Találkozások

Több
20 éve 10 hónapja #151170 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
FIÓ infót, de hamar!!! :D

[size=9:3k9nc6my]mert megint elmegyünk[/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151090 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta: Fijókám, akkor ha lehet 6-án délután legyen - délelőttel az egész Révait kizárod. ;) (Éljen a Miklós nap :evil: )


Eia: tisztában vagyok vele, és gondolni fogok rátok is az időpontot illetően. :wink: Kb, mikor fogtok végezni??

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151087 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fijókám, akkor ha lehet 6-án délután legyen - délelőttel az egész Révait kizárod. ;) (Éljen a Miklós nap :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151059 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
A győritali, amit 29-én akarunk megtartani az áttevődött december 6-ára, mert 29-én ütközött volna ez a tali egy másik talival.Gyertek minél többen, info még lösz! Aki jönni akar, az jelezzen nekem priviben!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150904 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Ehhh... puff.

Nos akkor: megkérnék mindenkit, hogy ha van ötlete szilveszterre,h hol legyünk, küldjön egy privit, és szívesen utánanézek a dolgoknak!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150887 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Van egy rossz hírem, a helyet, amit tudtam, lefoglalták már szilveszterre, úgyhogy új hely után kell nézni... :( bocsika, én mindent megtettem az ügy érdekében... :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150727 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: TALI FÉL 5-TŐL A DEÁKON A PRINCESS ELŐTT!!! aki 7 után akar csatlakozni, az hívjon fel(06203953098), hogy hol a rákban vagyunk..


Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150713 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Én azt hiszem elmegyek megnézni a Mátrix 3mat, ha minden igaz, pont odaérek örte a Deák térre, ha kések akkor felhívom Galadhot vagy Dodiet...
(ha a talival kapcs bármi változás van, írjatok smst!!!! )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150708 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok.

Végre tényszerűvé vált a Deltavision rendezvény.

Időpont: November 22-23

A helyszín:
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.
1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

A rendezvényről és programjáról a www.deltavision.hu/upload/seregszemle/index.htm
oldalon lehet tájékozódni.

Mi két előadással szerepelünk Ankalimon és Ulmo jóvoltából. Cserébe infópultozhatunk és bármit árusíthatunk.
Szóval szükségem lenne mindkét napra 4-4 emberkére akik egymást váltva ellátják az infópultos teendőket. Ebből mindkét napra kellene egy felelős személy mivel én nagy valószínűséggel nem tudok jelen lenni a rendezvényen.

A dolog belépődíj köteles.
Az infópultosoknak és az előadóknak lesz VIP jegyük.
Egyéb MTT-seknek fel van ajánlva kedvezményes belépőjegy.
egy napra 800,-
két napra 1400,-
Ezekre az igényt nov 15-ig meg kéne kapnom, mert utána már csak kedvezmény nélküli jegyet kaphatunk, ami 200 forintal drágább.

Nagy vonalakban ennyi. Akik érdeklődnek, vagy szeretnének infópultozni, priviben vagy emilen keressenek meg.

Köszi és Üdv.
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150666 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Valaki vazolna a holnap esti programot? Ha lesz meg eletkedvem, 20:00 utan beneznek... Jo kis analizis zh...
Imadkozzatok erettem, bunos lelekert!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150643 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Édesem, ez még egyáltalán nem biztos... Megkérdezem holnap, és beírom,hogy mit tudtam meg... De lehet, hogy oda mennek majd szilveszterkor a mamák meg papák is hepajkodni, és akkor buktuk a dolgot... Megkérdezek mindent... Azért lehet máshol is nézelődni... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150631 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem kell senki szerény hajléka!
Lehet, hogy Beus tud olcsón jó helyet nekünk!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150562 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF

Rayan írta: [size=9:7g73w7cu]Na, emberek, mikor megyünk Matrix Revolutions-öt nézni?! Nemsokára premier, és viszket tenyerem a jegyekért[/size].

[size=9:7g73w7cu]Kövezzetek meg, de én az 1-2.-t sem láttam... :roll: De kíváncsi vagyok rá :arrow: ha valaki ellenállhatatlan késztetést érez, hogy kölcsönadja nekem, az légyszi írjon privit v. e-mailt![/size]
ON

Szilveszter: Benne vagyok! :wink: Szerintem az lenne a legjobb, ha - mint tavaly -valaki felajánlaná szerény hajlékát a szent célra... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150525 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

Minerva írta: A K@V tali szerda vagy csütörtök (azaz ma)?


Szerintem péntek...

Megyeek! Megyeeek!! :bounce: :bounce:
Öhö.. Na most akkor mikor-hol-mettől-meddig-mennyiért?!!! :hein: :wink:
És milyen tali lesz ez? :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150490 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Énnem akarok a cdfűbe menni.. Ott vagy büdös van és meleg vagy nagyon hideg, mindig felfázom.. (hiába ülök a párnákra) és baromira drága is....... márpedig ha oda akarunk menni akkor VENNI is kell valamit.. szal lehet, hogy héttől én nem megyek veletek tovább..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150442 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi, akkor lehet, h én is beugranék.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150440 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Minerva írta: A K@V tali szerda vagy csütörtök (azaz ma)?


Szerintem péntek...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150438 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
A K@V tali szerda vagy csütörtök (azaz ma)?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150436 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
A közös Mátrix3 nézéssel mi lett?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150344 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Tévedés, holnap FÉL HATKOR van a tali a műjég előtt.

Van egy kis gond.. 7től le van foglalva a nagy babzsák a K@V-ban... mmnt valaki másnak.. Lefoglaltam 5től 7ig, azután nem tudom mi legyen, én már ma többet sajnos nem tudok telefonálni(így is nagy kálvária volt elérni a K@V-ot, és meggyőzni őket hogy értsé mit akarok mondani..) valaki nem tudja megpróbálni a CDfűben a japán teázót lefoglalni?? vagy majd ott kitaláljuk mi legyen??
Kérem innetől ötleteljen valaki más, maradék lélekjelenlétem és agysejtem is elment erre az egy ötletre...

TALI FÉL 5-TŐL A DEÁKON A PRINCESS ELŐTT!!! aki 7 után akar csatlakozni, az hívjon fel(06203953098), hogy hol a rákban vagyunk..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150328 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
KORISOK!!!!!
Holnap ötkör a városliget műlyégpálya előtt!
Puszpusz,G

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150312 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadh! Ha kellek én is beszállok szervezésben. szinte bármilyen feladatra rávehető vagyok, és a szilvesztert hagyományosan nem töltöm otthon, úgyhogy tuti jövök :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150300 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Kicsi Galádom, én is segítek neked szervezni, ha gondolod...
[size=9:1vetfj71]Amúgy is talizni kéne már, nem? ;) [/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150298 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok,dec31-jan1 nagyonjó!
Akkor belefogjak a szervezésbe?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150297 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen én is így gondoltam, hogy egy éjszakás. A többnapos nálam min2 éjjelt jelent

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150293 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Szilveszter: Szvsz olyan legyen, mint a Halloween volt, mert többnaposra úgyse lenne energiánk. Illetve arra még igen, csak utána a LEP-re nem maradna.... úgyhogy szilvesztert akaronk dec.31-jan.1 időtartamra!!!!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150292 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Pedig én többnaposra gondoltam :(

De lehet egy olyan is, mint amilyen a farsang volt

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150284 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V!!!
K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V!!!K@V
!!!
Elég meggyőző volt???


szilveszter szervezésben segítek csak könyöröm ne többnapos legyen mert arra nem tudnék menni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150228 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodie-féle javaslat támogatva! (Én spec a KV-ra szavazok.) :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150179 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Én benne lennék a Dodie-félében, és a k@v-ra szavazok! Főleg, hogy akkor lesz a vempájörös beölelésem, feltéve ha gillz ráér :)


Amennyiben 5-6kor kezdődne, akkor el tudok menni 7-8ig...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.215 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére