Találkozások

Több
21 éve 7 hónapja #100036 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Kirándulási tervek: (mindenki naplót el?!!!)
Február 23 vasárnap: Rám-Szakadék, könnyed túra, de nem séta, reggelt?l délutánig. Március 7-9 vagy 14-16: egész hétvége kulcsosház vagy hasonló, Darkman f?szervezésében. Kevés gyaloglás, hatalmas bulik, tábort?z, ereszdelahajam, stb. Életreszóló emlék!!!
Március 30, vasárnap: Holdvilág-Árok, könny? terep de nagy távolság (15-20 km, nem tudom pontosan)

Remek! Látom kezdenek kirajzolódni a tavaszi kirándulást-tervek!
Én is csatlakoznék! A Rám-szakadékban majdnem biztos, hogy ott leszek!
Bár jobb szeretném, ha a Drakman-féle kirándulás március 7-9-ig lenne,mert 14-16-ig nekem nem jó az időpont :(
A Holdvilág-árok is nagyon csábító. Meglátjuk.
Szóval Telcontar, én benne vagyok minden jóban.
CSak időben szóljatok az indulási időpontokról és helyekről!

Oisin: az Ír találkozóban nagyon jó 5let :!: Ki szervezi :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100003 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Meg egy nagy rendezo neve is... ( Akira)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99962 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Azert szoljatok melyikkel mentek, mert egyedul megy a fene...

Kutya: Akita Inu.. és Akirának hivják :) (AKIRA=erős, japánul)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99960 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Arnyelf írta: Plusz kutya, de ez már senkit sem érdekel...


Engem spec érdekel... :D Milyen kuty? (majd Szegeden megbeszéljük...)

Szegedre, aki jön - a vonatok (megjegyzem: az el?adások délt?l már kezd?dnek)
- 7:10 - 9:37 :arrow: IC (helyjegy kb +500 pénz)
- 8:10 - 11:00 :arrow: normál (asszem sebes) [size=9:3fnxufro](személy szerint én ezzel mennék szívesen...de ez magánjelleg? problémám... :oops: :roll: )[/size]
- 10:30 - 12:56 :arrow: IC

Hogy melyikkel megyünk még nincs eldöntve...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99956 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu írta a Frodós topicban :wink: :

Hódi: Fel&#337;lem lehet 13 után OK ? Majd akkor csütörtökön tudjuk csak véglegesre lefixálni ;) olyan 2 körül Mindenkinek OK? Jah.. elötte szentem beülhetünk valahova ha gondoljátok...amíg a délutánosok megérkeznek... na mit szóltok? egyébként meg a hivatalos találkozás amikor már a mozi a célirány az az el&#337;adás kezdete elött minimum 1 fél órával lesz...tehát ugy számolljatok... és kérlek Titeket hogy legkésöbb péntekig Mindenki döntse el hogy jó-e neki vagy sem mert nem akarok majd az uccsó pillanatban telefonálgatni hogy "Jössz akkor vagy mégse?" Tudom,tudom... csütin adják ki a mozim&#369;sort és péntek reggelig kell eldönteni ami kis id&#337; dehátezvan.... jah és a hivatalos találkozási pont a mozi elött lesz... (lesz olyan aki még nem volt talin? mert ha igen akkor szóljatok ha valami gáz van ) Elötte ki ér még rá? És ha ráértek akkor elötte hova menjünk? Jet? Kicsi@Világ? vagy a DPben valahol? Plíz kéretik válaszolni... kérem hogy aki jön az jelezze megint... privi email, SMS, vagy itt..ebben a topicban...hogy ne kelljen 2-t körbenéznem...


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99948 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
A Frodós talival kapcsolatban nézzetek be a Lijes topicba. ;) (tudom tudom nem kéne azzal terhelni a topicot demostmár nem írom ide is le még1X ;) :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99947 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
na akkor mikor is van indulá Szegedre? Akor végre én is hazalátogatok szulovároskámba:))) (meg felhozom az ijamat :) ) ) Plusz kutya, de ez már senkit sem érdekel...

Ha szállás kell, még aszemtudok szerezni :)

Na... pliz válasz to me! :) ))

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99945 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona: kár, h nem jössz! :( Majd bepótolod nyáron, UGYE?! :D
Kincs&#337;: sakkozol? De Gorni! Drukkolok! :) :itscool:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99941 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Atya Gatya!! Mi mindenr&#337;l fogok én itten lemaradni..... :cry: :cry: NEE!!!! De nyáron nem usszátok meg!!!!! Meg lehet, hoy még valamikor elmegyek egy ilyen talira. Csak az a kérdés meiyl mennyibe kerül.

KIncs&#337;: szurkolok :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99939 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Csatlakozom Hódicához! Legyen délután! :idea: [size=9:93iovs0s]/Bár ha a délel&#337;tti sakkversenyen a meccsemet elvesztem (az els&#337; helyért játszunk a rivális csapattal, akik kicsit jobbak nálunk), és mégcsak nem is játszom jól, akkor nem biztos, hogy tudok menni... :roll: Úgyhogy szurkoljatok nekem légyszi! :look: /[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99919 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Április 13 vasárnap: Él? Szerepjáték, bár szabadban leszünk, nem a gyaloglásé lesz a f?szerep, tehát kevésbé edzettek is jöhetnek. De csak olyanok, akik már el?tte bekapcsolódnak az eseményekbe, február végét?l indul ez a program.

Az ötlet jó, csak van egy kis bökken&#337;: el&#337;tte való nap lesz a közgy&#369;lés [size=9:8egjxe6a](legalábbis el&#337;zetes tervek szerint)[/size], amire jó lenne, ha minimum a tagság fele + 1 f&#337; eljönne...
Szóval nem kéne a többséget választás elé állítani, merthogy ugye sokan nem tehetik meg, hogy egy hétvégén kétszer felmennek Bp-re. [size=9:8egjxe6a](tudom, err&#337;l eddig nem tudtál, nem is hibáztatlak érte, csak szóltam...)[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99910 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hm... Írországos talira én is jelentkeznék... huhh...hhááát. szivem szerint mennék én mindenfelé kirándulni csakhát ugye szül&#337;k meg "kicsi" vagyok meg mittomén... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99898 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások

Oisin írta: OK, ha összejön, szívesen látunk, de Legolasról nem lesz szó! :lol:

Oisin

Ha-ha-ha!!! :roll: Nem is gondoltam, hogy Legsir&#337;l lenne szó... :? :wink:
Telcontar: a könnyebb kirándulásokra jelentkeznék inkább... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99887 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Hódi: Nem tudom...még nincs eldöntve.. elvileg de. kéne moziba menni mert a film 3órás és még ha 2-3 körül is néznénk meg akkor is 5-6 lenne mire végeznénk..és mire eljutunk 1 normális helyre az kb fél óra... tehát már nem túl sok id&#337;nk lenne dumcsizni... :roll: de nekem édes mind1 hogy mikor lészen ;)


Jajj ne már! :cry: :cry: :cry: :cry: Kérlek-kérlek-kérlek legyen du., olyan 13-tól nekem már jó lenne :oops: :roll: :? :? Tudom, hogy nem t&#337;lem függ, meg minden, de léccike :lol: :? Olyan rég voltam már talin, és végre anyut is sikerült megpuhítani, szal nagyon szeretném... :roll: :?

*hódi bocsánatot kér mindenkit&#337;l a nyavalygásért*

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99878 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kirándulási tervek: (mindenki naplót el?!!!)
Február 23 vasárnap: Rám-Szakadék, könnyed túra, de nem séta, reggelt?l délutánig.
Március 7-9 vagy 14-16: egész hétvége kulcsosház vagy hasonló, Darkman f?szervezésében. Kevés gyaloglás, hatalmas bulik, tábort?z, ereszdelahajam, stb. Életreszóló emlék!!!
Március 30, vasárnap: Holdvilág-Árok, könny? terep de nagy távolság (15-20 km, nem tudom pontosan)
Április 13 vasárnap: Él? Szerepjáték, bár szabadban leszünk, nem a gyaloglásé lesz a f?szerep, tehát kevésbé edzettek is jöhetnek. De csak olyanok, akik már el?tte bekapcsolódnak az eseményekbe, február végét?l indul ez a program.
Április 19, szombat: Gerecse 50 kemény teljesítménytúra, kizárólag önmagukat nagyon edzettnek gondolóknak. 12 óra alatt 50 km nehéz terepen. Felkészülés nélkül senki nem vághat neki. Aragorn 4 óra alatt letudná, nekem els? alkalommal 10 kellett, tehát van mit fejl?dni.
Esetleg, ha valaki nagyon bevállalós, tervezhetünk egy szombat délutántól vasárnap délel?ttig tartó kirándulást is, ahol egy barlangban húzódunk meg éjszakára. Helyszín: Nagy-Kevély környéke, a Pilisben.
A programok 2 f?vel már elindulnak és én ebb?l fix vagyok. :)
Ezután a nyári tábor(ok)ig már kevés program lesz, tekintettel az érettségi/felvételi/vizsgaid?szakra.
Mivel ezek tervek, az id?pontok a többség akaratához igazodnak majd, de f?leg azokéhoz, akik korábban megtiszteltek minket jelenlétükkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99870 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
OK, ha összejön, szívesen látunk, de Legolasról nem lesz szó! :lol:

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99855 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Az tök jó lehetett... :?
Ja, ha lehet, akkor én is mennék az Írországos talira, ha tudok. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99851 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta: Estel:

Minerva írta: Aki meg nem jött kirándulni vasárnap :nono: sajnálhatja. :shake: De nem baj, elvoltunk mi négyen is! :mrgreen: :evil3:


Ragyogó napsütés, behavazott erd&#337;, csodás volt! :itscool: És megnéztük, milyen a reptér télen, amit nyáron a vörösk&#337;vári kiránduláson is láttunk.


Igen igen, csatlakozom a két el&#337;ttem szóló emberkéhez!
A kirándulás valóban jól sikerült - legalább is én jól éreztem magam :)
Bánhatjátok,hogy nem jöttetek. Nem volt korán, és nem fáztunk,viszont sétáltunk egy nagyot a gyönyör&#369; havas erd&#337;ben, kívánni sem lehet jobbat!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99842 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne félj, Ulmo, sajnálja is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99840 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel:

Minerva írta: Aki meg nem jött kirándulni vasárnap :nono: sajnálhatja. :shake: De nem baj, elvoltunk mi négyen is! :mrgreen: :evil3:


Ragyogó napsütés, behavazott erd&#337;, csodás volt! :itscool: És megnéztük, milyen a reptér télen, amit nyáron a vörösk&#337;vári kiránduláson is láttunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99837 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Találkozások
Milyen volt a kirándulás? Menni akartam, de kitört rajtam a megfázás, köhögés, láz, meg minden, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Na, majd legközelebb, nem menekültök meg t&#337;lem!

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99777 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Oisin írta: Cica, Áfi, Tel, Taur, Ana és minden ír rajongó: ha akarjátok összehozhatunk valamikor egy sz&#369;kebb kör&#369;t, ahol Írország a téma. Tudok vinni képeket, könyveket, utazási prospektusokat, és persze sztorikat Írországról. És diákat, ha tudtok olyan helyet ahol lehet vetíteni. Vetít&#337; van. És még 1 ötlet: esetleg alakíthatnánk egy saját csoportot. Mit szóltok?

Van egy ír-rajongó barátn&#337;m, Arwen25 (nem fórumozik, de Tolkien-rajongó). Pesti, a pénteki talira sajnos nem tudott eljönni, de nagyon szeretne veletek találkozni (f&#337;leg, ha Írország a téma). :wink: Táncol is, ír táncot, fel is szoktak lépni. Légyszi, ha ilyen programot terveztek, vegyétek fel vele is a kapcsolatot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99776 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Minerva írta:

Telcontar_Leli írta: DE
:arrow: akkoris jó volt veletek talizni.
:arrow: Gandalf: azt a képet még megbánod. Sil, te is
Léli


Léli, Sil: azokat a fényképeket még Ti is megbánjátok! :evil2: :evil3: :nono: :D :mrgreen:

Igen, Min, ahogy ezt a táborit is:
www.tolkien.hu/images/tabor/sil/Viz.jpg :evil3: :evil2:

De még sajnos nincsenek el&#337;hívatva. :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99770 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj,

Ténleg jó volt a péntek, csak kicsit sokan voltunk, így nehéz bárkivel hosszabban elbeszélgetni, mert ugye mindenki mindenkivel akar, így aztán nem sok id&#337; jut egy emberre.

Brisa: még egy ilyen hosszú kérd&#337;ív és megátkozom Gutenberget...

Léli, Sil: hol láthatók azok a híres képek? Már fenem az íjamat... :D

Árnyelf: ez a live amir&#337;l korábban szó volt? elvileg érdekel

Cica, Áfi, Tel, Taur, Ana és minden ír rajongó: ha akarjátok összehozhatunk valamikor egy sz&#369;kebb kör&#369;t, ahol Írország a téma. Tudok vinni képeket, könyveket, utazási prospektusokat, és persze sztorikat Írországról. És diákat, ha tudtok olyan helyet ahol lehet vetíteni. Vetít&#337; van. És még 1 ötlet: esetleg alakíthatnánk egy saját csoportot. Mit szóltok?

Szeged: úgy néz ki sajnos nem tudok menni. Beszerveztek egy vállalati tréninget. :cry:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99689 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!
Nagyon-nagyon ARAGORN volt a pénteki tali!!!!! :dance: :dance: :itscool: :evil3: :sungl:
Istenem,mi lenne velem Nélkületek? Pusszancs mindenkinek!!!! :mrgreen:
Most pénteken is lesz tali?? :roll: Legyen!!!!
:P
Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99682 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar_Leli írta: DE
:arrow: akkoris jó volt veletek talizni.
:arrow: Gandalf: azt a képet még megbánod. Sil, te is
Léli


Léli, Sil: azokat a fényképeket még Ti is megbánjátok! :evil2: :evil3: :nono: :D :mrgreen:

Aki meg nem jött kirándulni vasárnap :nono: sajnálhatja. :shake: De nem baj, elvoltunk mi négyen is! :mrgreen: :evil3: Igaz Ulmi, Krisz, Telcontar? :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99660 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, nem tudom, hogy tudok-e menni 15-én, de csak du. lenne jó... El&#337;tte is tud beszélgetni, aki ráér, nem? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99641 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hódi: Nem tudom...még nincs eldöntve.. elvileg de. kéne moziba menni mert a film 3órás és még ha 2-3 körül is néznénk meg akkor is 5-6 lenne mire végeznénk..és mire eljutunk 1 normális helyre az kb fél óra... tehát már nem túl sok id&#337;nk lenne dumcsizni... :roll: de nekem édes mind1 hogy mikor lészen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99628 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Jajj, de rég voltam talin :cry: :cry: :cry: olyan gáz :cry: :cry: de elvileg a 15-i jó, csak meg tudnátok mondani, hogy mikor van a a találkozó, mit csinálunk stb. (remélem nem de., mert az nagyon nem lenne jó... :roll: :? :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99602 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Plíz, err&#337;l a Szegedi konferenciáról tudnátok egy picivel többet mondani? :?

Nézz körül a f&#337;oldalon, ott van az egész program.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.373 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére