Találkozások

Több
21 éve 1 hónapja #136618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:26ikj33d]

Galadh írta: ...elfelejtettem, hogy kell írni, de a kiscsaj szellemországban :wink: Ez a lényeg...


Chihiro, nem? Vagy Chichiro?:roll: :wink: [/size]

Szóval, ha valaki mégis úgy gondolja, hogy jön a Mesterségek Ünnepére a Várba szombaton: mi [size=9:26ikj33d](Rózsa/anyu, Pippin/Kinga, Trythyn/Koppány+tesója+anyukája)[/size] már kb. 9:15-9:30 körül ott leszünk, mert 8:50-kor ér a Délibe Koppányék vonata. Valószínűleg az egész napot ott töltjük. :idea: :wink:
Szóval aki jön, csörögjön rám, ha odaért (06/30 520 6447), hogy tudjunk találkozni! :idea: :wink: Érdemes jönni, hatalmas kirakodóvásár, kézműveskedés [size=9:26ikj33d](bár elég nagy tömeg szokott lenni)[/size] és a lentebbi linknél szereplő programok [size=9:26ikj33d](egyébként a www.nesz.hu-n meg lehet találni)[/size] szvsz nagyon megér 300.- Ft-ot [size=9:26ikj33d](diákoknak)[/size], márcsak a társaság miatt is [size=9:26ikj33d](hogy Galadhot idézzem).[/size]:wink: Viszont ha hosszabb időre jön valaki, hozzon enni- és innivalót, mert nagyon lehúzzák a büfések az emberek bőrét! :roll: :idea:
Ennyit belőlem. :roll: :wink:
Sziasztok:
Kincső

[size=9:26ikj33d]u.i.: Pont holnap mentek strandolni, amikorra azt mondták, hogy egész nap rossz idő lesz; nem ma mentetek ebben a melegben... szegények... azért kívánom, hogy ne essen sokat! :wink: :roll: Szombaton elvileg már elég jó idő lesz. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136617 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Nos,

köszönöm az egyre több visszajelzést, már 13nál tartunk :wink:
Én azért javasoltam a 30-31-1-et, hogy karácsonyi hangulat is legyen, aztán szilveszteri is - természetes, hogy van, aki máshol akar szilveszterezni, de szerintem még akkor is maradunk elegen. A húzogatós előtalit pedig sztem december első hetében kellene tartani, hogy legyen idő gondolkodni/készíteni/vásárolni :roll:

Egyébként azért kezdtem el szervezni ilyen korán, mert tavaly októberben érdeklődtünk, és már akkor késő volt... :)

Programjavaslatokat pedig várok mindenkitől :wink: [size=9:19v9e8ax](Egyébként én is vsz január legelején fogok vizsgázni :roll: )[/size]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136609 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM!!!
Mozizás lenne Szombaton, elfelejtettem, hogy kell írni, de a kiscsaj szellemországban :wink: Ez a lényeg... Ha jól emléxem, Dodie azt mondta, h a tali negyed ötkor lesz a margithíd budai hídfőjénél.
Jegyár 300 Ft.

Pussz,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136596 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: nekem a 30.a kétséges.. TE _Neo biztosan mehg fogjuk egymsát találn a lánchidnál fél8kor? Tudod mekkora tömeg lesz ott?


voltam mar, es szerintem megtalaljuk egymast, de igazad van, legyen 19:00. Mellesleg ele gpontosan specifikaltam a helyet

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136578 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
nekem a 30.a kétséges.. TE _Neo biztosan mehg fogjuk egymsát találn a lánchidnál fél8kor? Tudod mekkora tömeg lesz ott?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136564 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
ugy hiszem, lassacskan kikerulok az MTT verkeringesebol...
30-an nem tudok jelen lenni sajnos ß(((

nektek jo szorakozast

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136546 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
A tábori találkozóra előreláthatóan augusztus 30-án szombaton fog sor kerülni valahol Budapesten. :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
Kérek mindenkit, hogy erre az időpontra más, az MTT-hez bármilyen módon kapcsolódó programot ne szervezzen...

A programok várhatóan elsősorban az élmények felidézéséről, képek és videók nézegetéséről fognak szólni, némi játékos ökörködéssel egybegyúrva.

Ha bárkinek vannak program ötletei, kérem jelentkezzen nálam...

A helyszín még bizonytalan, de remélem rövidesen találunk megfelelő helyet...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136486 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
HÉTVÉGI MOZI: Libiomfi. A Pestimese, az Uristen@menny.hu alkotóitól. Ez most egész estés nagy film (70 perc)

Szombaton lenne 18:15-kor a Művészben. Javaslom 17-kor találkozzunk, hogy biztosan legyen hely. Addig dumálhatunk. Eddig csak Ryana jelentkezett, de holnap reggelig (végső esetben szombat reggelig) még jelenkezhettek. Nagyon jó a film, én végig röhögtem.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136458 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Na mivan a tüzijátékkal? (mert ezekbpől a félbejegyzésekből semmit se vettem ki. )


Szoval...
Ugy latszik, mancsomba kell ragadnom a kezdemenyezest ß)
Augusztus 20-an, nemzetunk nagynagynagy unnepen, 19:30 orakor talalkozo a Szechenyi Lanchid pesti hidfojenel (lehetoleg a deli oldalon), ahonnan 19:45-kor bevonolunk jol a hid kozepere, hogy lassunk is valamit (meg hogy kozelebb legyen a budai oldal). Miutan jol megtekintettuk a fantasztatikus tuzijatekot, elindulunk jol Buda fele, megyunk szepen, egyenesen, majd rafordulunk az Attila utra, es voila, ott a Deli ß). A 22:35-os vonatot simanlazan elerjuk, felpattanunk ra, es irany Loth neni mokavara, Velencefurdon. ß)

Ja igen. A Velencefurdore torteno leutazasnak nem elofeltetele a tuzijateknezegetes, es ebbol kovetkezik az is, hogy nem kotelezo eme program azoknak, akik csak a frenetikus (bar Gandalfeval csak nem er majd fel ß)) es pompazatos pirotechnikai csodakat akarjak megtekinteni. ß)

Remelem, tiszta voltam ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136452 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Supersonica: koszi. szvsz egy kis gyaloglas belefer ß)
ha a Lanchidrol nezzuk, egesz gyorsan begyalogolhatunk a Delibe...

Galadh: Loth szavaibol azt vettem ki, hogy valamikor masnap ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136451 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: indulas a Delibol, majd meglatjuk, melyiket erjuk el. mikor kezdodik a tuzijatek?


9-től kezdődik, és fél órás, 35 perces.

Necces, nagyon sok minden le lesz zárva, gyakorlatilag a Déliig gyalogolhattok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136430 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Augusztus 20... kozos tuzijatekbambulas, majd irany Loth es az o velencefurdoi turistaparadicsoma ß)

vonatok, huszadikan:

17 16:35 17:44 1:09 48 km 112 Ft - 2.
18 17:35 18:30 0:55 48 km 112 Ft - 2.
19 18:45 19:52 1:07 48 km 112 Ft - 2.
20 19:35 20:34 0:59 48 km 112 Ft - 2.
21 20:35 21:34 0:59 48 km 112 Ft - 2.
22 21:20 22:17 0:57 48 km 168 Ft 112 Ft - 1.
23 22:35 23:37 1:02 48 km 112 Ft - 2.
24 23:35 00:34 0:59 48 km 112 Ft - 2.

indulas a Delibol, majd meglatjuk, melyiket erjuk el. mikor kezdodik a tuzijatek?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136379 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mae govannen!

Ja, meg a szilveszteri bulit úgy kéne szervezni, hogy téli szünetben legyen mindenképp, mert szerintem itt még sok iskolás van...
És hogy háromnapos vagy egyestés legyen, az tökmindegy nekem. (Ha elengednek, akkor már mindegy, hogy hány napra...) :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136361 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Loth: Lécci írd le részletesen, hogy akkor mi is történne tulajdonképpen?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136360 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Loth írta: Hazajöttem a Balatontól, leültem a gép elé, és reménykedtem, hogy hemzsegni fognak a privik, mert szóban már olyan sok embernek tetszett a Tüzijáték-Velence ötlet,de csak két szerencsétlen üzenet árválkodott a "póstaládában" :cry: . Aki eddig biztos: Galadh és Míriel :lol: hozzászólások alapján számítok _Neora és Morgánára is.
Írhattok sms-t is ha az jobb:06303180840 (elzüllöttem, most már nekem is van mobilom több mint egy hete :oops: )


MINDENKI!!!

Gyertek Loth-hoz a tuzijatek utan! Mellesleg hol talalkozunk, honnan nezzuk vegig a neves esemenyt? Elvileg orankent mennek vonatok, de a menetrendnek meg utananezek es kipakolom...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136308 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Találkozások
Hazajöttem a Balatontól, leültem a gép elé, és reménykedtem, hogy hemzsegni fognak a privik, mert szóban már olyan sok embernek tetszett a Tüzijáték-Velence ötlet,de csak két szerencsétlen üzenet árválkodott a "póstaládában" :cry: . Aki eddig biztos: Galadh és Míriel :lol: hozzászólások alapján számítok _Neora és Morgánára is.
Írhattok sms-t is ha az jobb:06303180840 (elzüllöttem, most már nekem is van mobilom több mint egy hete :oops: )

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136259 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Szilveszteres/karácsonyos buli: jó ötlet! :idea:
Egyébként ha több napost akarunk, akkor jogos, hogy jó előre elkezdjük szervezni, mert nem lesz szabad a hely.
[size=9:23gol36c](_Neo: A tavalyi szilveszteri bulin Brisánál semmi "totalisan fektelen, tombolasba es orgiakba torkollo mulatozas" nem volt... :roll: :wink: )[/size]
Időpont szerintem: ha nem szilveszterkor lenne [size=9:23gol36c](akkor szerintem is lehetne +1 egyestés tali valakinél azoknak, akik szeretnének /vagy akiknek nem jó a 3 napos/)[/size]: dec. 27-28. szombat-vasárnap, [size=9:23gol36c](már a dolgozó és vizsgázó (bár tanulni hétvégén is lehet) emberek kedvéért)[/size], és akinek jó, annak 26-a péntek is, vagy esetleg 29. hétfő. De ha nem nagy gond, hogy hét közben van, akkor dec. 29-31. Karácsony előtt szvsz nem lenne olyan jó, olyankor mindenki bevásárol, csomagol, stb. Ha meg szilveszterkor lenne, akkor nyilván dec.30.-jan.1.
És az ajándékozás ötletét is nagyon támogatom, tavaly én vetettem fel! :wink:


Más: senkit nem érdekel a Mesterségek Ünnepe? Pedig érdemes eljönni! Én valószínűleg szombaton és vasárnap is megyek.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136239 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mae govannen!

Nekem is tetszik a szilveszteris buli, csak nem hiszem, hogy elengednek. de szerintem úgy kéne, hogy karácsony és szilveszter között, vagy pontban szilveszterkor, de semmiképpen sem karácsony előtt. és az ajándékozás kihúzása mikor lenne? Mennyivel előtte? (Egyébként tényleg vicces, hogy ezt már most elkezdtük beszélni) :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136194 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát ez télleg eszméletlen. Karácsonyi buli augustusban? :lol: No, mind1., én támogatom az ötletet, egy tavalyihoz hasonló fergeteges(v. még fergetegesebb) szilveszteri buliban benne vagyok!! :D Szvsz ha egy 24-25-étől eltérő időpontban megajándékozzuk egymást a javasolt huzogatásos módszerrel, annak mindenki örülne :D
Más: Nem tudom emlékeztek-e, de régen beszélgettünk arról, hogy esetleg társaság szintjén kimenni a ROTK premierjére Londonba...ha valaki úgy érzi, szívesen jönne, vagy szervezne, vagy érdeklődik a dolog iránt, szóljon nekem( privi, emil) és összedugjuk a fejünket. Mert szerintem ez nagyon jó lenne, akár hivatalos keretek közt is. :wink:
Üdv,
Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136184 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Nahát, hogy ti már augusztusban a szilveszteri bulit szervezitek! :) :) :)
Csak annyi, hogy szerintem többnapos, ottalvós esemény ne nagyon legyen, mivelhogy sokan vizsgáznak ilyentájt...én pl. államvizsgázni fogok... :cry: :roll: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136179 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
A Palatinusra a jegy sajnos elég drága, 1300 ft diákoknak. De szerintem megéri, márcsak a társaság kedvéért is :P

Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136157 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, szeretnék mindenkit figyelmeztetni, hogy a győri hétvégének a jelentkezési határideje 14-e. Kérem, aki szeretne jönni, és még nem jelentkezett, az jelentkezzen minél előbb....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136151 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Cue: a karácsonyi/szilveszteri buli engem is érdekelne. Ugyanakkor szvsz vagy kettőt kéne tartani, vagy szilveszterkor legyen, mert tavaly is nagyon jó volt a buli Brisáéknál.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136143 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Hétvégi mozi!!

Akinek lenne kedve szombaton megnézni a Libiomfi című filmet az kérem jelezzen nekem. A művet ugyanazok jegyzik akik az uristen@menny.hu -t, vagy pedig a Legkisebb film a legnagyobb magyarrólt, meg a Pestimesét. Én már a filmszemlén láttam, és hát végigröhögtem az egészet. Érdemes megnézni. Csütrötökön írnám meg, hogy konkrétan mi az időpont, mert még nem tudni, hogy pontosan mikor vetítik a hétvégén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136142 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Engem is érdekel a szilveszteri buli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136125 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Oisin írta:

Morgana írta: Részemről akár ajándékozás utáni féktelen stb. bulizás is lehet.


Féktelen stb. bulizás veled, Morgana? ;) Hááát, nem hangzik rosszul... ;) Bocs, Neo! :oops:

Üdv, Oisin


Oisin: egyreszt _Neo, masreszt a fektelen buli velem ertendo ß) marmint Morgana es en, egyutt ß)
sztem nekem nem orulnel ß)


Cueddo: sztem 28-29-30 lenne jo, a szilvesztert meg ki-ki a maga modjan unnepelne (en nem szivesen maradnek ki a hagyomanyos, szolid orgiabol a koleszban ß) )

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136117 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Köszönöm a reakciókat, akkor eddig vagyunk hatan :wink: (azaz heten, velemegyütt).
Neo: tetszik az ötleted, én is vmi ilyesmire gondoltam (=ajándékozás), csak nem tudtam, hogy megvalósítható-e, de ha te mondod :wink:
Sztem legyen vmikor karácsony után, vagy akár lehetne dec30-31-jan1 is, és akkor karácsonyi is + aki akar, az marad szilveszterezni.

Most elutazom pár napra, addig légyszi jelezgessen vissza ilyen lelkesen, aki még nem tette, aztán hamarosan felhívom a tulajt, hogy egyáltalán mikor van szabad hely :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136071 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Találkozások
Tavaly is volt szilveszteri buli és már akkor is kulturális társaság voltunk...

szal karácsony elött nem hiszem hogy nekem jo, de a karácsony utáni vagy szilveszteri cucc jo lenne

Fim

ui:megyek strandra ugyhogy jöjjetek sokan!!!!

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136007 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha szilveszterre raknátok, valószínűleg komoly dilema elé állítanátok, -valószínűleg nem csak engem-, hogy most melyik társasággal is menjek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135957 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások

Morgana írta: Részemről akár ajándékozás utáni féktelen stb. bulizás is lehet.


Féktelen stb. bulizás veled, Morgana? ;) Hááát, nem hangzik rosszul... ;) Bocs, Neo! :oops:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.928 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére