Találkozások

Több
21 éve 3 hónapja #125490 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül!
Írj fel engem is a listára! Míriel meg Morgana meg még páran a tegnapi/mai Margit-szigeti bulin halálosan megfenyegettek, hogy ha nem megyek tábortüzezni, akkor nekem annyi 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125381 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönöm, a tokaji program lebonyolítására már van elég jelentkező, tartalékban is.
Kérek mindenkit, hogy jövő keddig erősítse meg és véglegesítse a részvételi szándékát, mert le kell adnom a végleges névsort. Aki még nem biztos benne 100%-ig, inkább minősítse magát tartalékos állományba.
Tehát a tokaji csapat: Gillz, Yavanna, Áfi, Kriszana, Evenstar, Gumipók, Peredhil, _Neo és én, tartalékban Angie és Gyémánt Hajnal. A részleteket majd személyesen, keresünk egy időpontot a megbeszélésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125367 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Találkozások
:cry: Na jó, én megpróbáltam. De most már kénytelen leszek feladni. Sajnálom. Igérem, többet nem zaklatok senkit a talis témával.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125294 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta:

Oisin írta: Peredhil, lányokat is kéne vinni, már csak azért is, hogy legyen aki sikít. ;)

Üdv, Oisin


Lehet, hogy ráérek "Sikítani menni", majd írok Perednek, de télleg!
Estére megmondom.
Vagy holnap.
Vagy...
Szóval majd szólok.
8) Galadh


Jó van aranyos, gyere csak! :twisted:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125282 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A Tokaj-Hegyalja Fesztiválon részt vevő Magyar Tolkien Társaság programja és minden ezzel kapcsolatos egyéb tudnivaló itt megtalálható. Várlak benneteket szeretettel. Találkozunk július 12-én kedden.
Figyelem! Még két résztvevőnek lehetősége van eljönni némi munka fejében! Jelentkezés privátban. Megéri, hatalmas buli lesz és az utazás, szállás, belépő ingyen lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125241 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Oisin írta: Peredhil, lányokat is kéne vinni, már csak azért is, hogy legyen aki sikít. ;)

Üdv, Oisin


Lehet, hogy ráérek "Sikítani menni", majd írok Perednek, de télleg!
Estére megmondom.
Vagy holnap.
Vagy...
Szóval majd szólok.
8) Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125235 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Peredhil, lányokat is kéne vinni, már csak azért is, hogy legyen aki sikít. ;)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125233 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Na szóval emberkéim.
Az a nagy pláne hogy van egy-két valaki akinek csak késöbb lenne jó.
Szóval megkéne még beszélni mielött elmennénk hogy esetleg nem gond-e hogy kicsit drágább lesz-e a jegy mint ahogy megbeszéltük.
Amúgy jó lenne ha végre mindenki aki jön konkrétumban elmondaná hogy jön-e vagy sem, mert akkor úgy foglalok jegyeket. Eddig tuti biztosan magamat, Neo-t, és Oisin-t tudom felírni a listára.
Nos? Akkor hogy lössz?

bye bye

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125092 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Találkozások
Talán idegesítő már, hogy folyton az újabb győri talival jövök, de most tényleg úgy érzem, hogy komoly indokom van rá, hogy megint felhozzam a témát.
Szóval: Mint talán már észleltétek, nemsokára itt a nyár, meg a nyári szünet, meg az az idő, amikor csak nagyon keveset találkozunk személyesen egymással. És nem is olyan könnyű szünetben találkozót szervezni. Úgyhogy talán most kéne még (ha akarunk) egy talit összehozni, amíg mindenki elérhető.
Ha más is szeretné: Merykara (Réka, ismertető jelei: ott volt a legutóbbi győri talin, csak kicsit később jött, barna haja van, sokat beszél és mindenféle indiános dolgokról kérdezgette a társaságot) szívesen megszervezné, csak ő nem tud internethez jutni.
Szóval, mit szólunk a dologhoz (és nem csak magamat meg azt a két kedves személyt kérdezem, aki eddig hajlandó volt reagálni)?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125077 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Önismereti beszélgetés lesz szombaton (máj. 31-én). Akit érdekel, és még nem jelentkezett, az írjon nekem egy privit. (3-4 ember számára van még hely.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125073 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica király! Meg kéne beszélni h ezúttal előre megvesszük a bulizáshoz szükséges kellékeket, ne éjszaka kelljen megint lerohanni vásárolni. A szállításban tudok esetleg segíteni.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125018 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Helyzetjelentés... :D
Akik jönnek június 6odikán szalonnát sütni:
Galadh, Neo, Yavi, Áfi, Brisa, Míriel, Peredhil, Rabyn, Dodiee, Aralataion, Mau, Szofi, _Neo, Morgi, Ulmo, Minerva, Augustíne, Oisin, Fin, Gumipók, Iru, Loth, Adelard, Finwe, Hegyirabló és jómagam - 26 emberke?? Hm...azt hiszem remek estének nézünk majd elébe 8) :D :lol:

Emlékeztető:
Akinek van kedve jönni június 22dikén Elton John koncertre, a Kapcsolat koncertre, az jelentkezzen nálam vagy Hegyirablónál priviben, smsben vagy mailben :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125012 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya, melda meldonyar!

Keretik szereny szemelyem nem osszekeverni Neo-val ß) En szigoruan underscore-ral irom a nevem es en vagyok, o pedig o. Szaporodunk, hiaba ß)

Elnezest az offert, de eme topicon belul utotte fel fejet a "vita" az identitasunkrol ß)

Tovabbi felreertesek elkerulese vegett figyeljetek a _-t ß)

Legyetek jok

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125009 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Ez elvileg Gyémánt_hajnal ötlete és Augustíne meg én jelentzkeztünk rá, de mindegy.


Nem, Peredhil vetette fel először, aztán Gyémánthajnal később még 1X (úgy látszik nem olvasta Peredhilt ;) ). Én jelentkeztem is priviben Peredhilnél, és változatlanul szívesen mennék. 7-e nekem jónak tűnik, csak kéne foglalni jegyeket, mert lehet hogy akkor még teltházas lesz.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125007 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Hűha... _Neo, Morgi, lemaradtam valamiről? 8O :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125006 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Cicafül írta: Jelentem, hogy a tábortüzes (június 6.) bulira gyűlünk szép számmal... :D
Galadh, Neo [size=9:3lqzx096](apropó:_Neo, ugye jössz...ill. jöttök?? :lol: )[/size], Yavi, Áfi,Brisa, Míriel, Peredhil, Rabyn, Dodiee, Aralataion, Mau, Szofi, Hegyirabló és jómagam (húúú, ez már 14 emberke!!) már biztos ott leszünk, és nagyon jól fogjuk magunkat érezni!!! Gyertek, gyertek...a tűz körül van még hely...

[size=9:3lqzx096]anNam: ha csak egy picivel lejjebb olvasol megtalálod a választ...egyébként éjszakai pokrócos margit-szigeti buli Rayan szervezésében...[/size]


_Neo jon ß)
Morgana is jojjon? ß))))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124949 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
OK, köszi. Lehet, hogy megyek.

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124942 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
Hi!

Siss: Köcci ,hogy válaszoltál,meg nem is igazán csak rád gondoltam,hogy eltünedezel....

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124932 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Neo: természetesen őt. Jó, neki sincs éppen sok hozzászólása, de vele már beszélgettünk kicsit (pl. igen érdekes dolgokat tudtunk meg tőle a Nightwish nevű együttesről...), őt már megszoktuk. :wink: Te viszont új vagy, és ha nem mondod, hogy ketten vagytok... :roll: :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124916 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Drágáim!

Ide írom, mert jobb ötletem nincs...

Kérlek szépen Titeket, hogyha jöttök szombaton pokrócos Margit-szigetre, hozzátok el a közgyűlésen és a Beltainkor készült fényképeket!!!!

Előre is nagyon köszönöm!
Puszik,
M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124911 Írta: _Bard
_Bard válaszolt a következő témában: Találkozások
hihi
Mi a... hirtelen a neo név sűrű lett a fórumon.
Legközelebb már lesz egy _Neo_ is. :D
Amúgy ezt mire is értetted kedves Sil, hogy "Az egyiket már kezdjük ismerni, a másikat még nem..." ?
Engem vagy őt?

"Aki ura a véleményének, az ura az eseményeknek is."
ß)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124908 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Morgana:Nem tudod véletlenül ki _Neo kedvese? :D

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124906 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Off
Az egyiket már kezdjük ismerni, a másikat még nem... :wink:
On

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124904 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Off: Hja..., két Neo van a fórumon...
Az egyik alulvonással írja 8) , a másik nem.
Az egyik viszi a kedvesét, a másik nem.
On

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124876 Írta: _Bard
_Bard válaszolt a következő témában: Találkozások
Na kérem szépen!

Elösször is: Jocii, vagy ki a fene vagy te. Neee...irogassá itt nékem eféléket, mert akkor írok ide ha kedvem tartja, és azt amit akarok(ami persze nem azt jelenti hogy elárasztom káromkodással az egész fórumot.)majd max. törlik. És érdekes hogy eddig nem törölték. Ja, és ne mond hogy velem kivételeznek, mert nem is ismernek, és valószínüleg azé nem törlik le mert gondolom nem úgy gondolják mint te.
Másodszor:Peredhil, nem kell felhúzni magad, mert én megyek veled, mert nékem is meg kéne néznem a Reloaded-et.
Harmadszor:Cicafül: Egy bizonyos Hegyirabló is írt nekem olyat hogy hozzam a kedvesemet. Honnan tudhatná hogy van egy egyáltalán?!(Mivel nincs.) Most meg te célozgatsz. Most akkó mi van hogy itt ilyeneket írtok nekem? Ááá, várjunk csak. Tegnap láttam egy bizonyos _Neo-t a fórumon. Nem véletlenül rá gondoltok? Mert akkor elárulom hogy össze tévesztetek mindket.
Negyedszer: Elnézést hogy ide írtam, mert tudom hogy nem aktuális ide, a találkozások témába írni az eféléket, de látom ezt a részt sokan nézik.
Nyugodtan töröljétek ha kell, de én csak tisztázni szerettem volna a dolgokat.

Szóval viszlát.

"Aki ura a véleményének, az ura az eseményeknek is."
ß)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124873 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

Peredhil írta: Hölgyeim és Uraim.

Nem teregetem ki a magán életem, de súlyos idő problem miatt nékem nagyon nem jó más idő ponty, csak a JÖVŐHÉT SZOMBAT!
Magyarul: Június 7-én, Szombaton, A Mammut I főbejáratánál.
Azt majd meglátjuk hogy Neo milyen ügyesen repül.
Szóval please(plíz) akinek van kedve jönni írjon egy privit.
Kösszencs!

by Peredhil the one


Ez elvileg Gyémánt_hajnal ötlete és Augustíne meg én jelentzkeztünk rá, de mindegy. Hol a manóban van a mammut???
És hogy kell oda eljutni?


Hát akkor elnézést kérek bakker, de nem vettem észre hogy ezt is felírtátok már. De nekem a jövőhéten jó, és gondoltam hogy ha valaki meg akarja nézni akkor eljönne-e velem.
De ha ti már megbeszéltétek akkor menyjetek én nem tartalak vissza. Akkor megyek egyedül!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124846 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
MIKOR MENTEK LEKKÖZELEBB A MARGITSZIGETRE?
Még sok ilyen találkát szeretnék, mint a vasárnapi mozi!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124835 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
Nézzük csak, ma szerda van. A mult héten meghirdetett fogadóóra ma is lesz. De hangsúlyozom ez fogadó óra és nem tali, még ha az eredmény ugyan az lenne is. A cél más. Elsősorban az a szándék vezetett a fogadó óra bevezetésére, hogy a társaság tagjai egy előre tervezhető helyen és időpontban személyesen találkozhassanak velem vagy a vezetőség tagjaival. Mivel terveim szerint ez minden szerdán elő fordulhat (hacsak érdeklődés hiányában meg nem szüntetem) nem akarom tologatni az időpontot. Esetleg a helyszín változhat. Ha most nem tud eljönni aki akarna, annak lesz jövő héten is.

Fogadó óra: minden szerdán 18:00-19:00 között a Jet-ben.

Ez nem azt jelenti, hogy 19:00-kor kiesik a kalapács a kezemből és elmegyek, hanem azt, hogy ha nem jön senki 19:00-nál tovább nem várok.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124759 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Jelentem, hogy a tábortüzes (június 6.) bulira gyűlünk szép számmal... :D
Galadh, Neo [size=9:aj1tt3j0](apropó:_Neo, ugye jössz...ill. jöttök?? :lol: )[/size], Yavi, Áfi,Brisa, Míriel, Peredhil, Rabyn, Dodiee, Aralataion, Mau, Szofi, Hegyirabló és jómagam (húúú, ez már 14 emberke!!) már biztos ott leszünk, és nagyon jól fogjuk magunkat érezni!!! Gyertek, gyertek...a tűz körül van még hely...

[size=9:aj1tt3j0]anNam: ha csak egy picivel lejjebb olvasol megtalálod a választ...egyébként éjszakai pokrócos margit-szigeti buli Rayan szervezésében...[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124748 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
És most szombaton (31-én) milyen tali van?

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.255 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére