Találkozások

Több
20 éve 9 hónapja #159317 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ringbearer, Silmeniel: úgy néz ki, mégiscsak le tudok menni péntek este, úgyhogy mégsem a szombat délelőtti menethez csatlakoznék. Ugye nem gond?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159258 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Ring: a vonat 9:26-ra ér oda, remélem lesz jelentkező a többiek közül, aki kijön elénk... ugye? ;)
A számom: 06-20-364-3385, ha bármi gond van... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159256 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Találkozások
Kisebb progi hetvegere azoknak akik nem mennek Kismarosra:

Ezuton meghivlak Benneteket a Fonix Dramastudio 2003 December 21-en tartando karacsonyi musorara.
A musor a Gutenberg Muvelodesi Hazban (8. ker. Kolcsey u. 2.) lesz megtartva vasarnap 10.00 - 12.00 kozott.

Az iskola novendekei (tobbek kozott en is) Betlehemes jatekkal, dalokkal, versekkel es tancos musorszamokkal kivannak minden vendegnek kellemes Karacsonyi Unnepeket.

A belepes ingyenes, helyfoglalas erkezesi sorrendben.
Tudom hogy a grupi nagy resze a Tokien Karacsonyi bulin van, de ha valaki arra nem megy es amugy raer, jojjon el!
Csa,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159248 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső írta: KISMAROS - KARÁCSONYFA!
Jelentem: idő-, pénz- és faspórolási szempontokból előre "lefoglaltam" az osztályunk fáját, amit majd szerdán veszünk és pénteken úgyis lebontunk (és kidobnánk), szerintem az tökéletes lesz nekünk! :wink: Karácsonyfa-lábat ki hoz? Vigyek azt is? :idea: :wink:


Szvsz hozzál.... Köszi Kincső! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159246 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
KISMAROS - KARÁCSONYFA!
Jelentem: idő-, pénz- és faspórolási szempontokból előre "lefoglaltam" az osztályunk fáját, amit majd szerdán veszünk és pénteken úgyis lebontunk (és kidobnánk), szerintem az tökéletes lesz nekünk! :wink: Karácsonyfa-lábat ki hoz? Vigyek azt is? :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159237 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások

Silmeniel írta: SZOMBATON, 12.20-án REGGEL 8kor kire számíthatok a Nyugati pu előtt?

Rám is! De nagyon kérem, aki akkor jön az írjon privit és adja meg a telefonszámát, én is megadom: 06304204648
ha valaki késne...stb.stb. időben tudjunk róla.

Silmeniel, mikor ér oda a vonat?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159235 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Silmeniel írta: Na, a további félreértések elkerülése végett: SZOMBATON, 12.20-án REGGEL 8kor kire számíthatok a Nyugati pu előtt?

Nos, úgy néz ki, hogy már biztosan csak szombaton tudok jönni. Tehát rám, igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159192 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Kösz, most már tiszta :D
Bocs :oops: tök olyan vot, mintha az enyémre válaszoltál volna :D

De én akkor is péntek fél nyolcassal megyek :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159188 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocs édes kicsi Felagundom... Gondoltam mások hozzászólását is olvasod, nem csak a sajátod... :twisted: Na, a további félreértések elkerülése végett: SZOMBATON, 12.20-án REGGEL 8kor kire számíthatok a Nyugati pu előtt?

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159187 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Igazán böcsületesen igyekeztem kibogozni a fejleményeket itten a vonatokkal, de nem megy... :oops:
Szóval undorító, egoista módon leírom, h én mivel megyek oszt akinek jó, az szóljon!
Nekem a 17:30-as tetszik a legjobban ([size=9:p8mbwwtb]minthogy ötig van iskolai programom és nem akarok utána másfél órát vacogni az utcán)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159178 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta: ha jól értelmezem a problémát akkor Silmenielék szombat reggel 8ról beszélnek, Felagund meg péntek este fél 8ról

tünc


Ahhha.... Kissé félreérthető, hogy az én hozzászólásom fölött volt... :roll:
:oops:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159175 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
ha jól értelmezem a problémát akkor Silmenielék szombat reggel 8ról beszélnek, Felagund meg péntek este fél 8ról

tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159172 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
De én a fél NYOLCAS vonattal megYek ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159170 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Felagund írta:

Silmeniel írta: No, én is arra szavazok!
Akkor kikre számíthatok? :) Mit szólnátok egy 8órai találkához a nyugati előtt, a főbejáratnál? /a 4-6-os megállójával szemben :) /


Édes kicsi egyetlen Silmenielem: a vonat FÉL nyolckor indul, nyolckor már ugyan hiába talizunk... :D :roll:


kedves Felagund, bár én nem megyek Kismarosra, de a fél9es vonathoz pont jó a 8 as tali... ;)

Készüljetek fel, kedves Kismarosra menők, veletek egy vonattal megyek én is... csak előbb leszállok... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159165 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Silmeniel írta: No, én is arra szavazok!
Akkor kikre számíthatok? :) Mit szólnátok egy 8órai találkához a nyugati előtt, a főbejáratnál? /a 4-6-os megállójával szemben :) /


Édes kicsi egyetlen Silmenielem: a vonat FÉL nyolckor indul, nyolckor már ugyan hiába talizunk... :D :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159161 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
No, én is arra szavazok!
Akkor kikre számíthatok? :) Mit szólnátok egy 8órai találkához a nyugati előtt, a főbejáratnál? /a 4-6-os megállójával szemben :) /

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159105 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Pénteken későn menők: Ha jól tudom 19:30-kor megy 1 vonat a nyugatiból, aki bújt, aki nem, én azzal megyek!!! Ha esetleg nem vetitek meg a társaságomat, szívesen várok minden későn végzőt

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158971 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
a 8:30-as! :D (sztem de nekem mindegy)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158955 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Angwen, Ring, és akik még hajlandóak velünk jönni szombaton reggel... :)

VONATOK: /honnan-hová-indul-érkezik//
Bp. Nyugati - Kismaros (Szob) - 8:30 - 9:26
Bp. Nyugati - Kismaros (Szob) - 9:30 - 10:26

Melyik legyen? :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158943 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta: Akkor bejelenteném, én minden valószínűség szerint a 17:10-es vonattal fogok menni. Mégvalaki?


Úgy tűnik, hogy mégsem. Valószínűleg mégis sikerül a 16:10-essel mennem, de csak Dunakeszin csatlakozok a társasághoz.. :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158931 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyszerű! Hárman már csak odatalálunk... :wink:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158906 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Angwen: én szeretnék szombat reggel menni, mondjuk úgy 8óra tájban... Vagy max. vmi 9órás vonattal... Nos? :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158820 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, megy valaki szombat reggel vagy kora délelőtt? Csak mert Ringbearerrel szeretnénk csapódni valahová--egyikünk sem az a talpraesett alkat, és kétséges, hogy sikerülne-e odakeverednünk. :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158779 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Persze, hogy legyen karácsonyfánk!!! :wink:
[size=9:1ljxqg52]Sőt, ha valaki akarja, akkor haza is viheti utána. Mi tavaly az osztály fáját hoztuk el, és bár kevesebb ideig tartott, jó üzlet volt. :idea: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158664 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: Alyr, te is jössz? De jó, hogy szóltok ... :roll: no mind1

Üdv:
-- Mau


Ki mondta, hogy jön? Csak arra lakik.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158644 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Egy kérdés Kismarossal kapcsolatban:

szeretnétek-e, hogy legyen karácsonyfánk? ha igen, tudnátok-e hozni díszeket is rá?

aki benne van, azok jelentkezzenek. vkivel megvenném itt Pesten, aztán Kismaroson összedobnánk a pénzt. alig jutna egy százas egy főre, sőt még kevesebb :roll:

:arrow: visszafelé-út: mivel 10kor penderítenek ki minket a szállásról vasárnap, így hát javasolnám a 11.00-kor arra járó személyvonatot, amely dél körül ér Pestre.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158572 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Én csak azt kérdezném, hogy melyik vonattal szándékoznánk visszajönni???? Nagyon sűrgősen kéne....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158571 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
Alyr, te is jössz? De jó, hogy szóltok ... :roll: no mind1

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158526 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Aeglos írta:

Telcontar Léli írta: Akkor bejelenteném, én minden valószínűség szerint a 17:10-es vonattal fogok menni. Mégvalaki?


Nekem se ez, se a 16:10-es nem jó, de megpróbálok csinálni vlmit, mert egyedül utazni se szeretnék, és csak hat után tudnék indulni. :?


Gyere velem a fél8assal...
Ugyanis puszta véletlenségből én arra lakom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158464 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta: Akkor bejelenteném, én minden valószínűség szerint a 17:10-es vonattal fogok menni. Mégvalaki?


Nekem se ez, se a 16:10-es nem jó, de megpróbálok csinálni vlmit, mert egyedül utazni se szeretnék, és csak hat után tudnék indulni. :?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.164 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére