Találkozások

Több
21 éve 1 hete #140153 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Dubliners koncert

Vasárnap (szept. 14.) a Petőfi csarnokban este 8-kor.

A nagypénzűek mehetnek jeggyel, de Cueddóval, mint csóringer egyetemisták, úgy döntöttünk, hogy a kerítés mellől hallgatjuk végig.

LEHET CSATLAKOZNI!!!
8)

Én sajna valszeg csak az utolsó pillanatban tudok odaérni, úgyhogy Nektek kéne szervezkedni, mikor-hol stb...

Kedvcsinálónak idemásolok egy kis cikket a netről:

Dubliners koncert
Petőfi Csarnok, 2003. szeptember 14. 20.00 óra


Manapság a világ számos országában, nem utolsósorban a brit szigeteken, ha valakit arra kérnek, hogy nevezzen meg egy ír folk együtest, szinte biztos, hogy elsőre a Dubliners neve jut eszébe. Akiknek nevük is jelzi, hogy az ír főváros jelenti szűkebb hazájukat. Az együttes 1962-ben alakult Dublin egy O'Donoghue's nevű sörözőjében, "pub"-jában The Ronnie Drew Folk Group néven. A "néphit " szerint James Joyce "Dubliners" (Dubliniak) című művéről nevezték el végül az együttest. Négy alapító tag volt: Ronnie Drew (ének és gitár), Luke Kelly (ének és 5-húros bendzsó), Barney McKenna (tenorbendzsó, mandolin, melodeon és ének) valamint Ciaran Bourke (ének, gitár, síp és harmonika). 1963-ban, egy Edinburghban tartott fesztiválon találkoztak először a Transatlantic lemezkiadó vezetőjével. A következő évben Luke Kelly távozott, és Bobby Lynch (ének, gitár) valamint John Sheahan (hegedű, síp, mandolin, concertina, gitár és ének) csatlakozott az együtteshez. Amikor 1965-ben Luke Kelly visszatért és Bobby Lynch távozott, kialakult az az öttagú együttes, melyet a Dubliners "klasszikus" felállásaként ismer a folkrajongó.Első nagy sikerük szinte véletlenül adta magát. "Seven Drunken Nights" című felvételüket az Anglia partjai közelében, nemzetközi vizeken horgonyzó hajón működött legendás kalózrádió, a Radio Caroline rendszeresen játszotta a Beatles, a Who, a Kinks, Jimi Hendrix és mások számai között. A Dubliners hirtelen világsikerré vált, gyűltek az együttes aranylemezei. A Dubliners sikere sok fiatal ír zenészt


ösztönzött a példa követésére, ha esetleg zeneileg más utat is választottak. A hetvenes évek nagy ír új-folk együttesei, mint például a Planxty, a Moving Hearts vagy a De Dannan és mások is valójában sokat köszönhettek a Dublinersnek. Ezek közül ma már csa a De Dannan működik - és persze a mindent átvészelt úttörő: a Dubliners.
Az évek bizonyos személycseréket követeltek részben egyszerű távozás, részben betegség, sőt elhalálozás miatt, de a Dubliners ma is ugyanolyan népszerű világszerte, mint régen. A közelmúlt sikerei közül megemlítendő, hogy 1987-ben az angol sikerlistán felkerültek a 7. helyre az Irish Rover című híres dal egy változatával, melyet a Pogues együttessel vettek fel.1996-ban Ronnie Drew kilépett a Dublinersből, hogy önálló pályát kövessen, de helyébe Paddy Reilly személyében ugyanolyan híres énekes lépett.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140106 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Sziasztok!

A biztonság kedvéért még egyszer beírom az infókat Kismaros ról, mert sürgős!

Most tudtam meg, hogy OKTÓBER 13-ig végleges létszámot kérnek , és ezt is alig bírtam kikönyörögni, hogy közgyűlés után kelljen csak megmondani,
szóval október 12-én estig lehet nálam jelentkezni, még van kb. 10 hely, ha mindenki eljön, aki eddig jelentkezett.


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140022 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Meg tudjuk oldani! De várjuk meg a többiek véleményét, jó?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140021 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Attól, hogy a filmet megnézzük, előtte, vagy utána szülinapozhatunk, nem? ;) Legalább egyszerre letudunk mindent. :D Na jó, ha tényleg elképzelhetetlen, szóljatok...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139989 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem a csütörtök és a hétfő is jó ugy néz ki.
Mindegy melyik nap de mindenképpen a Dplázában legyen mert a sulihoz az van a legközelebb!!!



EMBEREK SZOMBATRA VALAMI TALIT? Csak ne olyat ahol fizetni kell mert én most így szeptember közepén elég csóringer vagyok. (remélem a mozit azé ki tom fizetni, talán ezé is jobb lenne a hétfő!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139973 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Hmm... Esetleg bemutató utáni héten hétfőn...? :roll: Vagy azt már senkinek nincs kedve kivárni? :D


Az azt követő hétfő a 22., amikor jó lenne Zsákosék születésnapját megülni... Orlando-filmet nézni ezen a napon... Hümm... :hein:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139949 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm... Esetleg bemutató utáni héten hétfőn...? :roll: Vagy azt már senkinek nincs kedve kivárni? :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139933 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Svin, köszi! :D

Estel Adániel írta: A Duna Pláza jó hely, néztünk ott már közösen filmet, én benne vagyok! ;) (Egyébként oda érdemesebb lenne hétfőn menni, olyankor egész nap 550 HUF a jegy. :roll: Szerdai napon egyébként ugyanez az Óbuda Plázában működik...)


Drága Estel, de ha egyszer csütörtökön mutatják be... T'om, hogy nem egy "Tolkien-related" film, de ismerve az MTT-s hölgyek nagy részét... 8) Óbudán mennek szinkronmentes filmek?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139930 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
A Duna Pláza jó hely, néztünk ott már közösen filmet, én benne vagyok! ;) (Egyébként oda érdemesebb lenne hétfőn menni, olyankor egész nap 550 HUF a jegy. :roll: Keddi napon egyébként ugyanez a Lurdy házban és a Pólusban, szerdai napon pedig az Óbuda Plázában működik...)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139916 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya,

programajánlatok következnek:

1. Mozi!!! Kedves ... hölgyek ... :oops: mit szólnátok egy jövő csütörtök, (szept. 18.) kora esti Pirates of the Caribbean-közös megtekintéshez? Nem tudom, hogy szinkronizálják-e, én mindenképpen eredeti hanggal szeretném látni/hallani, s ez ekkor valószínűleg Duna Plaza...

2. Valamit kitalálhatnánk szeptember 22-re, nem gondoljátok :?: :?: :?: Szerintem illendően köszönthetnénk a két "fő" Gyűrűhordozót születésük napján :!: :!: :!: :bilbo1: :frodo1: :disappear: Ez akár egy K@V is lehet, ha komolyan gondoljuk, a szülinapi tortáról gondoskodom!

Jelentkezések: privi, mail! :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139877 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Amúgy az RPG-sek figyelmébe: aki érdekelve van, nézzen be a Tolkien és a Szerepjáték topicba, fárasztom ott egy ideig azok szemét, akik odavetődnek és elolvassák. Fontos! (már akinek, persze.)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139873 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Támogatom! Mikor és hol? (gyorsan döntsétek el, nem sokáig leszek ma már neten...)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Tényleg: Szept. 8.-án, hétfőn,azaz ma délután nem akarunk spontán találkozni valahol? :D Ha igen, írjatok! (Igen, ide.) ;)


Nem rossz ötlet...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139836 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg: Szept. 8.-án, hétfőn,azaz ma délután nem akarunk spontán találkozni valahol? :D Ha igen, írjatok! (Igen, ide.) ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139667 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Szept.8 az hétfő a szombat az 6.-a.
CD fű: Ferencziek terétől a Verespálné utcán a 2. mellékutca balra utána az 1. mellékutca jobbra. Egy pincehelységféle és ott is van egy olyan "babzsákos" szoba mint a k@v-ban

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139639 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
nem mondom, de holnapra meleget modnanak, és az arc kiállítás engem spec érdekelne...de végülis döntsenek a szervezők, abbameg nem vagyok most benne:) de ott leszek, az tuti, bár a táncos talit kihagynám...ill még nem tudom majd elválik, lehet, hogy nem is maradhatok sokáig:(

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139610 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Aha, ha tudnám hol van, jó is lenne. Én mondjuk a táncos talira is beugrom végül(Fin Velencefürdős képeinek ígérete meggyőzött), ugyhogy majd kavargunk jobbra balra. ami biztos:
szept. 8. (szombat) délután 3 óra, a nyugati főbejáratnál!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139589 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos én mégse tudok jönni :x
Egyébként helynek javaslom a CDfüvet :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én a meckit támogatnám! (ott dolgozik volt osztálytársam és azt különben is meg akaom nézni!)

Szal akkor a JászaiMairtéir MECKIBEN leszünk! jo? (az még az én pénztálcámnak ismegfelel)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139579 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli: a Jet-tel az a gond, leszámítva, hogy még mindíg a bögyömben vannak mert ott tartottak minket 30 redvás forintért, és többször ránkszóltak hogy kussoljunk, hogy piszok drága. Úgy néz ki, hogy csak a rajzcuccom lesz egy 30 ezer, ugyhogy nem nagyon vet fel a pénz. sztem mást se. mi mondjuk a Jászai Mari téri McDonalds-ra gondoltunk, mert ott egy kóla fölött ülhetek 3 órát, max körbemosnak 5x. ha van másik(olcsó) tipp, szívesen veszek én bármit, ahol meleg van.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139515 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

Valamint néhány péntek, kb. kéthetente: kártyapartik (rikiki, kanaszta, römi, snapszer stb.) elegendő számú érdeklődő esetén indul be. Az első alkalom várható ideje szeptember 19, este


Remek ötlet? Ultizni tud valaki? mert én megtanultam kb 3-4 éve, csak nincs alkalmam játszani... :roll:

TOVÁBBRA IS FELHÍVOM A FIGYELMET KISMAROSRA, szept 10/11-ig tessék jelentkezni!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139494 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Mert 10.ben azért amikor már a második napon leckét adnak és TANULNI KELL!

12-ben meg mégtöbbet... mi már ma feleltünk az első öt matek tételből!
És nekem is hiányozotk, úgyhogy tényleg legyen valami tali szombaton!

Rabyn írta: De azért egy aki ráér hamarabb az jöjjön háromra a nyugatihoz. Hogy onnan hová megyünk arrol halvány lila gözöm sincsen! (onnan majd lehet menni aki akar a másik talira is)

Én ottleszek. Javaslom, menjük a Jet-be, ha a táncosok nem akarják, hogy miattunk meghiúsuljon a megbeszélésük.
A lényeg: szomaton 15:00-kor találkozunk a Nyugatinál. Onnan meg (addig) majd eldől, hogy hová megyünk. Ha valaki késne, és nem vagyunk a Nyugatinál, nézze meg a Jet-et. Ha ott sem vagyunk, akkor csakis a K@V-ba mehettünk :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139440 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
a tánc talira Cica a babzsákos dolgot foglalta le nekünk. de szerintem elég nagy az a teaház...avagy sok jó ember (tünde, hobbit stb.) kis helyen is elfér... :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139366 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: Én örülnék a legjobban, ha össze lehetne egyeztetni, remélem Lau reagál majd:) Ha nem zavarunk, sztem lehetne együtt a kettő, több ember nagyobb öröm:) rádásul ha 5kor kezdődne, még be is tudnék ugrani:))
suli téma: engem az a tudat fáraszt, hogy majd ritkábban látlak titeket, nem találkozhatunk akkor, amikor akarunk, hanem megint jönnek a "most akkor pénteken ti ne csináljatok talit mert már mi csinálunk, de már én is szerveztem, ne szervezz keresztbe, de nem jó, mert én meg ideoda akarok menni.." típusú kavarások, és százfelé kéne szakadni de nem lehet. És a vidékieket is nagyon ritkán fogom látni :cry:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139361 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee + minden "sima talis": Úgy tudom, a táncos talin most még csak megbeszélés lesz, de fogalmam sincs hány fővel és mennyi ideig. Ezért mondom, hogy egyeztessetek, mert elképzelhető, hogy nem zárja ki a kettő egymást. Én csak szóltam, mert szemmel láthatólag nem tűnt fel nektek, hogy ez is lesz szombaton. :roll: :wink:
[size=9:b6nc44f1]OFF: Már nem azért emberek, de még csak (2-)3 napja tart a suli!! 8O :roll: Ha már most ennyire kiakadtatok, mi lesz később? Vagy csak hozzá kell szokni a megpróbáltatásokhoz (korai kelés, koncentrálás, tanárok...)? :roll: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139356 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: ezzel, hogy táncos tali is van, az a baj, hogy a botlábúak ott nem nagyon tudnának mit csinálni(vagy de???), inkább csak zavarnák a köröket(mint azon a bizonyos éneklős talin, ahol ki voltunk ebrudalva a nagy babzsákból..), ugyhogy vagy máshol, vagy máskor kell a "a la natúr" talit csinálni. Nekem a szombat valszeg nem jó, mert most tud feljönni sokáig utoljára Szegedről a haverom(kezdődik az egyetem), és velük megyünk valami bulájra. de ti emnjetek, legyetek rosszak, ha took benézek;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139348 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mae govannen!

Ryana: privit is írtam, hogy mennék a pécsi talira, meg Legolin is, de lehet nem küldte el a gép, mert valami baja van... Tehát most is írom. :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139288 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hé emberek! Már van egy tali a K@V-ban szombaton, nem tudom mennyire fér össze a kettő. (Szvsz kérdezzétek meg Laurelent, hogy mehet-e párhuzamosan egy szimpla tali. Egyszer már volt így énekkaros talival, de így az utóbbi kevésbé volt hatékony, és túl sokan is voltunk.) :roll:

Laurelen írta: tánc-tali: szept. 6. du. 5 óra, helyszín: kicsi@világ teaház aki úgy érzi nem találna oda az 3/4 5re jöjjön a deák térre a princess pékséghez(metro feljáró)


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139254 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Szeptember 19, péntek: irodalmi pályázat eredményhirdetés, díjkiosztó.


Lehet már tudni, hogy hol és hánykor? És ha nem, mikor lehet megtudni? :roll: :wink:

Ryana: okt. 23-26. sajnos se nekem, se Pippinnek nem jó :( , de Koppányéknak szólok! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139228 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ryana: én négy napra tuti nem took majd lemenni, de mondjuk 2-3ra igen:)) és nagyon szeretnék is!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.403 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére