Találkozások

Több
21 éve 3 hónapja #126133 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Akik jönnek... remélem nem hagytam le senkit...

Galadh, Neo, Yavi, Áfi, Brisa, Svin, Virág, Onering, Mogy, Míriel, Peredhil (+2 - Koxy és b.nője), Rabyn, Dodiee, Aralataion, Mau, Szofi, _Neo, Morgi, Ulmo, Minerva, Augustíne, Oisin, Fin, Estel_Adániel, Elanor, Gumipók, Iru, Loth, Adelard, Finwe, Merras, Gillz, Szú, Dez, Han Solo Kapitány - Csillagok Háborúja Klubból, Hegyirabló és jómagam - 39 emberke!!! :D :D :lol:

Fontos!!!

Mindenki hozzon ülőalkalmatosságot (de legalább egy pokrócot), és fényforrás!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126123 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó!

Cicafül: Én is megyek pénteken.
Szükség lenne egy későbbi talira is, mert Mogy is nagyon szívesen eljönne, de ő csak később tudna. Azt üzeni, h 6-tól bárhova tudna menni.

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #126121 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Találkozások


Első tali: 16:30 Móriczka, McDonald's előtt

Második (későbbi) tali: 19:30kor ugyanott

Aki egyénileg jön:

- Móriczról: 53as busszal végállomásig

- Moszkváról: 59es villamossal végállomásig, majd átszállással 53as buszra Farkasrét, Rácz Aladár út felé (hegynek fel), végállomásig

- Március 15. térről (Ferenciek teréről): 8as busszal Farkasréti térig, és onnan átszállással 53as buszra Farkasrét, Rácz Aladár út felé (hegynek fel), végállomásig.

A végállomáson csörögjetek rám vagy a Szerelmemre, Cicára:
Cica: 30/309-82-91
Hegyi: 70/264-32-45

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126109 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha nem gond, jönnék én is a tábortüzes talira .

És akkor Ulmo, ha nem gond, el tudnád hozni a cd-t, amit nekem szántál? És Áfi, a videókazimat most vissza tudod adni majd. Később nem tudom, mikor futunk össze ugyanis. :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126081 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica:Van még két jelentkező aki jönne a tábortüzi bulira ha esetleg belefér. Az egyik barátom Koxy és a barátnője. Belefér?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126072 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombaton 15 órától a Margitszigeten egy beszélgetős teadélután lesz tea nélkül. :mrgreen: Várunk mindenkit szeretettel. Aki tud hozzon sütit és jégbehűtött üdítőt, no meg plédet. (Én és Arwena biztosan viszünk fincsi sütiket... :wink: )

A találkozó 14:45-kor a Nyugatinál a szokott helyen (= pu. előtt).

Ja, és aki jönne, írjon nekem privit.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126071 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica, Hegyirabló, szükség lenne némi infóra:

:arrow: Pontosan mikor kezdődik a buli? (Mintha 17 óra rémlene...)

:arrow: Hogyan lehet eljutni oda. Szájbarágósan, ha lehetne. :D Ja, és kocsival való megközelítés is érdekelne.

:arrow: Mit kell vinni?

(Tudom, hogy egy része már le lett írva valahol, de az ismétlés a tudás atyja... :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126000 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Aral:Én amúgy is viszek,(idényszerűen szeretnek a vérszívók(ugye, Even?? :twisted: ) ugyhogy majd adok belőle.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125998 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsesz ha kicsit OFFolok, de péntekre valaki hozzon szúnyogriasztó valamit, mert engem minden állat szeret :roll: , de a szúnyogok meg kifejezetten imádnak :? . Ez csak akkor baj ha az illető szúnyog szomjas is...
Remélem lesz egy segítő jótétlélek. És cserébe kap egy (fél)tündecsókot a kósza kobakjára... :wink:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125983 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimrodel O Lorien írta: Mintha azt csicseregték volna a madarak, hogy mégis csak lesz valami győri tali-féleség. :roll: Lehetne erről tudni valamit?


Kérdezd Eiát... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125982 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Találkozások
Mintha azt csicseregték volna a madarak, hogy mégis csak lesz valami győri tali-féleség. :roll: Lehetne erről tudni valamit?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125865 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Peredhil írta: Már bocsánat, de (rugjatok föl, nyúzzatok meg, lőjjetek le) nem tudok semmit sem az MTT szülinapról.
Vagy még nem jelentették ki nyílvánosan, vagy csak én vagyok nagyon hhhüüüllleeee.
Kéremszépen válaszoljatok.
És mondjátok el hogy mikor lesz.
Köszi!

:arrow: Közösség, MTT szülinap

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125860 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Már bocsánat, de (rugjatok föl, nyúzzatok meg, lőjjetek le) nem tudok semmit sem az MTT szülinapról.
Vagy még nem jelentették ki nyílvánosan, vagy csak én vagyok nagyon hhhüüüllleeee.
Kéremszépen válaszoljatok.
És mondjátok el hogy mikor lesz.
Köszi!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125854 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimashilin írta: Félénk kérdés: nem lesz tali 15-én? Mert arra már lenne időm elmenni.


Ha MTT tag vagy, akkor lesz a szülinap, ld. Közösség/MTT Születésnap, és szvsz nem szerveznek ezzel párhuzamosan mást... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125846 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Szóval át tekintve az egészet, itt a végleges határozat:
A Pontos találka: 2003.Június.7(szombat). a Mammut I (nem a II) főbejáratánál 17:00-kor.
A jegy ára: 1100-Ft.
Na, és most kérek mindenkit hogy egy konkrét Igen, ott leszek!" szöveget küldjön el nekem priviben, mert csak így, csak most, és csak önöknek tudom össze állítani a listát mert akkor így kell jegyet foglalnom.
Szóval mindenki aki jön írjon privit holnap(vagy is Szerda) este 20:00-ig.
És bocs Cica hogy már megint ezt írom, de állandóan változtak az időpontok.
Na akkor várom a jelentkezéseteket.

Üdv. :P eredhil

U.i.:Akinek szerencséje van, meg hívom egy pattogatot kukoricára, vagy egy kólára. 8)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125839 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom hogy előre, kell-e jelezni hogy ott maradok-e, de valószínüleg szükség lesz valakire aki őrzi azok álmát, akik elalszanak. :roll: Úgy hogy megyek hülyiteni minden kedves ott lévőt. :twisted:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125836 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
ok, ok! Látom gyűlnek az elvetemültek! :D :twisted:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125817 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Hálózsák, esetleg pokróc benne a töltelék jómagam ott aludni jelentkezem(ez nem magyar mondat..) tehát. Nodlee: ugye jössz?? ha olvasod, gyere feltétlen!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125816 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Találkozások
Utálom a vizsgákat! Miért kell nekem jövő héten szóbeliznem? Úúúgy elmennék a tábortüzre! Brűűűhűűűhhűűű! Büdös Biosz!
:evil: Félénk kérdés: nem lesz tali 15-én? Mert arra már lenne időm elmenni.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125798 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy hálózsák jelentkezik, belsejében a tulajdonosával egy kis szabadtéri éjszakázásra. Szerintem aludni úgysem fogunk, mert a megfelelő hangulatról a tolkien társaság mindig gondoskodik, de a hálózsák jó lesz a hideg ellen...

Tündecsók a kósza kobakotokra!!!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125750 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, aki jön tábortüzezni!

Megnéztük a meteorológiai előrejelzést, és várhatóan meleg, de sötét éjszaka várható június 6dikára, ezért nagyon fontos, hogy mindenki aki tud világítási eszközt (zseblámpa, viharlámpát, mécsest) hozzon magával!

Az utolsó 53as busz (ami 23:30kor indul a fenti végállomásról), 23:40kor ér a Sasadi útra, ahol át lehet szállni az éjszakai 153asra (15 perc várakozás után - 23:55kor van a Sasadi útnál), ami levisz egész a Móricz Zsigmond körtérig - azoknak, akiknek esetleg jobb, mint a Moszkva tér...

Örömmel jelentem ezen kívül, hogy Estel_Adániellel, és valószínűleg Svindlerrel és Virággal is bővült a lista! :D

Léli: :(

Galadh, Mau: Hegyirabló és én is biztos maradunk éjszakára...így bizti vagyunk már négyen! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125742 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica: Ilyen későn olyan messze? Én sajnos nem tudok Bp-n aludni, és az utolsó buszom 11-kor indul haza, úgyhogy szvsz most mégis lemaradok erről a taliról :cry: pedig már úgy szeretnék veletek találkozni... nembaj, hamarosan itt a nyár, és akkor több tali is lesz; meg lesz nem csak éjszakais is :)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125688 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Egyre közözleg az idő, úgyhogy újra beírom.


2003. július 25.

Váci tali



Program: Semmi kötött (egyelőre) a Váci Világi Vigalom megtekintése, némely fagyizók beiktatásával.
Utána: (megintcsak kötetlen) séta a Duna-parton, és hasonlók.

Jelentkezéseket privátban várok.



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125634 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica: nekem van :) az ismert okoból.
Galadh: én is maradok reggelig úgyhogy lagalább már min. 2-en leszünk

-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125588 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Lesz olyan emberke, aki a tábortüzes talin reggelig marad, vagy csak én vagyok ilyen vállalkozó kedvű? :D
Hm? :?: :?: :?:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125575 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
TÁBORTÜZEZÉS!!!

Akik eddig jelentkeztek...
Galadh, Neo, Yavi, Áfi, Brisa, Míriel, Peredhil, Rabyn, Dodiee, Aralataion, Mau, Szofi, _Neo, Morgi, Ulmo, Minerva, Augustíne, Oisin, Fin, Gumipók, Iru, Loth, Adelard, Finwe, Merras, Gillz, Szú, Telcontar_Léli, Hegyirabló és jómagam - 30 emberke... :D

Ezen kívül bárkit szívesen látunk!!! :D :wink:

Ahová megyünk...
A Széchenyi-hegy lábához megyünk.
A Móricz Zs. körtérről induló 53as busz végállomásától 300 m-re, egy nagyon hangulatos kis, fákkal körülölelet tisztásra.

Viszünk menetrendet, meg térképet - de még későn is könnyű lejutni a hegyről...
Az utolsó 53as busz 23:30kor megy (ám ez nem közlekedik végig) indul, és el lehet vele érni az utolsó előtti, 23:43kor induló 59es villamost (megjegyzem: gyalog sincs messze - az utolsó 59es 23:55kor indul), amivel a Moszkva térre lehet kilyukadni, onnan meg van 6os éjszakai.
Az utolsó 53as, ami végig jár a Móriczig (!) 22:50kor megy.

Találkozó:

Helye: Móricz Zsigmond körtér - McDonald'snál
Ideje: 2003.06.06. 16:30, azaz fél öt (minél előbb szeretnénk elindulni fölfelé, de legkésőbb 5kor)

Kérdés: Van-e igény még egy, későbbi - mondjuk 6-7 órás találkozóra?

Nagyon fontos - Ami kellhet...

- ülőalkalmatosság: pokróc, kisszék - bármi, de majd megpróbálunk keresni a környéken valami nagyobb fatörzset...mert sajnos mikor legutóbb ott jártunk, nem volt...
- Kaja-pia: szalonna, kolbász, paradicsom, hagyma, üditő meg, ami még kellhet - mindenki hozzon magának, ami kell, amennyi kell - ne legyen az, mint múltkor, hogy valaki még megkíván ezt-azt, aztán lehet menni boltba
- fényforrás: zseblámpa, petróleum lámpa - bármi, ami ad fényt
- szúnyogrisztó: akinek kell, vagy aki nem szereti, ha megkóstolgatják a vérét...
- zenecsináló eszköz: akinek van gitárja, meg kottái, meg minden ehhez szükséges dolog...mi visszük a hangunkat
- hálózsák: ha valaki ott akar maradni/aludni reggelig... - biztos lesz néhány elvetemült...

Asszem mindent leírtam...
Ha van kérdés, jelezzetek!

Kószüdvözlet!

Cica

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125543 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Cica: pontosan mikor, hol lesz ez a tábortüzes dolog? (tudom, hogy elküldted emilben, de kitöröltem, itt pedig nem találom :oops: ) És mit kéne vinni annak, aki megy? (egyelőre írj föl kérdőjelesen, hátha meggyógyulok addigra)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125540 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Merras írta: Cicafül!
Írj fel engem is a listára! Míriel meg Morgana meg még páran a tegnapi/mai Margit-szigeti bulin halálosan megfenyegettek, hogy ha nem megyek tábortüzezni, akkor nekem annyi 8)


Hat igen... Megsutunk a tabortuzon, ha nem jossz, Merras ß))))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125496 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kérem szépen, a Találkozások topicban a hozzászólásokat korlátozzuk a "ekkor és ekkor itt és itt ez és ez lesz" jellegű, illetve ezek megszervezéséhez szükséges információk beírására! Ne csússzon egy aktuális program meghirdetése három oldallal hátrébb feleslegesen...
Köszönöm!
(Cica, ezt is nyugodtan töröld, amikor meglátod...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125492 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Merras: Velük jó is lesz vigyázni, mert Míriel és Morgi boszorkányok... :roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.166 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére