Ez a nézőtér.

A színezés:

Piros: 6 500 Ft
Narancssárga:: 4 700Ft
Lila:: 3 000 Ft
Sárga: 1 500 Ft
Halványzöld: 800 Ft
Zöld:: 300 Ft

Kérek mindenkit, ha jelentkezik, akor irja oda azt is, hogy hova kér jegyet. A melyik színezésre/helyre a legtöbben szavaznak odaülünk.

[size=9:3so008le]És ha vki akar magával hozni rokont, illetve családtagot az is nyugodtan hozhat. Csak irja meg. :) [/size]

A történetet is itt mellékelem:
www.opera.hu/site.php?page=darab2&k=bemutato&id=109

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171591 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Én csak megerősíteném, amit Fióna mondott.
Jól fontoljátok meg, hogy jöttök e, mert érdemes!
Kár lenne kimaradni belőle.
És GYORSAN kéne dönteni, mert hamar elkelnek a jegyek...
fontos:

FEBRUÁR 25-IG LEHET JELENTKEZNI!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171586 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Sőőt akitud az hamarabb is odacammgohat mert én amőgy is a közelben leszek és lehet velem beszélgenti:) (kb 4től leszek ott asszem, de lehet, hogy későbbtől)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171515 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
A nagy sikerre való tekintettel, fogadó óra a Zöld Macskában . Viszont a Zöld Macska programja miatt szerdáról keddre áttettem a fogadó óra napját.

Ennek megfeleően (visszavonásig vagy más rendelkezésig), fogadó óra kedd este 18:00-tól 19:00-ig a Zöld Macskában (és tovább amíg érdemes).

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171410 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!!!!!

Mint már tudjátok, az MTT-n belül nagyon sokan szeretik Mozartot. Köztük két nagyon lelkes rajongó: Aeglos és szerény személyem. :) Ennek örömére szeretnénk szervezni egy talit, amit nem máshol, mint az Operaházban tartanánk, és a program nem lenne más, mint egy Mozart operát végig ülni és végig hallgatni. :) Ez az opera a Don Giovanni.

Az időpont mikor ezt az operát megnéznénk: 2004. április 16. péntek 19.00
A jegyárakról itt lehet tájékozódni: online.jegymester.hu/eainfo.jsp

Aki szeretne résztvenni eme ritka alkalmak egyikében az Aeglosnak, vagy nekem irjon egy privit FEBRUÁR 25.-IG!!!!!! Nagyon fontos, hogy betartsuk az időpontot, különben nem tudjuk megvenni a jegyeket. Aki priviben jelentkezik, az irja oda azt is, hogy hova szeretne ülni.
Az Operaház ülésrendje itt: online.jegymester.hu/images/nezoter_nagy_9.gif
És a jegyárak pedig a felső linken. [size=9:1dft4mup]Én személy szerint a 3000 Ft-os helyekre ülnék. [/size] :wink: .

A pénzt farsangon fogjuk beszedni!!!

Aeglos és Fio

[size=9:1dft4mup]u.i.: akiknek a linkek nem jönnek be, azok ezen a címen:
online.jegymester.hu/operahaz :arrow: Produkciók szerint/DonGiovanni/2004.ápr.16 péntek->katt és bejönnek a jegyárak.[/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171397 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki Veszprém-Alsóörsi Talira jön!

És szeretne lejöni Alsóörsre ha Jég van és ha járható az erdő,
és szeretne korcsolyázni vagy erdőt járni.
inkább: lehetséges e hogy lesz kedve ezekhez az privizzen legyen szíves!

köszi!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171216 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Alcarcalimo írta: VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33

Öh, izé... ezt marhára korán van.... nekem ehhez kb. 5-kor kéne kelnem.... :? (najó, ha bent alszom Bp-n, akkor csak 6 körül). Szóval, ha én megyek, akkor tuti későbbi vonattal...
Ezzel én vagyok egyedül? Mert ha nem, akkor lehetne kollektívan később érkezni... (Bocsi Bácsi)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171117 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Várgesztesre jelentkezett 72 fő teljes listája következik.
Három póthely még van. :) Több nincs és nem is lesz, mert lefoglalták a többi szobát. Ha a közgyűlésen nem lesztek ennyien, szégyeljétek magatokat... :D (Aki tag, azért, aki meg nem tag, azért... :D DD)
Változások:
1. Arden jelentkezett
2. Celebrom lemondta
3. Namarie lemondta

_Neo
Ada
Aeglos
Áfonya
Angie
Angwen
Ankalimon
Aralataion
Arden
Árnyelf
Artemisz
Augustine
Brandir
Cicafül
Cueddo
Darkman
Dínchamion
Dingir
Dodie
Drizzt
Éowyn!
Ery
Esgal
Estel
Eszter
Felagund
Fimbrethil
Fin
Finwe
Fiona
Galadh
Gandalf
Gillz
Gumipók
Hegyirabló
Idril Celebrindal
Irunien
Jacopo Belbo
Kincső
Kriszana
Kriszana barátnője
Kriszana húga
Ladislas
Laurelen
Laurelin
Leguán
Loth
Mau
Melian
Milendoria
Minerva
Míriel
Mogy
Morgana
Namarie
Nimashilin
Nodlee
Peredhil
Rabyn
Rayan
Ringbearer
Rózsa
Ryana
Silmeniel
Sissee
Sue
Szofi
Szürke
Telcontar
Thaur
Ulmo
Vewy
Yavanna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170984 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
K@V telefonszáma (pESTiből kinézve): 413-6678.
(A CD-fűé pedig - ha oda mennénk - mint Oisin legutóbb írta: 268-9207.)
Ha nem jön más, ketten már akkor is leszünk... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170975 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
8O NYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Én már úgy rákészültem!!! :cry: :cry:

Emberek, aki akart volna menni: mi lenne, ha megkockáztatnánk a CD-fűt? Talán csak beférnénk helyfoglalás nélkül is!
Ma délután kivételesen sok embert szeretnék magam körül tudni, hogy elfelejtsem ezt a sok szörnyűséget, amit vizsgaidőszaknak becéznek! :? :roll:


Aki akar, jöjjön oda 5-re!!!
Pussz everyone!

Amúgy hányas száom lehet helyfoglalni? Tudja vki? Ha igen, írja be! Mert ha igény van rá, isten neki, odaszólok! Na?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170924 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
na akkor:

HOLNAP NEM LESZ KICSI & VILÁG-OS TALI!

legalábbis az én szervezésemben biztos nem.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170891 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri infók!
Szóval a pestiek vonata 09:48kor ér be ami elé Tomával,Holtak Vzérével és pOlorinnal kimegyünk mert ők már 08:00 óta itt lesznek...
A nap folyamán a Delriumban leszünk meg mindenfele,aztán esti vonatot Pestre lehet nézni ITT
Aztán este buliféle,a helyet majd eldöntitek,van egy-két lehetőség amiket majd itt elmondok...
Majd alvás a mamámnál (hozzatok hálózsákot!!éjjelnappali a ház mellett)
és reggel/délelőtt hazamenet...
Esetleg egy kis after-party lehet majd a mamámnál odamenet után :)
Vasárnapi vonatok: ITT
kérdés?
ja a résztvevők: Jacopo,Thaur,Toma,Holtak Vezére,pOlorin,Morgana,Arwena,Mau,Artemisz,Kincső,Eia,Maglor,Cala,Carnimirie,Ithil+én
éjszaka:Jacopo,Thaur,Morgana,Mau,Maglor,Carnimirie+én

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #170874 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Megváltozott a szombat reggeli kardos edzés helye és ideje!
Hely a Nyugati közelében, ennek megfelelően a találkozó 07.45 a Nyugati metró Skála felőli kijáratánál. 12.00-ig tart.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170830 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Találkozások
Alcarkám!

Ki ne hagyj engem veszprémi taliból! Mindenképpen megyek!
Számomra fontos ember(ek) lesz(nek) ott!
Tehát ott a helyem!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170804 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
az eddig jelentkezettek névsora: elodyke, Jacopo, Holtak_vezére?, +1 fő, Cicafül, Telcontar Léli?, _Neo, Ada?, Arwena?, Zsizsik gazda?, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin?, Orsie, Nodlee, Dodie, Silmeniel, Ninniach?, Toma és én meg a családom. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi vagy fórum)

Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
Győriek:
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53

A vonat elé én megyek ki, a buszhoz meg Toma.

Azért megadom a számom is előre, ha valami gond lenne (hétköznap csak este vagyok bekapcsolva): 30/9163-233
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170797 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Cicafül írta: Brisa: mi ez a "bal oldali link"?

Itt a főoldal szélén lácc szzéép betéket egymás mellett és alatt (J.R.R. Tolkien, Könyvek, MTT, Filmek, stb).. azok közül az egyikre rákattintasz... aztán az eseménynaptárnál kikeresed a kellő időpontot, arra kattintasz és aztán új esemény..

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170735 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül: OFF: SZUPER AZ ÚJ AVATAROD :D

ON: Szerintem jó lenne, ha így lenne kezelve, mert néha követhetetlen a sok (akár OFF) megjegyzés miatt a topic.

És akár ott egy naptári bejegyzésnél is lehetne vezetni, hogy aktuálisan ki megy, hogyan lehet odajutni, mennyi a jegy ára, mikor mennek a vonatok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170727 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Veszprémi tali:

Győrből a busz kb. 200- és 400 között mozog
február 7 én többet tudok majd mondani Győrben(akit érdekel)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170698 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Supersonica írta: Lehet 1 kötözködős kérdésem?

EZEK a találkozók miért nincsenek vezetve a naptárban a tolkien.hu főoldalán?

Brisa írta: Ez nem Svinen múlik, hanem az adott tali meghírdetőjén. Ugyanis mindenki saját maga beírhatja a kalendáriumba.

(Csak akkor jelenik meg az "Új cikk" link, ha a kalendárum adott napjára nem a főoldalon, hanem valamelyik bal oldali link lapján kattintasz rá.)


Esetleg én - mint topic gazda - vezethetem. Ám nem mélyrehatóan. Csupán beírom, hogy lesz, és hogy bővebben kinél lehet érdeklődni. Ha ez így jó?!
Öhh...csak írja le valaki, hogy hogyan kell kezelni? :confused2:
Brisa: mi ez a "bal oldali link"?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.392 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére