Találkozások

Több
20 éve 11 hónapja #142310 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó ötlet... ;) Ki jönne? Én igen...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142159 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem!!! Legen egy tali szombaton!! Mert én eg még sokan nem tudtak menni tegnap((
Mi lenne ha sokan-sokan elmennék valahova? Akárhova! (akár moziba is :twisted: :twisted: :twisted: ) Mert nekem nagyon-nagyon-nagyon hiányoztok!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142072 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki,

Szeretettel meghívlak benneteket szeptember 24-én este 6 órára a Vista Galériába (Bp. VI. Paulay Ede u. 9.) a "Világok határán" c. fotókiállításom megnyitójára. Aki annak idején volt a K@V-ban az előadásomon, vagy nézegette a honlapomat, annak a számára ismerősek lesznek a képek, de szerintem érdemes megnézni őket egyszer jó minőségben is. Kérdést, óhajt, sóhajt magánban lsz. Kösz.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141875 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Drágáim,

otthon felejtettem :cry: a mobilomat, úgyhogy azon most lehetőség szerint ne keressetek. Kb. du. 3 körül leszek otthon. Kb. 13:00-ig, ha szükséges, a 342-1937-es számon tudtok elérni (Kaszab Zsuzsit kérjétek :wink: )

Epertortára készüljetek...!!! :dance:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141773 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
_Neo: Nem "40-es buszok"-at irtal? Amugy mindegy, lehet, h en olvastam felre. :roll:

Jacopo: Most vallaltam el Melyannanal, h elviszek egy csoportot a Nyugatitol (4-4:15-kor lenne a talalkozo, ha van ra igeny, ez esetben szoljatok (06302748258), mert nem szeretnek "csak ugy" odmenni), ilyesmire gondoltal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141740 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások
A 'korábban jövők' hol/mikor találkoznak, ha szabad érdeklődnöm...?

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141710 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Szmeagol: en elvezetlek a Dayka Gabor utcahoz (ha masnem, csak ugy, utban hazafele)
De ha ilyen kozel lesz, akar meg az sem kizart, h elengednek. :D

Amugy a Nyugatitol: 3-as/kek metro, Ferenciek tereig, onnan atszalsz a piros 7-es buszra [size=9:1xi7t8jd](jo a fekete is, csak az megall minden gorbe fatorzsnel)[/size], Az megall a Kosztolanyin es a Moricz Zsigmond Korteren is. Innen lasd _Neo (azzal az apro helyesbitessel, h a piros 40-es nem all meg a Dayka Gabor utcanal, csak a fekete es a 40E.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 23 órája #141598 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Én is arra gondoltam, hogy csoportokban kéne menni, mert nekem halvány lila gőzöm sincs, hogy hol van ez a hely, amiről beszéltek. :oops: Valami olyan, könnyen megközelíthető és ismert helyen kéne találkozniuk a "csoportoknak", mint ol. a Nyugati. :roll: Nekem hét órám van, úgyhogy szerintem odamegyek időben, viszont jóval korábban jövök el. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141574 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj,

Gandalffal, a Szürkével itt mellettem hirtelen úgy döntöttünk, szervezünk egy csoportos talit _Neóhoz :lol:

HÉTFŐN Fél hétkor a Móriczon, az 53-as megállójában, emberkék, mit szóltok hozzá?
Ez a később jövőknek lehetséges alternatíva.

Pusszantás

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141521 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Fontos infok a Zsakos szulinappal kapocsban:

-lehetoleg csoportokban erkezzetek, mert nekem kell igazolni benneteket
-mielott 1 csoport ideer, CSOROGJON, vagy jelezzen valahogy, a buszmegallobol behozlak benneteket
-diak/szemelyi legyen mindenkinel a biztonsag kedveert
-nyugodtan hozzatok zenet/kajat/piat
-jokedv kotelezo!!!
(hivatalosan 23:00-ig mienk a helyiseg, de ha csondeben leszunk utana {nem bomboltetjuk a zenet, csak halkan ß) } addig maradunk, amig jol esik ß)
-tanyerok, evoeszkozok vannak, de korlatozott mennyisegben
-poharakat adok ß)

varunk mindenkit!

info: 20 4112825
curufinwe@freemail.hu

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141460 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
A legmélyebb tiszteletem mellett kérek mindenkitől elnézést, de muszály volt már "kicsit" rendet tennem a topicomban...vagy mi szösz... :) Így egy picit tisztogattam... Remélem ezért senki nem haragszik meg rám!
A fontosnak ítélt hozzászólásokat megtartottam!

De azért szeretlek Benneteket! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141456 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Sztúrok, gyaplábúak és irhafakók!

Én igyekszem autóval menni, tehát 3-4 hobbitkát össze tudok szedni kb. fél 5 körül a Thököly út - Blaha L. tér útvonalon. (20 9414-833)

Lufikat, gyertyákat, mécseseket, harapnivalót, talpalávalót, kortyolnivalót hozzatok! :bounce:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141415 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
a koleszban lesz a buli

megkozelithetoseg: 53, 153, 40-es buszok a Moriczrol, 41, 87, 87A, 72 a Kosztolanyirol, 139-es a Delibol
megallo: Dayka Gabor utca
a cim: 1118 BP Dayka Gabor u. 4

szeretettel varunk mindenkit. lehetoleg egy csoportban gyertek, es kene egy lista is, mert valszeg le kell adnom egy nevsort a dirinel.
jelezni: curufinwe@freemail.hu cimre lehet

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141336 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Carnimirie írta: Szijasztok!

Meg tudná valaki mondani,hogy mi van a Frodo-Bilbo szülinappal???
Szóval mikorn lesz,hol meg ilyesmi...köcci


Jó reggelt,

úgy látom, a koleszben lesz a party, mert a legtöbben arra hajlanak, én igyekszem 5 órára odaérni. (Nem tom a pontos címet, mert _Neo még nem írta meg :evil: :twisted: ).

Aktuális mozilista (tegnap éjjel 11:00 órai állapot):
:arrow: jön: Míriel, Brandír, Loth, Augustíne, Telcontar, Laurelin, Rabyn, Ulmo, Minerva, Supersonica, Kriszana, Galadh, Laurelen, Cica, Hegyirabló, Dodie Took
:arrow: bizonytalan: Ankalimon, Vewy, Szofi

Szméagol: gyere és hozd a kókuszos kockát... :D

Puszi

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141160 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

FONTOS :!: :!: :!:

Mozi-időpont-változás:

Csütörtök, 18:15, CORVIN (mint kiderült, mindenhol felirattal megy, s ezt találtam a legjobb időpontnak)

:arrow: Kérem, hogy aki szeretne jönni, az a (20) 9414-833-ra MINDENKÉPPEN küldjön SMS-t.

Találkozó: 17:40, előtér. Megveszem előre a jegyeket, de csak azokét, akik jeleznek!!! (Asszem, 850 v. 900 pénz a jegy)

Akinek tudom a számát, most küldök SMS-t is.

Puszi addig is

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #141050 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Lenne ra igeny, hogy itt, a kollegiumban lgeyen Frodo szulinapja?
Elony: sokan elfernenk, elvileg lehetne (olcson) uditohoz jutni, lenne hangtechnika, ket helyseg (kajas, bulis), olyan kajat hoztok, amilyet akartok, stb
Hatrany: viszonylag messze van (bar jo a kozlekedes)

Rakerdezzek-e, hogy lehetseges-e megtartani itt a rendezvenyt?
Jelezzetek minel hamarabb!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140996 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki,

Szeretettel meghívlak benneteket szeptember 24-én este 6 órára a Vista Galériába (Bp. VI. Paulay Ede u. 9.) a "Világok határán" c. fotókiállításom megnyitójára. Aki annak idején volt a K@V-ban az előadásomon, vagy nézegette a honlapomat, annak a számára ismerősek lesznek a képek, de szerintem érdemes megnézni őket egyszer jó minőségben is. Kérdést, óhajt, sóhajt magánban lsz. Kösz.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140878 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

Nimdorc írta: Mit szólnátok vmi olyan akár (rendszeres talihoz), ami viszonylag korán (3-4) kezdődne, aztán tartana vmeddig...

Ez az erősen kiforratlan dolog onnan jött, h nekem illik világosban hazaérni, az (érthető okokból) hatkor kezdődő taliknál pedig ez egy igen nehézkes.


Nem rossz ötlet, persze kérdés, hogy melyik napon.


Az a baj, hogy én meg 6-nál korábban szinte sosem tudok odaérni :crap: , az 5-kor kezdődő Tolkien-klubokra is éppenhogy beesem... Ez van, ha valaki már olyan öreg, mint én... 8)

Alyr, leszünk ott egy páran még 6 után is, megvárunk... :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140863 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Mit szólnátok vmi olyan akár (rendszeres talihoz), ami viszonylag korán (3-4) kezdődne, aztán tartana vmeddig...

Ez az erősen kiforratlan dolog onnan jött, h nekem illik világosban hazaérni, az (érthető okokból) hatkor kezdődő taliknál pedig ez egy igen nehézkes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140794 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Ringbearer írta: Gyertek csak gyertek! :D
Tudom hétfői nap, de különleges alkalom! :wink:


Kedves Hobbitkák :wink: ,

gyertek, süssetek (tegnap _Neo + Morgana is jelentkezett)!

A Kicsi@Világ Teaház a Madách tér legvégén van ("zsákutca"), jobb oldalon, de találkozhatunk a Deák téren is!

Tehát: hétfő, szeptember 22. Igyekszem a dolgozómból hamarabb elszabadulni, tehát 5 körül tudunk is találkozni.

De addig még van egy hét, minden szükséges infót megírok... :)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140746 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások
...és hol van az a K@V???

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140561 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Melyanna: Nehogy mán te csináld meg a tortát!
Ezt a szülinaposnak kell vagy nem? :wink: :mrgreen:
De komolyan én szeretném megcsinálni!
(és aki nem eszi meg!... :twisted: )
Légyszi, gyertek el!!!! :wink:
A K@V hol van?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140517 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasz!
Pécsi 3 napos tali ősszel nem lesz. Nem nagyon jön össze, úgy néz ki, és szeretnénk rendesen megszervezni, ha már eccer van. ;) Így hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy a tavaszi szünetben vagy mint a győri, a nyár végén lesz. (Persze ha jobb ötletetek van, akkor nyugodtan szóljatok!)
Van időtök eldönteni, úgyhogy remélem, minél többen jöttök! ;)
Mindenféle ügyben engem lehet kérdezni (privi, mail, személyesen, telefon, cseten, stb.)

Üdv: Ry

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140423 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta: Estel, mindez a kalendáriumban is megtalálható a főoldalon!!! :lol:

Így van, én ezt tudtam is - te vagy a pozitív példa arra, hogy milyen jól lehet használni :itscool: - , de szvsz ennyi taliidőpont még nem okozhat "BAROMI NAGY KÁOSZT", tehát buzdítani szerettem volna a többieket is, akik még szervezkednek valamikorra - valamint felhívni rá Rabyn figyelmét is... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140422 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn, kívánságod... parancs: :wink:

Tehát, programajánlat-emlékeztető:

1. Mozi!!! Kedves ... hölgyek ... :oops: mit szólnátok egy jövő csütörtök, (szept. 18.) kora esti Pirates of the Caribbean-közös megtekintéshez? Nem tudom, hogy szinkronizálják-e, én mindenképpen eredeti hanggal szeretném látni/hallani, s ez ekkor valószínűleg Duna Plaza...

2. Valamit kitalálhatnánk szeptember 22-re, nem gondoljátok :?: :?: :?: Szerintem illendően köszönthetnénk a két "fő" Gyűrűhordozót születésük napján :!: :!: :!: :bilbo1: :frodo1: :disappear: Ez akár egy K@V is lehet, (vagy nálam otthon, de ez esetben a jelenlévők száma korlátozott...) ha komolyan gondoljuk, a szülinapi tortáról gondoskodom!

Jelentkezések: privi, mail, sőt, SMS: (20) 9414-833 :wink:



Estel, mindez a kalendáriumban is megtalálható a főoldalon!!! :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140419 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Talán tanácsos volna a főoldalon a Kalendáriumba is betenni... :roll: Elég hasznos dolog (millió köszönet érte Svindlernek! :itscool: ), úgyhogy érdemes kipróbálni és megtanulni a használatát! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140401 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem feltétlenül tartozik ide, de hátha itt többen olvassák :wink: :

Kincső a Lassi Laurie szerkesztőség topicban írta: Szvsz azt lehetne csinálni, hogy egy kb. 1 oldalas beszámolót írni az összes nyári eseményről (nem tudom, Királyrét -ről van-e már, ha nincs, akkor arról is, meg Salgótarján, Tokaj, Velem, Sziget, Győr /meg volt valami miskolci szerepjátéktábor, nem tudom, hogy az most "hivatalos" megjelenés volt-e, belevaló-e egy ilyen beszámolóba/; ugye más nem volt?). Viszont én ezt nem tudom egyedül megcsinálni, ugyanis a fentiek közül nagy bánatomra csak Királyréten és Velemben voltam. Szóval ha lenne/lennének) valaki/valakik, aki/akik a többi helyen ott volt/voltak, közösen írhatnánk egy ilyen összefoglalót , ami nem túl száraz, de viszonylag tömör. (...) Ha megcsináljuk, gondolom mielőbb kellene, tehát ha van olyan, aki ott volt a fenti helyek bármelyikén, és szívesen írna kb. egy vagy két bekezdésnyit valamelyikről, az mielőbb szóljon. Szvsz egy hét alatt bőven meg tudjuk írni.


Magyarul :wink: : olyan emberkékre van szükség, akik ezekről írnának röviden: Salgótarján, Tokaj, Sziget, Győr, Miskolc.
Várom a jelentkezés(eke)t priviben vagy e-mailben, amilyen gyorsan csak lehet! :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140352 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
Dubliners koncert:
Mit szólnátok 7kor a pecsa jegypénztára előtt? Hogy aki szeretne jegyet az tudjon venni. (én csatlakoznék a csóró egyetemisták gyülekezetéhez… :oops: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140292 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Találkozások
Sok új kép a galériában!
MTT-s fotók (tábori találkozók, szegedi konferencia, Rayan születésnapja)
Film fotók (bővített Két torony képek, poszterek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140223 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Vallakozo szellemu emberkek kerestetnek oktober masodikara, a Nyiregyhazan tartando TER fesztivalon valo reszvetelre, egyelore mint infopultosok, 2x2 fo. Utazast elviekben terit a meghivo fel, a targyalasok folyamatban. Eloferdulhet, hogy valamifel jatek vagy mas program szervezesehez is kell majd ember, ezt meg jelzem, otletekkel bombazzatok!

FIGYELEM! Jelentkezes KIZAROLAG telefonon vagy e-mailben tortenik, a forumos uzenetekre nem nagyon tudok majd reagalni!
20 4112825
ilfirin@freemail.hu

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.271 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére