Találkozások

Több
20 éve 11 hónapja #146999 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Kismarost eddig befizették:

Aeglos, Léli, Szofi, Felagund, Kincső, Kinga, Vénia, Galadh, Éowyn (csak dec20/21), Jacopo, Kenza, Sirgon, Nimdorc, Nóli, Estel. Rózsa, Ring
+ jómagam


Biztosan be fogják fizetni:

Oisin, Mau, Iru, Gumipók, Eia, Arden


AKIKTŐL MÉG NEM KAPTAM VÁLASZT:

Fimbrethil
Aug


AKIKTŐL NEMTUDOM, HOGYAN SZEDEM BE A PÉNZT:(postai küldéshez mit szóltok?)
Legolin
Meleth_lin


Akik még bizonytalanok, vagy nemtudják, rá fognak-e érni:
Melian, Eglar, Ery, Finwe, Namarie

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146978 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Győriek!
aki győri és jön talira annak 23.án 09:30kor van tali a Révai előtt!
megfelel?
azért ez az időpont mert 09:48kor ér be az első vonat!
ha esetleg vki előbb jön nem Győrből az szóljon és kimegyünk elé...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146905 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyugi _Neo, nem kell leharapni a fejem!

Jó, akkor pontosítok: ha a mélyen tisztelt diri megengedi, -Neo koleszában leszünk. :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146884 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Kriszana üzeni, hogy holnap mégsem lesz kirándulás.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146829 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok

Nagyon nagy sürgősséggel, szükségem van valakire aki napközben el tud menni az MTT ügyében a Fővárosi Bíróságra (Bp. V.ker. Markó u. 25. alapítványi iroda 70-es szoba) és hoz nekem (Bp. XIII. ker. Lőportár u. 9-11) nyomtatványt. Nyitvatartás hétköznap 08:15-12:00 és 13:00-15:00, pénteken csak délelőtt. Jelentkezni telefonon lehet: 06-20-9923358.

Előre is köszönöm

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146815 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Alcarcalimo, Arwena: lesz majd konkrét időpont, hogy mikor fogunk talizni, de vonat elé az egész győri bagázs ki fog menni. Kivétellel persze mert én nem tudok elétek kimenni, mert más elé megyek ki. :wink:
Tehát a válasz a kérdésre: A peronon. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146787 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Emberek, tökjó hírem van:)
A mi mélyen tisztelt, szeretett és beszült _Neónk beleegyezett, hogy amennyiben leadom a névsort az emberek rendes nevével, és nem verjük szét a berendezést, lehetünk a koleszában!!!!
Úgyhogy hajrá, tessék nekem megírni a rendes neveket, de gyorsan, mert hamar le kell adni!
És mégegyszer köszi _Neo :D

Na, akiknek tudom a rendes nevét:
Kádár Anna
Lakatos Dorottya
Sereg Margit
Kádár Gergő
Kovács (?) Krisztina Anna
Baksai Kareeesz:)


1. az, hogy en beleegyezem, egy dolog. azert kellettek pontos infok, hogy megirhassam a kerelmet a dirinek es megbeszeljem a klubbal a helyiseg atadasat. Innentol nem rajtam mulik...
2. az en nevem nem kell a listara (foleg a Kareeeesz nem), mivel kollegista vagyok, itt lakom stb

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146786 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta: ismét Győr!
Arwena:idefele:10:05--11:48 566/377 Keleti! ha gondolod akkor gyere ezzel! remlem megy 23.án bár eddig minden vonat megy akkor is amit eddig megkérdeztem! hazafele vonat neked:18:00--19:48 566/377 Keletibe! ezzel eléred de sajnos előttew nincs nagyon vonat :(
amugy felírtalak a listára...
többiek: azzal a vonattal jöttök amivel sewretnétek csak lehetőleg ne jöjjön senki se egyedül mert az rossz annak az illetőnek...bár ez is egyértelmű gondolom!
kérdés még?
ui:ajánlatos mindenkinek hozni vmit a feneke alá hogy ne fázzon fel!
aki volt Győri talin annak mondom hogy valszeg abba a pavilonba megyünk majd aghol Lélit köszöntöttük...


ez a 2 vonat nekem jó lenne :) de hogy foglak megtalálni titeket?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146758 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta:

Alcarcalimo írta: Úgy néz ki tudok menni Győrbe ( :D :D :D )!!!

Legalábbis szeretnék...

Tudnátok mondani közelebbi paramétereket?

Köszönöm:
Alcar


Közelebvbbi parametereket lejjebb találsz. :)


Köszönöm, Fiona, az általad javasolt volt az első lépésem... :D
Sajna, lehet, hogy öregszem, de nem találtam meg a HELYET, ahol van a találkozó... (csak annyit, hogy 10-11 között)... :(
Ne haragudjatok, de még sose voltam ilyen találozón, és nem tudok semmit a szokásokról, ami másnak talán triviális.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146756 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, tökjó hírem van:)
A mi mélyen tisztelt, szeretett és beszült _Neónk beleegyezett, hogy amennyiben leadom a névsort az emberek rendes nevével, és nem verjük szét a berendezést, lehetünk a koleszában!!!!
Úgyhogy hajrá, tessék nekem megírni a rendes neveket, de gyorsan, mert hamar le kell adni!
És mégegyszer köszi _Neo :D

Na, akiknek tudom a rendes nevét:
Kádár Anna
Lakatos Dorottya
Sereg Margit
Kádár Gergő
Kovács (?) Krisztina Anna
Baksai Kareeesz:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146747 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

kismarospénz-szedések időpontjai e hétvégén mégeccer:

SZOMBAT: 4 óra, cédéfű . mivel megyek az énekkarostalira, nagyon hálás lennék, ha odajönnétek fizetni, hogy ne kelljen még máshova is elcaplatnom. köszönöm :wink:

VASÁRNAP :
Szofi+Éowyn f3-ra jönnek a Nyugati forgóórához, ott is lehet fizetni.
Estellel este f8-kor találkozom a Dózsa György úti metrómegálló újpestfelémenő oldalán - ha vkinek ez alkalmas, csatlakozhat. vasárnap igény esetén egy másik időpontban is rendelkezésre állok.



Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146649 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta: Jövő hét első felében nem lesz valamilyen tali? (Azaz okt. 20, 21, 22)
Mert Idril éppen Pesten lesz, s szívesen találkozna már újra Veletek... :roll:


Ha nincs, hát csináljunk! :D


Rendben van! Ki jönne erre el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146638 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy néz ki tudok menni Győrbe ( :D :D :D )!!!

Legalábbis szeretnék...

Tudnátok mondani közelebbi paramétereket?

Köszönöm:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146634 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta:
De pl. a debreceniekkelnemtom, mit csináljak... nem jöttök fel valamikor Pestre jövő hét közepéig...?
Eszembe jutott az, hogy feladhatnátok postán is - nemtom, ez mennyire jó nektek (mármint hogy mennyit kell ráfizetni).
[/color]

Hello, ha ez segít, én 23-án hazamegyek Debrecenbe, és vasárnap, azaz 26-án jövök vissza. Addig ráér a pénz? Vagy az már késő?
S akkor én találkoznék velük Debrecenben és elhoznám. Mit szóltok?
debreceniek keressetek meg: 06-70/510-6698

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146602 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövő hét első felében nem lesz valamilyen tali? (Azaz okt. 20, 21, 22)
Mert Idril éppen Pesten lesz, s szívesen találkozna már újra Veletek... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146527 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Kismarospénz-szedések időpontjai e hétvégén:

PÉNTEK: 4 óra, margitszigeti atlétikaicentrum (mármint a szereplőválogatáson gyorsan elintézem ezt is, mivel sokan ottleszünk)

SZOMBAT: 4 óra, cédéfű . mivel megyek az énekkarostalira, nagyon hálás lennék, ha odajönnétek fizetni, hogy ne kelljen még máshova is elcaplatnom. köszönöm :wink:

VASÁRNAP : Estellel este f8-kor találkozom a Dózsa György úti metrómegálló újpestfelémenő oldalán - ha vkinek ez alkalmas, csatlakozhat. vasárnap igény esetén egy másik időpontban is rendelkezésre állok.



De pl. a debreceniekkelnemtom, mit csináljak... nem jöttök fel valamikor Pestre jövő hét közepéig...?
Eszembe jutott az, hogy feladhatnátok postán is - nemtom, ez mennyire jó nektek (mármint hogy mennyit kell ráfizetni).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146524 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
ismét Győr!
Arwena:idefele:10:05--11:48 566/377 Keleti! ha gondolod akkor gyere ezzel! remélem megy 23.án bár eddig minden vonat megy akkor is amit eddig megkérdeztem! hazafele vonat neked:18:00--19:48 566/377 Keletibe! ezzel eléred de sajnos előtte nincs nagyon vonat :(
amugy felírtalak a listára...
többiek: azzal a vonattal jöttök amivel szeretnétek csak lehetőleg ne jöjjön senki se egyedül mert az rossz annak az illetőnek...bár ez is egyértelmű gondolom!
kérdés még?
ui:ajánlatos mindenkinek hozni vmit a feneke alá hogy ne fázzon fel!
aki volt Győri talin annak mondom hogy valszeg abba a pavilonba megyünk majd ahol Lélit köszöntöttük...
uui:a résztvevők listája folyamatosan változik ugyhogy érdemes néha odanézni!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146483 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismaros: Cueddo, én oda tudok szaladni valahova pénteken munka után, de hova gondolod?
Halloween:Esetleg én is jönnék, de ez még bizonytalan. (Van egy házunk Bp.-en, de még nincs benne fűtés, konyha és teljesen üres, tehát majd jövőre...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146447 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Halloween- helyszín ügyben sajna nincsenek jó híreim. Utánanéztem, és úgy 100000-nél kezdődik a dolog… hm.
A legjobb az lenne, ha valaki, akinek van Budapesten (vagy a környékén) egy háza, egyszer csak azt mondaná, hogy menjünk hozzá, de ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Vagy mégse??? [size=9:1x8b9tht]*reménykedik[/size]
Nos akkor akik eddig jelentkeztek:

Dodie
Rabyn
Arden
Ryana
Silmeniel
Finwe
Laurelen
Kriszana
Finduilas
Adelard
Mogyi
Felagund 50%

További jelentkezőket és helyszínjavaslatokat/ajánlatokat várok!
Pussz,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146441 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Csak emlékzetetőül:
Pénteken, október 17-én, vagyis holnap 16:00tól szereplő válogatás a feanoros előadáshoz, és szereplő meghallgatás lesz a Humoros előadás résztvevőinek. Helyszín: a Margisztigeti Atlétikai Centrum előtere.

IDŐPONT VÁLTOZÁS, szombaton 15:00 helyett 16:00kor.

Szombaton, vagyis október 18-án 16:00ra várok minden lelkes érdeklődőt a CDfű-ben, aki szeretne énekelni velünk a LEP-en. Tartanék egy rövidke meghallgatást. Mindenki kiválaszthat magának egy tetszőleges dalt, melyből kiderül, hogy mit tud zeneileg. Azután pedig egy nagyon egyszerű népdal eléneklésére fogjuk megkérni. Ne izguljatok, semmi komoly, nem lesz bizottság, megy ilyesmi, csak mi és a jó kis társaságunk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146407 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Találkozások
No, most már biztosan megyek a győri talira!!
Aki esetleg szintén a 8:05-össel akar jönni, annak javaslom, hogy találkozzunk a Keletiben fönt az indulás-érkezés tábláknál... mondjuk 8-ig ott várunk, utána odabattyogunk a vonathoz...
Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146361 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Győr!
játszótér: van nagyon sok ami jó majd ha vki javasol egy jót (pl:Galadh) akkor azt meglátogathatjuk! :D
kávéház és miegymás: nem tudom melyikre gondoltok de az időbe simán belefér több fagyizó és kávéház meg miegymás ugyhogy hajrá! :)
hideg: remélem nem lesz olyan hideg de végülis télleg nem lenne jó megfagyni! a földön amúgy nem kell ülni mert remélem emlékeztek arra a helyre ahol Győrben Lélit megköszöntöttük...na oda lehet menni és az nem puszta föld!a hideg ellen sajnos nem tudunk mit tenni!
vonat: amelyik nektek jó azzal gyertek! végülis azt is meglehet oldani bár kicsit kellemetlen hogy aki akar az a gyorssal jön aki meg az IC-vel akar az azzal!
még: kéretik rétegesen öltözködni mert kinn hideg van viszont ha beülünk valahova ott bizony van fűtés...
bár gondolom ez egyértelmű! :)
ui: változások történtek a jövőlistán!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146338 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Találkozások
Suilad!

Cueddo: akik nem pestiek, mikor vagy hogyan tudjuk odaadni a kismarosi pénzt? :?:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146329 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsánat, hogy ezzel bepofátlankodom mindenhová, de tudnom kéne, hogy
Kikre számíthatunk Halloweenkor? Nagyon fontos lenne a terem szempontjából!
Kérem az érdekelteket, hogy jövetelüket jelezzék nálam priviben vagy sms-ben ! (0630 415 92 04)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146218 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerünk emberek, ez az előadás túl jó ahhoz, hogy kihagyjátok!
Még van hely bbőven. Péntek du. 4ig írjatok smst (06-70/510-6698), hogy jöttök vagy sem. Még a héten meg kell venni a jegyeket!
Akik már biztosan ott lesznek: Melyan, Laurelen, Finduilas, Rayan, Augustine, Minerva, Ulmo és én :wink:

www.vigszinhaz.hu/html/kovek.htm

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146170 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Ardie: egy borzalmasan hülye kérdéssel zaklatnálak: mikor is lesz ez? és a vonatjegyen kívül kb mennyit kéne vinnni? épp két hányás között vagyok, sztem el lehet nézni nekem hogy nem akarok visszaolvasni..

Okt. 23.
És.. szerintem nem sokat akarunk költeni... hát a 'természetbe' nincs is hol, hacsak nem a házaspároknak akarsz jókívánásgként adni... :D [size=9:hs0vstms](bár 23-a nem szombat...)[/size] Mandalába meg... nemsokat ottse... párszázat... [size=9:hs0vstms](hm... nemtudom vmivel okosabb lettél-e... bár kétlem)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146161 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ardie: egy borzalmasan hülye kérdéssel zaklatnálak: mikor is lesz ez? és a vonatjegyen kívül kb mennyit kéne vinnni? épp két hányás között vagyok, sztem el lehet nézni nekem hogy nem akarok visszaolvasni..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146116 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Győrbe jövök!!
vmennyire részletes leírás következik majd itt...
először is akik jönnek:
Ryana
Cueddo
Toma_gazda
Holtak Vezére
Finduilas
Galadh
Thaur
Ithilgalad
Alcarcalimo
Felagund
Aldarion
Aeglos
Szürke Gandalf(?)
Fimbrethil(?)
Rogue/Arwen
Silmeniel
Dodiee
Nimdorc
Arwena(?)
Csillaglány
Léli(?)
Eia
Fiona
Shagrat
Mery
Ithil
Nimrodel Melian
Carnimirie
+én(Arden)
tehát ugye a tervezett program zöldövezet ahol mindenki kedvére beszélgethet,lehet esetleg Activity-zni vagy énekelni vagy szinte bármit csinálni! aztán délután ajánlott lenne bevonulni egy kávézóba (Mandala) ahol szintén sok jó dolgot lehet csinálni!
vonatok a Pestről jövőknek:
Győrbe: 08:05--09:48 (Keletiből) gyorsvonat, a jegyár 566/377
9:40--10:52 (Déliből) IC, a jegyár 886/697 (pótjegy kell...)
Pestre: 19:28--20:43 (Délibe) IC,jegyár 1006/817
19:50--21:33 (Keletibe) gyorsvonat,jegyár 566/377
akinek esetleg más heyről kellene vonat vagy más helyre hazafele az szóljon hova és nézek neki egy megfelelőt!
kérdés esetleg??
melyik vonat lenne inkább jó idefele?
Üdv:Arden

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146052 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Tegnap este Színházban voltam, és egy fergeteges darabot láttam.
Kövekkel a zsebében volt a címe, s a Váci utcában, a Pesti Színházban játszották. Azt gondoltam, hgoy ezt az élményt megosztanám veletek, és szerveznék egy közös kiruccanást a színházba, mit szóltok?
Az időpont:
november 28. péntek 19:00 Pesti Színház
Jegyek ára maximum 1300Ft/koponya.
Pénteken délután 4 óráig várom a jelentkezéseket. Legkésőbb akkor lehet jegyet venni az előadásra.
Ez még a Gyalogg galoppnál is jobb!
www.vigszinhaz.hu/html/kovek.htm

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145943 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Sziasztok!

Telefonáltam Kismarosra, és mondtam, hogy 25-30 körül leszünk. Sürgősen kéne egy NAGY talit szervezni, ahol

mindenki befizeti a pénzt, mert legkésőbb jövő hétfőn alá kell írnom a szerződést , és csak azokért vállalok felelősséget, akik addig fizetnek. A vidékiekre rábíznám, hogy külön gyűjtsék össze, és ha egyvkinél megvan, akkor megelőlegezem.

Az összeg 1 éjszakára 1150, kettőre 2300 forint.

:arrow: győriek: Fió és Arden, légyszi fizessetek Eiának

JÓ-E NEKTEK PÉNTEK DÉLUTÁN? - aki ekkor nem tud eljönni, annak rendelkezésére állok SZOMBATON vagy/és VASÁRNAP is , megbeszélés szerint.

BIZTOSRA JELEZTÉK EDDIG:
Aeglos
*Oisin
*Fimbrethil
Mau
*Legolin
Finwe
Léli
Iru
Gumipók
Szofi
Eia
Felagund
Kincső
Kinga
Aug
Fiona
*Vénia
Galadh
Éowyn (20-tól)
Jacopo
Arden
Kenza (20-tól)
Sirgon
Nimdorc


NEM BIZTOS:

_Neo
Morgana
*Meleth_lin
Melian
Fin
Leguan
Estel
Eglar



Akinek a neve elé csillagot írtam, azt kérem szépen, árulja el, hogy pesti-e vagy vidéki / hogy tud-e jönni "befizetős talira".

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.173 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére