Találkozások

Több
20 éve 8 hónapja #163880 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: Ha szeretnetek ugyanezt atelni (szervezoi kotelezettsegek nelkul), gyertek el 2K4 januar 16-an, penteken a Dayka Gabor utca 4-be!


_Neo, ez miféle buli lesz egyébként? (Vagy csak én nem tudok erről semmit? :oops: ) Nyíltkörű LEP-lecsengés gyűljünkössze? :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163795 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hánytól lesz ez jövő pénteken :?:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163506 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Akinek van jegye a ma ejfeli bemutatora a Duna Plazaban, es elcserelne egy szinten DP-s, szinten ejfeles, am szinkronizalt eloadas jegyere, irjon a 20 4112825-re SMS-t!
Paholy es egy kedves holgy tarsasaga garantalt ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163409 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások

Esgal írta: No, ha ennyire jelmezpártiak vagytok, természetesen a LEP-re készült jelmezeket odaadom erre az időre. FONTOS:Nem mindenki lesz ebben az esetben ugyanabban a szerkóban, mert másnak is meg kell adni a lehetőséget (pölö én tegnap voltam Galadrinyál, de nem akarok önzőzni, ha vkinek kell a fehér ruha, szóljon). Érkezési sorrend számít. Privit küldjetek, mert smst nem érdemes. Ja, ha valaki ezekbe akar beöltözni, akkor vagy személyesen hozza el a du. folyamán, vagy segítsetek cipekedni, mert nem vagyok málhás ló, és most nem tudom a szülők kocsiját igénybe venni. Visszajuttatás másnap, ugyanígy.
Kiadóak:
-Galadriel v. hosszú fehér köztünci
-Arwen v. bordó-ezüst köztünci
-fekete Melkor köpeny
-zöld zeke v. felhajtva hobbitkabát+esetleg paraszting
-ugyanez barnában
-Olwe kék zekéje
-Gandalf (csúcsos süveg nélkül)
-Feanor zekéje+esetleg paraszting
-Legolasban ugyanez
-még egy barna zeke
-a valák ruhái (bár nem hiszem, hogy ez valakit érdekelne)(mindenesetre van piros Tulkas, ződ Yavanna, kék Varda, fehér Manwe, szürke Nienna, sötétszürke Mandos, barna Aule, de ez utóbbi kettőt nem ajánlom, mert tényleg nem sikerültek valami szépen, továbbá egy ugyanilyen lepelruha fazonú bordó cuccos, eredetileg Elrondnak)
-Míriel táncruhája
-és természetesen a tüncök ruhája--de ha az lesz, szvsz kollektívan kéne viselnünk, mit szóltok, lányok?
És persze természetesen mindenki jöhet sajátba! És szöljatok, ha ezek kellenek!
Üdv:
Esgal

-és természetesen a nagysikerű Legolas-fürdőruci, rózsaszínben, amit ma este visszajuttatok :lol:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163383 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: Hozok sok sort (Guinness-t) es sztrapacskat, csak Neked, _Neo!


Bár a LEP-en már mondtam, hogy főzni nem nagyon tudok, _Neo kedves, sütni viszont igen... :lol: A sört viszont ki nem állhatom, a bor nem lenne jó? 8)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163377 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
En fekete Nightwish jelmezben szeretnek menni... ß)
Megoldhato?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163376 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, majd elfelejtettem:a pakolásnál találtunk még két köpenyt, a feketéről tudom, hogy Angwené (legalábbis Lau szerint), illetve egy sötétkék, azt nemtom, kié...
+ van még tündeköpeny vagy 7

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163375 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
No, ha ennyire jelmezpártiak vagytok, természetesen a LEP-re készült jelmezeket odaadom erre az időre. FONTOS:Nem mindenki lesz ebben az esetben ugyanabban a szerkóban, mert másnak is meg kell adni a lehetőséget (pölö én tegnap voltam Galadrinyál, de nem akarok önzőzni, ha vkinek kell a fehér ruha, szóljon). Érkezési sorrend számít. Privit küldjetek, mert smst nem érdemes. Ja, ha valaki ezekbe akar beöltözni, akkor vagy személyesen hozza el a du. folyamán, vagy segítsetek cipekedni, mert nem vagyok málhás ló, és most nem tudom a szülők kocsiját igénybe venni. Visszajuttatás másnap, ugyanígy.
Kiadóak:
-Galadriel v. hosszú fehér köztünci
-Arwen v. bordó-ezüst köztünci
-fekete Melkor köpeny
-zöld zeke v. felhajtva hobbitkabát+esetleg paraszting
-ugyanez barnában
-Olwe kék zekéje
-Gandalf (csúcsos süveg nélkül)
-Feanor zekéje+esetleg paraszting
-Legolasban ugyanez
-még egy barna zeke
-a valák ruhái (bár nem hiszem, hogy ez valakit érdekelne)(mindenesetre van piros Tulkas, ződ Yavanna, kék Varda, fehér Manwe, szürke Nienna, sötétszürke Mandos, barna Aule, de ez utóbbi kettőt nem ajánlom, mert tényleg nem sikerültek valami szépen, továbbá egy ugyanilyen lepelruha fazonú bordó cuccos, eredetileg Elrondnak)
-Míriel táncruhája
-és természetesen a tüncök ruhája--de ha az lesz, szvsz kollektívan kéne viselnünk, mit szóltok, lányok?
És persze természetesen mindenki jöhet sajátba! És szöljatok, ha ezek kellenek!
Üdv:
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163369 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta: És _Neo, mit fogunk ott csinálni, hogy kell a kitűző? :D


Igy konnyen megoldhatom a beleptetest, csak azt kell mondeni a portasbacsiknak, hogyy akin kituzo van, az lemehet es nincs sz*rakodas ß)

Morgana írta: Feltétlenül pénteken kell tartani?...


igen, akkor kapunk termet...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163361 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Feltétlenül pénteken kell tartani?...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163360 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
És _Neo, mit fogunk ott csinálni, hogy kell a kitűző? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163359 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya melda meldonyar!

Figyelem, LEP szervezok/segitok!

Emlekeztek meg, mekkora szivas volt a LEP-et elokesziteni es lebonyolitani?
Emlekeztek, hogy mennyire remenytelennek tunt minden masodikan ejjel/harmadikan hajnalban?
Emlekeztek, megis mennyire jo hangulatban tartottuk vegig egymast?

Ha szeretnetek ugyanezt atelni (szervezoi kotelezettsegek nelkul), gyertek el 2K4 januar 16-an, penteken a Dayka Gabor utca 4-be!

Jelentkezes ELORE! Januar 14, azaz szerda ejfelig lehet jelentkezni, mert latnom kell, hogy mennyien leszunk!!! Egy elozetes becslest viszont hetvegere fel kell allitanom, hogy tudjam, ki kell-e berelni a Lepenyt, vagy eleg lesz a Nikkel Suger + a Lovagterem.
Ha tul sokan leszunk (>50), belepot kell fizetni, mert a Lepeny berlese nem ingyenes, sot, kifejezetten draga.

Aprosagok:
A "rendezveny" batyus jellegu, azaz mindenki hozzon magaval nemi kortyolgatni- avagy ropogtatnivalot. Nem lenne rossz, ha valaki(k) sutne(nek) tortat, vagy ilyesmit.
Az erkezes lehetoleg minel nagyobb es minel kevesebb csoportban tortenjek, hisz a belepes csakis velem egyutt lehetseges.
Mindenki hozza a kis kituzojet! ß)

Jelentkezes CSAK e-mailben a neo@tolkien.hu cimre tortenjen, a kovetkezo formatumban:

Nev:
Nick:
telszam(ha van):
Jelezve, h mit/kit hoznal, mikor jossz

Tehat:

Nev: Gipsz Jakab (aki Gipsz Jakabot ir, annak kitekerem a nyakat ß))
Nick: GJaksi
telszam: 70 4315527
Hozok sok sort (Guinness-t) es sztrapacskat, csak Neked, _Neo!

Varom a jelentkezeseket!

PS: kell legalabb 3-4 ember, aki a buli elott es utan segit a tereprendezesben!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163357 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
ez egy kicsit off lesz

Az ugye nem baj ha nem konkrétan a filmből valakinek öltözöm be hanem egy sima közhobbitlánykának (aki látta tvalyi farsangi jelmezemet tudhatja kb milyen lesz ami rajtam lesz)


Pusszantyú holnap mindenkinek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163348 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Szóval, helyesbítés:

PÉNTEK 16:00 Kicsi @ világ Teaház, aki nem talál oda, annak szintén négykor Deák tér, lenti Princess előtt!

Hetvenkettes rózsaszín:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163346 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta:

kriszana írta: A péntekre tervezett dalolós tali helye nem a CD-fű lesz, mert azt már lefoglalták, hanem a Cd-fű. Jobb híjján.
Szóval a következő nagy találkozás pénteken délután 4kor a cd-fű-ben.
A babzsákos rész fél 9ig van foglalva nekünk:-)

Ana.. hány órát aludtál?:roll: Ez így - lehet hogy csak számomra - kicsit furcsa... 8O

Jó, jó, bocsánat. Nem CD-fű, hanem Kicsi@Világ :)
Egyébként tényleg nem aludtam túl sokat, mert vizsgáztam ma is, és holnap is fogok.
És persze tegnap visszatért a Király! És hát az elmondhatatlan volt, szóval nem csoda, ha össze-vissza írok ide.
Egyébként meg Eia és Léli a szilveszteri képekből kérnék párat, ha lehet:-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163344 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta: A péntekre tervezett dalolós tali helye nem a CD-fű lesz, mert azt már lefoglalták, hanem a Cd-fű. Jobb híjján.
Szóval a következő nagy találkozás pénteken délután 4kor a cd-fű-ben.
A babzsákos rész fél 9ig van foglalva nekünk:-)

Ana.. hány órát aludtál?:roll: Ez így - lehet hogy csak számomra - kicsit furcsa... 8O

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163343 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta: A péntekre tervezett dalolós tali helye nem a CD-fű lesz, mert azt már lefoglalták, hanem a Cd-fű. Jobb híjján.

Szerintem ezt a mondatot kezd előről.... :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #163341 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok:-)

A péntekre tervezett dalolós tali helye nem a CD-fű lesz, mert azt már lefoglalták, hanem a K@V. Jobb híjján.
Szóval a következő nagy találkozás pénteken délután 4kor a cd-fű-ben.
A babzsákos rész fél 9ig van foglalva nekünk:-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163335 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem, figyelem!

Két fontos közlendőm is van!

1, Akik jönnek a szerda éjféli filmvetítésre, mindenképpen JELMEZBEN jöjjenek (persze csak az, akinek van jelmeze), mert a mozi ezzel a feltétellel adta a 10 ingyenjegyet! Meg amúgy is olyan szépek vagytok jelmezben! :)

2, A LEP utáni pakolászáskor már említett 5 db törött dobozú ROTK filmzene CD nálam kapható nagyker áron, 3621 HUF-ért. Csak a doboz törött, a CD nem! Természetesen a jelentkezők közül előnyben részesítem azokat, akik már jelezték, hogy szeretnének ilyen CD-t (Morgana, Telcontar, Kriszana).

üdv
:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163315 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Yas: ez itt off, menj a beszélgetős topicba...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163312 Írta: Yas
Yas válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali mindenkinek! Most lettem registrálva úgyhogy nem sok mindent tudok a forumról, de azt igen hogy van egy papsajt nevű nemtomki
aki teljesít bizonyos kéréseket. Valaki elmagyarázná hogy hova is kerültem? :roll:

Ha az iskola az életre tanít nem félek a haláltól!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163235 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Any ha tok rola akkor igen. Én se nézek be ide gyakran.
Amugy kb hetente szoktak talik lenni általában pénteken szombaton vagy vasárnap

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163232 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
A találkozás ötletét aktívan támogatom-))))
én biztos ott leszek-)))
csk bírjam cérnával-))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163220 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Győrieim! Fugyulim!
Foglaltam helyet, jan 10, 16:00, 18 fő...
Film: A Gyűrűk Ura - A király visszatér
Találkozó: 15:15-kor a mozi előtt (fél órával a kezdés előtt fel kell venni a foglalt jegyeket, mer különben eladják). Aki ilyen korán nem ér oda, adja a pénzt vki olyannak, aki már ekkor is ottlesz. Én igen. (nekem csak akkor lehet odaadni a jegypénzt, ha mellé némi borravalót is kapok)
Film hossza: 3 óra 30 perc, és lesz közben 10 perc szünet!
Hely: 2x 9-es csoportok, sajnos nem leghátul, mer azt lefoglalták... olyan középtájon, és sajna a szélén :? :(

Kérdés?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162992 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta: Ring, akkor lefoglalod a helyet a CD-fűben?

Ööö...igen, amint megszerzem a telszámát, de megszerzem! :wink:
Gyertek, csak gyertek, minél többen! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162989 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn, ha nem olvasom elég gyakran ezt a témát, akkor a következő taliról megdobnál egy sms-sel vagy telefonnal :?: Légyszi légyszi :roll: :lol:

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162960 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha valaki más is olyan szerencsétlen lenne, mint én és leghamarabb csak 13-án tudja megnézni a RoTK-et, hajítson meg egy privivel. Előbb sajnos nem érek rá a cúnya nyelvvizsga miatt, és szóbeli után valahogy nem lesz kedvem egyedül beülni. :) Kb. 4-től érek majd rá, de privi és egyeztetés.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162958 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Énénén!!!! :D

Na és ha minden igaz, elrángatok magammal egy Lacit, vagyis Ladislast, táborosoknak foltit, vagy aki ahogy emléxik rá ;)

Jóóóó! Hozd el! Úgyis azt ígérte a LEP-en, hogy mostmár nem marad el tőlünk!
Valszeg én is benézek. Ha nem, így jártam. De Foltit mindenképp üdvözlöm :wink:
Ring, akkor lefoglalod a helyet a CD-fűben?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162946 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Énénén!!!! :D

Na és ha minden igaz, elrángatok magammal egy Lacit, vagyis Ladislast, táborosoknak foltit, vagy aki ahogy emléxik rá ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162941 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
no, emberkék ki jönne pénteken a CDFű-be danonászni? 5-re?
(Lefoglalnám a kis lukat)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.175 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére