Találkozások

Több
21 éve 2 hónapja #129145 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
hi,
tudom, hogy későn szólok, és valószínüleg rossz topicban...
:arrow: holnap tud valaki hozni egy cd-s (elemmel működő magnót)? mondjuk valaki aki kocsival van. :?:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129125 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor én már most jelzem, hogy akciót indítok a második hullám főparancsnoki címéért, ezért szombaton 18órától várom a későket a Kolosyn a 65ös megállójában.

Addigis: Tündecsók a Kósza Kobakotokra!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129115 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: Tudom, kedves társszervezőmmel, akkor még nem döntöttük el, hogy mikor legyen ;) , de most már eldöntöttük szal szerkesztettem is a hozzászólást ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129114 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur: megjegyzem, időpontot nem írtál... :roll: :)

[size=9:20om6158](Végül is szerintem eltalálok a Kolosy térre, ez csak szülő-nyugtató akció lett volna. :roll: :wink: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #129108 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!


Ezennel meghírdetek egy talit jövő szombatra június 28.-ára.
Találkozó: a nyugati főbejáratánál (szokott helyen), 13 órakor, mkit szívesen látunk, utána kimennénk a MSz-re.

Priviben jelezze ki jön!!!!
Társszervezőm: Arwena :D ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129067 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

már nem sokáig vagyok gépközelben, de szombat délután a szentivánéji útra van még hely az autómban, viszont most már a (20) 9414-833-on hívjatok!

Hannon le! :fight:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128965 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Eddig huszonnégyen jelentkeztek Líthasra, a részletekkel nem is fárasztalak titeket. :) Egyszerűen jöjjön mindenki...
A Kolosyra a Nyugatitól is el lehet jutni 6-os busszal. Én az Árpád hídtól megyek, ha valaki csatlakozni akar, legyen 14.30-kor (egy perccel sem később!!!) az 1-es villamos Budára menő megállójában az Árpád híd pesti hídfőjénél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128937 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hoztam egy kis menetrendet (a bkv.hu-n kerestem ki):
HÉV:
Batthyány tér: 14:30 ; 14:40 ; 14:50
Margit híd....... 14:32 ; 14:42 ; 14:52
Szépvölgyi út.. 14:34 ; 14:44 ; 14:54
86-os busz:
VÁ.: Kosztolányi: 14:20 ; 14:30 ; 14:40
9. Batthyány tér: 14:33 ; 14:43 ; 14:53
11.: Margit híd...: 14:36 ; 14:46 ; 14:56
14.: Kolosy tér...: 14:40 ; 14:50 ; 15:00
65-ös busz:
Kolosy t.: 15:05 ; 15:20 (...18:20; 18:50)
Fenyőgy.: 15:12 ; 15:27

(A buszoknál nem árt rászámítani néhány percet oda-vissza, csak az indulási idő volt megadva, és hogy hány perc egy-egy megálló.)

Vissza:
65-ös busz:
Fenyőgy.: (22:30); 23:10 ; 5:00 ; 5:30
Kolosy t.: (22:37); 23:17 ; 5:07 ; 5:37
86-os busz:
Kolosy tér (kb.): 22:49; 23:02; 23:14; 5:17; 5:37; 5:57
[size=9:cn58dsxf](menetidő: kb. 7 perc Batthyányig, kb. 4 Margit hídig)[/size]
HÉV:
Szépvölgyi út: 22: 48 ; 23:03 ; 23:23 ; 23:43 ; 5:08 ; 5:28
Margit híd......: 22:50 ; 23:05 ; 23:25 ; 23:45 ; 5:10 ; 5:30
Batthyány tér: 22:53 ; 23:08 ; 23:28 ; 23:48 ; 5:13 ; 5:33


Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128920 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Én még nem voltam a Kolosy téren, így nagyon megköszönném, ha valahol előbb tudnék találkozni valakivel. :idea: Két lehetőség jön szóba szvsz:
:arrow: Batthyány tér
:arrow: Jászai Mari tér (Margit híd pesti hídfő), ill. a híd túloldala, de akkor a 4-6-os megállójában. :idea:
Onnan mehetünk 86-ossal, esetleg a HÉV-vel. :idea:
Ha valakinek útba esik valamelyik, jelentkezzen! :o A számom: 06-30-520-6447. Más javaslat is szóba jöhet [size=9:2d7sw7ot](én Csepelről jövök, tehát a Boráros tértől tudok 4-6-ossal vagy 2-essel menni, ill. ezekkel eljutok bármelyik metróhoz)[/size]. :idea: :roll:
Köszönöm előre is!
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128894 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsi tali!
A múltkor nagyon jó hangulatú talink volt, ezért úgy döntöttünk, megint szervezünk egyet. :D
Akinek van kedve (/módja/ideje) jönni, írjon privit, vagy ne írjon, 23án 4 órakor találkozunk a lófarkánál. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128761 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

Nagylítére is szívesen elviszek 4 db kerekemen 2-3 hobbitot (több sajna nem fér, kicsi a kocsi :lol: ).

Szóval 5 óra körül, Thököly út/ Hősök tere/ Nagykörút vonzárkörzete!

Írhattok ide/ privibe/ melian@estmail.hu -ra!


Melian öve óvjon Benneteket addig is!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128627 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Velemi kósza-kommandós felderítő kirándulás időpontja megváltozott!
Mivel többen jelezték, hogy jönnének, de péntek-szombet nem jó nekik, ezért szombat-vasárnap, azaz július 28-29 lesz az időpontja. Az indulás attól függ, hogy kik jönnek autóval. Ez ügyben jövő keddig kérek jelzést, hogy ki jönne. Ismételten felhívom a figyelmet, hogy ez nem laza kirándulás lesz, hanem komoly menet, teljes táborfelszereléssel, időnként dzsungeles vidéken.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128621 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Találkozók Líthas kapcsán
Első találkozó: 15.00 Kolosy tér, 65-ös busz megállója
Második találkozó: 18.45 fent a Fenyőgyöngyénél (a 65-ös busz másik végállomása), ehhez célszerű 18.30-kor induló buszra feljutni. Lehet, hogy nem is akkor indul, mindenesetre én a 18.29 után induló első busz utasait várom meg.
Aki ennél is később akar jönni, annak tovább kell egyenesen mennie az úton egy parkolóig és ott felhívni engem, de ezt a metódust csak autósoknak javaslom.
A buli napkelte-nézéssel ér véget, tehát rendezzétek úgy a programokat, hogy vasárnap ne legyen aludnivalón kívül más dolgotok!
Aki talikor akar még elugrani ide-oda-amoda, az érkezzen előbb, mert amint indul a busz, arra felszállunk és nem várunk meg "most jut még eszembe" típusú ötletből eredő későket. És garantálom, hogy nélkülem senki nem talál oda. :twisted: Van még idő, szerezzétek be előtte a szükséges hozzávalókat.
Aki autóval jön (ezt lehetőleg konvojszerűen szervezzétek), az szóljon nekem, amikor a Fenyőgyöngyénél jár, én kiállok az útra és ahol elüt, ott kell megállni.
Eddigi jelentkezettek listája:
Vénia, Elanor, Oisin, Laurelen, Ulmo, Minerva, Míriel, Morgana, Underscore (_Neo) :) , Loth, Melian, Ring-Bearer, Dodiee, mogy, Mau, Galadh, Finwe, Peredhil, Aralataion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128602 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar!
A 15óra nagggyon korán van! Nem lehetne 17órakkor mégis? Én Sopronból jövök cuccokkal és nem akarok megint málháslóként baktatni a társaság után...
Azonkívül Peredhil is háromtájt ér vissza Pestre...
Szóval gondold meg. Bár ez nem csak rajtam múlik...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128258 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Szentivánéji ünnep!

Ha valaki esetleg olvasta volna a társaságból a Gyűrűk Urát, koncentráljon a hobbitok Nagylíte ünnepségére gondolatban.

Az időpontról és helyről:
Június 21, szombat, Látó-Hegy (NEM OTT, ahol Beltaine volt, onnan még 10 percre, egy szurdokban!!! Autóval is lehet menni, a Fenyőgyöngye után egyenesen kell még továbbmenni pár percet.) Találkozó: Kolosy tér, 15.00, a 65-ös busz megállója. Ezúttal próbáljunk meg egyszerre érkezni, mert a buszmegállótól fél órás erdei séta a helyszín, tehát négy turnusért nem szívesen szaladok el. Egy második esetleg még belefér, igény szerinti időpontban. Az első időpont kellő számú igény esetén legkésőbb 17.00-ra eltolható (de akkor annyival rövidebb a buli...).

A programról:
Szentivánéj a kelta Líthas, azaz Tűzünnep. Az év legrövidebb éjszakája. Ilyenkor elvékonyodik a határvonal világunk és a tündérvilág között, a tündérdombok /sídhe/ kapui megnyílnak és a Földet elárasztják a tündérek, pár dolgot megkavarva közöttünk. Hogy ezt elkerüljük, nagy fényekkel elűzzük az éjszakát és kedveskedünk a tündéreknek, az alábbiak szerint:
:arrow: Tűzrakás (nem afféle szalonnasütős, hanem igazi máglya, ezért megyünk szélvédett helyre)
:arrow: Tűzugrás
:arrow: Tűztánc
:arrow: Tüzesvíz :D
:arrow: Tündérlakoma
:arrow: Éneklés, zenélés
:arrow: Tündérkirálynő és Tündérkirály-választás (Aradia és Cernunnos, vagy Shakespeare kedvelőknek Titánia és Oberon tiszteletére)
:arrow: Egész éjszakás öröm, mulatozás
:arrow: Az ünnep zárásaként a felkelő Nap köszöntése a hegy tetejéről

Amit hozni kell:
:arrow: A tündérlakomához nyári gyümölcsök, elsősorban piros színűek, valamint sütemények és vörösbor (nem fehér!!!). Persze mi esszük meg őket, de a tündérek nevében. :)
:arrow: Zeneszerszámok, énekhang
:arrow: Étel, ital (alufóliában sült alma és kukorica a igazi, persze a szokásos szalonnázást nem kell kihagyni) és a lakomához szükséges szerszámok.
:arrow: A nagy fényességhez gyertyák özöne
:arrow: A letelepedéshez pokrócok, polifoam stb.
:arrow: Egyéb játékok, kellékek, amit hozni akartok
:arrow: Szemeteszacskó!!!!!

Kérek mindenkit, jelezze, ha jön! Eddig kb. tizenöten ígérkeztek el, de biztosan sokkal többen jövünk - tudjátok, egymást vonzzátok. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128252 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Most vasárnap azaz júniús 22.-én kirándulós talit szervezünk Miskolc környékére...
A talákozó 10:15-kor lesz a Búza-téren onnan megyünk Bükkszentkeresztre,ahonnan a túra indul.
A túra útvonala:
Bükkszentkereszt - Fehér-kő-lápa - Fehér-kő - Vadalmás - Gulicska - Tűzköves - Hermen Ottó Emlékpark 8 km ( 3 óra )

Aki szeretne jönni az jelezze nálam priviben vagy e-mailben... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128181 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar, akkor hogy lesz ez a szentivánéj? Mert mennék én, cvsak nemtom, h most mi van...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128168 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Az éjszakai túrát a Telcontarral való keresztbeszervezés miatt a Tábor utáni 1. v 2. hétvégére halasztottuk. Aki szeretne jönni az lsz. írja meg priviben azt is hogy melyik 7vége lenne jobb neki.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128005 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Fim: ok, majd írok, de amúgy én sem arra gondoltam, h ezen a 7en mennénk. Inkább majd a jövő 7en, v amikor többen ráérnek...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127865 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Találkozások
a strandos buli jo 5let, de csak ezen a héten érek rá, utána oszt.kir.aztán táborba megyek...
nem biztos hogy addig nethez jutok még ugyhogy léci ha meglesz a pontos idöponz irj 1 smst(30-4214122)
köszi
Fim

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127853 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső, és Cica: bocs, ez az én véleményem volt! :wink:

Amúgy nem akarunk majd összehozni 1 strandos bulit vmikor? 2 napja voltam a Római fürdőn, és az 1 oltári jó hely!!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127815 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: Ne hagyd magad leszólni, illetve a filmet.. :)
engem is pl. érdekelne, csak hát az időpont dolgozó embernek...
szóval mint meglepetésember már nem jöhetek számba :(
de azért majd az élménybeszámolót várom:)

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127767 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

Érdekel valakit Kitano Takesi Bábok című filmje? Ha igen írjatok nekem privit, nézzük meg együtt!
Az időpont legyen mondjuk jövő héten szerdán 19-kor. A Toldiban

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127752 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hétfőn, június 16-án a Kossuth moziban a New York bandái-t csak 13:30-kor vetítik! :roll: :!:
Találkozó: 13:00-kor a mozi előtt, ha van rá igény, vhol máshol. (De mivel még mindig ugyanazok a jelentkezők, egyelőre gondolom nincs. :roll: :wink: )
[size=9:dba316ha]Ha ennyien, vagy néhánnyal többen leszünk, nem valószínű, hogy foglalok jegyet. Meglepetés-embereket is szívesen várok. :wink: (A számom még mindig 06 30 520 6447, de a telefon vasárnapig a tesómnál van, ő pedig Szmbathelyen. :roll: Ettől függetlenül küldhettek rá SMS-t, csak számítsatok rá, hogy vasárnap estig nem jut el hozzám. )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127572 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Már javítom is...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127554 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Ejnye Ancalimon! Hiszen az nem Neo, hanem _Neo!
:wink: :D :shake: :mrgreen: :clown:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127529 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug, Cica: Köszönöm a biztatást! 8O Azért inkább majd én eldöntöm, milyen. :) :wink: Magamon kívül eddig egy biztos jelentkező (Nim, azaz Elrond Apu :wink: ) és egy bizonytalan (Morgana) van, ha történetesen érdekel valakit. :roll: :wink:
Ja igen, és más információk szerint 440.- Ft a jegy... :roll: Én a neten néztem meg, ott még 390.- volt. De szvsz 50.- Ft-on nem múlik. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127524 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: SZÁNTÓD!!!!!

Szántódi tali lenne (Balaton, déli part, Siófok közelében) előreláthatólag július 4-5-6.-án. (Péntek du., szombat, vasárnap de.) A Rév Szántód kempingben lenne, árak a következők:

-Sátorhely 800 Ft
-Személyenként + 960 Ft
-Amit hozni kéne:
-sátor, kaja, pia (de van a közelben pár bolt is) hálózsák, polifoam, mindenki a saját igényei szerint.

Előreláthatólag így lenne, de ha vkinek nagyon nem jó az időpont, még változtathatunk rajta!

Aki kedvet kapott, az jelentkezzen nálam priviben vagy telefonon (0630/415-92-04)
Pussz,
Galadh



Az időpont biztosan változni fog!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127478 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások

A Tolkien Klub ötödik alkalommal, ebben a félévben utoljára 2003. június 13-án 17.00 órai kezdettel kerül megrenezésre az Almássy téri Szabadidő Központban. Ez alkalommal a fő téma: "Élet és halál - emberi és tünde sorsok Középföldén", míg a nyelvi szekcióban a "klasszikus" tengwar írásrendszeren kívül használatos egyéb irásmódokkal (Sarati, Certh, Angerthas) ismerkedünk. Az előadásokat a szokásainknak megfelelően viták és könnyedebb beszélgetések követik.


Az utolsó alkalom a nyár előtt, hogy kicsit foglalkozzunk kedvenc témánkkal. Az előadók: _Neo és jómagam.

Mindenkit szeretettel várunk...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127381 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
A SportSziget sokunkat fog megmozgatni, csak asszem különbözőképp. Én pl: 19tól Warpigs majd utána Freshfabrikra fogom lengetni a 6milliméteres hajamat :D
Aki kinn lesz a koncerten az maj integessen! (mindig én ugrom a legmagasabbra 8) )

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.158 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére