Találkozások

Több
20 éve 9 hónapja #156602 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
Eia: asszem legkorábban 5 körül végzünk,de inkább 6.....és sztem Nikki nem jön.....de nem biztos

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156600 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Győr
Nemmintha bárkit is érdekelne, de! Utópiások (Silima, Carnimire, Niki, Mery, meg én) továbbra is késve csatlakoznak a csapathoz, legkorábban fél 4 körül (legalábbis naon remélem h akkor már igen)

Program továbbra is: Séta a városban (Karácsonyi vásár megtekintése), aztán Alibi (Mandalába nem volt hely), buli az Utópiások érkezéséig, aztán buli velünk 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156579 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: Nos, emberkék, a húzásra már régebben volt 1 javaslat, és abban mardtunk, hogy én megcsinálom, tehát a húzós progit hétvégén fogom gépre vinni, mint az eredetileg is tervbe volt véve. tehát legkésőbb hátfőn beírom az url-t, ok mindenkinek?

Üdv:
-- Mau


Egyetértek :D

Nos ezután minden jó, és szép lenne, ha tudnánk végre végleges névsort, mert addig nem lehet megírni a progit.
Annak nagyon rossz lesz, aki senkitől se kap ajándékot, mert mondjuk aki húzta az bizonytalan volt, hogy eljön e, és végül nem jött... :roll:

U.H. Emberek!
Kismarosra , és húzásra fel! :D :P
Mindenki jól gondolja meg magát :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156488 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: Nos, emberkék, a húzásra már régebben volt 1 javaslat, és abban mardtunk, hogy én megcsinálom, tehát a húzós progit hétvégén fogom gépre vinni, mint az eredetileg is tervbe volt véve. tehát legkésőbb hátfőn beírom az url-t, ok mindenkinek?

Üdv:
-- Mau


Maer!

Tudtam, hogy benned nem csalódunk, Mau ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156479 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Artemisz, direkt olyan vonatot néztem ki, ami megáll Tatabányán, egész pontoisan 12.58-kor. :)

Száz kössz!!! :P

Thaurmami, integetésre felkészülni!!!!


Cueddonál jelentkezz Kismarosra, Angwen, engem már felírt, és GYERE, taníts nekem még pár trükköt, azt se bánom, ha laposra püfölve megyek haza!! :lol: 8)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #156448 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok!

Ryanával úgy gondoltunk, hogy szervezünk egy kis gyülekezőt a Keletiben dec6.-ra....azoknak akik jönnek győrbe :)
szal...
December 6. szombat
11:00 -11:30 között tali, majd felszállunk a vonatra (hogy legyen helyünk)
najó nem vagyok kegyetlen, elég lesz negyed 12 felé talizni :) ...aki késik az megkeres minket a vonaton...
helyszín: keleti jegypénztár...

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156443 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Artemisz, direkt olyan vonatot néztem ki, ami megáll Tatabányán, egész pontoisan 12.58-kor. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156414 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Angwen: Cueddonál, de ha jól sejtem már fel is írt ;)
Artemisz: mindjárt előkeresem mit kérdeztél ha ugyan megtalálom pár oldal távolságból..

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156412 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások

Angwen írta: Sziasztok!
Lehet még jelentkezni Kismarosra? Ha igen, akkor megtenném!


Kinél lehet jelentkezni, ha lehet?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156407 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: Nos, emberkék, a húzásra már régebben volt 1 javaslat, és abban mardtunk, hogy én megcsinálom, tehát a húzós progit hétvégén fogom gépre vinni, mint az eredetileg is tervbe volt véve. tehát legkésőbb hátfőn beírom az url-t, ok mindenkinek?

Üdv:
-- Mau

szerintem ez megfelel mindenkinek!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156356 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, emberkék, a húzásra már régebben volt 1 javaslat, és abban mardtunk, hogy én megcsinálom, tehát a húzós progit hétvégén fogom gépre vinni, mint az eredetileg is tervbe volt véve. tehát legkésőbb hátfőn beírom az url-t, ok mindenkinek?

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156324 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok fiatalok:)

a múlt pénteki nagy sikerre való tekintettel ismét szinházba invitálnám a díszes társaságot!
December 11-én, csütörtökön 19:00 kor a Millenárisra
Cím: Moll Flanders link: www.millenaris.hu/index.php?c=prog&id=913
Az igazság az, hogy még én sem látttam. De megbízható forrásból tudom, hogy érdemes megnézni. Annál is inkább, mert januártól leveszik a műsorról.
Ráadásul most 500Ft/koponya áron tudok jegyeket szerezni.
Akit érdekel az csütörtök délután 5ig jelezzen vissza.
Telefonon biztos, hogy hamarabb elértek: 06-70/510-6698

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156323 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
VONATJELENTÉST KÉREK SZOMBATRA, FIO!!! ODA-VISSZA, HA LEHET!

Mindenkitől, aki jön, kéretik derékig kihajolni a vonat ablakán TATABÁNYÁN, hogy meglássalak titeket!


pusz!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156320 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
:oops:

Hoppá!

Hát, lassan meg kéne tanulnom olvasni :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156319 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Felagund írta: Egy a baj: Svin nem fogja kiadni a fórumos jelszavakat :!:

Fela:

Jacio írta: ...mindenki a megkapott jelszavával/nevével belépve...

Itt NEM a fórumos jelszavakról van szó :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156318 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Jacopo: Már beszéltem Szürke Gandalffal erről, de kösz, hogy megcsinálod!

Egy a baj: Svin nem fogja kiadni a fórumos jelszavakat :!:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156310 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Jacopo Belbo írta: Aiya,
Bocs, ha nehézkesen fogalmaznék, de elég álmos vagyok. :D
Húzásos-ajándékozós dolog ügyében beszéltem Cueddo kollégánkkal, és lenne a probléma megoldására vonatkozólag egy ötletünk. Mihelyst megvan a végleges névlista, és eljön a húzás ideje, összedobok egy idióta weboldalt, amire mindenki a megkapott jelszavával/nevével belépve láthatná, hogy 'kit húzott', ami persze egy véletlengenerátor útján dőlne el. Rövidebben szólva, megoldhatnánk az interneten keresztül az egészet, na! ;) :D

Íme egy kevésbé általános alany... ;) Jacopo, szvsz lassan eljött a húzás ideje... :deal:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156284 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta:

Felagund írta: A húzás esetleg lehetne virtuális?

Ez volt az eredeti ötlet is, mivelhogy nemvalószínű h mindenki ott tudna lenni.


Remek. Hajlandó valaki valamit csinálni ezügyben???
[size=9:3qxd47zu](hmm... túl sok az általános alany... Nem lesz ennek jó vége... :? )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156251 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Angwen írta: Sziasztok!
Lehet még jelentkezni Kismarosra? Ha igen, akkor megtenném!

Én szintúgy, de már régebben is jeleztem, hogy kérnék 1 pár infót, mert szívesen jönnék.. csak senki se vette észre! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156240 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Lehet még jelentkezni Kismarosra? Ha igen, akkor megtenném!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156091 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo november 2-án írta: ...álljanak itt először a két éjszakára jövők:

Aeglos
Fimbrethil
Legolin
Mau
Léli
Szofi
Eia
Felagund
Kincső
Kinga
Vénia
Galadh
Jacopo
Arden
Kenza
Sirgon
Nimdorc
Meleth_lin
Nóli
Estel
Rózsa
Cueddo
Silmeniel



Egy éjszakára jövők, akiknek a pénze nálam van (majd én befizetem őket HELYBEN, megérkezéskor):

Éowyn (20/21)
Ring (20/21)

Aztán azok, akik biztosra jelezték, hogy jönnek, de most már nem sürgős fizetni, helyben is megtehetitek, 19én, DE SZÓLJATOK NEKEM EGY HÉTTEL, legkevesebb 3-4 NAPPAL ELŐTTE, hogy jöttök-e, EZ A BIZONYTALANOKRA IS VONATKOZIK:

Oisin
Aug

Végül a bizonytalanok:

Neo
Morgana
Melian
Eglar
Ery
Finwe
Namarie


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156055 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta: bármilyen kérdéssel lehet hozzám fordulni :wink:


Fordulok hozzád: Eddig kik jönnek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156013 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Felagund írta: A húzás esetleg lehetne virtuális?

Ez volt az eredeti ötlet is, mivelhogy nemvalószínű h mindenki ott tudna lenni.

Toma, a téli szünetben lesz pl Kismaros, meg a LEP is...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155998 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Téliszünetben lesz valami mozgás???

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155974 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv mindenkinek!

Finduilas ötlete alapján, a nagyobb "közönségszám" elérésének érdekében itt is jezem, hogy idén ismét szerveződik a közös éjféli premier, feliratos (!!!) RotK a Duna Plazában január 7-én/8-án. Részletek a Film/Nézzük meg együtt a filmet topicban olvashatóak.

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155950 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
A húzás esetleg lehetne virtuális?
Úgy értem valami ügyes proramozó (itt úgyis van sok) csinál mondjuk egy levlistát, vagy bármit, ahova mindenki bejelentkezik, és random megkapja egy másik jelentkező nevét, akit ő "húzott". Nos, milyen ötlet? :?

Győri tali: sajna nem tudok menni :( :cry: :mad2:
(ez van)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155921 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Cue bácsi, mikor lesz a néhúzás? :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155918 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta: hányadikán van ez a dolog? olyan lehet csinálni, hogy mondjuk csak 1 napra megyünk le? (személy szerint elalszom földön hálózsákban is, már ha alszunk :) )

dec 19-21, és lehet.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155915 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta:
kismarosi helyzetjelentés ismét:

mint tudjátok, nekem mindenképp oda kell érnem a szállásra 17.00-ig, hogy hivatalosan átvegyem, tehát ez azt jelenti, hogy a vastaggal jelölt 15.10-es vonattal kéne indulni a Nyugatiból:

Budapest-Nyugati pu. 14:45 15:32 0:47 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 15:10 16:06 0:56 46 km 112 Ft - 2. Budapest-Nyugati pu. 15:45 16:32 0:47 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 16:10 17:06 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 16:30 17:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 17:10 18:06 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 17:30 18:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 18:30 19:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 19:30 20:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 20:30 21:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 21:30 22:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.



akik később érnek oda, azok elé menesztünk majd fogadóbizottságot :wink: privizzetek/esemesezzetek rám légyszi, hogy ki mikor jön. (a kismarosi állomástól a szállásig kb 20-40 perc gyalog, ha jól emlékszem)

továbbra is lehet jelentkezni (még van kb. 10-12 hely, ha minden talpalatnyi helyen aludni szeretnénk), egészen az utolsó hét hétfő/keddjéig, ti szóltok nekem, én pedig a gondnoknéninek, hogy kell ágynemű. egyébként akkor már helyben kell fizetni.

bármilyen kérdéssel lehet hozzám fordulni :wink:


hányadikán van ez a dolog? olyan lehet csinálni, hogy mondjuk csak 1 napra megyünk le? (személy szerint elalszom földön hálózsákban is, már ha alszunk :) )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155914 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

kismarosi helyzetjelentés ismét:

mint tudjátok, nekem mindenképp oda kell érnem a szállásra 17.00-ig, hogy hivatalosan átvegyem, tehát ez azt jelenti, hogy a vastaggal jelölt 15.10-es vonattal kéne indulni a Nyugatiból:

Budapest-Nyugati pu. 14:45 15:32 0:47 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 15:10 16:06 0:56 46 km 112 Ft - 2. Budapest-Nyugati pu. 15:45 16:32 0:47 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 16:10 17:06 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 16:30 17:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 17:10 18:06 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 17:30 18:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 18:30 19:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 19:30 20:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 20:30 21:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.
Budapest-Nyugati pu. 21:30 22:26 0:56 46 km 112 Ft - 2.


akik később érnek oda, azok elé menesztünk majd fogadóbizottságot :wink: privizzetek/esemesezzetek rám légyszi, hogy ki mikor jön. (a kismarosi állomástól a szállásig kb 20-40 perc gyalog, ha jól emlékszem)

továbbra is lehet jelentkezni (még van kb. 10-12 hely, ha minden talpalatnyi helyen aludni szeretnénk), egészen az utolsó hét hétfő/keddjéig, ti szóltok nekem, én pedig a gondnoknéninek, hogy kell ágynemű. egyébként akkor már helyben kell fizetni.

bármilyen kérdéssel lehet hozzám fordulni :wink:


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.233 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére