Találkozások

Több
20 éve 9 hónapja #157711 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Kedves nép, lenne egy olyan ötletem, hogy péntek délután egy kötetlen tali szerveződjön, a k@vban, vagy a CDfűben, vagy mindegy. Nem tudom, lesz-e akkor vmi fontos dolog, amiről megfeledkeztem, ha igen, lőjetek le ;)


Galadh,

Az lenne a kérésem h ha lehet a CD fűben ui. pénteken mi úgyis ott ArsMagicázunk és szivesen átruccannánk kicsit az asztalotokhoz (Oisin, Léli, Ery, Esgal, Míriel?).

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157709 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Cue: ha jönni akarna még valaki Kismarosra, mennyit is kéne fizetnie/éjszaka?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157701 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: Szilveszterrel mi lesz??


Én is pont ezt akartam kérdezni, csak azzal a különbséggel, hogy én még semmit sem tudok. Szal világosítsatok fel, hogy miféle szilveszter-ügy van készülőben, mert szívesen részt vennék valami MTT-bulin/talin, vagy ami van éppen. Köszi! :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157661 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Galadhom, én benne vagyok a péntekben :) És nem engedem,hogy lelőjenek... ;) Pussszancs!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157645 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
halinyó!
Szombat délelőtt(kórusprróba meg ilyenek előtt),
lenne kedve valakinek megnézni a Holdfényévet?
Nagyon aranyos film, én már láttam! :wink:
Még nem tudom mikor játsszák, mert nincs kint az est.hu-n.
Akinek lenne kedve írjon!! :wink: (06304204648)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157641 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves nép, lenne egy olyan ötletem, hogy péntek délután egy kötetlen tali szerveződjön, a k@vban, vagy a CDfűben, vagy mindegy. Nem tudom, lesz-e akkor vmi fontos dolog, amiről megfeledkeztem, ha igen, lőjetek le ;) Ha lecc próba, akkor utána is lehetne... kb olyan 5-6-7 órai kezdetre gondoltam. várom a visszajelzéseket mihamarabb!
pussz, Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157569 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Azt akartam kérdezni, hogy Kismarosra vonatkozik-e.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157556 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Angwen írta: Ja hogy a húzás Kismaroson lesz?

Nem. Mau csinál rá egy progit, és még a héten meg lesz tartva a "húzás". Ahhoz, hogy benne legyél, nézz egy hozzászólással lejjebb.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157554 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja hogy a húzás Kismaroson lesz? Úgy látszik, kicsit le vagyok maradva...
Akkor engedelmetekkel úgy tekintem, hogy jövök, miután jelentkeztem, ahol csak tudtam, és nem kaptam negatív visszajelzést (hallgatás beleegyezés!).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157523 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
EMBEREK, TÜNDÉK ÉS EGYÉB FÓRUMLÁNYEK!!

Aki jön Kkismarosra az szédületes gyorsasággel írja meg nekem az e-mailcímét, lehetőleg a maurauser@dpg.hu címre, mert különben nem tudom megcsinálni a húzást.

Aki péntkig nem írja meg,annak saját kezűleg harapom el a torkátés nem lesz benne a húzásban.

Üdvözlettel:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157501 Írta: Luthien Tindómerel
Luthien Tindómerel válaszolt a következő témában: Találkozások
Legolin:

Igen, az is környék, bár 15 km re van.
Te élsz? (elég 1értelmű, de lassú 16 éves agyam van :lol: )

i believe in you
i'll give up everything just to find you
i have to be with you to live to breathe
/Evanescence/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157393 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Legolin: majd kitalálunk ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157364 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF: Luthien T.: Debrecen környékének számít? :P

ON: Kismaroson mi lesz a program?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157354 Írta: Luthien Tindómerel
Luthien Tindómerel válaszolt a következő témában: Találkozások
Hi!
Nincs itt senki Hajdúböszörményből vagy környékéről? :?:
Tök egyedül vagyok itt GyUfan és mindenki hülyének néz!!! :(
Istenem, mikor lesz egy kicsit toleránsabb a világ!!!
Ha valahol itt élsz írj :arrow: avrildax@freemail.hu

thanx
Namarłe!!

i believe in you
i'll give up everything just to find you
i have to be with you to live to breathe
/Evanescence/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157349 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok!

Csak szeretnék meghirdetni egy esztergomi talit, aki akar jöhet ;)
dec 13. Esztergomban
lehetőleg busszal jöjjetek, jó? :D ha jöttök (ugyanis a buszvég van hozzám közelebb...)
aki kéri annak szívesen keresek vonatot vagy buszt...
pontos időpontot majd kedden tudok mondani de biztosan délután, mert nekem sulim van szombaton :P
attól függetlenül tőlem jöhettek délelőtt is :)
aki jön az jelezze priviben!
jó lenne mondjuk szerdáig megtudnom, hányan jöttök, mert ha sokan vagyunk helyet kell foglalnom, ha kevesen akkor nem :)


Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156907 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Szilveszterrel mi lesz??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156885 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások

Carnimirie írta: Hmm....nem azért Eia,de mér irtad fel Mery-t??? Csak mert ma rákérdeztem,és nem is tudott erről az egésztől......és a Nikki se.
5-6,de honnan fogjuk tudni,hogy hol vagytok?(vagy akkorn már az alibiben lesztek?)

ha felhívtok engem vagy vkit aki ott lesz telefonon akkor mi majd megmondjuk hol vagyunk...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156879 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm....nem azért Eia,de mér irtad fel Mery-t??? Csak mert ma rákérdeztem,és nem is tudott erről az egésztől......és a Nikki se.
5-6,de honnan fogjuk tudni,hogy hol vagytok?(vagy akkorn már az alibiben lesztek?)

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156865 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta:

Ithil Iarfeniël írta: Khmm..csak 1 kérdés: A nem késő győrieknek mikor lesz a tali? :oops: [size=9:1watv0b2](az én fejem is lomtár Papsajtéhoz hasonlóan és nem tudtam megjegyezni sorry)[/size]


14.30 Révai előtt, de nem pontosan előtte, hanem a parkoló fele.


Kösszi!!! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156861 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Ithil Iarfeniël írta: Khmm..csak 1 kérdés: A nem késő győrieknek mikor lesz a tali? :oops: [size=9:3nqko7vo](az én fejem is lomtár Papsajtéhoz hasonlóan és nem tudtam megjegyezni sorry)[/size]


14.30 Révai előtt, de nem pontosan előtte, hanem a parkoló fele.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156856 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Találkozások
Khmm..csak 1 kérdés: A nem késő győrieknek mikor lesz a tali? :oops: [size=9:211iipgh](az én fejem is lomtár Papsajtéhoz hasonlóan és nem tudtam megjegyezni sorry)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156838 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta:

Fiona írta: Arden, én találtam volna jobbat, de nem hagyták...... :roll: Ugye kedves ikszipszilon???

Khm... kedves ikszipszilon csak a Pizza Hut helyett ajánlotta... és ki nem akart a Delíriumba menni? noooooos? (mivelhogy ez volt az eredeti elgondolás.. tudtommal)
Meg ez van a leközelebb a Révaihoz. Pont. 8) [size=9:338mtn2h](jót, tudom, h ti örültök, ha minnél később láttok...)[/size]


Na jó, én ezen nem akarok összeveszni!!!!!! Ez lesz kész :) és ezennel pontot rakok a mondat végére :D .

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156786 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Arden, én találtam volna jobbat, de nem hagyták...... :roll: Ugye kedves ikszipszilon???

Khm... kedves ikszipszilon csak a Pizza Hut helyett ajánlotta... és ki nem akart a Delíriumba menni? noooooos? (mivelhogy ez volt az eredeti elgondolás.. tudtommal)
Meg ez van a leközelebb a Révaihoz. Pont. 8) [size=9:2ws9f4pz](jót, tudom, h ti örültök, ha minnél később láttok...)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156777 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások

Artemisz (Celebthil) írta:

Fiona írta: Arwena 18.00 h-ás vonatal haza

ÉN IS!!!! Sorry, tanulnom kell!!
[size=9:otxevflh](1ütt megyünk, Hugi!!)[/size] :wink:


1. én mégse jövök el hamarabb megoldotam a problémát megyek nagyimhoz aludni
2. te vagy az én hugom... :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156755 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Arwena 18.00 h-ás vonatal haza

ÉN IS!!!! Sorry, tanulnom kell!!
[size=9:1qeh2qw7](1ütt megyünk, Hugi!!)[/size] :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156750 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Ringbearer nem lesz ott... legjobb tudomásom szerint

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #156695 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta: Fio: eddig kik jelentkeztek?



Esgal
G.....
Min
Ulmo
Rogue
elda
Ryana
Thaur
Elryn
Oisin
Toma_gazda
Holtak_Vezére
Artemisz 18.00 h-ás vonatal haza
olorin.papa
Jacopo_Belbo
Mau Rauser
Arwena
Fimbrethil
+győriek:
Én, (Fio)
Ithil,
Elloth,
Arden,

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156660 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio: eddig kik jelentkeztek?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156628 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Arden Borough írta:

E. Eia Ayna írta: ...aztán Alibi (Mandalába nem volt hely) ...

neeeee...miért pont Alibi?nm találtál jobbat Fio?



Arden, én találtam volna jobbat, de nem hagyták...... :roll: Ugye kedves ikszipszilon???

Eia, ez nem az én szövegem lenne véletlenül?????? :roll: :twisted:

Utópiások: akkor olyan 5-6 körül, ugye??

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156610 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta: ...aztán Alibi (Mandalába nem volt hely) ...

neeeee...miért pont Alibi?nm találtál jobbat Fio?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.272 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére