Találkozások

Több
21 éve 3 hete #138440 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli: hát nem tudom. a K@V 9ig van nyitva, van értelme annyi időre odamenni? Nem mintha lenne jobb ötletem...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138435 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
tánc-tali: szept. 6. du. 5 óra, helyszín: kicsi@világ teaház aki úgy érzi nem találna oda az 3/4 5re jöjjön a deák térre a princess pékséghez(metro feljáró)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138431 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Huh, akkor szombaton egész nap tali lesz! Ami persze nem baj. :wink:
Szóval, itt is szólok, minden érintettnek:
Színműves tali lesz szombaton a táb.tali előtt! Gyülekező 1/2 11-11 között a Nyugati pu. előtt, helyszín időjárástól függően Margitsziget vagy JET. Légyszi MINDENKI, aki szeretne részt venni a Túrin-színdarabban, jelezzen Cueddonál (06/20 386 9112) vagy nálam (06/30 520 6447), hogy jön-e, és ha nem tud, mely szerepet szeretné. :idea: Remélem sokan leszünk! :idea: :roll: :wink:
Egyébként lesz szó a "LEP2004"-en előadandó műsorról is, bővebben lásd Kreatív Szekció/Színművek. :idea: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138393 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombat, a program után?
Mit szólnátok K@V-hoz? Csak akkor azt valakinek le kell foglalnia.
[size=9:2dxeqjgg]Vagy akár egy újabb tábortüzezés? [/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138383 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Ankalimon írta: Hát hivatalos nincs... De meg lennék lepve, ha nem tudnánk kitalálni valamit...


Én a magam részéről Tin-Tin Quintet-koncertre megyek... :lol: :lol: :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138379 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát hivatalos nincs... De meg lennék lepve, ha nem tudnánk kitalálni valamit...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138378 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Anki: ez offnak számít ám:))

Van valami konkrét terv szombatra a "hivatalos" tali utánra? vagy 6 után mindenki haza alukálni? :?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 3 hete #138362 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Off: Mae Govannen Brigante!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138348 Írta: Brigante
Brigante válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Brigante vagyok, néhányan már talákozhattak velem a cahten.

Nem túl régen találkoztam, néhány tolikenessel egy miskolci live fantasyn és ők mondták, hogy van Budapesten egy jó társaság: TI.

Mivel több mint öt éve élek Pesten teljes Fantasy és Szerpjáték elvonás alatt ( :bawling: ) , ezért elhatároztam, hogy benézek ide.

Ha nem jelent problémát nektek, szívesen csatlakoznék.

A fiúknak üdvözlettel, a lányoknak tenger mély hódolattal:
Brigante, egy nagyon magányos fantázia rajongó.

"... Amit elképzeltünk, arról soha sem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138147 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya,

újabb programajánlat: :wink:

Augusztus 30. 20:00, Millenáris (Fogadó)

Tin-Tin Quintet koncert (a belépő 500 Ft)

A zenekar indiai hatású etnozenét művel, nagyon finom, aprólékos muzsika, igazi felüdülés a fülnek-szívnek-léleknek. (Én nagyon szeretem őket... :oops: )

Melian öve óvjon Benneteket!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137921 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Találkozások
A találkozókat ezentúl érdemes bejegyezni az eseménynaptárba!

A nyitó oldalon megjelent egy új funkció (vagy kibővült egy régi, ahoyg vesszük :) ): a Kalendárium.

Itt eseményeket lehet hozzáadni egy listához. A nyitó oldalon látható naptárban így meg lesznek jelölve azok a napok amikor vmilyen MTT-s esemény van (találkozó, közgyűlés, rendezvény, ...).
Bárki adhat hozzá új eseményt!

Az esemény megadásakor meg kell adni mely napon kezdődik/végződik, és a kezdés és a vég időpontját is. Plusz egy rövid leírást.

A naptáron egy tetszőleges napra klikkelve láthatók az aznapi események, illetve itt lehet új eseményt is felvinni.

Ha nem csak egy adott nap eseményeit akarjátok látni, akkor azt az : összes esemény link segítségével tudjátok elérni.

Remélem hasznosnak találjátok majd!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137827 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások


Tábori találkozó
Mereth Aderthad

2003. augusztus 30-án (szombaton) 14-18 óráig
Krieger és Lánya Kft irodája

VII. Erzsébet krt. 51. I/3, a körút és a Király utca találkozásánál, a 6-os villamos megállójával pont szemben


Program:
:arrow: Tábori filmek
:arrow: Tábori képek (azok is amelyek még nincsenek a neten)
:arrow: Élménybeszámoló
:arrow: A Lassi Titte 3. és 4. számának átvétele (a kérdőív kitöltői)
:arrow: Meglepetés


Ost-In- Edain minden polgárát szerettel várjuk.

A teremért sajnos fizetnünk kell, ezért minden résztvevő 300 Ft részvételi díjjal kalkuláljon.

A kérdőív kitöltői ezen a találkozón vehetik át a Lassi Titte utolsó két számát.

Hozzatok hangszereket, játékokat, meg mindenféle vidám dolgot...
:dance: :bounce: :dance: :bounce:

Arra kérek minden érintettet, hogy jelezze nekem e-mail-ben, hogy tud-e jönni (azt is ha nem...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137573 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya Elendili,

a legutóbb Finwë-nek nem sikerült, most (az ő remélhető engedélyével :o h: ) én próbálkozom: Libiomfi-nézés hétfőn negyed 7-kor a Művész Moziban. (A film csupán 70 perces.)

Ha valakit érdekel, priviben, péntek késő délutántól pedig SMS-en (20 9414-833) jelezze. Találkozó hétfőn 3/4 6 körül a mozinál.

Melian öve óvjon Benneteket!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137563 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: EMBEREK VALAKI HOZZON HANGFALAT AMIT BE LEHET DUGNI DISCMANBE UGYANIS VISZEM A DISCMANEMET AMIBE LEHET MP3CDT IS RAKNI (elég hangosan tud szolni hangfalall) VAN NEKIJE KONEKTORBA DUGHATOS MICSODÁJA SZAL NEM ELEMRŐL FOG MENNI ÍGY NEM MERÜL LE!!


Még épp jókor olvasom. Hozok. Nem túl nagy, de szól.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137509 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, és zseblámpát is kértetek...
Tali 13:30, Keleti jegypínztár, jegyekkel a kézben.
Ugye erre is jól emlékszem? [size=9:26m4msgh](bocs, h átmentem papagájkommandóba, de nagyon rövid az agyam, és elképesztő tehetséggel tudom magam elkavarni a pályaudvarokon)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137464 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimdorc írta: Van vmi egyeb[size=9:1cbaytpt] (ami kevesbe altalanos, mint a fogkefe)[/size]?
Agynemu/halozsak kell?


Aíííí, megelőztek :rmad2: :biggrin2: Nem kell ágynemű, adnak a kollégiumban. A többit elmondád már, pontosabban is, mint én tettem volna :) Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137457 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Hajnali egy oras agyammal probaltam osszeszedni, mit kell Gyorbe vinni.
:arrow: evoeszkozt, poharat
:arrow: 3 napi hideg elelmet
:arrow: 4000 Ft-ot (minthogy diak lennek)
:arrow: tabori emlektargyakat
:arrow: hanghordozokat

Van vmi egyeb[size=9:2qcv0wo9] (ami kevesbe altalanos, mint a fogkefe)[/size]?
Agynemu/halozsak kell?

[size=9:2qcv0wo9]A vonatjegyek megvannak, ezt mar jeleztem azoknak, akiket erint. 754 Ft diakonkent.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137402 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn, Loth írta, hogy vigyünk 2-300 forintot, azon megveszi a kaját, mi pedig főzőcskézünk.
Megpróbálok körülnézni, hátha van itthon még dedalon!

Puszó,
gal

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137319 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Most jut eszembe VELENCEFÜRDÖN MIT FOGUNK ENNI?? És nem tudja valaki kocsival legalább a vonatig elvinni a holminkat? Mert én kb egy hétre pakolok..

FIGYELEM AKI OLVASSA ADJA TOVÁBB!!!

mivel csak egy szerencsétlen darab dedalont sikerült beszerezni kérnék valakit, hogy hozzon legalább még1et...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137303 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Naszóval. Én (ha nem leszek rosszul akkor Velencefürdöröl megyek Győrbe..) Igen egy heti cuccossal kell majd menni. .De nem látom sok értelmét hazabattyogni közben..
más EMBEREK VALAKI HOZZON HANGFALAT AMIT BE LEHET DUGNI DISCMANBE UGYANIS VISZEM A DISCMANEMET AMIBE LEHET MP3CDT IS RAKNI (elég hangosan tud szolni hangfalall) VAN NEKIJE KONEKTORBA DUGHATOS MICSODÁJA SZAL NEM ELEMRŐL FOG MENNI ÍGY NEM MERÜL LE!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137302 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Velencefürdő és Győr összefügg, és ha igen, hogyan? Kicsit megkavarodtam...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137267 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
:lol: koncert (utojára):

Kriszanával (aki énekelni fog :dance: !!!) egyeztetve: ha szeretnétek a Hősök terén leülni, bizony igen korán ott kell lenni, lehetőség szerint 5 óra körül :sungl: , mert tömeg várható :quasi: !

Lemondtam az angolórámat, így én biztos ott leszek, a (20) 9414-833-on el tudtok érni.

Melian öve óvjon Benneteket!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137240 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Lenne pár kérdésem:
1. Mi ez a ++ és +-(valamint-+) a nevek mögött?
2. Aki Győrbe is megy, az akkor Velencefürdőről hazajön Pestre, és onnan tovább Győrbe? Van közvetlen vonat ugyan Vfürdőről is, de az valami 3-5 órán át megy. Most akkor hogy lesz?


1. az elso + azt jelenti, h az illeto jon Velencefurdore, a masodik + azt, ha nem. A - vajon mit jelenthet?
2. Az mar nem az en gondom...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #137238 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Találkozások
Eddig a kovetkezo embereknek veszek jegyet:
:arrow: Voronve [size=9:1ooxip0j](2x, mert teso is jon)[/size]
:arrow: Galadh
:arrow: Rogue/Arwen [size=9:1ooxip0j](aki kepes azt feltetelezni rolam, h fel egykor meg ebren vagyok)[/size]
Nekik Budapestrol Gyorbe diak returnjegy menne,[size=9:1ooxip0j] (amit termeszetesen az allomasnal rogton ki is fizetnek)[/size]
:arrow: Dodiee
Akivel az az apro problema adodott, h az alabbiakbol itelve nem vagyok 100%-ig biztos benne, h Budapestrol akar indulni. Ezert nagyon halas lennek, ha vki megadna Doddiee valamilyen elerhetoseget, ami nem igenyel internethozzaferest es holnap delelott mukodik (foldi vagy mobilszamra gondolok, no...)

Lehet meg jelentkezni, szivesen megveszem azokat a jegyeket, de most mar tenyleg csak itt: 06302748258 [size=9:1ooxip0j](az is kesz csoda, h most folnezhettem)[/size], ma (kedd) 3-4 korul meg lehet szolni/smst irni. [size=9:1ooxip0j](es persze sipitson az is, akinek a fentiekkel kapcsolatban vmi nem tetszik)[/size]

Gondoljatok arra, h 22. pentek, tehat a nep aradni fog videkre, es nektek nem lesz kedvetek beallni a kigyozo sorba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137232 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
a felső sorban ott van, hogy Velence Tüzijáték..az első +/- ara vonatkozik, hogy Velencére jön-e, a második pedig hogy tüzijátékon ott lesz e
a győri részt nem tudom, de pl Rabyn azt mondta, hogy nem visz egy egész heti cuccost tüzijátékolni, és hazaugrik Győr előtt....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137226 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Lenne pár kérdésem:
1. Mi ez a ++ és +-(valamint-+) a nevek mögött?
2. Aki Győrbe is megy, az akkor Velencefürdőről hazajön Pestre, és onnan tovább Győrbe? Van közvetlen vonat ugyan Vfürdőről is, de az valami 3-5 órán át megy. Most akkor hogy lesz?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137204 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Drágáim, kinek van kedve holnap Fimmel és velem egy kis ingyenpancsikoláshoz Budakalászon?
Akinek van, az sms-ezzen rám, vagy egyszerűen leszen ott holnap reggel tízkor a Batthiányin a HÉVnél lévő jegypénztárnál!
Fürdőrucit hozzatok, egy kis bányatónál leszünk, de nem veszélyeshely :wink: kivéve ha én is ott vagyok... 8) :twisted:

Gyertek, gyertek, báránykáim!!!!

Gal


Holnap is ismétlődik a program, és meg kell mondanom, nagyon jó volt!
Úgyhogy gyertek ;)

Minden marad, kivéve, hogy most nem tízkor lesz a tali, hanem kilenckor!

Gyertek, mert nagyon jó volt, Fimmel egy csomót csobtunk!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137197 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
AUGUSZTUS 20 VEGLEGES INFO

Natehat, aki tuzijatekot szeretne kuksolni velunk, 19:00-kor talalkozunk a Petofi hid budai hidfojenel, nem a 4-6 +allojaban, hanem a HID budai vegen, az eszaki oldalon (gyk a BME fele eson). Ha valaki kesik, megtalal minket a hid kb 1/3-anal, a kozepeig nem megyunk be. 21:30-kor, a tuzijatek vegeztevel spuri a Moriczra, onnan a Delibe 61-es villamossal, ahol majd felszallunk a Velencefurdore kozlekedo MTT kulonvonatra ß)

Akik eddig jelentkeztek:

Velence Tuzijatek
Rabyn + +
Dodie + +
Galadh + +
Fimbrethil + +
Áfonya + +
Oisin 50% +
Elryn 50% +
Ancalimon + -
Vewy + -
Mogy + +
Aralataion + +
Finduilas + +
Sirgon Esgalnor - +
Angie ?


AKI MEG NEM JELENTKEZETT, DE JONNE az surgosen (08.18. 24:00-ig e-mailben, utana csak a 20 4112825-os telefonszamon) jelezze, hogy Loth tudja, hogy mire szamitson.

Eru aldjon benneteket!

/reggeltol NEM leszek elrheto neten, max telefonon.../

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137195 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
egy hálózsák van kölcsönbe...de aszem csak alacsony embereknek, mert pl én 170 magas vagyok, és nyújtott lábbal hónaljig ér...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137191 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások

Loth írta: :arrow: (van hat ágy is a leggyorsabbaknak...)


Az egyiket lestoppolnám, mert otthon hagytam a hálózsákomat :oops: :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.244 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére