Találkozások

Több
20 éve 7 hónapja #170680 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
termeszetesen csak a veszprémi talin adom át és csak azok jelentkezhetnek drágaszágomért akik oda jonnek

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170673 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
Van egy felajánladó 0,5cl es kis unicumom
es felajanlom annak aki versenyzik erte és nyer..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170660 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha én megyek akkor kb negyed8 felé fogok érkezni vagy még később.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170659 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Szervusz nép, péntekre volt valami tali a K@V-ba, nem? Olvasgatok ám visszafelé, de semmi érdemi információt nem találok... Lesz akkor végülis ott valaki?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170657 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Orsie írta:

Supersonica írta: Lehet 1 kötözködős kérdésem?

EZEK a találkozók miért nincsenek vezetve a naptárban a tolkien.hu főoldalán?


Jó kérdés. De lehet, hogy ezzel Svint kéne megkeresni az Óhaj-sóhaj topicban. Esetleg próbáld meg.


Ez nem Svinen múlik, hanem az adott tali meghírdetőjén. Ugyanis mindenki saját maga beírhatja a kalendáriumba.

(Csak akkor jelenik meg az "Új cikk" link, ha a kalendárum adott napjára nem a főoldalon, hanem valamelyik bal oldali link lapján kattintasz rá.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170591 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Csütörtök este 7-kor szokás szerint tali a Kentucky előtt a noldás előadás résztvevőinek. Szöveg, zene és jelmez egyeztetés.

Dodie: pontosan utánanézek a menünek. :) Biztos, hogy kicsit olcsóbb lesz (10-20%-kal).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170585 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta: Győr és Veszprémi szervezők: a vonatjegy mennyi lesz?


Bár nem érzem magam szervezőnek :roll: , Győrbe a jegy Bp.-ről 417 Ft diákoknak (és vissza is ugyanannyi). Amúgy ajánlom a www.elvira.hu lapot. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170526 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
figyeem aki ma jön a ződmacskába s nem tudja hol van azt szivese összeszedem 3/4ed hatkor a klinikák metrómegállónál FENT

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170521 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások
Győr és Veszprémi szervezők: a vonatjegy mennyi lesz?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170510 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco: hagy ne kelljen ezért emailt írnom: Én írtam, hogy szeretnék kaját, de az lenne a kérdésem, hogy kb milyen kaja lesz? mmnt remélem nem tepertő kelkáposztával meg ilyesmi, mert akkor inkább viszek pénzt és eszem amit gondolok. Szal lehet-e előre tudni, mi lesz a kaja, és a másik kérdésem az, hogy ha úgy megyek, hogy kérek kaját, akkor olcsóbb? mmnt a kaja maga, teszem azt a rántott velő camembertsajttal és áfonyadzsemmel normál esetben 5forint 20 fillér, ha meg előre be vagyok fizetve, akkor 5 forint tíz fillér?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170477 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sztem fél nyolc felé meg is érkezünk, kb. kilenc-tízig, vagy amíg nem lesz tele a hócipőnk, maradunk. Bár elsősorban Felagunddal fogok koreográfiát írni, azért közben lehet majd gyakorolni, némi instrukcióval és ütőfával segítek. :)

Laurelen írta:

Telcontar írta: Szabadtéri (!) kardos edzés szerdán a Margitszigeten, a romoknál.
Találkozó este 7-kor a 6-os busz megállójában a Nyugatinál.

kb milyen hosszan tart ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170355 Írta: Enia
Enia válaszolt a következő témában: Találkozások
Minden szerdán?

" Ma van az a holnap amitől tegnap annyira féltél"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170349 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Szabadtéri (!) kardos edzés szerdán a Margitszigeten, a romoknál.
Találkozó este 7-kor a 6-os busz megállójában a Nyugatinál.

kb milyen hosszan tart ez?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170289 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én pl nemtom a kalendáriumot kezelni. Megmert akik ezekre a talikra jönni akarnak azok ugy is benéznek ebbe a topicba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170282 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet 1 kötözködős kérdésem?

EZEK a találkozók miért nincsenek vezetve a naptárban a tolkien.hu főoldalán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170251 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én ottlszek holnap! akinek kell azzal tdok talit megbeszélni a klinikák megállónál, nehgy úgy járjon mint én a múlthéten (jól eltévedtem.. :roll: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #170247 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Elővételben először holnap lehet venni jegyet a farsangra.

A paraméterek:

:arrow: Batti fogadóórája - Ott Kriszanát kell keresni
:arrow: Időpont: febr. 4. (szerda) 18 órától
:arrow: Helyszín: Zöld Macska Diákpince Üllői út 95. (Klinikák megálló a kék /M3/ metróval, feljössz, átmész a zebrán, balra fordulsz, és sétélsz kb. 100 métert.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170239 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Szabadtéri (!) kardos edzés szerdán a Margitszigeten, a romoknál.
Találkozó este 7-kor a 6-os busz megállójában a Nyugatinál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170197 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
a pénteki k@v-s találkán kb. meddig szándékoztok maradni?
mert nagyon szívesen mennék,csak 8ig táncórám van, és kb. 1/2 9re tudnék odaérni.
pusz,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170166 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Menüben külön vacsi megoldható, de akkor már sokkal egyszerűbb, ha pénzt viszel magaddal - az étterem á la carte is üzemel és akkor te döntöd el, mit és mikor eszel. :) Ugyanez igaz minden étkezésre.

Rabyn írta: Telco: azt nem lehet megódani, hogy csak vacsit kérjen valaki? Reggeli ebéd nemkőne csak vacsi (nekem legalábbis, lehe, hogy csak az kell még nemtom bizotsan) és azza lugy mennyibe kerülne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170165 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!
Én előre jelzem 8) , hogy megyek holnap korizni, és pénteken is jövök a k@v-ba!!! :twisted:

[size=9:34mzy0s3]u.i: Galadh:baromi jó az új avatarod...tényleg te vagy...[/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170119 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadh: hánytól lenne hányig? (fontos volna még ma a válasz) köszi

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170097 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco: azt nem lehet megódani, hogy csak vacsit kérjen valaki? Reggeli ebéd nemkőne csak vacsi (nekem legalábbis, lehe, hogy csak az kell még nemtom bizotsan) és azza lugy mennyibe kerülne?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170092 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

andariel írta: Jó lenne menni, de azért van itt 1 kis apróság: Melyik pénteken :?:

sztem március utolsó péntekére gondolotam... :?
Szóval ezen a héten pénteken.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170081 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Találkozások
Vmelyik nap (kedd v szerda) lehet, h Pesten leszek vezetőségi ülés ügyében, ha véletlenül úgy alakulna, megyek én is (egyetlen esetben alakulhat úgy: ha a vezetőségi kedd du. lesz, a tali meg kedd este v. szerda délelőtt-délután).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170078 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó lenne menni, de azért van itt 1 kis apróság: Melyik pénteken :?:

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170070 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: VALAKIII!!!

Egy pénteki bulájhoz a k@v-ban mit szóltok??? Kérnék szépen visszajelzést, és akkor le is foglalom a helyet.

TÖKÉLETES!!! Ott a helyünk!!!!!

Édi vagy, hogy eszedbe jutott, már nosztalgiám van a k@v után..... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170064 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Hahó népek!

Arra gondoltam, nincs-e kedvünk a héten vmikor egy kis összeröffenést tartani,
asszem nekem akár a péntek is tökjó lenne, csakhát egész héten szünetem van,
és nem akarok itthon punnyadni :)
Szóvalakkor van rá igény? mehetnénk a k@v-ba, vagy a CDfűbe, nekem mind1.
Nos? ;)

Pusza, Galadh


VALAKIII!!!

Egy pénteki bulájhoz a k@v-ban mit szóltok??? Kérnék szépen visszajelzést, és akkor le is foglalom a helyet.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170059 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Várgesztes:
Dingir, Ladislas, Nodlee, Leguán, Gumipók, Irunien, így már hetvenen vagyunk, szóval lehet továbbra is korlátlanul jelentkezni, már biztos, hogy még legalább egy szobát rendelek, csak az lesz a kérdéses, hány főre is. Ne feledjétek, a határidő a pénz befizetésére Farsang!

ugye nem felejted el Loth-t és Mírielt...!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #169996 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Várgesztes:
Loth, Míriel, Dingir, Ladislas, Nodlee, Leguán, Gumipók, Irunien, így már hetvenketten vagyunk, szóval lehet továbbra is korlátlanul jelentkezni, hetvenöt a jelenleg biztosan lefoglalt hely.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.208 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére