Találkozások

Több
21 éve 1 hónapja #137190 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimdorc írta:

Galadh írta: GYŐRBE JÖVŐK!!!!
Mivel a dolog pesti felét én irányítgatom, felhívom kedves figyelmeteket,
hogy mindenki maga veszi meg a jegyét!
Retúrt vegyetek lehetőleg, diákjegy hétszázvalamennyi, a felnőttet nem tudom.
Csók,
Galadh


Nehany embernek (mert hat veges a zsebpenz...) megvennenk a jegyet Nolival kedden. Jelentkezni lehet nalam sms-ben (06302748258), esetleg priviben (bar nem biztos, hogy meg tudom nezni), ha minden kotel szakad, Nolinal (06202057696). Termeszetesen mindenkinek visszajelzek.
Szep estet, Nimdorc


Meg csak Voronve (Legolin) szolt nekem (Nolirol nem nyilatkozom, meg nem beszeltem vele).
Kaptam sok zsebpenzt, nem all semmibol, szivesen megveszem a jegyeket. Holnap del korul megyek, addig jelezzetek, ha szeretnetek, hogy megvegyem a jegyeteket. Szinte biztos, h a priviket nem fogom tudni elolvasni, tehat csak sms-ben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #137189 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, bocsánat, és Alyr. :) Bár téged azért nem irtalak metrt ezek a koleszban lakók.
Akik nem alszanak ott:
Fiona (én)
Dae-elna/sissee
Ithil
Eia
Alyr :)
És P, halmán Morgana

Ha kihagytam vmit, MOST szoljon!! :)

Pestiek:
14.05-kor induló vonattal szeretnénk ha jönnétek, és, ha megfogadjátok egy győri tanácsát, akkor probáljatok meg ugy fél órával a vonat indulása előtt , tehát igy 13.30-kor találkozni, a pénztáraknál. És akkor onnan menjetek a vonatra, jó???

Győriek:
A vonat 15.48-or ér be a pályaudvarra, javaslom, hogy mi találkozzunk együtt a Révai előtt,mondjuk 15.15-kor, rendben??

Aki kocsival jön az JELEZZEN Sissnek vagy nekem, de inkább Sissnek!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137186 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
1000 bocsi:(( :oops:
akkor most PONTOSAN mikor és hol lesz a tali?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137185 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: Részemről inkább Margit híd mert közelebb van a Déli, és mert Aki zsákkal jón (Pl én is), az elég nehezen verekedné át magát a tömegen zsákkal..és a 40 perc...a jóég tudja, hogy mikor érnénk oda...

ja, és amit lehet látni, nézzétek meg itt: Tűzijáték

érdekességek:)
a tüzijáték 21:00tól 21:30ig tart (bár ezt sztem mindenki tudja)
hogy onnan melyik vonatot érnénk el (tudtommal Velencefürdőre)
megy egy 22:35kor, mert a 21:20ast úgysem érnénk el...szóóval gyakorlatilag tökmindegy, honnan nézzük meg a szépséget:)))


draga Mogy! Eloszor is nagy leb*szas, mert nem jeletkeztel nalam, es ugye nalam kene... ß/ namind1
kerdes: Aralatainon, Finduilas jon?

Masik dolog: a program alapjan a Petofi hid logikusabbnak tunik latvany szempontjabol... De mondom: dontson a demosz!

Loth-hoz, aki jon, NALAM jelezze!!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137182 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta:

Rabyn írta: Fiona IRd le PLs kik jönnek Győrbe!!


Parancsolj: :)

Rabyn
Augustíne
Esgal
Minerva
Ulmo
Mau
Meleth_lin
Legolin
Namarie
Ryana
Szürke Gandalf
Gyémánt Hajnal
Fimbrethil
Cueddo
Laurelen (csak péntek éjszaka)
Olosta
Irunien
Gumipók
Galadh
Dodiee Took
Telcontar Léli
Arden Borough
Carnimirie
Sagrat
Rogue/Arwen
Nimdorc
Estel Adániel
Szofi
Nóli
Thaurwathiwen
Vénia
Miriel?
Evenstar?


Ha nem öt perccel e hozzászólás előtt beszéltünk volna Fionával a chaten, nem is csodálkoznék hogy kihagyott...

tehát:
+1 Alyr ;)


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137177 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Fiona IRd le PLs kik jönnek Győrbe!!


Parancsolj: :)

Rabyn
Augustíne
Esgal
Minerva
Ulmo
Mau
Meleth_lin
Legolin
Namarie
Ryana
Szürke Gandalf
Gyémánt Hajnal
Fimbrethil
Cueddo
Laurelen (csak péntek éjszaka)
Olosta
Irunien
Gumipók
Galadh
Dodiee Took
Telcontar Léli
Arden Borough
Carnimirie
Sagrat
Rogue/Arwen
Nimdorc
Estel Adániel
Szofi
Nóli
Thaurwathiwen
Vénia
Miriel?
Evenstar?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137175 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona IRd le PLs kik jönnek Győrbe!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137174 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
:lol: koncert:

Hálás köszönet az infókért Kriszana!

Most kissé elbizonytalanodtam... :hein:

Lehet, hogy lemaradok róla, mert az angolórámat semmiképpen nem szeretném elcsúsztatni (szeptember 6-án nyelvvizsga, nem kockáztathatok :shake: :nono: :mad2: )

Nagyon szomorú lennék, ha nem hallanám - nagyon szeretem a zenét... :oops:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137172 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!!!!

Mit jelentsen az, hogy egy csomo emberke ugy akar jönni Győrbe, hogy 14-ét félredobja most kezdenek el jelentkezni!!!!! A most legutolso emberel kivételt teszünk, de TÖBBNEK MÁR NINCS HELY!!!! Ez Győr emberek, Itt sznobok élnek, és nagyon ragaszkodnak a megbeszéltekhez!! Tehát mostmár nem igazán tudunk embereket fogadni, értve vagyok?? :)

Bocsánat de egy kicsit kibuktam..

Akik jönnek, azoknak ajnálom figyelmébe még, hogy a vonatjegyet (ha nem szoltak oda Nimdorcnak) MAGUK VESZIK MEG!!!!! :) Itt van Nimdorc száma: 06302748258 nehogy szőrös szivűnek higgyetek.. :twisted: Természetesen ez a Győriekre NEM vonatkozik.. :D

És mindenki, akinek van vmilyen táborban szerzett emléktárgya, azt nyugodtan hozza el. Pl.: a rohirok cipőfűzőt a fejükre, koszák a zöld kendőt. Meg ilyeneket, jó?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137156 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta: Sziasztok,

kedd esti :lol: koncert:

Míriel írta: Javasolhatnám, hogy ne 19.30, hanem 19.00 legyen a találka időpontja? Mert akkor esetleg lesz helyünk is. Vegyük figyelembe apróbb embertársaink korlátait is :wink:


szerintem is jobb lenne korábban találkozni, csakhogy én valószínűleg 19:15-nél korábban nem érek oda... :(

Míriel és Ankalimon+Vewy, tudom, hogy Ti ott lesztek, én a belváros felől kisföldalattival jövök, ahogy felérek a megállóból, felhívlak Benneteket!

A többiek jelentkezését továbbra is várom, az imént jártam a Hősök Terén és próbált az énekkar, hűű... :hello: :hello:


Egy kis kiegészítés:
A térre nem tudtok majd bejönni,mert oda csak meghívóval lehet.
Melian, nem tudsz kiszállni a kisföldalattiból a Hősök terén, mert kb 18-tól kezdve a koncert végéig nem áll meg abban a megállóban.
Az Oktogonig ki lesz hangosítva a buli, és lesznek kivetítők is. Szóval senki nem marad le semmiről.
És igen, nemrég fejezősött be a próba a tűző napon.
Hát tudjátok, lehet, hogy nagy buli lesz, de a felkészülés hihetetlen sok türelmet igényel tőlünk, résztvevőktől.
Ja és a legfontosabb!!
Ha valamennyire a tér közelében akartok lenni, akkor érdemes már 18:00-ra kijönni. 300 000 ember között igencsak nehézkes megtalálni egymást.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137142 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Hohohó!!!

Hát az előbbit Míriel a tüzijátékról írta... :oops: :oops:

Én meg a koncert-témának véltem... :rmad2: :nono:

Ezer bocs, ettől függetlenül a hozzászólás információtartalma változatlan!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137141 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
éés igazából:) ha mér kinnvagyunk, a Batyin lesz koncert:))
Supernem meg Pál utcai fiúk, akit érdekel:)))
amúgy az összes program itt van
lehet bóklászni:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137139 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Részemről inkább Margit híd mert közelebb van a Déli, és mert Aki zsákkal jón (Pl én is), az elég nehezen verekedné át magát a tömegen zsákkal..és a 40 perc...a jóég tudja, hogy mikor érnénk oda...

ja, és amit lehet látni, nézzétek meg itt: Tűzijáték

érdekességek:)
a tüzijáték 21:00tól 21:30ig tart (bár ezt sztem mindenki tudja)
hogy onnan melyik vonatot érnénk el (tudtommal Velencefürdőre)
megy egy 22:35kor, mert a 21:20ast úgysem érnénk el...szóóval gyakorlatilag tökmindegy, honnan nézzük meg a szépséget:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137135 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

kedd esti :lol: koncert:

Míriel írta: Javasolhatnám, hogy ne 19.30, hanem 19.00 legyen a találka időpontja? Mert akkor esetleg lesz helyünk is. Vegyük figyelembe apróbb embertársaink korlátait is :wink:


szerintem is jobb lenne korábban találkozni, csakhogy én valószínűleg 19:15-nél korábban nem érek oda... :(

Míriel és Ankalimon+Vewy, tudom, hogy Ti ott lesztek, én a belváros felől kisföldalattival jövök, ahogy felérek a megállóból, felhívlak Benneteket!

A többiek jelentkezését továbbra is várom, az imént jártam a Hősök Terén és próbált az énekkar, hűű... :hello: :hello:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137113 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Mi Morganaval Tesco gazdasagos emberkek vagyunk, kettonknek eleg 1 db agy ß) Eppen ezert szeretnenk egyet rezervalni, ha lehet ß)

Kosszi

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137101 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Találkozások
Ami kell azoknak, akik Velencére jönnek:
:arrow: hálózsák
:arrow: törölköző
:arrow: fürdőruha annak aki fürödni akar
:arrow: kb2-300 Ft amiből megvehetjük az ebéd hozzávalóit (azért lehet hozni "csokiésatöbbit" :lol: )
Amit nem kell hozni, de azért jól jöhet:
:arrow: a hálózsák alá csak pokrócot tudok tenni, ha ez vkinek nem elég hozzon vmi mást is (van hat ágy is a leggyorsabbaknak...)
:arrow: vizipisztoly :D
:arrow: CDk,kazetták

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137070 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: GYŐRBE JÖVŐK!!!!
Mivel a dolog pesti felét én irányítgatom, felhívom kedves figyelmeteket,
hogy mindenki maga veszi meg a jegyét!
Retúrt vegyetek lehetőleg, diákjegy hétszázvalamennyi, a felnőttet nem tudom.
Csók,
Galadh


Nehany embernek (mert hat veges a zsebpenz...) megvennenk a jegyet Nolival kedden. Jelentkezni lehet nalam sms-ben (06302748258), esetleg priviben (bar nem biztos, hogy meg tudom nezni), ha minden kotel szakad, Nolinal (06202057696). Termeszetesen mindenkinek visszajelzek.
Szep estet, Nimdorc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137057 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Fim is Margithídra szavaz!!! (ugye, Fim?...)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137047 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Eddig 1-1
Felirtalak benneteket, Rabyn, Galadh, csak szavazni kell ß)
Eddig 2-1 a Petofi hid javara

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137042 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
_NEO Én megyek VELENCEFÜRDÖRE IS ÉS TÜZIJÁTÉKRA IS!! (PEtőfihidra szavazok a látvány miatt...)
Velencefürödöröl szerintem én Galaddal haza fogok jönni vagy vigyek magammal kb 1 heti holmit?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137029 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Drágáim, kinek van kedve holnap Fimmel és velem egy kis ingyenpancsikoláshoz Budakalászon?
Akinek van, az sms-ezzen rám, vagy egyszerűen leszen ott holnap reggel tízkor a Batthiányin a HÉVnél lévő jegypénztárnál!
Fürdőrucit hozzatok, egy kis bányatónál leszünk, de nem veszélyeshely :wink: kivéve ha én is ott vagyok... 8) :twisted:

Gyertek, gyertek, báránykáim!!!!

Gal

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137025 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
GYŐRBE JÖVŐK!!!!
Mivel a dolog pesti felét én irányítgatom, felhívom kedves figyelmeteket,
hogy mindenki maga veszi meg a jegyét!
Retúrt vegyetek lehetőleg, diákjegy hétszázvalamennyi, a felnőttet nem tudom.
Csók,
Galadh

_Neo: Tartom magam a Margithídhoz :D nekem az van a legközelebb...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137010 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Nem sokan jeleztek, hogy jonnek 20-an tuzijatekra es/vagy Loth neni mokavaraba, Velencefurdore. Ez gaz.

Jelezzetek, hogy tudjuk, kb hanyan leszunk eees:

Szavazzuk meg, hogy honnan nezzuk a tuzijatekot:
A: Petofi hidrol, talalkozo 19:00
B: Margit hidrol, talalka szinten 19:00

Ervek:
A: jobban lathato a tuzijatek
B: kozel van a Deli pu

Jelzem, Petofirol is ki lehet jutni a Delibe kb 40 perc alatt...
Szal jelezzetek, kinek mi a jo!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136999 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Drága, Győrbe jövő szeretteink!!!

Szeretnénk pár dolgot elmondani:

No. 1: Mindenki hozzon magával 3 napra hideg kaját, mert vszinű nem fogjuk tudni azt csinálni, hogy beszedjük a 700 Ft-ot, és elmenni a Hiper Tescoba, vagy vhova másmilyen helyre, hoy be tudjunk vásárolni... Lefeljebb z ásványvizet és egyéb létfontosságu dolgokat, amit nem tudtok cipelni..... :twisted:

No. 2: CD-ket és kazettákat hozzatok, mert nagy vszinűséggel péntek este rendezni fogunk egy kis tánctanitást, és ha tovább akarunk még "szambázni", akkor nem árt ha van mi közül válogatni... :wink: Lassu, gyors, rock mindenféle lehet....

Győriek!!!!

Szeretnénk, hogy mielőtt megjönnének a pestiek, azelőtt egy félórával összejönni, hogy megbeszéljünk néhány halaszthatatlan dolgot..... Akik ott alszanak azok hozzák el a cuccaikat.... Nem kell sok cucc, de ők is hozzanak kaját... :idea:

Egyelőre ennyi...... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136980 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mae govannen!

(OFF leszek: sissee: most én nem küldtem el a privit, vagy te nem kaptad meg, vagy mi van?!?)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136851 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Drágáim!!!

A kedves szervezők végül úgy döntöttek, hogy lesz egy kiruccanás Pannonhalmára - az én legeslegnagyobb örömömre... :)

Szal tessék jönni ezerrel a táborba, mert felejthetetlen idegenvezetésben lehet részetek a Szent Hegyen. 8)
(Sőt, ha ki tudom bulizni, még olyan helyekre is be tudlak vinni Titeket, ahová egyébként mehetnek túristák! :twisted: )

[size=9:3sn0fylt]Virágot személyesen fogadok, csokit mostanában inkább ne, mert tönkreteszi a modell-karrieremet... :D [/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136850 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
RAJZOS TALI

A közeljövőben szeretnénk szervezni egy talit, amelyen készítenénk egy nagyobb festményt (mint a paraván). Meg kérek mindenkit, hogy akit érdekel a dolog az írjon nekem egy privit és körülbelüli időpontokat, mikor felel meg neki. Akinek van kedve csinálhat egy rajzot a gyűrűszövetségről (lehet karikaturisztikus, de komoly is), a legjobbat kiválasszuk és megcsináljuk. És a továbbiakban is szeretnék ilyen jellegű, képzőművészeti talikat szervezni (nem feltétlen csak alkotóst, hanem beszélgetőst, meg egymásnak saját műveinket megmutatóst :) ). De akit érdekel a dolog az olvassa el a képzőművészet topikba tett utolsó hozzászólásomat.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136826 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta: Jó reggelt,

van kedvetek a jövő keddi (19.) Hősök Terén rendezendő (öröm-?)koncertet meghallgatni? Fél 8-kor kezdődik, 7-kor találkozhatnánk a téren (sajnos korábban miattam nem megy, mert angolórám van :? )

Aki szeretne jönni, írjon privit,

köszi+puszi

Jó, hogy írtad Melian! Ezúton szeretnék mindenkit meginvitálni 19-én, kedden este a Hősök terén lévő koncertre. Jómagam is a 4000 énekes között leszek. Bár iszonyú nagy tömeg várható, a műsor fenomenális lesz.
Érdemes eljönni!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136812 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Augusztus 20 ugyben MINDENKI, aki jon, nalam jelentkezzen, akar Velencefurdorol, akar a tuzijatekrol van szo!!!

Talalkozo: 19:00
eldontendo: Petofi hid (szerintem ez jobb, de szavazzunk) vagy Maaaargit?

Jelentkezest lehetoleg e-mailben kuldjetek, tekintve, hogy a privat postalada eleg szukos a forumon

ilfirin@freemail.hu
vagy sms
20 4112825 (semmifele diszno uzenetre nem vagyok kivancsi ß))

Gyertek minel tobben!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136800 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Bizony, íj kevesen... jó lenne ha sokan jönnétek, mert ilyen olcsón máshol nemigen lehet megnézni semmit. 3/4 5-kor kezdődik, 125 bperec, ezek szerint 3/4-ed 7 körül van vége, még simán oda lehet érni a másikra, ha valaki akarja:)) csak gyertek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.216 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére